بهترین-کیش-اجاره-خودرو

جهت رزرو و اجاره خودرو در کیش تماس بگیرید: 02166121139


متن مطلب      کل مطالب     

لیست خودرو های آماده اجاره در کیش

اجاره خودرو در کیش به عنوان یکی از نیازهای مسافرانی که به کیش و به این جزیره زیبا، برای تفریح و یا ماموریت های کاری عزیمت میکنند میباشد. شما با استفاده از خودروهای لوکس و به روز دنیا که از موسسه رنت لوکس در اختیار میگیرید به راحتی میتوانید به تمام نقاط جزیره کیش سفر کرده و از تمامی امانات و تفریحات مختلف در شهر کیش نهایت استفاده و لذت را در سفر خود داشته باشید. اجاره خودرو در کیش فقط مختص به مسافرانی که به این جزیزه سفر میکنند نمیباشد. اهالی محترم کیش هم میتوانند در صورت تمایل از خودروهای لوکس و نیمه لوکس این موسسه با شرایط راحت و همچنین قیمتهای منصفانه نسبت به سایر موسسه های اجاره خودرو با خیالی آسوده از این موسسه خودروی مورد نظرشان را اجاره کنند. از دیگر خدمات این موسسه در شهر کیش در اختیار گذاشتن خودروها با راننده و بدون راننده میباشد که بسته به نیاز شما می توانید آن را در اختیار داشته باشید. از جمله خودروهای لوکس و نیمه لوکس برای اجاره در این موسسه عبارتند از:
اجاره خودرو دوج چلنجر در کیش
اجاره خودرو فورد موستانگ در کیش
اجاره خودرو بنز C200 در کیش
اجاره خودرو بنز SLS در کیش
قیمتهای خودرو های ذکرشده فوق در سایت موجود میباشد.
اگر خودروی مورد نظرشما در لیست نمیباشد لطفا جهت هماهنگی و مشاوره با شماره 02166121139 تماس حاصل فرمایید.
اجاره دوج در کیش
اجاره دوج چلنجر آمریکایی 2015
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره موستانگ در کیش
اجاره فورد موستانگ کروک کالیفرنیا
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
C200 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
SLS 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره توسان در کیش
اجاره هیوندای توسان 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
C200 2018
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اسپورتیج در کیش
اجاره کیا
اسپورتیج 2014
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره سانتافه در کیش
اجاره هیوندای
سانتافه 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
ون دربستی در کیش
اجاره ون هایس
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کیش
اجاره اتوبوس در کیش
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کیش
کرایه اتوبوس کیش
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید

کد مطلب: 00115.html
شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶

تولید ایچر هند پس از ایجاد جوینت‌ونچر با ولووتراکس هر ساله افزایش یافته و به ۶۰هزار دستگاه رسیده است

به گزارش رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو ، هفته - اجاره خودرو کیش - گذشته در جریان سفر کلاس نیلسون ، مدیرعامل ولووتراکس سوئد به ایران و تحویل ۷۵هزارمین کامیون ولوو در ایران، سخن از تاسیس یک شرکت مشترک توسط ولوو و - اجاره خودرو کیش - سایپا با سهم برابر - اجاره خودرو کیش - بای تولید خودروهای تجاری به میان آمد.

این راه را قریب به ۱۰ سال پیش از این، یک خودروساز هندی که ۱۵ سال بیش از سایپادیزل قدمت دارد با ولوو آغاز کرده و امروز این شراکت ۱۰ساله با تولید - اجاره خودرو کیش - حدود ۶۰هزار دستگاه خودروی سنگین و نیمه‌سنگین در سال به بار نشسته است.

صنعت - اجاره خودرو کیش - خودرو هند یکی - اجاره خودرو کیش - از بزرگ‌ترین صنایع خودروسازی جهان است و تولید سالانه ۲۳میلیون و ۹۶۰ هزار دستگاه را تا پایان سال میلادی ۲۰۱۶ با - اجاره خودرو کیش - رشد ۲٫۵۷ درصدی ثبت کرده است که - اجاره خودرو کیش - شامل خودروهای سواری، وسایل نقلیه دوچرخ و خودروهای کاروتجاری می‌شود.

این صنعت حدود ۷٫۱ درصد از تولید ناخالص داخلی هند را - اجاره خودرو کیش - به خود اختصاص داده است. اولین خودرو در سال ۱۸۹۷ - اجاره خودرو کیش - میلادی در جاده‌های هند تردد کرد. اما در دهه ۱۹۳۰ میلادی بود که خودروهایی، در حجم کم، به - اجاره خودرو کیش - هند وارد شد و در دهه ۱۹۴۰ میلادی صنعت خودرو هند راه‌اندازی شد.

خودروسازی ایچر نیز به عنوان یکی از تولیدکنندگان خودروهای کاروتجاری در هند، فعالیت - اجاره خودرو کیش - خود را از سال ۱۹۴۸ میلادی آغاز کرد. این گروه خودروسازی که نقش بسیار مهمی را در - اجاره خودرو کیش - بازار خودروهای کاروتجاری هند بازی می‌کند، از فعالیت بسیار متنوعی برخوردار است و در زمینه طراحی، توسعه و ساخت خودروهای کاروتجاری مشغول به کار است.

ایچر همچنین فروش ملی و بین‌المللی خود را در حیطه خودروهای باری سنگین و نیمه‌سنگین، اتوبوس‌ها، موتورسیکلت‌ها، جعبه‌دنده خودرو و قطعات متمرکز کرده است.

این شرکت که با گذر از فراز‌ونشیب‌های - اجاره خودرو کیش - بسیار در حال حاضر با شرکت ولوو همکاری می‌کند، به - اجاره خودرو کیش - پنج زیرمجموعه در هند تقسیم می‌شود؛ اتوبوس‌ها و کامیون‌های ایچر، ولووتراکس هند، مهندسی قطعات ایچر، قوای محرکه ولوو-ایچر و رویال انفیلد موتورز که در زمینه تولید موتورسیکلت‌ها فعالیت می‌کند.

از ساخت تراکتور تا وانت - اجاره خودرو کیش - میتسوبیشی
آغاز به کار خودروسازی ایچر تقریبا هم‌زمان با تاسیس شرکت Good Earth بودکه در زمینه توزیع و خدمات‌دهی به تراکتورها فعالیت می‌کرد. در سال ۱۹۵۹ با سهامداری - اجاره خودرو کیش - یک شرکت تراکتورسازی آلمانی، شرکتی با نام تراکتورسازی ایچر تاسیس شد اما از سال ۱۹۶۵ به بعد تمام سهام شرکت ایچر به طور کامل در اختیار هندوستان قرار گرفت.

شرکت ایچر‌موتورز بخش تراکتور و موتورسازی خود - اجاره خودرو کیش - را به تراکتورسازی TAFE واگذار کرد؛ شرکتی که تحت لیسانس مسی‌فرگوسن فعالیت - اجاره خودرو کیش - می‌کرد. حدود ۱۷ سال بعد یعنی در سال ۱۹۸۲ - اجاره خودرو کیش - شرکت ایچر با شرکت میتسوبیشی ژاپن برای تولید خودروهای کاروتجاری سبک توافق کرد.

بنا بر قراردادی که در توکیو به امضا - اجاره خودرو کیش - رسید، خودروهایی تولیدشده در قالب - اجاره خودرو کیش - این همکاری تجاری با نام ایچر-میتسوبیشی به فروش می‌رسیدند. این همکاری - اجاره خودرو کیش - اما پایدار نماند و شراکت این دو خودروسازی نیز به اتمام رسید. در سال ۱۹۹۰ نیز ایچر-گودارث ۲۶ درصد از سهام شرکت انفیلد هند را خریداری کرد و تا سال ۱۹۹۳ این سهم را به ۶۰ درصد رساند.

جوینت‌ونچر گروه ولوو- ایچرموتورز
ایچرموتورز و گروه خودروسازی ولوو در سال ۲۰۰۸ جوینت‌ونچر ۵۰-۵۰ را در زمینه طراحی، تولید و فروش خودروهای کاروتجاری به امضا رساندند. همچنین

در این قرارداد مهندسی قطعه و مهندسی طراحی نیز گنجانده شده بود که کمترین نتیجه آن برای ایچرموتورز انتقال تکنولوژی گروه خودروسازی ولوو بود.

جوینت‌ونچر گروه ولوو و ایچر را می‌توان نقطه‌ عطفی برای خودروسازی ایچرموتورز دانست. در حال - اجاره خودرو کیش - حاضر نیز گروه ولوو ۴۵٫۶ درصد از این جوینت‌ونچر را در اختیار دارد.

محصولات و سطح استانداردی ایچر
خودروسازی ایچر از سطح گستره‌ای از کامیون‌ها با قیمت‌های - اجاره خودرو کیش - مختلف برخوردار است که حضور این شرکت را در تمام سگمنت‌های بازار - اجاره خودرو کیش - پررنگ می‌کند.

سه محصول این خودروسازی با نام‌های PRO 1049، PRO1110 و PRO 1095XP برترین نمونه‌های این شرکت هستند که عملکرد آن‌ها مشتریان شرکت را به خریدهای مجدد ترغیب می‌کنند.

آغاز کامیون‌های ایچر - اجاره خودرو کیش - به مدل - اجاره خودرو کیش - INR6.29 - اجاره خودرو کیش - و INR 16.47 برمی‌گردد و کشنده‌های این شرکت نیز با مدل INR 21.75 کار خود را آغاز کردند.

شرکت ایچر محصولات خود را براساس استاندارد BS4 (استانداردهای انگلستان) تولید می‌کند و به تازگی نیز از بهره‌وری فناوری i3-EGR در موتورهای تولیدی خود خبر داده است - اجاره خودرو کیش - که در عین برخورداری از ویژگی‌های روز می‌تواند قیمت این محصولات را نیز کاهش دهد.

همچنین این شرکت کار خود را روی موتورهای سازگار - اجاره خودرو کیش - با استانداردهای BS 6 آغاز و - اجاره خودرو کیش - اعلام کرده که تا سال ۲۰۲۰ به این نرم استاندارد دست خواهد یافت.

سهم بازار - اجاره خودرو کیش - ایچر- ولوو
بخش اتوبوس و کامیون‌سازی ایچر به دنبال تقویت سهم بازار خود در سگمنت خودروهای باری بین ۱۶ تا ۴۹ تن است. محصولات - اجاره خودرو کیش - این شرکت در این سگمنت با پسوند Pro به بازار عرضه می‌شوند.

این در حالی است که ایچر- ولوو پیش از این - اجاره خودرو کیش - تنها در بازه ۴ تا ۱۵تن یعنی خودروهای باری سبک و نیمه‌سنگین تولید می‌کرد. در سال ۲۰۱۵ - اجاره خودرو کیش - این خودروسازی اعلام کرد که قصد دارد ۱۵درصد از بازار خودروهای سنگین و نیمه‌سنگین هند را در یک بازه ۳ساله به - اجاره خودرو کیش - خود اختصاص دهد.

در - اجاره خودرو کیش - این راستا به تولید خودروهای سنگین باری روی آورده و توانسته است تولید چند مدل از آن‌ها - اجاره خودرو کیش - را در این سگمنت محقق کند. رسیدن ایچر- ولوو به سهم ۱۵درصدی از بازار، به معنای دو برابر شدن سهم این خودروسازی از بازار خودروهای سنگین در هند است.

میزان - اجاره خودرو کیش - فروش ولوو- ایچر
ایچر میزان فروش خود را طی جوینت‌ونچر ولوو- ایچر در نوامبر سال ۲۰۱۶ سه هزار و ۱۷۶دستگاه در زمینه خودروهای کاروتجاری اعلام کرده است. این در حالی است که در ماه مشابه سال پیش از آن یعنی - اجاره خودرو کیش - ۲۰۱۵ این خودروسازی - اجاره خودرو کیش - ۳ هزار و - اجاره خودرو کیش - ۶۳۹ دستگاه از خودروهای باری خود را به - اجاره خودرو کیش - فروش رسانده بود.

فروش ایچر در نوامبر سال ۲۰۱۷ خودروسازی ایچر بیش از ۳ هزار دستگاه بود، در حالی که این خودروساز در ماه مشابه سال ۲۰۱۶ فروش ماهانه خود را بیش از ۵هزار دستگاه اعلام کرده بود.

هرچند این خودروسازی در بخش جوینت‌ونچر ولوو- ایچر فرازونشیب‌های بسیاری را در فروش داشته و - اجاره خودرو کیش - برخی از ماه‌های سال - اجاره خودرو کیش - را با کاهش نقطه‌به‌نقطه همراه بوده اما - اجاره خودرو کیش - ایچرموتورز در مجموع شاهد افزایش فروش سالانه بوده است و توانسته تولید کلی خود را از ۴۴ هزار و ۵۲۲ در سال ۲۰۱۵ به ۵۹ هزار - اجاره خودرو کیش - و ۱۲۷ دستگاه در سال ۲۰۱۶ برساند.

اولين صفحه   -  اجاره-کیش-خودرو-بهترین   -   اجاره-کیش-بهترین-خودرو   -   اجاره-بهترین-خودرو-کیش   -   اجاره-بهترین-کیش-خودرو   -   خودرو-اجاره-کیش-بهترین   -   خودرو-اجاره-بهترین-کیش   -   خودرو-کیش-اجاره-بهترین   -   خودرو-کیش-بهترین-اجاره   -   خودرو-بهترین-اجاره-کیش   -   خودرو-بهترین-کیش-اجاره   -   کیش-اجاره-خودرو-بهترین   -   کیش-اجاره-بهترین-خودرو   -   کیش-خودرو-اجاره-بهترین   -   کیش-خودرو-بهترین-اجاره   -   کیش-بهترین-اجاره-خودرو   -   کیش-بهترین-خودرو-اجاره   -   بهترین-اجاره-خودرو-کیش   -   بهترین-اجاره-کیش-خودرو   -   بهترین-خودرو-اجاره-کیش   -   بهترین-خودرو-کیش-اجاره   -   بهترین-کیش-اجاره-خودرو   -   بهترین-کیش-خودرو-اجاره   -   اجاره-خودرو-مشهد   -   اجاره-مشهد-خودرو   -   خودرو-اجاره-مشهد   -   خودرو-مشهد-اجاره   -   مشهد-اجاره-خودرو   -   مشهد-خودرو-اجاره   -   اجاره-خودرو-مشهد-بهترین   -   اجاره-خودرو-بهترین-مشهد   -   اجاره-مشهد-خودرو-بهترین   -   اجاره-مشهد-بهترین-خودرو   -   اجاره-بهترین-خودرو-مشهد   -   اجاره-بهترین-مشهد-خودرو   -   خودرو-اجاره-مشهد-بهترین   -   خودرو-اجاره-بهترین-مشهد   -   خودرو-مشهد-اجاره-بهترین   -   خودرو-مشهد-بهترین-اجاره   -   خودرو-بهترین-اجاره-مشهد   -   خودرو-بهترین-مشهد-اجاره   -   مشهد-اجاره-خودرو-بهترین   -  آخرين صفحه
phone
whatsapp
instagram