با اجاره دادن خودرو خود به راحتی می توانید درآمد زایی کنید.
ما از همین حالا شما را به همکاری با این موسسه دعوت میکنیم.
جهت اطلاعات بییشتر و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

همکاری با ما

 

اجاره خودرو دنا

یکی از خودروهای که سال 1393 شرکت ایران خودرو به بازار عرضه کرد خودرو دنا میباشد که قرار بود جایگزین خودروهای 405، پژو پارس، سمند و سمند سورن شود.
خودرو دنا توسط  مهندسان ایرانی و بدون حمایت‌های خارجی و با استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات ایران خودرو طراحی شده‌است. خودرو دنا شامل ال‌ایکس با موتور ای‌اف۷ (EF7) بنزینی است که تفاوت‌های مدل‌های خودرو دنا ال ایکس در طرح رینگ و رنگ تریم داخلی (تک رنگ و دو رنگ)، می‌باشد.

طراحی ظاهری خودرو دنا مخصوصا در نمای جلوی خودرو بسیار جذاب میباشد بطوریکه که این خودرو می تواند گزینه مناسبی برای قشر های جوان جامعه محسوب شود. این خودرو در سرعتهای بالا کم نمی آورد اگر علاقمند به رانندگی با شتاب و در عین حال با احتیاط هستید و خیلی علاقه ندارید که در پیچ ها سرعت خود را کم کنید. هندلینگ دنا در پیچها و حرکت ها ناگهانی کاملا مناسب و تا حدودی عالی است اگر شما هم تا کنون از سمند یا محصولات دیگر ایران خودرو خسته شده اید دنا گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.
خودرو دنا دارای مصرف سوخت کم و باک جادار میباشد و همچنین این خودرو مجهز به سیستم مولتی پلکس میباشد.
از دیگر امکانات دیگر خودرو دنا سیستم تهویه مطبوع مناسب که اتوماتیک بودن سیستم تهویه مطبوع در واقع یکی از آپشن ها مناسب این خودرو مباشد.

اجاره خودرو دنا