بهترین-کیش-خودرو-اجاره

جهت رزرو و اجاره خودرو در کیش تماس بگیرید: 02166121139


متن مطلب      کل مطالب     

لیست خودرو های آماده اجاره در کیش

اجاره خودرو در کیش به عنوان یکی از نیازهای مسافرانی که به کیش و به این جزیره زیبا، برای تفریح و یا ماموریت های کاری عزیمت میکنند میباشد. شما با استفاده از خودروهای لوکس و به روز دنیا که از موسسه رنت لوکس در اختیار میگیرید به راحتی میتوانید به تمام نقاط جزیره کیش سفر کرده و از تمامی امانات و تفریحات مختلف در شهر کیش نهایت استفاده و لذت را در سفر خود داشته باشید. اجاره خودرو در کیش فقط مختص به مسافرانی که به این جزیزه سفر میکنند نمیباشد. اهالی محترم کیش هم میتوانند در صورت تمایل از خودروهای لوکس و نیمه لوکس این موسسه با شرایط راحت و همچنین قیمتهای منصفانه نسبت به سایر موسسه های اجاره خودرو با خیالی آسوده از این موسسه خودروی مورد نظرشان را اجاره کنند. از دیگر خدمات این موسسه در شهر کیش در اختیار گذاشتن خودروها با راننده و بدون راننده میباشد که بسته به نیاز شما می توانید آن را در اختیار داشته باشید. از جمله خودروهای لوکس و نیمه لوکس برای اجاره در این موسسه عبارتند از:
اجاره خودرو دوج چلنجر در کیش
اجاره خودرو فورد موستانگ در کیش
اجاره خودرو بنز C200 در کیش
اجاره خودرو بنز SLS در کیش
قیمتهای خودرو های ذکرشده فوق در سایت موجود میباشد.
اگر خودروی مورد نظرشما در لیست نمیباشد لطفا جهت هماهنگی و مشاوره با شماره 02166121139 تماس حاصل فرمایید.
اجاره دوج در کیش
اجاره دوج چلنجر آمریکایی 2015
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره موستانگ در کیش
اجاره فورد موستانگ کروک کالیفرنیا
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
C200 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
SLS 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره توسان در کیش
اجاره هیوندای توسان 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
C200 2018
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اسپورتیج در کیش
اجاره کیا
اسپورتیج 2014
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره سانتافه در کیش
اجاره هیوندای
سانتافه 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
ون دربستی در کیش
اجاره ون هایس
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کیش
اجاره اتوبوس در کیش
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کیش
کرایه اتوبوس کیش
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید

کد مطلب: 00116.html
شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸

در ایران بیشترین سهم واردات از کشورهای چین کره و ژاپن انجام می‌شود و حدود ۱۴۰ برند خارجی ثبت نمایندگی شده‌اند و بعد از رفع تحریم‌ها برندهای معتبر دنیا مانند میشلن، بریجستون کانتیننتال و … به جمع تایرهای وارداتی ما اضافه شدند

به گزارش رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو ، نیاز سالانه کشور به ۴۰۰هزار تن تایر برای خودروهای تولیدشده در کارخانه‌های خودروسازی و خودروهای موجود در بازار و همچنین ناتوانی تولیدکننده‌های داخلی در تامین نیاز کشور به سایزهای خاص - اجاره خودرو کیش - تایر باعث شده است بخشی از این نیاز توسط واردات تامین - اجاره خودرو کیش - شود.

واردات سالانه ۱۵۰هزار تن تایر به - اجاره خودرو کیش - کشور بازار گسترده‌ای‌ را شامل می‌شود - اجاره خودرو کیش - که به‌دلیل حساسیت‌های بالای - اجاره خودرو کیش - فنی، نیاز به ساماندهی و نظارت‌های خاص دارد.

همچنین علاوه‌بر استانداردهای ملی ایران که - اجاره خودرو کیش - به‌صورت اجباری در گمرکات ورودی - اجاره خودرو کیش - روی تمام محموله‌های وارداتی اجرا و کنترل می‌شوند، جدیدترین قوانین حال‌حاضر دنیا مانند استانداردهای کیفی و ایمنی E-MARK و SWR اروپا و درج DOT CODE آمریکا نیز بازرسی و ارزیابی شوند.

البته اجباری بودن اخذ استانداردهای کیفی فقط برای تایرهای وارداتی است - اجاره خودرو کیش - و تایرهای تولید داخل واجد این استانداردهای بین‌المللی نیستند. این عوامل دست‌به‌دست - اجاره خودرو کیش - هم داده‌اند تا درحال‌حاضر کالاهای وارداتی با داشتن استانداردهای روز دنیا وارد ایران شوند و به فراخور آن شاهد تایرهای وارداتی باکیفیت هستیم.

چرا به جای واردات روی فروش محصولات داخلی کار نمی‌کنید؟
اصولا در همه‌جای دنیا هم تولید داخل مطرح است و هم واردات و صادرات. تولید داخل، شبکه فروش خود را دارد و با وجود تولید داخل - اجاره خودرو کیش - برای تامین تقاضای بازار همچنان نیاز به واردات است البته در همین فضای رقابتی چرخه‌های اقتصادی کشور به گردش در می‌آیند.

درحال‌حاضر چه برندهایی به‌صورت رسمی و از چه کشورهایی وارد ایران می‌شوند؟
تولیدکنندگان اصلی تایر در جهان کشورهای آمریکا، چین، کره، ژاپن، هند، فرانسه، - اجاره خودرو کیش - آلمان، ایتالیا و … هستند. در‌حال‌حاضر به غیر از کشور آمریکا واردات تایر از بقیه کشورها را داریم. البته کشورهایی مانند ترکیه، تایلند، اندولزی و مالزی هم تولیدکننده هستند و تکنولوژی وارداتی دارند.

در‌حال‌حاضر در - اجاره خودرو کیش - ایران بیشترین سهم واردات از کشورهای چین، کره و ژاپن انجام می‌شود و حدود - اجاره خودرو کیش - ۱۴۰ برند خارجی ثبت نمایندگی شده‌اند و بعد از رفع تحریم‌ها برندهای معتبر دنیا مانند میشلن، بریجستون، کانتیننتال و … به جمع تایرهای وارداتی ما اضافه شدند.

محصولات وارداتی به کشور از نظر تکنولوژی و - اجاره خودرو کیش - کیفیت با کدامیک از تولیدات داخلی قابل‌مقایسه هستند؟
کیفیت کالا تعریفی از وجود شاخص‌های متفاوت با در نظر گرفتن شرایط مصرف را - اجاره خودرو کیش - دربرمی گیرد. در مورد لاستیک هم توجه به شرایط آب‌و‌هوایی، نوع مصرف و نوع وسایل‌نقلیه حائزاهمیت است. تولیدات داخلی به‌دلیل عدم امکان ارتقای تکنولوژی ساخت در برخی سایزها در مقایسه با لاستیک‌های وارداتی ضعیف‌تر هستند و امیدواریم با حذف تحریم‌ها و امکان سرمایه‌گذاری در این بخش شاهد بهره‌گیری از تکنولوژی‌های نوین در‌کنار استفاده از مهندسان مجرب با وجود پتانسیل‌های لازم در نیروی کار ایرانی باشیم.

آیا تا به‌حال به فکر راه‌اندازی کارخانه برای - اجاره خودرو کیش - تولید محصول با‌کیفیت بوده‌اید؟ اگر پاسخ مثبت است، چرا تا به‌حال اقدامی انجام نداده‌اید ؟
از ابتدای - اجاره خودرو کیش - کار - اجاره خودرو کیش - در این صنف هدف - اجاره خودرو کیش - کلی من خدمت - اجاره خودرو کیش - به مردم کشور بوده و اگر در زمینه واردات فعالیت داشتم، سعی کردم بهترین برندها را وارد کنم تا مصرف‌کنندگان بتوانند در مقابل هزینه‌ای که پرداخت می‌کنند، بهترین کالا - اجاره خودرو کیش - را دراختیار داشته باشند، - اجاره خودرو کیش - چون همان‌طور که می‌دانید لاستیک جزو کالاهای استراتژیک است و - اجاره خودرو کیش - مستقیما با جان و مال - اجاره خودرو کیش - مردم سروکار دارد.
در مورد راه‌اندازی کارخانه هم مدت‌هاست اقداماتی انجام شده و در حال رایزنی برای کسب نتیجه هستم.

در حال حاضر باتوجه به تعرفه بالای واردات آیا سود حاصل از تولید بیشتر است یا واردات؟
سود واردکننده به‌طورکلی معمولا ۳درصد است، در‌حالی‌که سود تولیدکنندگان طبق گزارش بورس بیش‌از ۱۵درصد بوده که جزو کالاهای - اجاره خودرو کیش - با حاشیه سود بالاست.

واردکننده مجبور به پرداخت تعرفه - اجاره خودرو کیش - بالا و هزینه‌های جانبی مانند هزینه حمل‌، بیمه، استاندارد، مالیات‌بر ارزش افزوده و … است، بنابراین تقریبا حدود ۵۰درصد هزینه لاستیک به واردکننده اضافه می‌شود.

برای کاهش میزان قاچاق تایر به کشور چه اقدامی انجام شده‌ است؟
یکی از راهکارهای این انجمن کنترل تایر در سطح عرضه است. همچنین درخواست کاهش تعرفه را داشته و داریم زیرا تازمانی‌که تعرفه و هزینه‌های - اجاره خودرو کیش - جانبی کالایی بالا باشد، سودجویان به دنبال قاچاق کالا می‌روند. البته در‌حال‌حاضر تعرفه لاستیک سواری ۳۲درصد و لاستیک‌های اتوبوسی و کامیونی ۲۰درصد است.

به نظر شما قوانین جدید باعث محدودشدن واردکنندگان تایر می‌شوند؟
بله مطمئنا. در‌حال‌حاضر فقط برندهای باکیفیت که موفق به گرفتن استانداردهای روزدنیا مثل e-mark و swr اروپا هستند، می‌توانند به ایران واردات داشته باشند. به - اجاره خودرو کیش - همین دلیل واردات تایر از اواخر سال ۹۴ - اجاره خودرو کیش - به بعد بسیار تغییر کرده است و فقط لاستیک‌های باکیفیت وارد می‌شوند.

برنامه شما در صورت افزایش تعرفه و محدودیت واردات تایر چیست؟
اگر جلوی واردات بسته شود، قطعا انحصار به‌وجود خواهد آمد و نتیجه انحصار نیز - اجاره خودرو کیش - پایین بودن کیفیت و عدم‌رقابت قیمتی است. تا زمانی که به فکر انحصار باشیم، قطعا پیشرفتی هم - اجاره خودرو کیش - نخواهیم داشت.

اگر کیفیت تایر داخلی - اجاره خودرو کیش - بالا باشد، قطعا واردکننده نیز در مذاکرات خود با تولیدکنندگان خارجی دست بالا را خواهد داشت. امروز می‌بینیم با آن‌که قدمت صنعت تایر ایران به ۶۰ سال می‌رسد اما در هیچ کجای دنیا آن را نمی‌شناسند. اگر چشم‌انداز صادرات - اجاره خودرو کیش - داشته باشیم، می‌توانیم برای ورود - اجاره خودرو کیش - تکنولوژی و افزایش کیفیت اقدام کنیم.

در چشم‌انداز، ساخت کارخانجات جدید تنها به فکر تولید ۷۰۰هزار تن تا سال ۱۴۰۰ هستند، درحالی‌که نیاز داخلی - اجاره خودرو کیش - در آن زمان در خوش‌بینانه‌ترین حالت به ۵۰۰ هزار تن خواهد رسید، آیا فکری برای فروش ۲۰۰هزار تن مازاد تولید شده است؟ در‌حالی‌که حتی اگر واردات را ممنوع کنیم، فارغ از - اجاره خودرو کیش - اینکه نتیجه بلندمدت آن - اجاره خودرو کیش - عقب ماندن تکنولوژی خواهد بود، باز هم برای مازاد تولید نمی‌توان کاری کرد.

اولين صفحه   -  اجاره-کیش-بهترین-خودرو   -   اجاره-بهترین-خودرو-کیش   -   اجاره-بهترین-کیش-خودرو   -   خودرو-اجاره-کیش-بهترین   -   خودرو-اجاره-بهترین-کیش   -   خودرو-کیش-اجاره-بهترین   -   خودرو-کیش-بهترین-اجاره   -   خودرو-بهترین-اجاره-کیش   -   خودرو-بهترین-کیش-اجاره   -   کیش-اجاره-خودرو-بهترین   -   کیش-اجاره-بهترین-خودرو   -   کیش-خودرو-اجاره-بهترین   -   کیش-خودرو-بهترین-اجاره   -   کیش-بهترین-اجاره-خودرو   -   کیش-بهترین-خودرو-اجاره   -   بهترین-اجاره-خودرو-کیش   -   بهترین-اجاره-کیش-خودرو   -   بهترین-خودرو-اجاره-کیش   -   بهترین-خودرو-کیش-اجاره   -   بهترین-کیش-اجاره-خودرو   -   بهترین-کیش-خودرو-اجاره   -   اجاره-خودرو-مشهد   -   اجاره-مشهد-خودرو   -   خودرو-اجاره-مشهد   -   خودرو-مشهد-اجاره   -   مشهد-اجاره-خودرو   -   مشهد-خودرو-اجاره   -   اجاره-خودرو-مشهد-بهترین   -   اجاره-خودرو-بهترین-مشهد   -   اجاره-مشهد-خودرو-بهترین   -   اجاره-مشهد-بهترین-خودرو   -   اجاره-بهترین-خودرو-مشهد   -   اجاره-بهترین-مشهد-خودرو   -   خودرو-اجاره-مشهد-بهترین   -   خودرو-اجاره-بهترین-مشهد   -   خودرو-مشهد-اجاره-بهترین   -   خودرو-مشهد-بهترین-اجاره   -   خودرو-بهترین-اجاره-مشهد   -   خودرو-بهترین-مشهد-اجاره   -   مشهد-اجاره-خودرو-بهترین   -   مشهد-اجاره-بهترین-خودرو   -  آخرين صفحه
phone
whatsapp
instagram