لوگو

رنت خودرو اردبیل🏆


جهت رزرو و اجاره در شهر اردبیل
تماس بگیرید
09037877678
09120815932
تلفن دفتر مرکزی تهران
021 66121139
021 66121098
همکاری با ما در شهر اردبیل
اگر در شهر اردبیل صاحب خودرو سواری و یا ون و یا اتوبوس هستید، براحتی میتوانید بوسیله آن درآمدزایی کنید. ما از همین الان شما را به همکاری با این موسسه دعوت مینماییم.
جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا را کلیک نمایید
همکاری با ما
اگر خودروی مورد نظرشما در لیست نمیباشد لطفا جهت هماهنگی و مشاوره با شماره 09037877678 تماس حاصل فرمایید.
اجاره ون دربستی در اردبیل
اجاره ون نارون
آماده اجاره در اردبیل فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره ون دربستی در اردبیل
اجاره ون دلیکا
آماده اجاره در اردبیل فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس اردبیل
اجاره اتوبوس در اردبیل
آماده اجاره در اردبیل فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس اردبیل
کرایه اتوبوس اردبیل
آماده اجاره در اردبیل فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
متن مطلب      کل مطالب     

جهت رزرو و اجاره خودرو در اردبیل تماس بگیرید: 09037877678


کد مطلب: 00301.html

پنج شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۲:۵۶

برند DAND پس از برند آمیکو، دومین برند ملی در تولید خودروهای تجاری است که از سال گذشته محصولات آن به تولید انبوه رسیده است.

به گزارش رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو ، تولید خودروهای نیمه‌سنگین در ایران به دلیل پایین بودن تیراژ این خودروها به‌ویژه در سال‌های اخیر، همواره محدود به مونتاژ برندهای خارجی با درصد داخلی‌سازی اندک بوده است. در چنین شرایطی، بالطبع ساخت خودروهای تجاری نیمه‌سنگین بر پایه توان فنی و مهندسی داخلی و تحت یک برند ملی جدید نیز فاقد صرفه اقتصادی تلقی می‌شود.

اما در همین شرایط و اوضاع، بوده و هستند صنعتگرانی که - رنت خودرو اردبیل - در پی برافراشتن پرچم تولید داخل و استفاده حداکثری از دانش فنی مهندسان ایرانی و نیز انتقال فناوری به کشورند. تولید کامیونت ایرانی با برند DAND نمونه بارز همین رویکرد است.

برند DAND پس از برند آمیکو، دومین برند ملی در تولید خودروهای تجاری است که از سال گذشته محصولات آن به تولید انبوه رسیده و به واسطه - رنت خودرو اردبیل - برخورداری از کیفیت و قیمت مناسب، در حال یافتن جایگاهی خوب در بازار است.

این خودرو از - رنت خودرو اردبیل - نظر قیمتی حدود ۵۰ درصد ارزان‌تر از نمونه‌های مشابه است

در همین باره با محمدعلی اکبرپور پایدار، رئیس هیات‌مدیره شرکت آذر اتصال (صاحب امتیاز برند DAND) در حاشیه بیست‌ویکمین دوره از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تبریز گفت‌وگویی انجام داده‌ایم که ماحصل آن در ادامه از نظرتان می‌گذرد.

روند و فرایند تبدیل شرکت «آذر اتصال» از یک شرکت قطعه‌سازی به یک شرکت خودروساز در بخش کاروتجاری چگونه بوده و وضعیت تولید محصول اصلی این شرکت یعنی کامیونت DAND چگونه است؟
ما کار خود را از ۳۳ سال پیش به‌عنوان یک شرکت قطعه‌ساز آغاز کردیم و روی ساخت قطعات محوری - رنت خودرو اردبیل - خودرو شامل اکسل جلو - رنت خودرو اردبیل - و عقب متمرکز بودیم. درحال‌حاضر نیز قطعات این شرکت برای خودروسازان بزرگ مانند ایران‌خودرو، سایپا و زامیاد ارسال می‌شود.

حدود ۶ سال پیش خط تولید کامیونت را در شرکت راه‌اندازی کردیم - رنت خودرو اردبیل - و از سال ۸۸ نیز مونتاژ کامیونت‌های F را برای شرکت زامیاد انجام می‌دادیم که - رنت خودرو اردبیل - این مونتاژ در سال ۹۱ به پایان رسید.
پس از آن شرکت تصمیم به طراحی کامیونت گرفت و مدلی از این خودرو را با نام DAND بومی‌سازی کرد. درحال‌حاضر این خودرو با موتور دیزل و قابلیت‌های بالا تولید می‌شود.

همچنین در نظر داشتیم این خودرو در سطح بالای کیفی اما با قیمت مناسب به بازار عرضه شود. بنابراین محصول «فنچ‌باخ» ایسوزو را به‌عنوان پلت‌فرم پایه در نظر گرفتیم که هم از لحاظ شاسی و هم از نوع محور قابل استفاده بود.

از موتور و گیربکس FAW نیز برای این کامیونت بهره بردیم. توان و قدرت موتور این خودرو معادل یک موتور ۵٫۲ است - رنت خودرو اردبیل - اما از لحاظ گشتاور، توان ترمزگیر و توان شیب‌روی و حمل بار بسیار قدرتمندتر عمل می‌کند.

کابین این خودرو هم از - رنت خودرو اردبیل - کابین‌های مشابه ایسوزو بود. در حقیقت این خودرو را بومی‌سازی کردیم و کار را با ۳۳ درصد داخلی‌سازی کلید زدیم.

دیگر بخش‌های این خودرو نیز وارداتی هستند. این خودرو از نظر قیمتی حدود ۵۰ درصد ارزان‌تر از نمونه‌های مشابه است. در نتیجه می‌توان گفت این خودرو از نظر قیمت یک محصول ایده‌آل است.

این کامیونت در حال حاضر با چه قیمتی به بازار عرضه می‌شود؟
پیش از این مدل‌های تولیدشده در سال ۹۵ با قیمت ۶۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه می‌شد - رنت خودرو اردبیل - اما مدل‌های ۹۶ به دلیل الزام استفاده از فیلتر DPF حدود ۷۲ میلیون - رنت خودرو اردبیل - و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. با وجود این افزایش قیمت هم در مقایسه با خودروهای مشابه از قیمتی حدود ۴۰درصد کمتر برخوردار است.

تولید انبوه این مدل از چه زمانی آغاز شده - رنت خودرو اردبیل - است؟
تولید کامیونت DAND از حدود ۶ ماه قبل به‌صورت - رنت خودرو اردبیل - آزمایشی انجام - رنت خودرو اردبیل - شد. البته الزامات استاندارد این کامیونت قبل از تولید انجام شده بود - رنت خودرو اردبیل - و انواع کاربری‌ها را نیز شامل کمپرسی، - رنت خودرو اردبیل - یخچال، مسقف فلزی، مسقف چادری و سه‌طرف بازشو طی این چند ماه از پلیس راهنمایی و رانندگی اخذ کرده‌ایم. کاربری جرثقیل نیز در مراحل نهایی قرار دارد.

تا امروز چند دستگاه - رنت خودرو اردبیل - از این خودرو به فروش رسیده است؟
تولید تا - رنت خودرو اردبیل - امروز حدود ۲۰۰ دستگاه بوده اما میزان فروش ما تا امروز تقریبا یکصد دستگاه بوده است. تا به حال نیز پیش‌فروشی برای این محصول نداشته‌ایم اما در نظر داریم پیش‌فروش خود را از نمایشگاه تبریز آغاز کنیم و این نمایشگاه را نقطه عطفی برای محصول خود قرار داده‌ایم. پیش از این کارهای مربوط به فروش، خدمات و بازاریابی را به‌صورت آزمایشی انجام - رنت خودرو اردبیل - می‌دادیم که در فروش عمده به مشکل نخوریم.

ظرفیت خط تولید این محصول چند دستگاه است؟
در‌حال‌حاضر ظرفیت تولید در نظر گرفته‌شده برای این محصول - رنت خودرو اردبیل - ۱۵ دستگاه در روز است اما عملا کمتر از این ظرفیت تولید می‌کنیم. این در حالی است که قابلیت تولید تا سه شیفت را هم داریم.

تا پایان سال چه برنامه‌ای برای این محصول دارید؟
نقطه هدف ما تا پایان سال جاری حداقل ۲ هزار دستگاه است اما با توجه به - رنت خودرو اردبیل - بازارهای هدفی که پیدا کرده‌ایم ممکن است این هدف تا ۲۰ درصد افزایش یابد.

بازارهای هدف - رنت خودرو اردبیل - این محصول شامل چه کشورهایی - رنت خودرو اردبیل - می‌شوند؟
ما درحال‌حاضر روی کشور عراق کار می‌کنیم. همچنین برای بازار کشور ارمنستان نیز اقداماتی را انجام داده‌ایم. علاوه بر این‌ها، کشور پاکستان را هم به عنوان بازار هدف در نظر داریم.

فعالیت شرکت برای حضور در این کشورها در سطح مذاکره است یا به سفارش‌گذاری هم رسیده‌اید؟
در کشور عراق، مراحل نهایی فراهم آوردن مقدمات صادرات محصول را طی می‌کنیم اما در دو - رنت خودرو اردبیل - کشور دیگر هنوز در حال مذاکره هستیم.

با توجه به این‌که در سگمنت خودروهای کاروتجاری نیمه‌سنگین، خودروهای متنوعی در بازار کشور وجود دارند. چه سهمی از بازار را برای این محصول پیش‌بینی کرده‌اید؟
ما باید بتوانیم کارآیی این محصول را ثابت کنیم و طبیعتا بازار تشخیص می‌دهد که کدام محصول بهتر است. معتقدیم محصولی که به دست مشتریان می‌رسد اگر بتواند رضایت آنان را جلب کند، مبلغ شرکت و محصولات آن خواهد بود و نسبت به تبلیغات مجازی تاثیرگذاری بیش‌تری دارد.
به همین دلیل سفارش‌های خاصی را با تعداد بالای ۵۰ دستگاه از سوی شرکت‌های پخش داشته‌ایم. به برخی شرکت‌ها نیز به - رنت خودرو اردبیل - این شرط خودرو را می‌فروشیم که سه ماه محصول ما را مورد آزمایش قرار دهند و اگر نخواستند خودرو را - رنت خودرو اردبیل - به ما برگردانند.

در صورتی که نوسازی کامیونت‌ها آغاز - رنت خودرو اردبیل - شود، آیا ظرفیت شرکت در این طرح را هم دارید؟
اوایل سال جاری در فهرست تهیه و جایگزینی خودروهای فرسوده شرکت کردیم اما هنوز نوسازی در سگمنت کامیونت‌ها شروع نشده است. پیش‌بینی ما این است که با آغاز طرح نوسازی کامیونت‌ها، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از جمله مشتریان خوب ما باشند.

چه تمهیداتی را برای خدمات پس از فروش محصولات خود در نظر گرفته‌اید؟
ما در محورهای - رنت خودرو اردبیل - عمده کشور دو سه نمایندگی خدمات پس از فروش احداث کرده‌ایم. تعمیرگاه مرکزی تبریز نیز راه‌اندازی شده و تعمیرگاه تهران هم در جاده مخصوص در حال راه‌اندازی است. برنامه شرکت این است که به تدریج به تعداد نمایندگی‌ها اضافه کند و تا پایان سال تعداد نمایندگی‌های خدمات پس از فروش را به حداقل ۱۲ مرکز برساند.

آیا در نمایشگاه تبریز فروش ویژه‌ای هم برای محصولات در نظر دارید؟
برای این محصول شرایط ویژه با تسهیلات بانکی ۱۸ درصد را با انواع بازپرداخت‌ها و اقساط از ۲۴ ماه تا ۶۰ ماه در نظر گرفته‌ایم. مشتریان می‌توانند به نسبت پیش‌پرداخت و اقساط، از ماهی ۲٫۵ میلیون تومان تا حداقل ۶۰۰ هزار تومان برای اقساط خود مبلغ تعیین کنند.

همچنین در صورت خرید اقساطی در نمایشگاه، بیمه بدنه رایگان یک‌ساله به این محصول تعلق می‌گیرد و در صورت خرید نقدی علاوه بر بیمه بدنه رایگان یک ساله، یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هم تخفیف به مشتریان ارائه می‌شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
whatsapp
instagram