خودرو-اجاره-بهترین-کیش

جهت رزرو و اجاره خودرو در کیش تماس بگیرید: 02166121139


متن مطلب      کل مطالب     

لیست خودرو های آماده اجاره در کیش

اجاره خودرو در کیش به عنوان یکی از نیازهای مسافرانی که به کیش و به این جزیره زیبا، برای تفریح و یا ماموریت های کاری عزیمت میکنند میباشد. شما با استفاده از خودروهای لوکس و به روز دنیا که از موسسه رنت لوکس در اختیار میگیرید به راحتی میتوانید به تمام نقاط جزیره کیش سفر کرده و از تمامی امانات و تفریحات مختلف در شهر کیش نهایت استفاده و لذت را در سفر خود داشته باشید. اجاره خودرو در کیش فقط مختص به مسافرانی که به این جزیزه سفر میکنند نمیباشد. اهالی محترم کیش هم میتوانند در صورت تمایل از خودروهای لوکس و نیمه لوکس این موسسه با شرایط راحت و همچنین قیمتهای منصفانه نسبت به سایر موسسه های اجاره خودرو با خیالی آسوده از این موسسه خودروی مورد نظرشان را اجاره کنند. از دیگر خدمات این موسسه در شهر کیش در اختیار گذاشتن خودروها با راننده و بدون راننده میباشد که بسته به نیاز شما می توانید آن را در اختیار داشته باشید. از جمله خودروهای لوکس و نیمه لوکس برای اجاره در این موسسه عبارتند از:
اجاره خودرو دوج چلنجر در کیش
اجاره خودرو فورد موستانگ در کیش
اجاره خودرو بنز C200 در کیش
اجاره خودرو بنز SLS در کیش
قیمتهای خودرو های ذکرشده فوق در سایت موجود میباشد.
اگر خودروی مورد نظرشما در لیست نمیباشد لطفا جهت هماهنگی و مشاوره با شماره 02166121139 تماس حاصل فرمایید.
اجاره دوج در کیش
اجاره دوج چلنجر آمریکایی 2015
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره موستانگ در کیش
اجاره فورد موستانگ کروک کالیفرنیا
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
C200 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
SLS 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره توسان در کیش
اجاره هیوندای توسان 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
C200 2018
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اسپورتیج در کیش
اجاره کیا
اسپورتیج 2014
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره سانتافه در کیش
اجاره هیوندای
سانتافه 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
ون دربستی در کیش
اجاره ون هایس
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کیش
اجاره اتوبوس در کیش
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کیش
کرایه اتوبوس کیش
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید

کد مطلب: 00100.html
یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱

اصولا از نظر اقتصادی قیمت هر کالایی را عرضه و تقاضا تعیین می‌کند. در زمینه عرضه، خودروسازان چیزی کم نگذاشته‌اند و سال گذشته افزایش ۴۰‌درصدی را در بحث تولید خودرو داشتیم.

به گزارش رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو ، قیمت‌گذاری خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان و قیمت‌گذاری خودروهای بالاتر از این قیمت، چندسالی است که در صنعت خودروی کشور وجود دارد و میان خودروسازان، شورای رقابت و خریداران این چالش به‌چشم - اجاره خودرو کیش - می‌خورد.

افزایش قیمت برخی خودروهای بالای ۴۵ میلیون‌تومان و به وجود آمدن حاشیه قیمت ۵ تا ۷میلیون‌تومانی برای برخی خودروها، مسئولان را برآن داشت تا با ارائه طرح‌های مختلف، نسبت‌به کنترل این اختلاف قیمت بازار و کارخانه اقدام کنند.

رئیس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان معتقد است باید کمیته‌ای به ‌منظور بررسی حاشیه قیمت بازار تشکیل شود. در همین زمینه با احمد‌نعمت‌بخش، دبیر انجمن خودروسازان به گفت‌و‌گو پرداختیم.

وی معتقد است با تشکیل این کمیته و فروش خودرو با - اجاره خودرو کیش - قیمت حاشیه بازار توسط کارخانه، بحث دلالی و آنچه او تقاضای کاذب می‌خواند، رفع خواهد شد.

قرار است کمیته‌ای به‌منظور بررسی حاشیه قیمت بازار و افزایش قیمت خودروهای بالاتر از ۴۵میلیون‌تومان ایجاد - اجاره خودرو کیش - شود. تحلیل و نظر شما در این خصوص چیست؟

در گذشته - اجاره خودرو کیش - و در سال‌های ۷۱ و ۷۳ مصوباتی از سوی شورای اقتصاد داشتیم مبنی‌بر اینکه خودروها باید در حاشیه بازار به فروش برسند. در مصوبه سال ۷۱ سازمان - اجاره خودرو کیش - حمایت، مسئول کمیته‌خودرویی بود - اجاره خودرو کیش - که در آن سال تشکیل شد.

در کمیته خودرو سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان، نماینده وزارت بازرگانی و مدیرعامل شرکت‌های خودرویی و انجمن خودروسازان و همچنین مدیرکل خودرو و نیرو محرکه عضویت داشتند.

در‌واقع کار این کمیته این بود در مواقع مختلف تشکیل جلسه می‌داد و قیمت خودرو را در حاشیه بازار تعیین می‌کرد. یعنی کمیته خودرو به کارخانه می‌گفت بر اساس این قیمت خودرو را به فروش برسان.

یعنی قیمت خودرو توسط این کمیته تعیین می‌شد؟

بله. به‌عنوان مثال - اجاره خودرو کیش - وقتی ایران‌خودرو، خودرویی را - اجاره خودرو کیش - پیش‌فروش می‌کرد، ۶ ماه بعد جلسه‌ای در - اجاره خودرو کیش - این کمیته - اجاره خودرو کیش - برگزار می‌شد، - اجاره خودرو کیش - قیمت حاشیه بازار - اجاره خودرو کیش - را به‌دست می‌آوردند و - اجاره خودرو کیش - به شرکت ایران‌خودرو که می‌خواست دعوتنامه‌ صادر کند، اعلام - اجاره خودرو کیش - می‌شد با این قیمت خودروها را تحویل دهید و به‌فروش برسانید.

با این روش، آخر سال حساب شرکت‌ها - اجاره خودرو کیش - رسیدگی - اجاره خودرو کیش - می‌شد و بر‌اساس فرمول سازمان حمایت تا ۱۵درصد از - اجاره خودرو کیش - سود متعلق به شرکت‌های خودروسازی بود و مابقی به دولت و سازمان حمایت پرداخت می‌شد.

اجرای این روش - اجاره خودرو کیش - چه تاثیری بر بازار خودروها می‌گذاشت؟
با اجرای این روش در آن سال‌ها، خودروها حداقل افزایش قیمت را داشتند. یعنی با این روش دلال‌کاری انجام نمی‌شد، زیرا وقتی خودرو پیش‌فروش می‌شد، کسی برای کسب سود و اینکه از این دست بگیرد و به‌آن دست بدهد، خودرو را خریداری نمی‌کرد.

چون خریداران می‌دانستند وقتی نوبت تحویلشان - اجاره خودرو کیش - باشد، قیمت بازار از آن‌ها دریافت می‌شود. بر‌اساس صحبت‌های رئیس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان قرار است همین روش برای خودروهای بالای ۴۵ میلیون‌تومان اعمال شود.

آنچه رئیس سازمان حمایت باتوجه به حرف‌و‌حدیث‌های بسیاری‌که در‌خصوص خودروهای بالای ۴۵میلیون‌تومان وجود دارد، گفت، این بود که دوباره این کمیته راه‌اندازی شود و خودروسازان در حاشیه - اجاره خودرو کیش - بازار، خودرو را به فروش برسانند و اگر هزینه‌ای مازاد‌‌بر مبلغ اولیه کسب کردند، به حساب دولت واریز کنند.

یعنی با اجرای این طرح و راه‌اندازی این کمیته بحث دلالی کنترل می‌شود؟

بله، بحث دلالی کنترل خواهد شد. اصولا از نظر اقتصادی قیمت هر کالایی - اجاره خودرو کیش - را عرضه و تقاضا تعیین می‌کند. در زمینه عرضه، خودروسازان چیزی کم نگذاشته‌اند و سال گذشته افزایش ۴۰‌درصدی را در بحث تولید خودرو داشتیم.

امسال هم ۲۰درصد افزایش تولید داشته‌ایم. پس عرضه افزایش پیدا کرده و خودروسازان میزان عرضه را کم نکرده‌اند که قیمت خودرو بالا برود. تنها راهی که برای تعادل بازار وجود دارد همین بحث فروش خودرو با قیمت حاشیه بازار است.

وقتی خودروهایی مانند ساندرو و ۲۰۰۸ به فروش می‌رسند، از آنجایی‌که پول سرگردان بسیاری نزد مردم وجود دارد و سود سپرده‌‌های بانکی هم کاهش پیدا کرده، مشتری به‌دنبال بازارهایی است که سود بسیاری در آن‌جا وجود داشته باشد بنابراین دنبال خرید خودرو می‌رود. به‌عنوان‌مثال وقتی اعلام می‌شود دو روز دیگر سایت برای پیش‌خرید خودرو باز می‌شود، مردم برای خرید اقدام می‌کنند.

در این بخش ممکن است اصلا تخلفی روی ندهد و به هر شماره ملی یک خودرو فروخته شود. حالا اگر به خریدار بگوییم خودرو زمان تحویل با قیمت حاشیه بازار به - اجاره خودرو کیش - شما تحویل خواهد شد، دیگر کسی برای کسب سود اقدام به خریداری - اجاره خودرو کیش - نمی‌کند و خریدار واقعی دست به خرید خودرو می‌زند.

یعنی اگر مثلا قیمت کارخانه‌ای ساندرو ۴۷میلیون‌تومان و قیمت - اجاره خودرو کیش - حاشیه بازار آن ۵۳میلیون‌تومان است، شرکت عرضه‌کننده اعلام کند زمان تحویل، خودرو - اجاره خودرو کیش - را با قیمت بازار به مشتری می‌دهد.

حالا اگر قیمت آن - اجاره خودرو کیش - در زمان تحویل ۵۲ یا ۵۳ میلیون‌تومان بود، به همان قیمت عرضه و فروخته خواهد شد. اگر کارخانه اعلام کند خودرو با قیمت حاشیه بازار فروخته می‌شود، چیزی که من اسم آن را تقاضای کاذب گذاشته‌ام، کنار می‌رود و خریدار واقعی خودرو را خریداری می‌کند. درنتیجه وقتی تقاضا کم شود، قیمت ناخودآگاه متعادل خواهد - اجاره خودرو کیش - شد.

اولين صفحه   -  کرج-بهترین-خودرو-اجاره   -   بهترین-اجاره-خودرو-کرج   -   بهترین-اجاره-کرج-خودرو   -   بهترین-خودرو-اجاره-کرج   -   بهترین-خودرو-کرج-اجاره   -   بهترین-کرج-اجاره-خودرو   -   بهترین-کرج-خودرو-اجاره   -   اجاره-خودرو-کیش   -   اجاره-کیش-خودرو   -   خودرو-اجاره-کیش   -   خودرو-کیش-اجاره   -   کیش-اجاره-خودرو   -   کیش-خودرو-اجاره   -   اجاره-خودرو-کیش-بهترین   -   اجاره-خودرو-بهترین-کیش   -   اجاره-کیش-خودرو-بهترین   -   اجاره-کیش-بهترین-خودرو   -   اجاره-بهترین-خودرو-کیش   -   اجاره-بهترین-کیش-خودرو   -   خودرو-اجاره-کیش-بهترین   -   خودرو-اجاره-بهترین-کیش   -   خودرو-کیش-اجاره-بهترین   -   خودرو-کیش-بهترین-اجاره   -   خودرو-بهترین-اجاره-کیش   -   خودرو-بهترین-کیش-اجاره   -   کیش-اجاره-خودرو-بهترین   -   کیش-اجاره-بهترین-خودرو   -   کیش-خودرو-اجاره-بهترین   -   کیش-خودرو-بهترین-اجاره   -   کیش-بهترین-اجاره-خودرو   -   کیش-بهترین-خودرو-اجاره   -   بهترین-اجاره-خودرو-کیش   -   بهترین-اجاره-کیش-خودرو   -   بهترین-خودرو-اجاره-کیش   -   بهترین-خودرو-کیش-اجاره   -   بهترین-کیش-اجاره-خودرو   -   بهترین-کیش-خودرو-اجاره   -   اجاره-خودرو-مشهد   -   اجاره-مشهد-خودرو   -   خودرو-اجاره-مشهد   -   خودرو-مشهد-اجاره   -  آخرين صفحه
phone
whatsapp
instagram