بهترین-اجاره-کیش-خودرو

جهت رزرو و اجاره خودرو در کیش تماس بگیرید: 02166121139


متن مطلب      کل مطالب     

لیست خودرو های آماده اجاره در کیش

اجاره خودرو در کیش به عنوان یکی از نیازهای مسافرانی که به کیش و به این جزیره زیبا، برای تفریح و یا ماموریت های کاری عزیمت میکنند میباشد. شما با استفاده از خودروهای لوکس و به روز دنیا که از موسسه رنت لوکس در اختیار میگیرید به راحتی میتوانید به تمام نقاط جزیره کیش سفر کرده و از تمامی امانات و تفریحات مختلف در شهر کیش نهایت استفاده و لذت را در سفر خود داشته باشید. اجاره خودرو در کیش فقط مختص به مسافرانی که به این جزیزه سفر میکنند نمیباشد. اهالی محترم کیش هم میتوانند در صورت تمایل از خودروهای لوکس و نیمه لوکس این موسسه با شرایط راحت و همچنین قیمتهای منصفانه نسبت به سایر موسسه های اجاره خودرو با خیالی آسوده از این موسسه خودروی مورد نظرشان را اجاره کنند. از دیگر خدمات این موسسه در شهر کیش در اختیار گذاشتن خودروها با راننده و بدون راننده میباشد که بسته به نیاز شما می توانید آن را در اختیار داشته باشید. از جمله خودروهای لوکس و نیمه لوکس برای اجاره در این موسسه عبارتند از:
اجاره خودرو دوج چلنجر در کیش
اجاره خودرو فورد موستانگ در کیش
اجاره خودرو بنز C200 در کیش
اجاره خودرو بنز SLS در کیش
قیمتهای خودرو های ذکرشده فوق در سایت موجود میباشد.
اگر خودروی مورد نظرشما در لیست نمیباشد لطفا جهت هماهنگی و مشاوره با شماره 02166121139 تماس حاصل فرمایید.
اجاره دوج در کیش
اجاره دوج چلنجر آمریکایی 2015
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره موستانگ در کیش
اجاره فورد موستانگ کروک کالیفرنیا
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
C200 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
SLS 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره توسان در کیش
اجاره هیوندای توسان 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
C200 2018
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اسپورتیج در کیش
اجاره کیا
اسپورتیج 2014
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره سانتافه در کیش
اجاره هیوندای
سانتافه 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
ون دربستی در کیش
اجاره ون هایس
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کیش
اجاره اتوبوس در کیش
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کیش
کرایه اتوبوس کیش
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید

کد مطلب: 00112.html
شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴

آلان جویس، مدیرعامل شرکت کانتاس: فاکتور موفقیت ما این است که ایمنی را بر پول ترجیح می‌دهیم و نتایج این سیاست نیز ما را بسیار خشنود می‌کند. ما درحالی یک هواپیما را زمین‌گیر کردیم که برایمان ۲۰۰‌میلیون دلار هزینه دربر داشت و تا زمانی که «رولز رویس» مشکلات موجود را برطرف نکرد، به آن اجازه پرواز ندادیم

به گزارش رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو ، شرکت هواپیمایی « کانتاس » یا همان کانگوروی پرنده، همواره به‌عنوان یکی از پرچمداران صنعت ایرلاین‌ها ایفای نقش - اجاره خودرو کیش - کرده است.

آلان جویس ، مدیرعامل این شرکت هواپیمایی معتقد است باتوجه‌به میزان سوددهی کانتاس در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷، این شرکت - اجاره خودرو کیش - به روند سودسازی خود بازخواهد گشت.

در ماه آگوست، جویس با دعوت از بوئینگ و ایرباس، از آن‌ها درخواست ساخت هواپیمایی را کرد که قادر باشد استرالیا را تا اروپا و آمریکای شمالی درنوردد، چالشی که دو غول هواپیماسازی دنیا را به تکاپو واداشته است.

به عقیده وی، - اجاره خودرو کیش - «بوئینگ ۷۸۷ دریم‌لاینر» را می‌توان کاتالیستی برای - اجاره خودرو کیش - رشد در آینده در نظر گرفت، اما با این حال، امیدواری‌هایی برای - اجاره خودرو کیش - آینده «ایرباس۳۸۰» نیز وجود دارد.

جویس بر این باور است اگر شرکت‌های هواپیمایی، ایمنی را در اولویت فعالیت‌های - اجاره خودرو کیش - خود ببینند و پول را به‌عنوان اولویت دوم در نظر داشته باشند، استانداردهای اولیه صنعت هواپیمایی با رشد چشمگیری - اجاره خودرو کیش - مواجه خواهد شد.

بازگشت به روند سوددهی
آلان جویس، مدیرعامل شرکت هواپیمایی کانتاس را می‌توان یکی از موفق‌ترین و انعطاف‌پذیرترین مدیران صنعت هواپیمایی نامید. این مرد کاریزماتیک - اجاره خودرو کیش - ایرلندی، پس از تصاحب بالاترین مقام در این شرکت، به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مهره‌های پشت صحنه این شرکت استرالیایی برای بازگشت به دوران سوددهی شناخته می‌شود.

گروه - اجاره خودرو کیش - کانتاس در سال ۲۰۱۶، با اعلام سودی بیش از ۱٫۲‌میلیارد دلار، بالاترین سوددهی در تاریخ ۹۷‌ساله این شرکت و در سال ۲۰۱۷ نیز، برای دومین سال متوالی سودی ۱‌میلیارددلاری را رقم زد.

سوددهی متوالی این شرکت در - اجاره خودرو کیش - حالی - اجاره خودرو کیش - رقم خورد که در سال ۲۰۱۴ رقمی بیش‌از ۲٫۸‌میلیارد‌دلار را به‌عنوان ضرر از دست داده بود. شاید از خود بپرسید چه اتفاقی افتاد - اجاره خودرو کیش - که کانتاس طی یک سال توانست روند زیان‌دهی خود را اصلاح کند، اما دقیقا همین‌جاست که قدرت و توانایی - اجاره خودرو کیش - مدیریت، به‌عنوان یکی از پایه‌های اصلی اصلاح عملکرد هر شرکتی، خودنمایی می‌کند.

جویس - اجاره خودرو کیش - و تیم تحت رهبری وی در اولین و مهم‌ترین اقدام خود، شرکت را به ۲بخش پروازهای داخلی و - اجاره خودرو کیش - پروازهای بین‌المللی تقسیم کردند. این اقدام با سیاست‌هایی ازجمله کاهش نیروی کار و کاهش ظرفیت همراه شد. البته، از این موضوع نباید غافل شد که قیمت پایین سوخت در این سال‌ها کمک شایانی به بازگشت این شرکت کرد.

چالش‌سازی برای بوئینگ و - اجاره خودرو کیش - ایرباس
در ماه - اجاره خودرو کیش - آگوست سال جاری میلادی، جویس و کانتاس با طراحی پروژه‌ای به نام «طلوع» (Sunrise)، بوئینگ و ایرباس را به چالشی بزرگ دعوت کردند. این چالش از این دو غول هواپیماساز می‌خواهد با تولید هواپیمایی دوربرد تا سال ۲۰۲۲، جنوب شرقی استرالیا را به مقاصدی چون لندن، پاریس و نیویورک متصل کند تا روند سوددهی فعلی این شرکت در سراشیبی - اجاره خودرو کیش - تندتری بیفتد.

به این ترتیب، اگر بوئینگ و - اجاره خودرو کیش - ایرباس موفق شوند هواپیمای مورد - اجاره خودرو کیش - نظر این شرکت را تولید کنند، مدت - اجاره خودرو کیش - زمان سفر تا نیویورک به ۳‌ساعت و به مقصد لندن به ۴ ساعت - اجاره خودرو کیش - کاهش پیدا خواهد کرد.

«بوئینگ۷۸۷» یا «ایرباس۳۸۰»
جویس می‌گوید: «یکی از مزیت‌های دریم‌لاینر این است که دست شما را برای انتخاب مقاصدی که به - اجاره خودرو کیش - آن‌ها - اجاره خودرو کیش - دسترسی نداشتید، باز می‌کند. همچنین، از نظر اقتصادی به‌صرفه‌تر است، زیرا مصرف سوخت آن ۲۰‌درصد پایین‌تر - اجاره خودرو کیش - بوده و با توجه به تکنولوژی جدید، نرخ تعمیرات آن به‌شدت کاهش پیدا - اجاره خودرو کیش - کرده است.

این بدین معناست مسیرهایی با مسافت طولانی را مدنظر داشتیم که به دلیل عدم صرفه اقتصادی آن‌ها را مورد اهمیت قرار نمی‌دادیم، اما امروز آن‌ها را روی رادار خود می‌بینیم.

این مزیت‌ها درمقایسه با «ایرباس ۳۸۰»، هواپیمای پرچمدار قبلی ما، با تفاوتی چشمگیر خودنمایی می‌کنند.» بنابر ادعای - اجاره خودرو کیش - وی، با هزینه‌ای کمتر از یک پرواز با «ایرباس۳۸۰» ۴۸۶‌صندلی، می‌توان ۲دریم‌لاینر ۲۳۶‌صندلی را به پرواز درآورد.

اگر دو«بوئینگ۷۸۷» را پشت سر هم به پرواز درآوریم، هزینه هرصندلی بسیار کمتر از «ایرباس۳۸۰» خواهد بود. از دیگر مزیت‌های دریم‌لاینر می‌توان به هزینه‌های عملیاتی کمتر اشاره کرد. جویس معتقد است دریم‌لاینر انعطاف بیشتری به شرکت هواپیمایی می‌دهد و ریسک‌های - اجاره خودرو کیش - مالی آن را در مسیرهای نامنظم و فصلی کاهش می‌دهد.

آینده سوپرجامبو
البته، این اظهارنظرها به این معنی نیست که «ایرباس۳۸۰» دیگر قابل استفاده نیست. جویس می‌گوید: «ایرباس۳۸۰ » در فرودگاه‌هایی که کمبود فضا برای میزبانی از هواپیماهای بیشتر دارند یا فرودگاه‌هایی که - اجاره خودرو کیش - حجم مسافر بالایی دارند، بسیار کارآمد است.
به‌علاوه، سوپرجامبوها برای حمل‌ونقل مسافران در فرودگاه‌هایی مانند چین و ژاپن که هر روز شلوغ‌تر هم می‌شوند، بسیار مناسب - اجاره خودرو کیش - است. البته، این موضوع به این معنا نیست که قصد داشته باشیم «ایرباس۳۸۰» دیگری سفارش دهیم! گرچه ۱۲‌سوپرجامبو را همچنان استفاده می‌کنیم، - اجاره خودرو کیش - اما «بوئینگ۷۸۷» قطعا ناوگان روبه‌رشد ما در آینده خواهد بود.»

رکورد ایمنی «کانتاس»
حتی اگر جزو کسانی باشید که با برند - اجاره خودرو کیش - «کانتاس» مشکل دارند، به هیچ وجه قادر نخواهید بود، ایمنی این شرکت را زیر سوال ببرید. به عقیده بسیاری، «کانتاس» در ایرلاین‌ها حکم «ولوو» در جاده‌ها را دارد.

جالب است بدانید، این شرکت در طول عمر فعالیت خود، حتی یک هواپیما را بر اثر سانحه ازدست نداده است. جویس معتقد است: «ایمنی در این - اجاره خودرو کیش - شرکت هواپیمایی از همان ابتدا و در نطفه آن - اجاره خودرو کیش - تعریف شده بود.

ایمنی مهم‌ترین چیزی است که ما در ذهن داریم، چه در رده‌های مدیریتی و چه در رده‌های مهندسی، خلبانی و مهمانداری. در هر جلسه مدیریتی، نخستین مساله‌ای که مطرح می‌شود، مباحث مربوط به رفع خلاء‌های ایمنی است.

دومین فاکتور موفقیت ما این است که ایمنی را بر پول ترجیح می‌دهیم و نتایج این سیاست نیز ما را بسیار خشنود می‌کند. ما - اجاره خودرو کیش - در حالی یک هواپیما را زمین‌گیر کردیم که برایمان ۲۰۰‌میلیون دلار هزینه دربر داشت و تا زمانی که «رولز رویس» مشکلات موجود را برطرف نکرد، به آن - اجاره خودرو کیش - اجازه پرواز ندادیم. ایمنی برای ما بسیار مهم است، بالاتر از هر چیز دیگری، و قسمتی از برند ما و بخشی از تعهد ما به مسافران به شمار می‌رود. ما بسیار - اجاره خودرو کیش - مراقب هستیم تا هیچ‌گاه عهد خود را نشکنیم.»

اولين صفحه   -  کیش-خودرو-اجاره   -   اجاره-خودرو-کیش-بهترین   -   اجاره-خودرو-بهترین-کیش   -   اجاره-کیش-خودرو-بهترین   -   اجاره-کیش-بهترین-خودرو   -   اجاره-بهترین-خودرو-کیش   -   اجاره-بهترین-کیش-خودرو   -   خودرو-اجاره-کیش-بهترین   -   خودرو-اجاره-بهترین-کیش   -   خودرو-کیش-اجاره-بهترین   -   خودرو-کیش-بهترین-اجاره   -   خودرو-بهترین-اجاره-کیش   -   خودرو-بهترین-کیش-اجاره   -   کیش-اجاره-خودرو-بهترین   -   کیش-اجاره-بهترین-خودرو   -   کیش-خودرو-اجاره-بهترین   -   کیش-خودرو-بهترین-اجاره   -   کیش-بهترین-اجاره-خودرو   -   کیش-بهترین-خودرو-اجاره   -   بهترین-اجاره-خودرو-کیش   -   بهترین-اجاره-کیش-خودرو   -   بهترین-خودرو-اجاره-کیش   -   بهترین-خودرو-کیش-اجاره   -   بهترین-کیش-اجاره-خودرو   -   بهترین-کیش-خودرو-اجاره   -   اجاره-خودرو-مشهد   -   اجاره-مشهد-خودرو   -   خودرو-اجاره-مشهد   -   خودرو-مشهد-اجاره   -   مشهد-اجاره-خودرو   -   مشهد-خودرو-اجاره   -   اجاره-خودرو-مشهد-بهترین   -   اجاره-خودرو-بهترین-مشهد   -   اجاره-مشهد-خودرو-بهترین   -   اجاره-مشهد-بهترین-خودرو   -   اجاره-بهترین-خودرو-مشهد   -   اجاره-بهترین-مشهد-خودرو   -   خودرو-اجاره-مشهد-بهترین   -   خودرو-اجاره-بهترین-مشهد   -   خودرو-مشهد-اجاره-بهترین   -   خودرو-مشهد-بهترین-اجاره   -  آخرين صفحه
phone
whatsapp
instagram