لوگو

رنت خودرو پژو کیش🏆


جهت رزرو و اجاره در شهر کیش
تماس بگیرید
09037877678
09120815932
تلفن دفتر مرکزی تهران
021 66121139
021 66121098
همکاری با ما در شهر کیش
اگر در شهر کیش صاحب خودرو سواری و یا ون و یا اتوبوس هستید، براحتی میتوانید بوسیله آن درآمدزایی کنید. ما از همین الان شما را به همکاری با این موسسه دعوت مینماییم.
جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا را کلیک نمایید
همکاری با ما
اجاره خودرو در کیش به عنوان یکی از نیازهای مسافرانی که به کیش و به این جزیره زیبا، برای تفریح و یا ماموریت های کاری عزیمت میکنند میباشد. شما با استفاده از خودروهای لوکس و به روز دنیا که از موسسه رنت لوکس در اختیار میگیرید به راحتی میتوانید به تمام نقاط جزیره کیش سفر کرده و از تمامی امانات و تفریحات مختلف در شهر کیش نهایت استفاده و لذت را در سفر خود داشته باشید. اجاره خودرو در کیش فقط مختص به مسافرانی که به این جزیزه سفر میکنند نمیباشد. اهالی محترم کیش هم میتوانند در صورت تمایل از خودروهای لوکس و نیمه لوکس این موسسه با شرایط راحت و همچنین قیمتهای منصفانه نسبت به سایر موسسه های اجاره خودرو با خیالی آسوده از این موسسه خودروی مورد نظرشان را اجاره کنند. از دیگر خدمات این موسسه در شهر کیش در اختیار گذاشتن خودروها با راننده و بدون راننده میباشد که بسته به نیاز شما می توانید آن را در اختیار داشته باشید. از جمله خودروهای لوکس و نیمه لوکس برای اجاره در این موسسه عبارتند از:
اجاره خودرو دوج چلنجر در کیش
اجاره خودرو فورد موستانگ در کیش
اجاره خودرو بنز C200 در کیش
اجاره خودرو بنز SLS در کیش
قیمتهای خودرو های ذکرشده فوق در سایت موجود میباشد.
اگر خودروی مورد نظرشما در لیست نمیباشد لطفا جهت هماهنگی و مشاوره با شماره 09037877678 تماس حاصل فرمایید.
اجاره دوج در کیش
اجاره دوج چلنجر آمریکایی 2015
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره موستانگ در کیش
اجاره فورد موستانگ کروک کالیفرنیا
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
C200 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
SLS 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره توسان در کیش
اجاره هیوندای توسان 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
C200 2018
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اسپورتیج در کیش
اجاره کیا
اسپورتیج 2014
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره سانتافه در کیش
اجاره هیوندای
سانتافه 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
ون دربستی در کیش
اجاره ون هایس
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کیش
اجاره اتوبوس در کیش
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کیش
کرایه اتوبوس کیش
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
متن مطلب      کل مطالب     

جهت رزرو و اجاره خودرو در کیش تماس بگیرید: 09037877678


کد مطلب: 00424.html

دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷

جذب سرمایه‌گذار خارجی و رساندن تولید و فناوری به سطح متوسط و بالا و افزایش بهره‌وری، دو اثر دارد، تاثیر اول را باید مردم در داخل کشور ببینند و دوم آنکه تولید ما صادرات‌محور شوند و به زنجیره ارزش جهانی بپیوندیم

بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزرا در مجلس شورای اسلامی در جلسات مختلف از روز سه‌شنبه گذشته برگزار شد و نمایندگان روز گذشته، نتیجه - رنت خودرو پژو کیش - این بررسی را با رای خود به وزرا اعلام کردند. به این ترتیب محمد شریعتمداری گزینه پیشنهادی - رنت خودرو پژو کیش - وزارت صنعت، معدن و تجارت موفق شد از مجموع ۲۸۸ رای، با با ۲۴۱ رای موافق، به‌عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت در دولت دوازدهم انتخاب شود. باید توجه داشت - رنت خودرو پژو کیش - محورهای برنامه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت، با توجه به تبیین و تحلیل وضعیت موجود و مبتنی بر اسناد بالادستی تدوین شده است.

بر این اساس مجتبی نظری، از کارشناسان شناخته‌شده صنعت خودرو، در گفت‌وگو با «دنیای خودرو» با تحلیل جزئیات و بندهای قیدشده در این برنامه و اشاره به - رنت خودرو پژو کیش - نقاط قوت و راهکارهای ارائه‌شده - رنت خودرو پژو کیش - در آن جهت بهبود وضعیت صنعت خودرو، بر اهمیت و میزان - رنت خودرو پژو کیش - تاثیرگذاری - رنت خودرو پژو کیش - این صنعت بر اقتصاد کشور نیز اشاره - رنت خودرو پژو کیش - کرد.

به نظر شما مهم‌ترین دلیلی که باعث شد آقای شریعتمداری موفق شود رای اعتماد مجلس را کسب کند، چه بود؟
دفاع خوب آقای شریعتمداری از برنامه اجرایی خود در مجلس شورای اسلامی مهم‌ترین دلیل است. این موضوع به علت تسلط او بر جزئیات برنامه بود. در - رنت خودرو پژو کیش - واقع در میان وزیرانی که هیچ مخالفی نداشتند، وی جزو وزرایی بود که پاسخ سوالات مخالفان را به خوبی داد. به همین دلیل می‌توان گفت ارزش ۲۴۱ رای موافق او از نمایندگان بیش‌از وزرایی است که هیچ مخالفی نداشتند.

همچنین رئیس‌جمهور در نطق خود پیش از رای اعتماد نمایندگان، به دغدغه بازار در صنعت خودرو اشاره می‌کند و ارتقای این صنعت را مثال می‌زند، این امر نشان از رویکرد ارتقا یافته دولت دکتر روحانی نسبت به این صنعت دارد و ثابت می‌کند دولت برای صنعت خودرو برنامه‌ خاصی دارد.

واقعیت این است توانمندی - رنت خودرو پژو کیش - صنعت خودرو و بازار آن می‌تواند بر اقتصاد کشور تاثیرگذار باشد و در مقابل - رنت خودرو پژو کیش - از هم گسیختگی این صنعت می‌تواند ضربه شدیدی - رنت خودرو پژو کیش - بر اقتصاد را رقم بزند.

چه‌بسا ما این تجربه را داشته‌ایم که تصمیم‌های ناگهانی و حساب‌نشده مسئولان در دوره‌های قبل چه آسیب‌هایی به کشور - رنت خودرو پژو کیش - زد و چه سرمایه‌هایی با برنامه‌های اشتباه، هدر رفت. بدهی‌های بانکی - رنت خودرو پژو کیش - و واردات غیرضروری، شرایط نامناسب خودروسازان و قطعه‌سازان از همان سیاست‌های اشتباه ناشی شده است.

با توجه به برنامه‌های وزیر - رنت خودرو پژو کیش - صنعت، معدن و تجارت و - رنت خودرو پژو کیش - نطق اخیر وی پیش از رای اعتماد در مجلس، به نظر شما چه تغییراتی در این بخش و به طور خاص در صنعت خودرو در پیش خواهد بود؟
برنامه‌ای که دکتر شریعتمداری به مجلس شورای اسلامی ارائه داد، یکی از بهترین برنامه‌هایی بود که تا به حال به مجلس رسیده است. به‌خصوص در بخش بازرگانی و صنعت که خودروسازی کشور وابستگی خاصی به این دو بخش دارد.

در این برنامه ارتقای بهره‌وری به عنوان اولین هدف کلی مشخص شده است. در صنعت خودروی ما که نسبت به صنایع مشابه در اروپا، بهره‌وری کمتری دارد، - رنت خودرو پژو کیش - ارتقای بهره‌وری یک اصل - رنت خودرو پژو کیش - اساسی به - رنت خودرو پژو کیش - شمار می‌رود. همچنین بهبود - رنت خودرو پژو کیش - ساختار مدیریت بنگاه‌ها از نکات مثبت این برنامه محسوب - رنت خودرو پژو کیش - می‌شود

یکی دیگر از بندهای کلی در اهداف برنامه، افزایش سطح تولید با فناوری متوسط و بالا در - رنت خودرو پژو کیش - ارزش افزوده و صادرات صنعتی کشور است. آقای شریعتمداری در این برنامه می‌توانست فقط به تولید با فناوری بالا اشاره کند، اما وقتی گفته می‌شود سطح - رنت خودرو پژو کیش - تولید با فناوری متوسط و - رنت خودرو پژو کیش - بالا به این دلیل است که - رنت خودرو پژو کیش - رسیدن به آن نیاز به زمان زیادی دارد.

اما در یک برنامه برای دوره چهار ساله، این مساله باید مد نظر قرار بگیرد که فرایند ارتقای فناوری از سطح پایین به بالا، نیاز به زمان قابل توجه دارد. نمی‌گوییم همه بخش‌ها در صنعت خودرو در سطح پایین قرار دارند اما واقعیت این است در این صنعت، سطح فناوری در حدی که ضرورت دارد، بالا نیست.

اگرچه در برخی بخش‌ها سطح فناوری تولید که مورد استفاده قرار می‌گیرد، متوسط است و می‌تواند به سمت بالا حرکت کند. همچنین بخش‌هایی هم هستند - رنت خودرو پژو کیش - که در سطوح پایین قرار دارند و نیاز است به سمت متوسط حرکت کنند و نمی‌توانند جهش ناگهانی داشته باشند.

آیا در این برنامه به بحث افزایش سرمایه‌گذاری در صنعت خودرو نیز اشاره شده است؟
بله. نکته دیگری که در اهداف کلی به چشم می‌خورد، بحث افزایش جذب سرمایه‌گذاری خارجی است. قاعدتا صنعت خودرو یکی از صنایعی است که سرمایه‌گذاری خارجی می‌تواند آن را زنده کند و شعار صادرات محور بودن تولید را که آقای شریعتمداری تاکید خاصی بر آن دارد، تحقق بخشد.

این دو موضوع، یعنی جذب سرمایه‌گذار خارجی و رساندن تولید و فناوری به سطح متوسط و بالا و افزایش بهره‌وری، - رنت خودرو پژو کیش - دو اثر دارد، تاثیر - رنت خودرو پژو کیش - اول را باید مردم در داخل کشور ببینند و دوم آنکه تولید ما صادرات‌محور شوند و به زنجیره - رنت خودرو پژو کیش - ارزش جهانی بپیوندیم.

اینکه تولیدات صادرات محور باشد از نظر من مهم‌ترین نکته در این برنامه به شمار می‌رود. بر همین اساس در این برنامه ۱۰ برابر برنامه‌های قبل تدابیری برای جذب سرمایه‌گذار مستقیم خارجی در نظر - رنت خودرو پژو کیش - گرفته شده است.

در حقیقت در برنامه مشخص شده است جذب سرمایه‌گذار مستقیم خارجی در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال ۱۳۹۵ باید ۱۰ برابر رشد داشته باشد.

شرایط واحدهای تولیدی در صنعت خودرو از دغدغه‌های فعلی خودروسازی است. در برنامه به این موضوع هم پرداخته شده - رنت خودرو پژو کیش - است؟
بر اساس آنچه در این برنامه در مورد تعداد واحدهای فعال بازسازی و نوسازی شده به خصوص در صنعت خودرو و قطعه‌ساز وجود دارد، قرار است تعداد این واحدها از ۴ درصد که در سال ۱۳۹۵، به ۲۰ درصد در ۱۴۰۰ افزایش یابد که به این ترتیب پیش‌بینی یک رشد ۵ برابری در این بخش به وجود می‌آید.

برنامه‌های موجود در زمینه میزان تولید خودرو به چه شکل است؟
در - رنت خودرو پژو کیش - واقع اصلی‌ترین مساله‌ای که آقای شریعتمداری در اهداف کمی برنامه در زمینه‌های صنعتی و معدنی اعلام کرده، بیشتر مربوط به صنعت خودرو است. برای - رنت خودرو پژو کیش - مثال در مورد خودروهای سبک که تولید آن در سال ۱۳۹۵ یک میلیون و ۳۳۲ هزار دستگاه بود، در سال ۱۴۰۰ تیراژ تولید خودرو ۲ میلیون دستگاه در نظر گرفته شده است.

در کنار این مساله، بحث به‌روز‌آوری و بالا رفتن کیفیت تولید در جریان است. همچنین توجه ایشان به تولید خودروهای سنگین نیز حائز اهمیت است. در سال‌های اخیر تولید در این زمینه مناسب نبوده در - رنت خودرو پژو کیش - حالی که کشور به توسعه همه جانبه در این حوزه نیازمند است.

به این ترتیب بر اساس این برنامه، باید تولید خودروهای سنگین که در سال ۱۳۹۵ تعداد ۱۷ هزار دستگاه بوده، تا سال - رنت خودرو پژو کیش - ۱۴۰۰ - رنت خودرو پژو کیش - باید - رنت خودرو پژو کیش - به ۶۰ - رنت خودرو پژو کیش - هزار دستگاه در سال ارتقا یابد.

همچنین مباحثی مانند تولید و افزایش تولید تایر و تیوپ، تراکتورسازی، تولید کمباین و… نیز از مواردی هستند که به‌عنوان زیرمجموعه‌های - رنت خودرو پژو کیش - خودروسازی در این برنامه مورد توجه قرار گرفته‌اند.

در - رنت خودرو پژو کیش - سیاست‌گذاری‌های اصلی برنامه آقای شریعتمداری، صنعت خودرو چه جایگاهی دارد؟
در - رنت خودرو پژو کیش - بخش - رنت خودرو پژو کیش - سیاست‌های اصلی این برنامه نکته‌ها و چهارچوب‌های خوبی مربوط به صنعت خودرو وجود دارد. برای مثال تشویق و حمایت از سرمایه‌گذار مستقیم خارجی، توسعه روابط تجاری بین‌المللی با رویکرد توسعه صادرات و ارتقای فناوری، محدودیت در سرمایه‌گذاری و - رنت خودرو پژو کیش - تصدی‌گری شرکت‌های دولتی (به‌جز سازمان‌های توسعه‌ای)، از جمله این - رنت خودرو پژو کیش - سیاست‌ها به شمار می‌روند.

نکته قابل‌توجه در اولویت‌های بخش صنعت، معدن و تجارت - رنت خودرو پژو کیش - با توجه به برنامه ششم توسعه کشور این است که مساله تولید قطعات مربوط به وسایل نقلیه زمینی و - رنت خودرو پژو کیش - دریایی به‌طور خاص دیده شده است.

در بحث تجارت، نگاه تجاری بین‌المللی مد نظر قرار دارد. همچنین یکی دیگر از اولویت‌های قابل‌توجه در این برنامه، تجاری‌سازی فعالیت‌های تحقیقاتی با محوریت فعالیت دانشگاهیان است.

همچنین در برنامه‌های اجرایی این برنامه یک بند قابل توجه وجود دارد که به طور خاص به توسعه سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی می‌پردازد. این نگاه جدی وزیر و - رنت خودرو پژو کیش - اشراف او به - رنت خودرو پژو کیش - بحث سرمایه‌گذاری را نشان می‌دهد. ما تعارف نداریم. سرمایه صنعت خودرو تمام شده است. اخبار زیادی درباره بدهکاری ایران‌خودرو و سایپا می‌شنویم، قطعه‌سازان از نظر مالی دچار مشکل هستند.

به همین دلیل بندی در این برنامه وجود دارد با موضوع شناسایی و جدب سرمایه‌گذاران توانمند داخلی و خارجی و هدایت آنها - رنت خودرو پژو کیش - برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های اولویت‌دار و استفاده از اهرم بازار داخلی و پیرامونی جهت جذب و هدایت سرمایه‌گذار خارجی در حوزه تولید در این - رنت خودرو پژو کیش - بخش از برنامه قطعا در صنعت خودرو تاثیر مثبت و قابل‌توجهی خواهد داشت.

تمام این تغییرات نیاز به بهبود فضای کسب‌وکار در این صنعت دارد. برنامه‌ریزی در این زمینه چگونه است؟
در بحث بهبود محیط سرمایه‌گذاری، نگاه برنامه این نیست که تغییرات باید فقط در بنگاه‌های اقتصادی انجام شدند. مسائلی مانند حمایت از حقوق مالکیت معنوی، توسعه دولت الکترونیک، شفاف‌سازی اطلاعات و اطلاع‌رسانی، حذف گلوگاه‌ها و زمینه‌های احتمالی برای جلوگیری از رانت و فساد و از همه مهم‌تر، پشتیبانی از کاهش ریسک سرمایه‌گذاری و تجارت از اقداماتی هستند که بر - رنت خودرو پژو کیش - اساس این برنامه می‌توانند - رنت خودرو پژو کیش - به تغییرمحیط سرمایه‌گذاری و فضای کسب‌وکار موثر باشند.

در محیط کار در این حوزه موانعی برای رونق تولید و فعالیت بخش خصوصی وجود - رنت خودرو پژو کیش - دارد. بر این اساس در بند ۳۶ این برنامه اجرایی به رفع موانع، تثبیت، ارتقا و رونق تولید و توانمندسازی بخش خصوصی اشاره شده است.

در بخش‌های دیگر هم نگاه ویژه‌ای به شرایط صنعت خودرو وجود دارد. مانند بحث بازسازی و نوسازی ماشین‌آلات و تجهیزات تولید که به خصوص در مورد واحدهای تولیدی قطعه‌سازان - رنت خودرو پژو کیش - یک امر ضروری است.

همچنین مساله مبارزه با قاچاق کالاهای صنعتی و نیمه‌صنعتی و توانمندی منابع انسانی فعال در بخش‌های تولیدی از موارد مهم این برنامه به شمار می‌رود.

با توجه به اقداماتی که در وزارت صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم - رنت خودرو پژو کیش - صورت گرفت و برنامه‌های اخیر این وزارتخانه در دولت دوازدهم، آینده خودروسازی در کشور را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
به نظر من افق خودروسازی ما روشن است. همان‌طور که مهندس نعمت‌زاده سکان - رنت خودرو پژو کیش - وزارت صنعت، معدن و تجارت را در دست داشت. آن زمان تولید خودرو به روزی ۴۰۰ دستگاه رسیده بود.

کارگران ماه‌ها حقوق نمی‌گرفتند که با اقدامات و توجه آقای نعمت‌زاده بحث توسعه، جذب سرمایه‌گذاری‌ها، کمک به اجرای قوانین و یاری صنعت خودرو، دو خودروساز بزرگ کشور امروز شرایط متفاوتی را تجربه می‌کنند ضمن اینکه در کنار آنها خودروسازان دیگر نیز تولید خودروهای - رنت خودرو پژو کیش - جدید - رنت خودرو پژو کیش - را در دست اجرا دارند.

همچنین - رنت خودرو پژو کیش - سه قرارداد بزرگ خودرویی در این دوران امضا شد. - رنت خودرو پژو کیش - اگرچه انتقاداتی که به نظر من وارد نبود، به این قراردادها شد. اما با توجه به شرایط گذشته، همکاری با خودروسازان مطرح - رنت خودرو پژو کیش - و بزرگ دنیا در پیوستند با به زنجیره خودروسازی جهانی تاثیر قابل توجهی داشت.

با مقدماتی که در چهار سال گذشته ایجاد شد، در چهار سال بعد شاهد جهش این صنعت - رنت خودرو پژو کیش - خواهیم بود. چه بسا آقای شریعتمداری - رنت خودرو پژو کیش - در این زمینه معتقدند بهبود در این صنعت را مردم باید حس کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
whatsapp
instagram