شرکت رنت لوکس در اغلب شهرهای ایران، ون جهت اجاره دراختیار دارد. برای قیمت و رزرو تماس بگیرید. 02166121139

اجاره خودرو ون 

اجاره ون

هشت مورد که برای اجاره ون باید بدانیم

انواع ون برای اجاره 1. اجاره ون غالبا همراه با راننده میباشد. البته گاهی موارد خاص هم وجود دارد که میتوانید بدون راننده ون اجاره نمایید. برای بررسی مورد خود با ما تماس بگیرید.
2. سوال: ون هایس چیست؟
     پاسخ: هایس یکی از مدل های تویوتا میباشد و نام کامل آن ون تویوتا هایس میباشد. اما به اصطلاح غلط تمام ون های تشریفاتی را با نام ون هایس خطاب میکنند. مانند ریکا که مایع ظرف شویی است ولی به اصطلاح غلط بسیاری به مایع ظرفشویی ریکا میگویند.
3. سوال: ون تشریفاتی چیست؟
     پاسخ: ون ها از نظر ارتفاع به دو دسته ون سقف کوتاه و ون سقف بلند تقسیم میشوند. به ون های سقف بلند، ون تشریفاتی (به اصطلاح غلط) گفته میشود.
4. سوال: آیا تویوتا هایس، فقط سقف بلند است یا سقف کوتاه هم دارد؟
     پاسخ:ون تویوتا هایس در هر دو مدل سقف بلند و سقف کوتاه عرضه شده است.
5. سوال: ظرفیت ون سقف کوتاه چند نفر است؟
     پاسخ: ون سقف کوتاه معمولا 8+2 نفر ظرفیت دارد. بدین صورت که 8 صندلی اصلی بعلاوه دو صندلی تاشو دارد. این صندلی های تاشو برای طولانی مدت راحت نیستند. بنابراین توصیه میشود برای مسافرت طولانی مدت چندان روی صندلی تاشو حساب نکنید و ون را 8 نفره در نظر بگیرید. نکته دیگر اینکه ون صندوق جهت بار ندارد. بنابراین میبایست از فضای داخل ون جهت قرار دادن چمدان و بار استفاده نمایید. و بسیار خوب است که ون باربند داشته باشد تا قسمتی از بار در باربند قرار گیرند.
ون هایس دربستی 6. سوال: ظرفیت ون سقف بلند چند نفر است؟
     پاسخ: ون سقف بلند معمولا 14 نفره هست و فضای مناسب و خوبی در داخل دارد. به همین دلیل به آن گاهی ون تشریفاتی هم اطلاق میشود. چنانچه حجم بار زیاد دارید، مجبور خواهید بود که از فضای داخل ون برای بار استفاده نمایید و جای کمتری برای مسافر باقی میماند.
7. در اجاره چند روزه ون، هزینه خوراک و اسکان راننده با مسافر است. بدین صورت که با راننده هماهنگ میکنید و یک مبلغی به عنوان خوراک و اسکان جداگانه میپردازید. البته اگر در مقصد خودتان میتوانید برای راننده اسکان تامین کنید، نیاز به پرداخت مبلغی نیست.
8. راهکار جهت پایین آوردن هزینه و نپرداختن مبلغ اسکان راننده: فرض کنید میخواهید با ون به مشهد سفر کرده و یک هفته ون دربستی در اختیار داشته باشد، میتوانید یک ون به صورت یکطرفه از شهر خود به مشهد اجاره کنید. سپس در مشهد یک ون دیگری به صورت روزانه به شما اجاره دهیم. چون ون داخل مشهد محلی هست، بنابراین نیازی نیست که هزینه اسکان راننده بپردازید.
ون هایس دربستی

یک پیشنهاد فوق العاده از شرکت رنت لوکس این هست که در مسافرت های گروهی و جابجایی های گروهی خود از خودروهای ون ما استفاده کنید تا لذت یک سفر خوش و دسته جمعی و در کنار هم بودن در مسافرت را با هم تجربه کنید.اجاره ون یا ون دربستی یک سرویس مناسب و راحت برای مدارس بچه ها و و یا سرویس شرکت ها و اداره ها بوده و بسیار امن و مطمین میباشد .

کرایه ون کرایه اتوبوس و یا مینی بوس از خدمات این مجموعه میباشد اجاره ون معمولا بصورت 10 ساعت به بالا و با راننده میباشد. ترانسفر فرودگاهی و یک طرفه ازدیگر خدمات شرکت رنت لوکس میباشد.
ون دلیکا دربستی
خودرو های ون موجود برای اجاره در این موسسه در شهرهای مختلف عبارت اند از:
ون تویوتا هایس سقف کوتاه
ون هایس سقف کوتاه
ون تویوتا هایس سقف بلند
ون هایس دربستی
ون فیات 
ون فیات دربستی
ون دلیکا
ون دلیکا دربستی

اجاره ون تویوتا هایس سقف بلند و سقف کوتاه (اجاره ون تویوتا)
یکی از محصولات پر طرفدار تویوتا در بازار ایران ون هایس، یا همان ون تویوتا می باشد که ون تویوتا هایس به ون توریستی یا ون تشریفاتی نیز معروف است. مدل سقف بلند این نوع ون به اسم هایروف یا همان ون تویوتا (ون هایس) شهرت دارد.
از ویژگی های این نوع ون سقف بلند و صندلیهای راحتش و سواری راحت و نرم این ون را برای جابجایی گروهی داخل شهری معروف کرده است. ون تویوتا نیز برای سفرهای بیرون شهری استفاده میشود که از خودروهای بسیار محبوب آژانسهای ومسافرتی برای ارائه سرویس و تورهای مسافرتی میباشد. 
ون تویوتا هایس در دو مدل 11 نفره و 14 نفره طراحی شده که هنگام جابجایی بسته به تعداد نفرات یکی را انتخاب می نمایید که معمولا ون 14 نفره برای سفرهای بیرون شهر بیشتر استفاده میشود.
نوع دیگری از ون تویوتا هایس ون سقف کوتاه میباشد که برای ظرفیت کمتر از 11 نفر مورد استفاده قرار میگیرد. نعمولا اجاره ون هایس سقف کوتاه به دلیل کوچک بودن فضای داخل و کوچک بود صندلیهای و چند عامل دیگر زیاد طرفدار ندارد.

ون هایس دربستی

اجاره ون فیات
یکی از برترین ون های در حال حاضر در دنیا ون فیات میباشد. ون فیات توسط شرکت لوتوس با کار کارشناسی دقیق از بین ون های شاخص کلاس یک دنیا قرار گرفته است.در ایتالیا سالانه حدود 180,000 ون فیات تولید و به فروش میرسد.
به دلیل استاندارهای بالایی که دارد در اروپا برای آمبولانس های خود از ون فیات استفاده میکنند.
از ویژگیهای ون فیات برای جابجایی مسافر و یا استفاده به عنوان خودروی کار راحتی خودرو برای سرنشینان، مصرف پچایین سوخت، پایین بودن هزینه استفاده و نگهداری و همچنین ایمنی بالا خودرو میباشد.

اجاره ون دلیکا
یکی از ون های مورد استفاده ون دلیکا که یک ون چند منظوره هست که از سال 1968 توسط خودرو سازی اسنا در دومدل تا کنون تولید شده است میباشد این دو مدل بیشترین تفاوتشان در حجم موتور و همچنین قدرت و سرعت آنها میباشد. این ون در ایران بیشتر در تاکسیرانی مورد استفاده قرار میگیرد.
ظرفیت ون دلیکا 11 نفر میباشد. که این از اجاره ون دلیکا بیشتر برای جابجایی داخل شهری استفاده میشود.

ون هایس دربستی

موسسه رنت لوکس این افتخار را دارد با اجاره ون با مدلهای مختلف ظرفیتهای متفاوت و قیمتهای مناسب بهترین خدمات را به شما عرضه کند برای انتخاب ون مناسب با کارشناسان ما مشورت کنید.

ون هایس دربستی