امداد خودرو سیار اختیاریه

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00218.html
پراید

با وجود این‎که دستور برای افزایش قیمت و فروش خودرو بر مبنای حاشیه بازار (5درصد پایین تر از نرخ بازار) صادر شده است، همچنان این دلالان و سایت‌های خرید و فروش خودرو هستند که نبض بازار را در اختیار گرفته‌اند و قیمت خودروها را انتخاب می‌کنند.

۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷

حاشیه سود 8 میلیون تومانی؛ جذابیت پراید در فروش فوری

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»،موضوع قیمت و قیمت‌گذاری همچنان از مسائل اصلی صنعت خودرو است. با وجود این‎که دستور برای افزایش قیمت و فروش خودرو بر مبنای حاشیه بازار (5درصد پایین تر از نرخ بازار) صادر شده است، همچنان این دلالان و سایت‌های خرید و - امداد خودرو سیار اختیاریه - فروش خودرو هستند که نبض بازار را در اختیار گرفته‌اند و قیمت خودروها را انتخاب می‌کنند. قطعا در این شرایط ازبین‌بردن فاصله قیمتی بین قیمت بازار و کارخانه مهم‎ترین اقدام خودروسازان و وزارت صمت به‌عنوان متولی اصلی قیمت‌گذاری و کنترل‎کننده بازار خواهد بود که این کار نیازمند افزایش تولید و - امداد خودرو سیار اختیاریه - افزایش عرضه خودرو به بازار است. به همین منظور و برای تسهیل افزایش تولید خودروسازان، به هریک از دوخودروساز کشور مبلغ 2هزارمیلیارد تومان تسهیلات پرداخت شد. هرچند که به عقیده مشاور انجمن خودروسازان تصمیم دولت مبنی بر پرداخت 4هزارمیلیاردتومان به خودروسازان در قالب وام، تاثیری بر بهبود وضعیت کنونی ندارد. چراکه باتوجه‌به تعهدات اجباری که بر خودروسازان تحمیل شده است، باید به‎منظور حفظ حیات قطعه‌سازان کشور اقدامات جدی‌تری انجام شده و - امداد خودرو سیار اختیاریه - از اتخاذ تصمیمات لحظه‌ای که منجربه آسیب‎رسیدن به این صنعت بزرگ می‌شود، پرهیز شود.

  چشم دولت به درآمد بخش خودرو
اقدام دولت برای پرداخت وام به خودروسازان درحالی در شُرف انجام است که به نظر می‌رسد هدف دولت - امداد خودرو سیار اختیاریه - از این اقدام افزایش تولید خودرو و افزایش فروش خودروسازان باشد؛ افزایش فروشی که می‌تواند درآمد خوبی برای دولت به ارمغان آورد. آن‌طور که از قول وزیر صنعت نقل شده ظاهرا قرار است درخصوص واریز مابه‌التفاوت قیمتی به خزانه دولت مصوبه‌ای تصویب شود. رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در اظهارنظری در این خصوص گفته است: - امداد خودرو سیار اختیاریه - «از آن ‌جایی‌که تقاضای کنونی بازار برای خودرو بالا است، قیمت‌های خودرو در بازار نیز با نرخ‌های محاسباتی خودرو متفاوت است، اما مصوبه‌ای در این زمینه ارائه شد تا خودروسازان مابه‎التفاوت احتمالی قیمت را به حساب خزانه واریز کنند.» در همین زمینه احمد نعمت‎بخش، دبیر انجمن خودروسازان به روزنامه «دنیای خودرو» می‎گوید: «سال 73 اختلاف قیمت کارخانه‎ای خودرو و بازار افزایش یافت، به همین دلیل شورای اقتصاد در آن سال‎ها مصوبه‎ای داشت مبنی‌بر این‎که - امداد خودرو سیار اختیاریه - قیمت نهایی خودرو در حاشیه - امداد خودرو سیار اختیاریه - بازار تعیین شود. در این روش در پایان سال اگر خودروسازان سودی بیشتر از مقدار مصوب به دست می‌آوردند، باید مابقی را به حساب خزانه - امداد خودرو سیار اختیاریه - دولت واریز می‌کردند.» وی می‌افزاید: «باتوجه‌به این‎که درحال‎حاضر مصوبه‌ای در - امداد خودرو سیار اختیاریه - این خصوص وجود ندارد، دولت به‌احتمال فراوان می‌خواهد این روش را دوباره اجرا کند. طبق این مصوبه در پایان هرسال سازمان حسابرسی قیمت تمام‎شده خودرو را بررسی می‌کرد و اگر قیمتی بالا در نظر گرفته شده بود، خودروساز باید مابه‎التفاوت قیمت اخذشده را به خزانه دولت واریز - امداد خودرو سیار اختیاریه - می‎کرد.» نعمت‌بخش در ادامه با تاکید بر زیان 11هزارمیلیارد تومانی خودروسازان می‌گوید: «خودروسازان از ابتدای سال با زیان بسیاری تولید کرده‌اند و دولت باید زیان‌های خودروسازان را جبران کند. بنابراین به نظر نمی‌رسد در این مدت و به دلیل زیان فراوان خودروسازان بتوانند - امداد خودرو سیار اختیاریه - مابه‌التفاوتی به خزانه دولت واریز کنند.»

  قیمت فروش اخیر همچنان برای دلالان جذاب بود
دبیر انجمن خودروسازان در پاسخ به این پرسش که چرا فروش در حاشیه بازار نتوانسته قیمت‌ها را کاهش دهد و چرا همچنان برای خودرو با قیمت حاشیه بازار هم متقاضی وجود دارد، می‌گوید: «هفته پیش شاهد بودیم که فروش خودروهای سایپا در یک‌ساعت به پایان رسید. زیرا قیمت پراید در بازار 45میلیون تومان بود اما در فروش فوری قیمت این خودرو - امداد خودرو سیار اختیاریه - 37میلیون تومان گذاشته شده بود. چرا باید در فروش فوری قیمت را 8میلیون تومان پایین‎تر از بازار اعلام کنیم که شاهد هجوم دلالان باشیم؟» نعمت‎بخش می‌افزاید: «ظاهرا وزارت صمت دستور داده بود خودروها با این قیمت به فروش برسند و همین باعث فروش سریع - امداد خودرو سیار اختیاریه - تمام خودروها شد. اما اگر قیمت پراید را در فروش فوری 44میلیون تومان قرار می‌دادند، شاید به‎جای یک‎هزار نفر دلال تنها 400نفر خریدار واقعی اقدام به خرید می‌کردند. این کار باعث می‌شد کسانی که خودروهایشان را 45میلیون تومان قیمت گذاشته‌اند، اقدام به فروش آن با قیمتی پایین‎تر از کارخانه کنند. بدین ترتیب، دفعه بعد که کارخانه اقدام به فروش می‌کرد، خودرو را کمی پایین‎تر از قیمت بازار قرار می‌داد و به همین شکل قیمت واقعی به دست می‌آمد.»

اولين صفحه   -  کرایه جرثقیل یدک کش ابوذر   -   قیمت جرثقیل یدک کش ابوذر   -   مبلغ جرثقیل یدک کش ابوذر   -   تعرفه جرثقیل یدک کش ابوذر   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش ابوذر   -   خدمات جرثقیل یدک کش ابوذر   -   چرخگیر ابوذر   -   کرایه چرخگیر ابوذر   -   قیمت چرخگیر ابوذر   -   مبلغ چرخگیر ابوذر   -   تعرفه چرخگیر ابوذر   -   شماره تماس چرخگیر ابوذر   -   خدمات چرخگیر ابوذر   -   امداد خودرو اختیاریه   -   کرایه امداد خودرو اختیاریه   -   قیمت امداد خودرو اختیاریه   -   مبلغ امداد خودرو اختیاریه   -   تعرفه امداد خودرو اختیاریه   -   شماره تماس امداد خودرو اختیاریه   -   خدمات امداد خودرو اختیاریه   -   امداد خودرو سیار اختیاریه   -   کرایه امداد خودرو سیار اختیاریه   -   قیمت امداد خودرو سیار اختیاریه   -   مبلغ امداد خودرو سیار اختیاریه   -   تعرفه امداد خودرو سیار اختیاریه   -   شماره تماس امداد خودرو سیار اختیاریه   -   خدمات امداد خودرو سیار اختیاریه   -   خودروبر اختیاریه   -   کرایه خودروبر اختیاریه   -   قیمت خودروبر اختیاریه   -   مبلغ خودروبر اختیاریه   -   تعرفه خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس خودروبر اختیاریه   -   خدمات خودروبر اختیاریه   -   یدک کش اختیاریه   -   کرایه یدک کش اختیاریه   -   قیمت یدک کش اختیاریه   -   مبلغ یدک کش اختیاریه   -   تعرفه یدک کش اختیاریه   -   شماره تماس یدک کش اختیاریه   -   خدمات یدک کش اختیاریه   -  آخرين صفحه