لوگو

رنت ماشین اردبیل🏆


جهت رزرو و اجاره در شهر اردبیل
تماس بگیرید
09037877678
09120815932
تلفن دفتر مرکزی تهران
021 66121139
021 66121098
همکاری با ما در شهر اردبیل
اگر در شهر اردبیل صاحب خودرو سواری و یا ون و یا اتوبوس هستید، براحتی میتوانید بوسیله آن درآمدزایی کنید. ما از همین الان شما را به همکاری با این موسسه دعوت مینماییم.
جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا را کلیک نمایید
همکاری با ما
اگر خودروی مورد نظرشما در لیست نمیباشد لطفا جهت هماهنگی و مشاوره با شماره 09037877678 تماس حاصل فرمایید.
اجاره ون دربستی در اردبیل
اجاره ون نارون
آماده اجاره در اردبیل فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره ون دربستی در اردبیل
اجاره ون دلیکا
آماده اجاره در اردبیل فقط با راننده
قیمت اجاره روزانه : تماس بگیرید
قیمت اجاره هفتگی : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس اردبیل
اجاره اتوبوس در اردبیل
آماده اجاره در اردبیل فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
اجاره اتوبوس اردبیل
کرایه اتوبوس اردبیل
آماده اجاره در اردبیل فقط با راننده
قیمت اجاره یک روزه : تماس بگیرید
قیمت اجاره چند روزه : تماس بگیرید
متن مطلب      کل مطالب     

جهت رزرو و اجاره خودرو در اردبیل تماس بگیرید: 09037877678


کد مطلب: 00312.html

چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۳۱

معاون سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه واحدهای خودروسازی داخل موظف هستند از یکم دی ماه سال ۹۷ استانداردهای جدید را رعایت کنند گفت: استانداردهای۵۵گانه خودرو در کشور رعایت می شود.

به گزارش رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو به نقل از مهر ،وحید مرندی‌مقدم در مصاحبه - رنت ماشین اردبیل - با رادیو اقتصاد افزود: واحدهای خودروسازی داخل موظف هستند از یکم دی ماه سال ۹۷ استانداردهای جدید را - رنت ماشین اردبیل - رعایت کنند.

وی در ادامه با اعلام اینکه استاندارد های ۵۵ گانه تولید خودرو فعلی در ایران مطابق استانداردهای روز دنیاست، اظهارداشت: تمامی این استانداردها در کشور اعمال می شود.

معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران با بیان اینکه تمامی موارد تولید یک محصول در استاندارد لحاظ نمی‌شود، گفت: برای مثال استاندارد ترمز «ای بی اس» در اتحادیه اروپا اجباری نیست و اعمال هم نمی‌شود ولی در ایران این استاندارد اعمال می شود.

وی افزود: استانداردهای ایمنی تولید خودرو در سطح کشورهای دنیا به ویژه ایران اعمال می شود و تولیدکنندگان موظف به رعایت چنین استانداردهایی هستند.

مرندی‌مقدم تصریح کرد: موضوعی که تولید اتومبیل های کشورهای اروپایی و صاحب سبک دنیا را با اتومبیل های تولید داخلی متمایز می سازد، استاندارد های کارخانه ای ست.

وی گفت: استانداردهای کارخانه ای واحدهای خودرو سازی در کشورهای اروپایی مانندآلمان، فرانسه و حتی ممالک غیراروپایی صاحب سبک مانند ژاپن در رقابت شدید برای کسب بازار بیشتر به مراتب از استانداردهای که به عنوان مقررات فنی از سوی کشورها اعلام می شود پیشرفته تر و - رنت ماشین اردبیل - برتر است.

معاون نظارت بر - رنت ماشین اردبیل - اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران در پاسخ به این پرسش که آیا رعایت استانداردهای ۵۵ گانه در کشور موجب ارتقای کیفیت خودروهای تولید داخلی شده است، افزود: ارتقای کیفیت مستلزم - رنت ماشین اردبیل - استانداردها، - رنت ماشین اردبیل - قیمت، نوآوری و انتظارات مشتری است.

وی با بیان اینکه تفاوت کیفیت بین خودروهای تولید داخلی و اروپایی را باید در نوآوری و قیمت جستجو کرد، اظهار داشت: در شرایط فعلی اهمیت و نقش فناوری به منظور رشد اقتصادی کشورها بر هیچ کسی پوشیده نیست.

مرندی مقدم گفت: در این - رنت ماشین اردبیل - میان خودروسازی یکی از مهمترین حوزه‌های صنعتی به شمار می‌رود و دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی برای ورود نوآوری و فناوری‌های - رنت ماشین اردبیل - جدید است.

وی افزود: برای ارتقای کیفی تولید محصولات خودروسازان داخلی استفاده از فناوری‌های نوین و پیشرفته ضرورت دارد زیرا با بهره‌گیری از نوآوری و فناوری‌های جدید در خودروسازی می‌توان - رنت ماشین اردبیل - زمینه رقابت با خودروسازان خارجی را در کشور فراهم کرد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
whatsapp
instagram