لوگو

کرایه ماشین کیش🏆


جهت رزرو و اجاره در شهر کیش
تماس بگیرید
09037877678
09120815932
تلفن دفتر مرکزی تهران
021 66121139
021 66121098
همکاری با ما در شهر کیش
اگر در شهر کیش صاحب خودرو سواری و یا ون و یا اتوبوس هستید، براحتی میتوانید بوسیله آن درآمدزایی کنید. ما از همین الان شما را به همکاری با این موسسه دعوت مینماییم.
جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا را کلیک نمایید
همکاری با ما
اجاره خودرو در کیش به عنوان یکی از نیازهای مسافرانی که به کیش و به این جزیره زیبا، برای تفریح و یا ماموریت های کاری عزیمت میکنند میباشد. شما با استفاده از خودروهای لوکس و به روز دنیا که از موسسه رنت لوکس در اختیار میگیرید به راحتی میتوانید به تمام نقاط جزیره کیش سفر کرده و از تمامی امانات و تفریحات مختلف در شهر کیش نهایت استفاده و لذت را در سفر خود داشته باشید. اجاره خودرو در کیش فقط مختص به مسافرانی که به این جزیزه سفر میکنند نمیباشد. اهالی محترم کیش هم میتوانند در صورت تمایل از خودروهای لوکس و نیمه لوکس این موسسه با شرایط راحت و همچنین قیمتهای منصفانه نسبت به سایر موسسه های اجاره خودرو با خیالی آسوده از این موسسه خودروی مورد نظرشان را اجاره کنند. از دیگر خدمات این موسسه در شهر کیش در اختیار گذاشتن خودروها با راننده و بدون راننده میباشد که بسته به نیاز شما می توانید آن را در اختیار داشته باشید. از جمله خودروهای لوکس و نیمه لوکس برای اجاره در این موسسه عبارتند از:
اجاره خودرو دوج چلنجر در کیش
اجاره خودرو فورد موستانگ در کیش
اجاره خودرو بنز C200 در کیش
اجاره خودرو بنز SLS در کیش
قیمتهای خودرو های ذکرشده فوق در سایت موجود میباشد.
اگر خودروی مورد نظرشما در لیست نمیباشد لطفا جهت هماهنگی و مشاوره با شماره 09037877678 تماس حاصل فرمایید.
اجاره دوج در کیش
اجاره دوج چلنجر آمریکایی 2015
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره موستانگ در کیش
اجاره فورد موستانگ کروک کالیفرنیا
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
C200 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
SLS 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره توسان در کیش
اجاره هیوندای توسان 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
C200 2018
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اسپورتیج در کیش
اجاره کیا
اسپورتیج 2014
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره سانتافه در کیش
اجاره هیوندای
سانتافه 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
ون دربستی در کیش
اجاره ون هایس
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کیش
اجاره اتوبوس در کیش
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کیش
کرایه اتوبوس کیش
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
متن مطلب      کل مطالب     

جهت رزرو و اجاره خودرو در کیش تماس بگیرید: 09037877678


کد مطلب: 00180.html

شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳

صنعت قطعه‌سازی در کشور باید با افزایش تولید همراه باشد، آن هم با محصولی که از نظر کیفی رضایت مشتری را جلب کند، همچنین باید از نظر قیمت رقابت‌پذیر و از لحاظ خدمات پس از فروش از استاندارد لازم برخوردار باشد. علاوه بر اینکه محصول باید در خود کشور مشتری را راضی کند، الزاما باید در بازارهای بین‌المللی نیز حضور داشته باشد.

به گزارش رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو ،قطعه‌سازی در کشور ما به‌خصوص در یک دهه اخیر با فراز و فرودها و چالش‌های فراوانی روبه‌رو بوده است. این اوضاع به دنبال ایجاد شرایط مختلفی به وجود آمد. از تحریم‌های بین‌المللی اقتصادی تا نبود استراتژی دقیق و مدون تا عدم کنترل مناسب بر نحوه اجرای برنامه‌ها اهداف تعیین‌شده در سند چشم‌انداز صنعت خودرو، از‌جمله عواملی هستند که این بخش از صنعت را در مراحل مختلف فعالیت با بحران‌های گوناگون مواجه کرده‌اند. بر این اساس، - کرایه ماشین کیش - رضا رضایی، رئیس - کرایه ماشین کیش - انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرویی کشور در گفت‌وگو با روزنامه «دنیای خودرو» با تاکید بر وابستگی صنایع دیگر به این بخش از صنعت، از لزوم توجه و برنامه‌ریزی سیاست‌گذاران کشور برای بهبود شرایط در این بخش گفت.

قطعه‌سازی در کشور در حال حاضر - کرایه ماشین کیش - شرایط مناسبی ندارد. این صنعت چه از سوی فعالان و چه از سوی مصرف‌کننده با رضایت کافی مواجه نیست. دلیل این مساله را چه می‌دانید؟
صنعت قطعه‌سازی در کشور باید با افزایش تولید همراه باشد، آن هم با محصولی که از نظر کیفی رضایت مشتری را جلب کند، همچنین باید از نظر قیمت - کرایه ماشین کیش - رقابت‌پذیر و از لحاظ خدمات پس از فروش از استاندارد لازم برخوردار باشد. علاوه بر اینکه محصول باید در خود کشور مشتری را راضی کند، الزاما باید در بازارهای بین‌المللی نیز حضور داشته باشد. در غیر این‌صورت، فعالیت در این صنعت و هیچ صنعت دیگری فایده‌ای ندارد و این اتفاق هم نخواهد افتاد مگر زمانی که مسئولان کشور در مورد آن به‌درستی تصمیم‌گیری کنند.
در این زمینه باید برای دو نوع توسعه برنامه‌ریزی دقیق صورت گیرد؛ یکی توسعه خرد که باید قدم به قدم و مرحله به مرحله - کرایه ماشین کیش - انجام - کرایه ماشین کیش - شود. دیگری برای توسعه کلان که سیاست‌گذاران کشور باید با توجه به نقاط ضعف و قوت، فرصت‌ها، ترتیب، اوضاع منطقه، پیرامون و جهان برنامه‌ریزی کنند. در این شرایط نیز باید هدف برنامه، مشخص و مدون باشد، نیازمندی‌های آن تامین و - کرایه ماشین کیش - نقشه راه یا استراتژی به‌درستی تعریف شود و بعد از آن کنترل دقیقی بر اجرای برنامه وجود داشته باشد.
آیا روند توسعه این صنعت در کشورهای دیگری - کرایه ماشین کیش - که در این زمینه رشد و دگرگونی را تجربه کرده‌اند نیز به همین شکل اتفاق افتاده است؟
بله. به‌طور کلی صنعت خودرو و قطعه‌سازی، صنایعی هستند که اگر کشوری بتواند در آن‌ها به‌صورت رقابتی عمل کند، قطعا رشد اقتصادی را تجربه خواهد کرد‌ چراکه این صنعت پیشران حداقل ۷۰ صنعت دیگر وجود دارد. چه‌بسا کشوری مانند ترکیه - کرایه ماشین کیش - طی دو، سه دهه‌ای که کشور ما درگیر مسائل مختلفی از‌جمله تحریم‌های اقتصادی بود، به‌خوبی توانست این صنایع را توسعه دهد. صادرات صنایع در این کشور در سال ۲۰۱۶ بالغ بر ۱۵۰ میلیارد دلار بوده که رقم قابل توجهی است، یعنی بیش از ۲۶درصد از این میزان، سهم صنایع قطعه و خودرو از صادرات این کشور بوده است. دلیل این سطح از توسعه در ترکیه هم ایجاد قوانین مرتبط - کرایه ماشین کیش - با توسعه توسط دولت این کشور، ایجاد مشوق‌های منطقی و فراهم کردن بستر مناسب به این منظور است. در مجموع در این کشور به‌نوعی شرایط رقابت بین‌المللی برای قطعه‌ساز و خودروسازان ایجاد شده است.
بر این اساس فعالان این صنعت در هیچ کشوری با بهره بانکی بالا نمی‌توانند در سطح بین‌المللی رقابت کنند و فضای رقابتی از قطعه‌سازی که در یک کشور با بهره ۳۰‌درصد کار می‌کند با قطعه‌سازی که - کرایه ماشین کیش - در کشور دیگر با بهره ۲ درصد کار می‌کند، سلب می‌شود. همچنین مساله تامین مواد اولیه، بازار سرمایه و… نیز بر شکل رقابت جهانی موثر است.
اروپایی‌ها - کرایه ماشین کیش - هم در این صنعت بسیار فعال عمل می‌کنند. خودروسازانی مانند پژو، رنو، فولکس‌واگن، بنز و… همه به دنبال توسعه بازار خود و رقابت هستند. یا کشوری مانند چین که تا چند دهه قبل خودروساز نبود، از حدود ۲۰ سال قبل دولت این کشور تصمیم - کرایه ماشین کیش - گرفت صنعت خود را با توسعه خودروسازی آغاز کند. بر این اساس برای چنین توسعه‌ای، برنامه‌ریزی و استراتژی تعیین - کرایه ماشین کیش - می‌کنند.

یکی از مواردی که باعث تغییر شرایط قطعه‌سازان می‌شود، - کرایه ماشین کیش - بهبود - کرایه ماشین کیش - شرایط کسب‌وکار است. اما در این زمینه صنعت خودروی کشور ما شرایط مناسبی ندارد.
تثبیت شرایط کسب‌وکار در گرو مواردی مانند تامین درست،‌ کافی و به‌موقع مواد اولیه، وجود منابع مالی کافی و اصلاح وضعیت مالیات است. در حالی‌که مشکلات موجود در همین بخش‌ها، قطعه‌سازان ما را با - کرایه ماشین کیش - مشکلات فراوان - کرایه ماشین کیش - مواجه - کرایه ماشین کیش - کرده است. - کرایه ماشین کیش - برای مثال در کشورهای توسعه‌یافته قطعه‌ساز هر میزان در تحقیق و توسعه سرمایه‌گذاری کنند، به - کرایه ماشین کیش - همان نسبت از میزان پرداخت مالیاتش کسر می‌شود. اما در کشور ما به این شکل نیست.
یکی دیگر از مشکلات موجود در - کرایه ماشین کیش - این بخش مربوط - کرایه ماشین کیش - به بحث ارزش افزوده است که تولیدکننده به‌هرحال در ۳ ماه باید آن را بپردازد، در‌حالی‌که این هزینه به دلایل مختلف به منابع مالی قطعه‌ساز بازنمی‌گردد. مشکل دیگر مربوط به موضوع ذی‌نفع واحد است. قطعه‌سازان به‌خاطر کاهش قیمت تمام‌شده تولید معمولا دو یا چند شرکت زیرمجموعه دارند که اگر یکی از شرکت‌ها چک برگشتی داشته باشد، تمام اعتبارات شرکت‌های دیگر نیز زیر سوال می‌رود. یا موضوع درصد بهره - کرایه ماشین کیش - و هزینه‌های مترتب بر بنگاه و مسائل دیگری است که قطعه‌سازان با آن - کرایه ماشین کیش - مواجه هستند.
قطعه‌سازان ما - کرایه ماشین کیش - از سر اجبار باید هزینه قالب‌سازی، تکنولوژی و… را خود بپردازند. در‌حالی‌که در دنیا این هزینه‌ها بر عهده قطعه‌ساز نیست. بنابراین تولید باید در مقیاس اقتصادی باشد. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که خودروسازان در انتخاب خودروها تیراژ را به‌گونه‌ای در نظر بگیرند که تسهیل در تولید با مقیاس اقتصادی فراهم شود.

بسیاری از قطعه‌سازان از مشخص نبودن جزئیات قراردادهای خودرویی و سهم‌شان در آنها ناراضی هستند. این مساله را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
اینکه مراجع و صاحب‌نظران مختلف عنوان می‌کنند که - کرایه ماشین کیش - همه باید از جزئیات قراردادها مطلع باشند، حرف درستی نیست. خودروساز سیاست‌ها و صلاح اقتصادی خود را در نظر می‌گیرد و قرارداد می‌بندد. اما انتظار قطعه‌سازان این است که آن قسمت از قرارداد را که به قطعه‌سازان مربوط می‌شود، شفاف کنند تا تکلیف تولیدکننده روشن شود و بداند چگونه سرمایه‌گذاری کند و برنامه‌ریزی دقیقی برای تولید داشته باشد.
در حال حاضر ایران‌خودرو با بیش از ۱۰۰ قطعه‌ساز کار می‌کند. بر این اساس ممکن - کرایه ماشین کیش - است همایش یا سمیناری برگزار کند به این منظور - کرایه ماشین کیش - که این آمادگی در قطعه‌سازان ایجاد شود تا بدانند طبق یک قرارداد چه آمادگی‌هایی را در خود ایجاد کنند. اما بیش از این به نظر من ضرورتی ندارد جزئیات قرارداد در سطح عام مشخص شود.

قطعات قاچاق و بی‌کیفیت از عواملی است که می‌تواند به تولیدکننده ضربه بزند. برای کنترل این عامل سال گذشته طرحی با عنوان نصب هولوگرام و - کرایه ماشین کیش - کد رهگیری مطرح شد اما اجرا نشد. دلیل این مساله چیست؟
کالای قاچاق و بی‌کیفیت در کشور به تمام صنایع ضربه می‌زند. این عامل در صنعت قطعه‌سازی هم تاثیرات - کرایه ماشین کیش - مخرب قابل توجهی داشته است. در این راستا طرح نصب هولوگرام و کد رهگیری برای - کرایه ماشین کیش - کنترل این مساله مطرح شد. اما تا جایی‌که ما اطلاع داریم این طرح به‌خوبی اجرا و قاچاق کالا - کرایه ماشین کیش - ریشه‌کن نشد. اما با توجه به افزایش تعداد موارد استانداردهای تولید خودرو از سوی سازمان استاندارد که رعایت آنها تا سال ۹۷ الزامی است، امیدواریم این مساله هم از بین برود. ضمن اینکه باید شرایطی ایجاد شود که خود مصرف‌کننده - کرایه ماشین کیش - به بهانه پایین بودن قیمت، به دنبال مصرف کالای قاچاق و بی‌کیفیت نرود.
در - کرایه ماشین کیش - حال حاضر برخی قطعه‌سازان زیرپله‌ای قطعات غیراصل را وارد و با بسته‌بندی برندهای معروف، آنها را به بازار عرضه می‌کنند. این یک معضل جدی است که با وضع قوانین جدی و سختگیرانه با - کرایه ماشین کیش - عرضه‌کنندگان چنین قطعاتی، باید برخورد جدی صورت گیرد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
whatsapp
instagram