لوگو

رنت خودرو بنز کیش🏆


جهت رزرو و اجاره در شهر کیش
تماس بگیرید
09037877678
09120815932
تلفن دفتر مرکزی تهران
021 66121139
021 66121098
همکاری با ما در شهر کیش
اگر در شهر کیش صاحب خودرو سواری و یا ون و یا اتوبوس هستید، براحتی میتوانید بوسیله آن درآمدزایی کنید. ما از همین الان شما را به همکاری با این موسسه دعوت مینماییم.
جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا را کلیک نمایید
همکاری با ما
اجاره خودرو در کیش به عنوان یکی از نیازهای مسافرانی که به کیش و به این جزیره زیبا، برای تفریح و یا ماموریت های کاری عزیمت میکنند میباشد. شما با استفاده از خودروهای لوکس و به روز دنیا که از موسسه رنت لوکس در اختیار میگیرید به راحتی میتوانید به تمام نقاط جزیره کیش سفر کرده و از تمامی امانات و تفریحات مختلف در شهر کیش نهایت استفاده و لذت را در سفر خود داشته باشید. اجاره خودرو در کیش فقط مختص به مسافرانی که به این جزیزه سفر میکنند نمیباشد. اهالی محترم کیش هم میتوانند در صورت تمایل از خودروهای لوکس و نیمه لوکس این موسسه با شرایط راحت و همچنین قیمتهای منصفانه نسبت به سایر موسسه های اجاره خودرو با خیالی آسوده از این موسسه خودروی مورد نظرشان را اجاره کنند. از دیگر خدمات این موسسه در شهر کیش در اختیار گذاشتن خودروها با راننده و بدون راننده میباشد که بسته به نیاز شما می توانید آن را در اختیار داشته باشید. از جمله خودروهای لوکس و نیمه لوکس برای اجاره در این موسسه عبارتند از:
اجاره خودرو دوج چلنجر در کیش
اجاره خودرو فورد موستانگ در کیش
اجاره خودرو بنز C200 در کیش
اجاره خودرو بنز SLS در کیش
قیمتهای خودرو های ذکرشده فوق در سایت موجود میباشد.
اگر خودروی مورد نظرشما در لیست نمیباشد لطفا جهت هماهنگی و مشاوره با شماره 09037877678 تماس حاصل فرمایید.
اجاره دوج در کیش
اجاره دوج چلنجر آمریکایی 2015
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره موستانگ در کیش
اجاره فورد موستانگ کروک کالیفرنیا
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
C200 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
SLS 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره توسان در کیش
اجاره هیوندای توسان 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره بنز در کیش
اجاره بنز
C200 2018
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اسپورتیج در کیش
اجاره کیا
اسپورتیج 2014
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره سانتافه در کیش
اجاره هیوندای
سانتافه 2017
آماده اجاره در کیش
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
ون دربستی در کیش
اجاره ون هایس
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کیش
اجاره اتوبوس در کیش
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کیش
کرایه اتوبوس کیش
آماده اجاره در کیش فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
متن مطلب      کل مطالب     

جهت رزرو و اجاره خودرو در کیش تماس بگیرید: 09037877678


کد مطلب: 00344.html

چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۳:۳۸

در‌حال‌حاضر در کشور ما خودروسازان بزرگ با مشکلات بیشتری دست‌وپنجه نرم می‌کنند و این اتفاق در بخش دیزلی پررنگ‌تر است. زمانی که بازار وجود ندارد، هرچه هزینه‌های ثابت بیشتر باشد، حجم مشکلات نیز بزرگ‌تر خواهد بود.

به گزارش رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو ، اگر لوکوموتیو و کشنده واگن‌ها یا قطار صنعت و بازار خودروهای کاروتجاری کشور را پروژه‌های عمرانی بدانیم، باید گفت هنوز این لوکوموتیو - رنت خودرو بنز کیش - آن‌چنان که باید و شاید به حرکت در نیامده تا بتواند رونق‌بخش این صنعت و بازار آن - رنت خودرو بنز کیش - باشد. از این رو، بخش تولید خودروهای سنگین، - رنت خودرو بنز کیش - بیش از بخش‌های دیگر در صنعت خودرو نیازمند حمایت برای بازگشت رونق - رنت خودرو بنز کیش - است.
بیوک علی‌ مرادلو، مشاور وزیر صنعت نیز با اشاره به همین موضوع در گفت‌وگو با «دنیای خودرو» از موانع و مشکلات تولیدکنندگان خودروهای کاروتجاری و دلایل رونق نگرفتن بازار آن‌ها سخن به میان آورده است.

او با بیان این‌که وقتی بازار وجود ندارد، هرچه هزینه‌های ثابت بیشتر باشد، حجم - رنت خودرو بنز کیش - مشکلات نیز بزرگ‌تر خواهد بود، می‌گوید: بعد از - رنت خودرو بنز کیش - برداشته شدن تحریم‌ها، تولید نفت افزایش پیدا کرده است اما قیمت آن نسبت به دوران تحریم کاهش یافته است. از این رو نمی‌توان مانند گذشته از درآمدهای نفتی انتظار داشت.
به عقیده وی، در چنین شرایطی باید به‌موازات تلاش برای جبران عقب‌ماندگی رشد اقتصادی کشور و بازگشت رونق به پروژه‌ها، در پی سرمایه‌گذاری‌های مشترک بود و از خودروسازان بزرگ تجاری خواست تا در قالب این سرمایه‌گذاری‌ها، امکان فاینانس و لیزینگ را نیز برای فروش تولیدات مشترک خود در ایران فراهم کنند.

این راه حل، تا حدودی حلال مشکل کمبود منابع مالی هم برای تولیدکننده و هم برای خریداران خودروهای سنگین خواهد بود.

مشروح گفت‌وگوی ما با مشاور وزیر صنعت در ادامه از نظرتان می‌گذرد.

بسیاری از کارشناسان حوزه خودروهای سنگین - رنت خودرو بنز کیش - پیش‌بینی کرده بودند که بازار خودروهای سنگین و وضعیت تولید خودروسازان در این بخش بعد از گذشت مدتی از برداشته شدن تحریم‌ها رونق می‌گیرد. به نظر شما بعد از گذشت حدود یک سال و نیم از برجام آیا به سمتی رفته‌ایم که در این بخش شاهد رونق باشیم؟
بازار خودروهای سنگین رابطه مستقیمی با وضعیت اقتصادی کشور دارد. با توجه به این‌که رشد اقتصادی کشور به دلایلی اتفاقاتی که در گذشته افتاده است، به کندی پیش می‌رود، در بازار خودروهای کاروتجاری نیز دچار مشکل هستیم.

از سوی دیگر دو اهرم پروژه های عمرانی و مسکن نیز در این صنعت مطرح است که این دو مورد به‌ویژه مسکن با رکود روبه‌رو هستند.

مجموع این عوامل که همگی عوامل اقتصادی هستند، باعث می شوند بازار کار برای خودروهای کاروتجاری شفاف و روشن نباشد. از سوی دیگر بودجه‌هایی که در زمینه جایگزینی خودروهای فرسوده - رنت خودرو بنز کیش - باید از سوی دولت تامین شود، دچار افت‌وخیزهایی بوده و عملا به‌صورت روان پیش نرفته است.

چنین عواملی سبب می‌شوند بازار خودروهای سنگین با - رنت خودرو بنز کیش - رونق روبه‌رو نشود. برجام مساله تحریم‌ها را حذف کرد اما واقعیت این است که خراب کردن همیشه بسیار راحت‌تر از درست‌ کردن است.

تحریم را می‌توان یک‌شبه اعمال کرد اما حذف آن فرآیند سخت و زمان‌بری است. بعد از حذف تحریم‌ها به زمان زیادی نیاز است تا دوباره اعتمادسازی شود و شرکت‌ها - رنت خودرو بنز کیش - بتوانند شرکای خود را پیدا کنند.

همچنین نمی‌توان انتظار داشت یک‌شبه وضعیت اقتصادی کشور روبه‌راه شود. بعد از برجام شرایط آرام‌آرام در حال برگشت به وضعیت قبلی - رنت خودرو بنز کیش - است اما هنوز نرمال نیست.

این عوامل تاثیر خود را روی اقتصاد کشور گذاشته‌اند. به‌عنوان مثال بعد از برداشته شدن تحریم‌ها، تولید نفت افزایش پیدا کرده است و در‌حال‌حاضر به سمت یک نُرم حرکت می‌کند، اما از سوی دیگر قیمت نفت کاهش پیدا کرده است. از این رو نمی‌توان مانند گذشته از درآمدهای نفتی هم انتظار داشت.

برخی - رنت خودرو بنز کیش - کارشناسان معتقدند یکی از مشکلات تولیدی بخش - رنت خودرو بنز کیش - خودروهای - رنت خودرو بنز کیش - سنگین و نیمه‌سنگین تنوع بدون تیراژ محصولات و نادیده‌ گرفته شدن راه حل ادغام خودروسازان برای بالا بردن شمارگان تولید محصولات و افزایش - رنت خودرو بنز کیش - داخلی‌سازی آن‌هاست. آیا در کشور ما چنین ظرفیتی ایجاد شده که خودروسازی‌های بزرگ و کوچک در یکدیگر ادغام شوند؟
در‌حال‌حاضر در کشور ما خودروسازان بزرگ با مشکلات بیشتری دست‌وپنجه نرم می‌کنند و این اتفاق در بخش دیزلی پررنگ‌تر است. زمانی که بازار وجود ندارد، - رنت خودرو بنز کیش - هرچه هزینه‌های ثابت بیشتر باشد، حجم مشکلات نیز بزرگ‌تر خواهد بود.

با این موضوع - رنت خودرو بنز کیش - که تعداد خودروسازان در کشور زیاد است، موافق هستم اما نمی‌توان این‌ها را با پاک‌کن پاک کرد. اگر بازار رونق داشته باشد این خودروسازان به سمت عملکرد بهتر و شرایط مناسب‌تر کشیده می‌شوند و این احتمال وجود دارد که به سمت ادغام شدن پیش بروند.

هرچند ادغام در شرایط - رنت خودرو بنز کیش - سخت اتفاق می‌افتد و مستلزم وجود یک دورنماست.

در شرایط فعلی مقرراتی در زمینه میزان داخلی‌سازی خودروهای سنگین در نظر گرفته شد که شامل حداقل ۴۰ درصد - رنت خودرو بنز کیش - داخلی‌سازی می‌شود. آیا چنین قوانینی به صنعت راکد خودروهای - رنت خودرو بنز کیش - سنگین کمک خواهد کرد؟
در شرایط فعلی خودروسازان کاروتجاری که تیراژ تولید پایین است، طبیعتا اینچنین قوانینی خود مشکل‌ساز است. از طرف دیگر اگر خودروسازان به سمت ادغام بروند و حداقل از پلتفرم‌های مشترک استفاده کنند، حتما چنین قوانینی برای آن‌ها بهتر خواهد بود. در غیر این صورت - رنت خودرو بنز کیش - اگر تصمیم به فعالیت مستقل - رنت خودرو بنز کیش - بگیرند، قطعا مشکلاتی پیش پای آن‌ها قرار خواهد داشت.

در قراردادهای سواری سعی شده قطعه‌سازان داخلی را هم درگیر کنند و به سمت توسعه بازار پیش بروند. آیا - رنت خودرو بنز کیش - در قراردادهای مربوط به خودروهای سنگین و نیمه‌سنگین هم چنین مواردی - رنت خودرو بنز کیش - در نظر گرفته می‌شود تا این صنعت هم گسترش پیدا کرده و در حد مونتاژکار باقی نماند؟
درگیر کردن قطعه‌سازان داخلی در چنین قراردادهایی کار بسیار سختی است. با توجه به حجم تیراژ تولید این خودروها در کشور، امضای قراردادهایی - رنت خودرو بنز کیش - با چنین شرایطی سخت خواهد - رنت خودرو بنز کیش - بود.

به عقیده من باید در این زمینه تلاش کنیم ابتدا بحث سرمایه‌گذاری مشترک - رنت خودرو بنز کیش - را گسترش دهیم. اگر سرمایه‌گذاری مشترک وجود داشته باشد، می‌توان چنین شرایطی را ضمن این - رنت خودرو بنز کیش - سرمایه‌گذاری‌ها در نظر گرفت.

خودروسازی در ایران تقریبا هم‌زمان با کشورهای همسایه‌ مانند ترکیه بود. به نظر شما چه اتفاقی رخ داد - رنت خودرو بنز کیش - که خودروسازان ما به ویژه در بخش کاروتجاری به سمت مونتاژ حرکت کردند و کشوری مانند ترکیه پیشرفت - رنت خودرو بنز کیش - کرد و سایت‌های تولیدی خودروسازان بین‌المللی را در کشور راه‌اندازی کرد؟
دوران تحریم‌ها این امکان را برای ترکیه فراهم آورد تا - رنت خودرو بنز کیش - صنعت حمل‌ونقل خود را گسترش دهد و باید در نظر گرفت که صنعت حمل‌ونقل ترکیه در مقایسه با ایران بسیار پیشرفته‌تر و گسترده‌تر است. حتی در‌حال‌حاضر بسیاری از شرکت‌های حمل‌ونقل ترکیه وظیفه حمل بارهای ایران را برعهده گرفته است.

باید این - رنت خودرو بنز کیش - واقعیت را هم در نظر گرفت که کشور ترکیه دو، سه اقدام مناسب انجام داد؛ با توجه به این که حمل‌ونقل در این کشور از گستردگی بسیاری برخوردار است و اقتصاد حاکم بر - رنت خودرو بنز کیش - این کشور یک اقتصاد برون‌گرا و صادراتی است، در نتیجه حجم - رنت خودرو بنز کیش - کار، بار و حمل‌ونقل در - رنت خودرو بنز کیش - این کشور به دلیل حضور توریست‌ها و دلایل دیگری از این دست، افزایش یافت و بازار داخلی این کشور گسترده شد و امکانات بیشتری در زمینه تولید خودروهای سنگین در این کشور فراهم آمد.

بنابراین بسیاری از سایت‌ها از اروپا به سمت ترکیه آمدند. ترکیه نیز در زمینه حمل‌ونقل مسافری کارهای بسیاری اجام داده است. شرکت‌هایی را ایجاد کردند که توان مهندسی و طراحی داشته‌اند.

زمانی می‌توان نقش خود را - رنت خودرو بنز کیش - در صنعت پررنگ کرد که به توان مهندسی بها داد و این حلقه‌ای است که در کشور ما - رنت خودرو بنز کیش - با فقدان مواجه شده است. - رنت خودرو بنز کیش - تا زمانی که مهندسی و طراحی - رنت خودرو بنز کیش - قوی در کشور نداشته باشیم، در هیچ صنعتی به موفقیت دست پیدا نمی‌کنیم. در - رنت خودرو بنز کیش - سیاست‌هایی که در برخی سال‌ها اعمال می‌شد، مهندسی و طراحی کمتر دیده شد.

پیش‌بینی شما از وضعیت خودروسازی در بخش کاروتجاری چیست و این صنعت چه زمانی رونق - رنت خودرو بنز کیش - را به خود می‌بیند؟
وضعیت این - رنت خودرو بنز کیش - صنعت زمانی بهتر می‌شود - رنت خودرو بنز کیش - که وضعیت اقتصادی و پروژه‌های عمرانی در سطح کشور بهبود - رنت خودرو بنز کیش - یابند. اما وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز باید به‌موقع و آگاهانه در مسیر توسعه این صنعت اقدامات شایسته و بایسته - رنت خودرو بنز کیش - را انجام دهد و با - رنت خودرو بنز کیش - سیاست‌های درست این صنعت را به - رنت خودرو بنز کیش - سمتی ببرد که در کشور شاهد حضور خودروسازان باشیم نه مونتاژکاران.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
whatsapp
instagram