جهت امداد و حمل خودرو

در شهر کرج و اطراف، تماس بگیرید:
 

جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020

کرج یکی از کلان‌شهرها ایران و همچنین مرکز استان البرز و مرکز شهرستان کرج است. بعد از پایتخت کرج بزرگترین شهر مهاجر پذیر ایران محسوب میشود که این روزها شهر کرج با توجه به پتانسیل بالااز نظر جذب سرمایگذار مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران داخلی و خارجی قرار گرفته و همچنین با توجه به رویکرد گردشگری در این روزها به یکی از قطبهای گردشگری در ایران تبدیل شده است. 
با توجه به اینکه این شهرستان از شمال به استان مازندران، از شرق به شهرستان تهران، از جنوب به شهرستان شهریار و استان مرکزی و از غرب به شهرستان ساوجبلاغ و استان قزوین قرار گرفته است پس رفت آمد در این شهر بسیار است و ممکن از همشهریان این شهر یا مسافرانی که از شهر گذر میکنند خودروی آنها دچار مشکل شود.
جای نگرانی نیست!!!
امداد خودرو و حمل خودرو کرج 24 ساعته و بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. در مواقعی که ماشین شما بعلت نقص فنی قابل حرکت نیست و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز و در سراسر کرج می‌توانید با شماره 09354289020 مراکز پیام شرکت امداد خودرو کرج تماس حاصل کنید، تا امدادگران شرکت امداد خودرو کرج به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما نمایند.

امداد خودرو حمل خودرو کرج با پیشرفته ترین تجهیزات حمل خودرو آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در استان البرز و در شهرهای البرز, کرج, حصارک کرج, طالقان, عظیمیه کرج, گچسر, هشتگرد همچنین برای خدمات بهتر امدادی، تسریع در کار وخدمات و رفاه حال همشهریان از انواع ماشینها برای حمل خودرو و حتی پرسنلی متعهد مجرب وکار آزموده برای خدمات جابجایی و خدمات فنی در محل استفاده و استخدام نموده است. 

امداد خودرو حمل خودرو کرج

امداد خودرو و جابجایی خودرو با انواع ماشینها اعم از خودرو بر کفی،خودرو بر چرخ گیر،خودرو بر زنجیری،خودرو بر هیدرولیکی و جرثقیل خودرو بر به دلخواه مشتریان محترم میباشد. امداد و جابجایی خودرو توسط امداد خودرو کرج به صورت تخصصی انجام میپذیرد. خودروبران این شرکت با تضمین کمترین زمان رسیدن  و هزینه معقولانه و اطمینان کامل از اصلی بودن قطعات خودرو ضامن سلامت خودرو هستند.

مزایای امداد خودرو کرج و حمل خودرو کرج
* سرعت در تعمیر
* تعمیر در پیش چشمان متقاضی
* * صرفه جویی در وقت
* مشاوره رایگان برای انتخاب قطعه
* مشاوره رایگان برای اعزام به تعمیرگاه
* مشتری مداری
* تعمیرات خودرو شما در تمامی ساعات شبانه روز

خدمات امدادخودرو حمل خودرو کرج
- تعمیرات تخصصی در حوضه سیم کشی خودرو
- تعمیرات و تعویض پمپ بنزین
- پنچری و تعویض لاستیک
- خدمات باتری به باتری
- تعویض دیسک و صفحه کلاج
- تعویض سیم کلاج
- تعویض سیم گاز

امداد خودرو و حمل خودرو کرج در منطقه و محله ابریشم کرج، امداد خودرو عظیمیه کرج، امداد خودرو کمالشهر کرج، امداد خودرو کیانمهر کرج، امداد خودرو جهانشهر کرج، امداد خودرو گوهر دشت کرج، امداد خودرو بلوار شهرداری کرج، امداد خودرو اسیاب برجی در کرج، امداد خودرو شاهین ویلا کرج، امداد خودرو حاجی اباد کرج، امداد خودرو حیدر اباد کرج، امداد خودرو ذوب اهن کرج، امداد خودرو محدوده شهرک بنفشه کرج، امداد خودرو میدان بعثت کرج، امداد خودرو شهرک وحدت کرج، امداد خودرو رجایی شهر کرج، امداد خودرو کوی کارمندان کرج، امداد خودرو پاسداران کرج، امداد خودرو مشکین دشت کرج، امداد خودرو مشکین اباد کرج، امداد خودرو مهدی اباد کرج، امداد خودرو حافظیه کرج، امداد خودرو حصارک کرج، امداد خودرو فردیس، امداد خودرو ملارد کرج، امداد خودرو پردیس کرج، امداد خودرو مهر شهر کرج، امداد خودرو گلشهر کرج، امداد خودرو محمد شهر کرج، امداد خودرو اتوبان کرج، امداد خودرو سیار و امداد در محل و مکانیکی سیار در کرج.به صورت تخصصی برای این محدوده ها اماده هر گونه خدمات امدادی در طول شبانه روز میباشد. این شرکت خدمات امدادی را برای محله های مربوطه و نزدیک را به صورت کاملا پوشده به انجام میرساند.

امداد خودرو حمل خودرو کرج

امداد خودرو و حمل خودرو در سایر شهرها مانند:امداد خودرو حمل خودرو تهرانامداد خودرو حمل خودرو قم - امداد خودرو حمل خودرو قزوین