لوگو

رنت ون ارومیه🏆


جهت رزرو و اجاره در شهر ارومیه
تماس بگیرید
09037877678
09120815932
تلفن دفتر مرکزی تهران
021 66121139
021 66121098
همکاری با ما در شهر ارومیه
اگر در شهر ارومیه صاحب خودرو سواری و یا ون و یا اتوبوس هستید، براحتی میتوانید بوسیله آن درآمدزایی کنید. ما از همین الان شما را به همکاری با این موسسه دعوت مینماییم.
جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا را کلیک نمایید
همکاری با ما
اگر خودروی مورد نظرشما در لیست نمیباشد لطفا جهت هماهنگی و مشاوره با شماره 09037877678 تماس حاصل فرمایید.
اجاره سمند در ارومیه
اجاره سمند
آماده اجاره در ارومیه فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره آریو در ارومیه
اجاره آریو 1500
آماده اجاره در ارومیه فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره ون دربستی در ارومیه
اجاره ون دلیکا
آماده اجاره در ارومیه فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره ون دربستی در ارومیه
اجاره ون هایس
آماده اجاره در ارومیه فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس ارومیه
اجاره اتوبوس در ارومیه
آماده اجاره در ارومیه فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس ارومیه
کرایه اتوبوس ارومیه
آماده اجاره در ارومیه فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
متن مطلب      کل مطالب     

جهت رزرو و اجاره خودرو در ارومیه تماس بگیرید: 09037877678


کد مطلب: 00056.html

پنج شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶

تجربه داخلی‌سازی تندر۹۰ یکی از دلایلی بود که وزارت صنعت برای اولین‌بار اجازه حضور مستقل این شرکت در صنعت خودروی کشور را صادر کرد.

به گزارش رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو ، حضور برندهای خودروساز خارجی در کشور سال‌ها با بحث و حرف‌های بسیاری همراه بوده است و بسیاری اعتقاد دارند نمی‌توان انتظار بیشتری از برخی از این خودروسازان داشت.

مساله داخلی‌سازی خودروها توسط این خودروسازان نیز مبحثی است که تقریبا از - رنت ون ارومیه - مشکلات اصلی صنعت - رنت ون ارومیه - خودروی کشور شده و به‌‌رغم اینکه در قراردادها بند داخلی‌سازی وجود دارد اما - رنت ون ارومیه - انجام آن با سختی همراه بوده است.

آیا خودروسازان دیگر نیز به این سمت حرکت می‌کنند - رنت ون ارومیه - که حضور مستقلی در کشور داشته باشند؟
نکته جالب اینجاست شرکت‌های رقیبی که وارد بازار ایران می‌شوند و با سیاستی که وزارت صنعت در پیش گرفته است، بازار در اختیار برندهایی قرار می‌گیرد که بخواهند ساخت داخل را انجام دهند.

اصولا ساخت داخل کردن محصولات با چه هدفی انجام می‌شود؟ - رنت ون ارومیه - چگونه می‌توانیم بهترین بهره‌برداری را از داخلی‌سازی محصولات داشته باشیم؟
ساخت داخل مزیت‌های بسیاری برای صنعت، تولید و اقتصاد کشور دارد و این امر باعث می‌شود در توسعه تکنولوژی - رنت ون ارومیه - موفق باشیم و خود را - رنت ون ارومیه - با محصولات جدید و دانش روز تطبیق دهیم.

در حوزه اشتغال‌زایی هم متخصصان ایرانی می‌توانند خود را با محصولات جدید هماهنگ کنند و آموزش ببینند. از طرف دیگر اشتغال‌زایی در حوزه نیروهای تکنسین به نفع ما خواهد بود.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های آن انتقال دانش فنی و تکنولوژی به صنعت خودروی کشور است و این اتفاق بسترسازی می‌کند تا بتوانیم برندهای ملی را فعال کنیم.

شرکت‌ رنو این مزایا را - رنت ون ارومیه - برای صنعت خودروی کشور به ارمغان آورده است؟
بله. این - رنت ون ارومیه - امتیاز بزرگی است که تولید خودروهای رنو در کشور به همراه دارد. شرکت‌های دیگر هم باید سعی کنند در این عرصه - رنت ون ارومیه - به رقابت بپردازند و اگر صرفا به دنبال راه‌اندازی خط - رنت ون ارومیه - مونتاژ باشند با اقبال زیادی مواجه نخواهند شد.

این نکته باارزشی است و می‌توان گفت تجربه رنو بین - رنت ون ارومیه - تمام فعالیت‌هایی که در مشارکت با برندهای بین‌المللی داشته‌ایم، موفق‌تر بوده است. - رنت ون ارومیه - تجربه رنو می‌توانست موفق‌تر از این باشد اما تا همین‌جا نیز نسبت - رنت ون ارومیه - به دیگر برندهایی که در ایران سهم بازاری را به دست آورده‌اند، موفق عمل کرده است.

یکی از مشکلات صنعت خودروی کشور این است که خودروها دیر از رده خارج شده و سال‌ها پلت‌فرم‌ها تکرار و تولید می‌شوند. به نظر شما با گذشت چند سال از حضور تندر‌۹۰ در بازار ایران، زمان خروج این خودرو از بازار فرا رسیده است و چه جایگزینی را می‌توانیم برای آن معرفی کنیم؟

به طور قطع همین‌طور است. پلت‌فرم‌ها در سراسر دنیا از طبقه‌بندی برخوردارند. برخی از آن‌ها مدولار هستند که قابلیت توسعه دارند - رنت ون ارومیه - و می‌توان چند محصول مختلف را روی آن‌ها تولید کرد.

ضمن آن‌که این پلت‌فرم‌ها قابلیت آن را دارند که به سطح بالاتری از تکنولوژی ارتقا پیدا کنند. پلت فرم تندر‌۹۰ نیز این ویژگی را دارد و قطعا تا چند سال‌ آینده این خودرو در - رنت ون ارومیه - بازار ایران نخواهد بود. در اثر سیاست‌هایی که رنو تلویحا اعلام کرده است، تولید این خودرو متوقف می‌شود و محصولات جدیدی جایگزین آن خواهد شد.

محصولات جدید از تکنولوژی‌های روز برخوردارند یعنی ضمن آن‌که محصول جدید روی پلت‌فرم نصب - رنت ون ارومیه - می‌شود، پلت‌فرم نیز به روز خواهد شد. این برنامه‌ای است که - رنت ون ارومیه - رنو اعلام کرده و ما باید پیگیری کنیم تا مواردی که اعلام‌ شده‌اند، انجام شوند
و به صورت هم‌زمان قطعه‌سازان داخلی نیز خود را برای سطح بالاتری از تکنولوژی آماده کنند تا قطعات را به صورت هماهنگ ارائه دهند.

به نظر شما با خروج پلت‌فرم تندر‌۹۰، تولید - رنت ون ارومیه - محصولات دیگری که روی این پلت‌فرم ساخته شده‌اند مانند ساندرو نیز متوقف می‌شود؟
روی پلت‌فرم X90 محصولات مختلفی قرار می‌گیرد که می‌توانند حتی تا ۲۰ سال آینده هم ارائه شوند. اما با حضور مدل‌های جدید، این - رنت ون ارومیه - محصولات جایگزین می‌شوند و از نظر ویژگی‌های عمومی - رنت ون ارومیه - مانند گیربکس اتوماتیک، سیستم نویگیشن و… تغییر می‌کنند.

این احتمال وجود دارد که سیستم ESB جای ABS را بگیرد. از این رو محصول به‌طور کلی تغییر می‌کند اما پایه پلت‌فرم به دلیل ماندگاری، حفظ می‌شود. یعنی - رنت ون ارومیه - محصول تندر‌۹۰ با قابلیت‌های دیگر تکنولوژیک دیده می‌شود.

رنو یا - رنت ون ارومیه - شرکت‌های دیگر برنامه‌ای برای تولید خودروهای برقی در ایران دارند؟
به‌طور قطع باید این کار را نجام دهند در غیر این صورت بازنده خواهند بود. اگر به عقب برگردیم می‌بینیم که سال‌های گذشته موبایل در کشور ما وجود نداشت و با یک فاصله‌خاصی از اروپا موبایل وارد کشور ما شد. اوایل این محصول تنها در دست عده خاصی بود و بعد از آن توسعه پیدا کرد و در حال‌حاضر فراگیر شد.

تقریبا تمام محصولات صنعتی و تکنولوژیک این ویژگی را دارند، تکنولوژی راه خود را در جوامع باز می‌کند و پیش می‌رود. به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود در آینده با توجه به شرایط زیست‌محیطی، خودروهای برقی جایگزین خودروهایی با سوخت - رنت ون ارومیه - فسیلی شوند.

طبیعی - رنت ون ارومیه - است برندی مانند رنو باید برای خودروهای برقی برنامه داشته باشد تا بتواند سهمی - رنت ون ارومیه - را که به دست آورده است، توسعه دهد. در عین‌حال تمام برند‌هایی که قصد مشارکت با ایران را دارند، باید با محصولات جدید و سهم ساخت داخل وارد بازار شوند.
این دو ویژگی باعث می‌شوند، این برندها موفق باشند. اگر این برندها محصولاتی با تکنولوژی‌های قدیمی - رنت ون ارومیه - یا از رده ‌خارج‌شده را بیاورند، قطعا به موفقیت دست پیدا نخواهند کرد.

موضوع دیگر این است که سعی کنند این محصولات در داخل کشور تولید شوند یعنی به شکلی محصولات انتخاب شود که از تنوع غیرضروری جلوگیری شود و روی ساخت داخل، کیفیت و تیراژ اقتصاد تاکید شود.

این مهم‌ترین عواملی که می‌تواند به موفقیت برند و اقتصاد کشور کند و برای صنعت خودروی ما موفقیت به همراه خواهد داشت. تیراژهای پایین به‌هیچ عنوان موفق نخواهند شد چراکه برنامه‌ای برای ساخت داخل آن‌ها نمی‌توان در نظر گرفت.

در نتیجه قیمت تمام‌شده آن‌ها بالاست و سهم محدودی از بازار را به خود اختصاص می‌دهند. یکی از دلایلی که تندر۹۰ موفق شد و قیمت آن‌هم تا - رنت ون ارومیه - حدودی قابل قبول بود، ساخت داخل آن است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
whatsapp
instagram