yesدرباره ما

موسسه اجاره خودرو رنت لوکس

موسسه اجاره خودرو رنت لوکس افتخار دارد که با سالها ارائه خدمات و تجربه در عرصه اجاره خودرو که رنت خودرو هم نامیده میشود به روزترین خودروهای داخلی کشور عزیزمان ایران و خودروهای خارجی روز دنیا را با شرایط بسیارآسان و با نازلترین هزینه در اختیار شما مشتری عزیز قرار دهد. 

اجاره خودرو در سراسر ایران

از مهمترین اهداف موسسه اجاره خودرو رنت لوکس، گسترش فرهنگ کرایه ماشین برای اشخاص حقوقی و حقیقی و مسافرهای داخلی و خارجی که برای مدت کوتاه به ایران سفر کرده اند و همچنین شرکتها و نهاد های خصوصی و دولتی بوده است.
 مفتخر هستیم اکنون با اخذ مجوزهای لازمه در عرصه اجاره خودرو، بعد از سپری شدن سالها فعالیت در عرصه اجاره ماشین با برقراری کیفیت و نظم یکی از مطرح ترین شرکتهای اجاره ماشین در تمامی شهرهای بزرگ ایران هستیم. 

رنت لوکس با داشتن کادری مجرب و متخصص، در صنعت اجاره خودرو همواره جزو برترین و محبوبترین شرکتهای اجاره ماشین در سراسر میهمن ایران میباشد. سعی ما بر این است که با پشتکار و تلاش و با برنامه ریزی دقیق و هدفمند فعالیت خود را در زمینه اجاره ماشین عروس، اجاره خودروهای لوکس و تشریفاتی، اجاره ون در سطح بین الملل گسترش دهد. 

تمامی متخصصین و پرسنل و همچنین مدیریت موسسه رنت لوکس با تلاشهای بی وقفه خود امید دارد که بتواند به یاری پروردگار و سعی بر اجرای تعهدات کاری خود در زمینه اجاره خودرو، کرایه ماشین، اجاره ماشین عروس، اجاره ون همواره رضایت شما مشتریان گرامی را به خود جلب نماید.

از جمله ویژگی های ممتازی که این موسسه نسبت به رقبای خود دارد عبارت است از :
- تنوع ماشین در اجاره خودرو : ماشین های ایرانی/ خودروهای خارجی/ لوکس و تشریفاتی/ شاسی بلند/ سندان/ کوپه/ اسپرت/ با انتخاب کلاس مورد نظر
- امکان دریافت و تحویل خودرو در شهر مورد نظرشما
- حذف هزینه واسطه گری و ارائه مستقیم خودرو به مشتریان
- تعهد نسبت به ودیعه و اسناد شما در هنگام عودت خودرو
- در کمترین زمان بهترین خدمات و تجهیزات، مطابق با خواسته شما مشتری عزیز ارائه می کند.
- ارائه سرویس و تحویل خودرو در تمامی فرودگاهها و ترمینال های مسافربری هر شهر
- تمامی خودروها از نظر فنی سرویس شده و سالم، در جهت رضایتمندی مشتری عزیز تحویل میگردد.
 
موسسه اجاره خودرو رنت لوکس