خودرو-اجاره-کیش-بهترین

جهت رزرو و اجاره خودرو در کیش تماس بگیرید: 02166121139


متن مطلب      کل مطالب     

لیست خودرو های آماده اجاره در کیش

اجاره خودرو در کیش به عنوان یکی از نیازهای مسافرانی که به کیش و به این جزیره زیبا، برای تفریح و یا ماموریت های کاری عزیمت میکنند میباشد. شما با استفاده از خودروهای لوکس و به روز دنیا که از موسسه رنت لوکس در اختیار میگیرید به راحتی میتوانید به تمام نقاط جزیره کیش سفر کرده و از تمامی امانات و تفریحات مختلف در شهر کیش نهایت استفاده و لذت را در سفر خود داشته باشید. اجاره خودرو در کیش فقط مختص به مسافرانی که به این جزیزه سفر میکنند نمیباشد. اهالی محترم کیش هم میتوانند در صورت تمایل از خودروهای لوکس و نیمه لوکس این موسسه با شرایط راحت و همچنین قیمتهای منصفانه نسبت به سایر موسسه های اجاره خودرو با خیالی آسوده از این موسسه خودروی مورد نظرشان را اجاره کنند. از دیگر خدمات این موسسه در شهر کیش در اختیار گذاشتن خودروها با راننده و بدون راننده میباشد که بسته به نیاز شما می توانید آن را در اختیار داشته باشید. از جمله خودروهای لوکس و نیمه لوکس برای اجاره در این موسسه عبارتند از:
اجاره خودرو دوج چلنجر در کیش
اجاره خودرو فورد موستانگ در کیش
اجاره خودرو بنز C200 در کیش
اجاره خودرو بنز SLS در کیش
قیمتهای خودرو های ذکرشده فوق در سایت موجود میباشد.
اگر خودروی مورد نظرشما در لیست نمیباشد لطفا جهت هماهنگی و مشاوره با شماره 02166121139 تماس حاصل فرمایید.
اجاره دوج در کیش
اجاره دوج چلنجر آمریکایی 2015
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره موستانگ در کیش
اجاره فورد موستانگ کروک کالیفرنیا
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
C200 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
SLS 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره توسان در کیش
اجاره هیوندای توسان 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
C200 2018
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اسپورتیج در کیش
اجاره کیا
اسپورتیج 2014
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره سانتافه در کیش
اجاره هیوندای
سانتافه 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
ون دربستی در کیش
اجاره ون هایس
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کیش
اجاره اتوبوس در کیش
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کیش
کرایه اتوبوس کیش
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید

کد مطلب: 00099.html
یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶

یکی از برنامه‌های اقتصاد مقاومتی که مصوب شده است و وزارت صنعت، معدن و تجارت موظف به اجرای آن است، بحث نوسازی خطوط تولید در تمام شبکه‌های صنعتی است که بخشی از آن به صنایع قطعه‌سازی و خودروسازی اختصاص دارد

به گزارش رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو ، کمبود منابع مالی و مسائل مرتبط با نبود نقدینگی کافی، طی سال‌های اخیر به‌عنوان مهم‌ترین مشکل درصنعت قطعه‌سازی بارها مطرح شده است. فعالان این بخش معتقدند تا زمانی که مشکلات مالی قطعه‌سازان برطرف نشود، نمی‌توان - اجاره خودرو کیش - از آن‌ها انتظار افزایش کیفیت محصولات و تولید قطعات رقابت‌پذیر را داشت.

به‌این ترتیب ایجاد هر نوع تغییر در این بخش صنعت از جمله احیای ساختار و مکانیزم تولید، به‌روزرسانی تکنولوژی و فناوری، نوسازی دستگاه‌های تولید، - اجاره خودرو کیش - ایجاد مجموعه‌های بزرگ‌تر قطعه‌سازی و ارتقای دانش فنی، همه اقداماتی هستند که برای اجرای آن‌ها به منابع مالی کافی نیاز - اجاره خودرو کیش - است.

اما در مقابل این نظر، برخی کارشناسان می‌گویند شرایط مالی نامناسب تنها گریبان‌گیر بعضی از واحدهای تولید قطعات خودرو است. چه‌بسا قطعه‌سازانی در کشور فعالیت دارند که درحال تولید قطعات - اجاره خودرو کیش - باکیفیت و در سطح استانداردهای جهانی هستند.

تحمل بار - اجاره خودرو کیش - مشکل خودروسازان توسط قطعه‌سازان
این موارد - اجاره خودرو کیش - در حالی مطرح می‌شود که رئیس انجمن قطعه‌سازان کشور پیش از این به «دنیای خودرو» گفت: «شرکت‌های خودروساز درحال‌حاضر با مشکلات متعددی مواجه هستند که در این میان نبود نقدینگی کافی، مشکل اصلی آن‌ها به‌شمار می‌رود.»

رضا رضایی با اشاره به اینکه اوضاع به‌گونه‌ای است که تحمل بار مشکلات خودروسازان نیز به گردن قطعه‌سازان افتاده است، اظهار کرد: «اصلی‌ترین انتظاری که از تولیدکنندگان قطعات خودرو وجود دارد، استفاده از نوآوری، تکنولوژی و کیفیت در تولید محصول است. در حالی که برآورده شدن این انتظارات و رسیدن به اهداف، نیاز به برنامه‌ریزی مدون دارد.»

وی - اجاره خودرو کیش - در ادامه با بیان اینکه اگر در صنعت خودرو به‌طور صحیح هدف‌گذاری شود، ۸۰‌صنعت در کشور فعال خواهد شد، افزود: «براین اساس تنها راه برون‌رفت قطعه‌سازان از بحران کنونی، حمایت‌های دولت است. درواقع - اجاره خودرو کیش - می‌توان گفت در ایجاد شرایط فعلی نه می‌توان خودروساز را مقصر دانست، - اجاره خودرو کیش - نه - اجاره خودرو کیش - قطعه‌ساز را. بلکه دولت در این زمینه بیشترین نقش را دارد.»

رئیس انجمن قطعه‌سازان - اجاره خودرو کیش - با توضیح - اجاره خودرو کیش - یک مثال از عملکرد دولت چین در صنعت خودروی این کشور، گفت: «درحال‌حاضر ۸‌درصد خودروهای چین برقی هستند. دولت چین خودروسازان این کشور را ملزم ساخته است تا ظرف ۳سال این میزان را به ۲۵‌درصد افزایش دهند. همچنین به مصرف‌کنندگان خودروهای برقی نیز تا ۵۰‌درصد تسهیلات و وام بدون بهره می‌دهد و روند کار را نیز به طور مداوم کنترل می‌کند. حرف ما این است که چنین - اجاره خودرو کیش - برنامه‌ریزی و عملکردی را سیاستگذاری می‌نامند.»

به‌گفته رضایی شرایط صنعت قطعه‌سازی امروز به‌گونه‌ای است که اگر دولت جهت رفع مشکلات قدمی برندارد، از خودروساز هیچ - اجاره خودرو کیش - کاری بر نمی‌آید.

 

برنامه مصوب نوسازی خطوط صنعت خودرو

فعالان صنعت قطعه‌سازی براین باورند که مشکلات و مسائل زیادی در زمینه کمبود - اجاره خودرو کیش - سرمایه و منابع مالی در این صنعت وجود دارد که دولت با توجه به ابزارها و اختیاراتی که دارد، با برنامه‌ریزی صحیح و اجرایی می‌تواند در حل این مشکلات موثر عمل کند.

باید توجه داشت که قطعه‌سازی کشور نیازمند نوسازی است و احیای آن مستلزم سرمایه‌گذاری و تقویت منابع مالی است تا امکان به - اجاره خودرو کیش - روزرسانی دستگاه‌ها، ماشین‌آلات و بخش‌های نرم‌افزاری ایجاد شود.

دراین‌رابطه مدیرکل صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت با قبول این انتقادات با اشاره به اینکه برخی از منابع به‌موقع پرداخت نمی‌شود، گفت: «خودروسازان در پرداخت بدهی خود به قطعه‌سازان با - اجاره خودرو کیش - مشکل مواجه هستند.»

امیرحسین قناتی با بیان اینکه دولت برای واحدهای قطعه‌ساز که در زمینه تحقیق و توسعه فعالیت دارند و در حوزه صادرات از توانمندی کافی برخوردار هستند، حمایت‌هایی را در نظر دارد، اظهار کرد: «یکی از برنامه‌های اقتصاد مقاومتی که مصوب - اجاره خودرو کیش - شده است و وزارت صنعت، معدن و تجارت موظف به اجرای آن است، بحث نوسازی خطوط تولید در تمام شبکه‌های صنعتی است که بخشی از آن به صنایع قطعه‌سازی و - اجاره خودرو کیش - خودروسازی اختصاص دارد.»

به‌گفته وی، اگر کل رقم حمایتی وزارت صنعت از واحدهای تولیدی - اجاره خودرو کیش - را ۲۰‌هزارمیلیاردتومان درنظر بگیریم، حدود یک‌هزارمیلیاردتومان آن را برای حمایت صنعت خودرو از دولت خواسته‌ایم.

قناتی با بیان اینکه این میزان از - اجاره خودرو کیش - طریق شبکه بانکی در قالب کارگروه مشخص شده مورد بررسی قرار می‌گیرد، افزود: «پس‌ازانجام بررسی‌های - اجاره خودرو کیش - لازم، شرکت‌های قطعه‌سازی که قرارداد معتبر دارند، در بخش تحقیق و توسعه فعال هستند و توان صادرات دارند، در اولویت اول قرار خواهند گرفت.»

اولين صفحه   -  کرج-بهترین-اجاره-خودرو   -   کرج-بهترین-خودرو-اجاره   -   بهترین-اجاره-خودرو-کرج   -   بهترین-اجاره-کرج-خودرو   -   بهترین-خودرو-اجاره-کرج   -   بهترین-خودرو-کرج-اجاره   -   بهترین-کرج-اجاره-خودرو   -   بهترین-کرج-خودرو-اجاره   -   اجاره-خودرو-کیش   -   اجاره-کیش-خودرو   -   خودرو-اجاره-کیش   -   خودرو-کیش-اجاره   -   کیش-اجاره-خودرو   -   کیش-خودرو-اجاره   -   اجاره-خودرو-کیش-بهترین   -   اجاره-خودرو-بهترین-کیش   -   اجاره-کیش-خودرو-بهترین   -   اجاره-کیش-بهترین-خودرو   -   اجاره-بهترین-خودرو-کیش   -   اجاره-بهترین-کیش-خودرو   -   خودرو-اجاره-کیش-بهترین   -   خودرو-اجاره-بهترین-کیش   -   خودرو-کیش-اجاره-بهترین   -   خودرو-کیش-بهترین-اجاره   -   خودرو-بهترین-اجاره-کیش   -   خودرو-بهترین-کیش-اجاره   -   کیش-اجاره-خودرو-بهترین   -   کیش-اجاره-بهترین-خودرو   -   کیش-خودرو-اجاره-بهترین   -   کیش-خودرو-بهترین-اجاره   -   کیش-بهترین-اجاره-خودرو   -   کیش-بهترین-خودرو-اجاره   -   بهترین-اجاره-خودرو-کیش   -   بهترین-اجاره-کیش-خودرو   -   بهترین-خودرو-اجاره-کیش   -   بهترین-خودرو-کیش-اجاره   -   بهترین-کیش-اجاره-خودرو   -   بهترین-کیش-خودرو-اجاره   -   اجاره-خودرو-مشهد   -   اجاره-مشهد-خودرو   -   خودرو-اجاره-مشهد   -  آخرين صفحه
phone
whatsapp
instagram