لوگو

رنت خودرو کرمان🏆


جهت رزرو و اجاره در شهر کرمان
تماس بگیرید
09037877678
09120815932
تلفن دفتر مرکزی تهران
021 66121139
021 66121098
همکاری با ما در شهر کرمان
اگر در شهر کرمان صاحب خودرو سواری و یا ون و یا اتوبوس هستید، براحتی میتوانید بوسیله آن درآمدزایی کنید. ما از همین الان شما را به همکاری با این موسسه دعوت مینماییم.
جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا را کلیک نمایید
همکاری با ما
اگر خودروی مورد نظرشما در لیست نمیباشد لطفا جهت هماهنگی و مشاوره با شماره 09037877678 تماس حاصل فرمایید.
اجاره پژو 206 در کرمان
اجاره پژو 206 1385
آماده اجاره در کرمان
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره پراید در کرمان
اجاره پراید 1384
آماده اجاره در کرمان
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره پژو پارس در کرمان
اجاره پژو پارس 1389
آماده اجاره در کرمان
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره ون دربستی در کرمان
اجاره ون هایس سقف کوتاه
آماده اجاره در کرمان فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره ون دربستی در کرمان
اجاره ون هایس سقف بلند
آماده اجاره در کرمان فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره ون دربستی در کرمان
اجاره ون دلیکا کرمان
آماده اجاره در کرمان فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره ون دربستی در کرمان
اجاره ون نارون کرمان
آماده اجاره در کرمان فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کرمان
اجاره اتوبوس در کرمان
آماده اجاره در کرمان فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس کرمان
کرایه اتوبوس کرمان
آماده اجاره در کرمان فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
متن مطلب      کل مطالب     

جهت رزرو و اجاره خودرو در کرمان تماس بگیرید: 09037877678


کد مطلب: 00165.html

یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۳

با نگاهی به سیر تحول صنعت خودرو در سال‌های گذشته این نکته به‌خوبی قابل‌درک و دیدن است که خودروسازان جهانی در زمینه تغییر و تحول خودروهای خود فعال هستند و درنهایت با استفاده بهینه از یک خودرو و کسب سود، آن را در یک بازه زمانی ارتقا می‌دهند و از رده خارج می‌کنند. یک خودرو هرچقدر هم که خوب باشد و بتوان از آن سود کسب کرد، در گذر زمان باید کنار گذاشته شود.

به گزارش رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو ،خودروسازی یکی از صنایعی است که احتیاج به روزآمدی، تنوع، ابتکار و خلاقیت دارد. بدون داشتن خلاقیت و تغییرات هوشمندانه نمی‌توان انتظار داشت سال‌ها در اوج بماند و فروش - رنت خودرو کرمان - خودرو به - رنت خودرو کرمان - هر شکلی - رنت خودرو کرمان - حفظ شود. رقبای قدرتمندی در صنعت خودروی جهان برای یک شرکت‌ خودروساز وجود دارند و برای ماندن در چنین بازار قدرتمندی باید همه موارد و احتمالات را در نظر گرفت.
با نگاهی به سیر تحول - رنت خودرو کرمان - صنعت خودرو در سال‌های گذشته این نکته به‌خوبی قابل‌درک و دیدن است که خودروسازان جهانی در زمینه تغییر و تحول - رنت خودرو کرمان - خودروهای خود فعال هستند و درنهایت با استفاده بهینه از یک خودرو - رنت خودرو کرمان - و کسب سود، آن را در یک بازه زمانی ارتقا می‌دهند و از - رنت خودرو کرمان - رده خارج می‌کنند. یک خودرو هرچقدر هم که خوب باشد و بتوان از آن سود کسب کرد، در گذر زمان باید کنار گذاشته شود. این موضوع - رنت خودرو کرمان - در صنعت خودرو کاملا نمایان است. گذر زمان بر خودرو همواره تاثیرگذار بوده و پس از گذشت مدتی دیگر نمی‌توان روی آن تغییری به وجود آورد و در سیر تحول یک خودرو، برخی شرکت‌های خودروساز مهارت بسیاری دارند و همین امر باعث می‌شود سال‌ها رتبه برتر تولید خودرو را کسب کنند. شرکت‌های تویوتا و فولکس‌واگن از جمله شرکت‌های قدرتمند در این زمینه و - رنت خودرو کرمان - سال‌هاست جزو شرکت‌های برتر صنعت خودرو هستند. اما برای رسیدن به این جایگاه و تثبیت آن چه عواملی نیاز است؟ راز موفقیت شرکت‌هایی مانند تویوتا، فولکس‌واگن و چند شرکت دیگر در این خصوص چیست؟
یکی از مسائلی که همواره از سوی این شرکت‌ها مطرح می‌شود، بحث خلاقیت در تولید - رنت خودرو کرمان - خودرو است. آن‌ها معتقدند بدون خلاقیت مداوم در طراحی و تولید خودرو و به وجود آوردن فناوری‌های جدید در - رنت خودرو کرمان - ساخت خودرو دچار افول خواهند شد. - رنت خودرو کرمان - برای همین مدل‌های مختلفی از یک خودرو در یک بازه مثلا ۱۰ تا ۱۵ ساله دچار تغییرات بزرگ می‌شوند و هیچگاه نسل اول یک خودرو با نسل آخر آن یکسان نیست و به صورت کامل دگرگون می‌شود.
شرکت‌های بزرگ خودرسازی - رنت خودرو کرمان - ابتدا یک محصول را تولید می‌کنند، در ادامه با انجام ایده‌ها و فکرهای جدید، محصول را به مرحله بلوغ می‌رسانند و برای جلوگیری از - رنت خودرو کرمان - افول تولیدات به خلاقیت، نوآوری و اضافه کردن فناوری‌های جدید روی می‌آورند. اما این پایان راه نیست و خودروسازان برای جلوگیری از افول به جست‌و‌جو برای یافتن بازارهای جدید روی می‌آورند و تنها به یک بازار و یک نوع خاص از خودروها بسنده نمی‌کنند. بازار به - رنت خودرو کرمان - اصطلاح خوب تا میزان مشخصی کشش - رنت خودرو کرمان - برای عرضه و تقاضای کالا دارد و در نهایت آن بازار با رقبا و محصولات با قیمت‌های متنوع و شرایط فروش - رنت خودرو کرمان - جدید اشباع می‌شود. ماندن در یک بازار باعث افول و در جا زدن شرکت‌های خودروساز خواهد شد، - رنت خودرو کرمان - از این رو یافتن بازارهای جدید و تطبیق محصولات یک شرکت با نیاز‌های آن بازار از اصلی‌ترین فعالیت‌های یک شرکت خودروسازی برای ماندن در سطح مطلوب است.
نکته دیگر برای سرپا ماندن خودروسازان بزرگی همچون تویوتا، فورد، فولکس‌واگن و شرکت‌های دیگر پایین آوردن هزینه تولید به هر شکل ممکن است. خودروسازان بزرگ انعطاف بسیاری در این راه خرج می‌کنند - رنت خودرو کرمان - و - رنت خودرو کرمان - برای به حداقل رساندن هزینه‌های طراحی و تولید خودرو، تقریبا از هیچ کوششی پا پس نمی‌کشند. خودروسازان بزرگ - رنت خودرو کرمان - دنیا با یکدیگر رقابت شدیدی دارند اما اگر بحث بر سر تولید خودرو با قیمتی کمتر باشد، حاضر هستند که با یکدیگر ادغام - رنت خودرو کرمان - شوند و از پلت‌فرم‌های مشترک استفاده کنند. - رنت خودرو کرمان - در مقابل زیر مجموعه شدن در یک شرکت بزرگ و قدرتمند مقاومت نمی‌کنند چراکه بقای خود و ماندن در عرصه خودروسازی جهانی را اولویت خود می‌دانند. ادغام شرکت‌ رنو و نیسان در یکدیگر با این هدف انجام شد و نتیجه آن رسیدن این شرکت به صدر جدول پرفروش‌ترین خودروسازان دنیاست.
خودروسازان برتر دنیا برای در صدر ماندن مرتب به فکر حداقل‌سازی هزینه‌ها، یکپارچه‌سازی فرآیند تولید، پایین آوردن تعداد قطعات معیوب، انتخاب مواد بهینه، حمل‌و‌نقل ارزان و موارد بسیار دیگری هستند. ضمن اینکه خودروسازان با بازارسنجی و - رنت خودرو کرمان - سنجش مزیت‌های اقتصادی کشورهای در حال توسعه - رنت خودرو کرمان - که عمدتا کارگرهای ارزان‌‌قیمتی دارند درصدد تولید محصولاتی رقابتی هستند. ساده‌سازی فرآیند تولید و کاهش هزینه سیستم به‌طور کلی از سیاست‌های جدید خودروسازان برای در اوج ماندن است.
خودروسازانی که نتوانند در این راه گام - رنت خودرو کرمان - بردارند، محکوم به شکست هستند. پس خودروسازی تنها به تولید خودروی دارای کیفیت با طراحی زیبا خلاصه نمی‌شود و برای ماندن در رقابت باید مدیریت قوی، یکپارچه و توجه خاص به جزئیات داشتن را همزمان در اختیار داشت تا هزینه‌ها کاهش پیدا کند. چراکه سازندگان هوشمند خودرو و تامین‌کنندگان می‌دانند برای ساختن صنعتی سودآور - رنت خودرو کرمان - و رقابتی، تولید خودرو بدون صرفه‌جویی در تولید و با عملکردی بالا امکان‌پذیر نیست. به نظر می‌رسد بزرگ‌ترین و مهم‌ترین چالش خودروسازان چالش کاهش هزینه‌های تولید است. نمی‌توان برای مردم یک خودرو تولید کرد و رضایت همه را به دست آورد. خودرویی باکیفیت بسیار بالا و البته گران مناسب همه نیست و باید محصولاتی تولید شوند که ضمن داشتن کیفیت بالا، قیمت مناسبی هم داشته باشد. برای این کار باید به‌طور مرتب برنامه‌های کاهش هزینه و افزایش بهره‌وری اجرا شود. یکی دیگر از مباحث مهمی که توسط خودروسازان به خوبی اجرا می‌شود، بحث - رنت خودرو کرمان - برنامه‌ریزی‌های سریع برای تغییر در سیاست‌های قدیمی و برنامه‌ریزی کلان و البته منظم برای آینده است. به عبارتی خودروسازان باهوش دست روی دست نمی‌گذارند و مسائل را به آینده واگذار نمی‌کنند. آن‌ها - رنت خودرو کرمان - بسیار سریع برنامه‌ریزی و هدف خود را برای ۲۰ - رنت خودرو کرمان - سال آینده مشخص می‌کنند. آن‌ها نقطه‌به‌نقطه حرکت می‌کنند و برای رسیدن به نقاط بعدی اهمال‌کاری نمی‌کنند. نمونه - رنت خودرو کرمان - این برنامه‌ریزی چرخش سریع خودروسازان - رنت خودرو کرمان - به تولید خودروهایی با سوخت‌های جدید است.
ورود شرکت‌های صاحب فناوری مانند تسلا، اپل، گوگل و چندین و چند شرکت دیگر به عرصه خودروسازی و - رنت خودرو کرمان - تولید فناوری و البته خودروهای برقی و خودران‌ها باعث تحریک شرکت‌های خودروساز برای جا نماندن از عرصه تولید این نوع خودروها باشد. انعطاف این شرکت‌ها در تغییر سیاست‌های خود به منظور تولید خودران‌ها و خودروهای برقی و کنارگذاشتن خودروهایی با سوخت‌های فسیلی در چند سال آینده بسیار جالب توجه بود. حال خودروسازان بزرگ خود را برای سال‌های بدون سوخت فسیلی آماده می‌کنند و دیگر نه‌تنها خودروهای سواری بلکه خودروهای سنگین کار و تجاری نیز با سوخت‌های جدید عرضه می‌شوند. این‌ها نشانه - رنت خودرو کرمان - کارآمد بودن مدیریت در خودروسازی‌های بزرگ است که - رنت خودرو کرمان - وقت را غنیمت - رنت خودرو کرمان - می‌شمرند و آن را از دست - رنت خودرو کرمان - نمی‌دهند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
whatsapp
instagram