با اجاره دادن خودرو خود به راحتی می توانید درآمد زایی کنید.
ما از همین حالا شما را به همکاری با این موسسه دعوت میکنیم.
جهت اطلاعات بییشتر و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

همکاری با ما

 

اجاره خودرو اپتیما 2014

اپتیما از سال 2000 از سوی کیا موتورز برای رقابت در رده میدسایزها پا به عرصه گذاشت. سال 2011 با کد TFسومین نسل آن روانه بازار شد خودرویی با ظاهری جدید و زرق و برق زیاد متولد شد که توجه بسیاری از دوست داران سدان های کم استهلاک کره ای را به خود جلب کرد.

اخیرا کیا موتور اپتیما را به روز رسانی کرده. در شکل ظاهری این خودرو تفاوت محسوسی با مدل 2013 دیده نمی شود! تنها تغییرات اعمال شده روی مدل 2014 طراحی جدید چراغ های LED عقب خودرو بوده که به اعتقاد بسیاری از مشتریان شباهت زیادی با کیا کادنزا پیدا کرده است، اصلاح برخی مشکلات از جمله سیستم پایداری و سیستم سوخت رسانی خودرو از دیگر تغییرات فنی این خودرو می باشد.اپتیما در 2 نسخه EX و SX عرضه می شود.امکانات مدل EX از جمله : صفحه نمایش 4.3 اینچی در کنسول میانی ، سیستم ناوبری جدید ، دوربین دید عقب ، آینه های هوشمند مجهز به نمایش دهنده نقاط کور ، کروز کنترل و سیستم تنظیم اتوماتیک صندلی راننده 4 حافظه ای و … اشاره کرد.در مدل SX میزان آپشن های سفارشی کمی افزایش پیدا کرده و کمی جوان پسندتر شده که از جمله آن ها می توان به گیربگس دستی ( سفارشی) ، دامپرهای اسپرت ، سیستم انتخاب حالت رانندگی ، سیستم اگزوز اسپرت ، صندلی های چرم و… اشاره کرد.

اما در بخش فنی EX از نسل موتورهای CVVT 4سیلندر  با حجم دقیق 2,359CC استفاده شده که قادر به تولید 175 اسب بخار نیرو در 6000 دور و گشتاور 231 نیوتن متر گشتاور در 4000 دور می باشد.

در همه مدل های اپتیما از گیربگس 6 سرعته اتوماتیک استفاده شده که قدرت را به چرخ های جلو انتقال داده و می تواند در نسخه EX ظرف مدت 9.5 ثانیه به 100 کیلومتر سرعت دست پیدا کند.

اما شرایط در SX متفاوت است به گونه ای که از موتوری با حجم 1.998 به همراه توربو شارژ استفاده شده که می تواند قدرتی معادل 274 اسب بخار تولید و ظرف مدت 6.5 ثانیه از حال سکون به 100 کیلومتر برسد.البته این موتور در برخی بازار ها همانند آمریکا به فروش می رسد و فعلا برنامه ای برای فروش در خاورمیانه اعلام نشده است.

 

اجاره خودرو،کرایه خودرو اپتیما 2014، اجاره خودرو اپتیما 2014 ، اپتیما، اپتیما2014، اجاره ماشین کیا اپتیما

آموزش کار با خودرو اپتیما

تنظیم صندلی:

تنظیمات صندلی در خودرو اپتیما در حالت کلی به دو دسته دستی و اتوماتیک صورت میگیرد. شما عزیزان به راحتی میتوانید با این آموزش نحوه تنظیم صندلی خودرو اپتیمای خود را در حالت اتوماتیک یاد گرفته و با آن کار کنید.

در خودروهای تولید شده اپتیما به صورت اتوماتیک در کنار صندلی شما دارای دو اهرم برای تنظیم صندلی در خودرو اپتیما هستید. از اهرم اول برای تنظیم ارتفاع و موقعیت صندلی به عقب و جلو استفاده میشود و از اهرم پشتی برای تنظیم تکیه گاه در صندلی استفاده میگردد که در ادامه نحوه کار با آن را خدمت شما توضیح خواهیم داد. 

تنظیمات صندلی اپتیما
تنظیمات صندلی اپتیما

تنظیم فاصله صندلی در خودرو اپتیما: 

برای تنظیم صندلی در حالت رو به جلو اهرم جلویی را به جلو فشار داده و شاهد حرکت صندلی رو به سمت جلو خواهید بود و برای تنظیم صندلی به سمت عقب همان اهرم را به سمت عقب فشار داده و شاهد به عقب رانده شدن صندلی خواهید بود.

تنظیم ارتفاع صندلی در خودرو اپتیما:

برای تنظیم ارتفاع خود در صندلی اهرم جلویی را به بالا فشار دهید که شاهد بالا آمدن صندلی خواهید بود و برای رو به پایین فشار دادن صندلی میتوانید این اهرم را به سمت پایین فشار دهید.

نکته:

در خودرو اپتیما به شما این امکان داده شده است که از حالت های ترکیبی توسط اهرام جلویی استفاده کنید. به این صورت که شما میتوانید با فشار دادن اهرم روبه جلو و بالا هر دو حالت حرکتی را داشته باشید.

تنظیم پشتی صندلی خودرو اپتیما: 

برای تنظیم پشتی صندلی شما در کنار اهرم جلو یک اهرم دیگر را دارید که به وسیله فشردن آن رو به عقب و جلو میتوانید حالت پشتی صندلی خود را به صورت دلخواه در آورده و آن را تنظیم کنید.

کیا اپتیما
آپشن های موجود در فرمان خودرو اپتیما
آپشن های موجود در فرمان خودرو اپتیما:

در خودرو کیا اپتیما با توجه به بروز رسانی های متعدد خود نمیتوان به طور قطع به تمامی ویژه گی های ارائه شده بر روی فرمان این خودرو اشاره کرد زیرا در مدل های مختلف کیا اپتیما این آپشن ها متفاوت بوده و از طرفی ما قصد این را نداریم که به شما تنها در مورد یک مدل خاص از این خودرو آموزش دهیم لذا شما را با آپشن های موجود که در اکثر این خودرو های موجود است آشنا خواهیم کرد. 

دکمه های مدیا:

در خودرو کیا اپتیما شما در قسمت چپ فرمان کلید های کنترلی مدیا خودرو را خواهید داشت. این کلید ها از سه حالت کلی: تنظیم صدا، حالت پخش، و کنترل ترک تشکیل میشود. 

شما میتوانید برای افزودن صدای مدیای خود کنترل ولوم را که به صورت اهرم کوچک بوده به سمت بالا و برای کم کردن صدای مدیا این اهرم را به سمت پایین فشار دهید.

برای تغیر حالت از روی پخش سی دی به ای او ایکس و غیر میتوانید از کلید موود استفاده کنید 

و در اخر برای تغییر ترک های خود میتوانید از دو کلید تغییر ترک که با فلش نمایان شده استفاده نمایید. 

تنظیمات کروزکنترلر:

درسمت راست فرمان در بالا در خودرو کیا اپتیما شما شاهد کنترل کروز خواهید بود، که به وصیله این کنترل میتوانید تنظیمات مربوط به ثابت نگهداری سرعت خودرو را انجام دهید. 

به وسیله دکمه  ON و Off میتوانید حالت کروز کنترل را فعال و به وصیله اهرم کوچک تعبیه شده و با فشار به سمت بالای آن مقدار سرعت مورد نظر خود را تنظیم و با پایین فشار دادن اهرم از سرعت مورد نظر خود کاsته و به وسیله دکمه Cancel از حالت کروز خودرو را خارج نمایید.

تنظیمات تماس و دستیار صوتی:

در مدل های جدید خودرو کیا اپتیما شما در پایین فرمان سمت راست دارای سه دکمه هستید که به وصیله آنها میتوانید دستیار صوتی و در صورت تنظیم کردن گوشی همراه خود حالت پاسخگویی و قطع تماس را داشته باشید.

حالت ECO: 

این آپشن که به تازگی در خودروهای کیا اپتیما افزوده شده ، در سمت چپ فرمان و در پایین قرار دارد و به شما به وسیله فعال سازی این امکان را میدهد که موتور را به صورت کاملا بهینه شده هدایت کرده و گشتاور خودرو را به صورت کاملا یکسان کرده تا خودرو با مصرف مناصبی بتواند کار کند.

کلمات مرتبط با اجاره خودرو اپتیما:

اجاره خودرو اپتیما تجریش / اجاره خودرو اپتیما نیاوران / اجاره خودرو اپتیما قلهک / اجاره خودرو اپتیما ازگل / اجاره خودرو اپتیما لویزان / اجاره خودرو اپتیما مینی سیتی / اجاره خودرو اپتیما سوهانک / اجاره خودرو اپتیما دروس / اجاره خودرو اپتیما اقدسیه / اجاره خودرو اپتیما زعفرانیه / اجاره خودرو اپتیما محمودیه / اجاره خودرو اپتیما فرمانیه / اجاره خودرو اپتیما کامرانیه / اجاره خودرو اپتیما داودیه / اجاره خودرو اپتیما جردن / اجاره خودرو اپتیما الهیه / اجاره خودرو اپتیما ولنجک / اجاره خودرو اپتیما اوین / اجاره خودرو اپتیما ظفر / اجاره خودرو اپتیما درکه / اجاره خودرو اپتیما فرحزاد / اجاره خودرو اپتیما فرشته / اجاره خودرو اپتیما قیطریه / اجاره خودرو اپتیما اختیاریه / اجاره خودرو اپتیما پاسداران / اجاره خودرو اپتیما درروس / اجاره خودرو اپتیما دولت / اجاره خودرو اپتیما دیباجی / اجاره خودرو اپتیما جردن / اجاره خودرو اپتیما سیدخندان / اجاره خودرو اپتیما میرداماد / اجاره خودرو اپتیما ونک / اجاره خودرو اپتیما گاندی / اجاره خودرو اپتیما آپادانا / اجاره خودرو اپتیما یوسف آباد / اجاره خودرو اپتیما امیرآباد / اجاره خودرو اپتیما عباس آباد / اجاره خودرو اپتیما جلفا / اجاره خودرو اپتیما بهارشیراز / اجاره خودرو اپتیما طالقانی / اجاره خودرو اپتیما تخت طاووس / اجاره خودرو اپتیما سهروردی / اجاره خودرو اپتیما آپادانا / اجاره خودرو اپتیما آرژانتین / اجاره خودرو اپتیما تهران نو / اجاره خودرو اپتیما تهرانپارس / اجاره خودرو اپتیما نارمک / اجاره خودرو اپتیما شهرک امید / اجاره خودرو اپتیما پیروزی / اجاره خودرو اپتیما حکیمیه / اجاره خودرو اپتیما نظام آباد / اجاره خودرو اپتیما مجیدیه / اجاره خودرو اپتیما حشمتیه / اجاره خودرو اپتیما فرجام / اجاره خودرو اپتیما هنگام / اجاره خودرو اپتیما هروی / اجاره خودرو اپتیما لویزان / اجاره خودرو اپتیما استخر / اجاره خودرو اپتیما پونک / اجاره خودرو اپتیما ستارخان / اجاره خودرو اپتیما آریاشهر / اجاره خودرو اپتیما جنت آباد / اجاره خودرو اپتیما شهر زیبا / اجاره خودرو اپتیما شهران / اجاره خودرو اپتیما طرشت / اجاره خودرو اپتیما گیشا / اجاره خودرو اپتیما تهرانسر / اجاره خودرو اپتیما آزادی / اجاره خودرو اپتیما ستارخان / اجاره خودرو اپتیما سعادت آباد / اجاره خودرو اپتیما شهرک غرب / اجاره خودرو اپتیما صادقیه / اجاره خودرو اپتیما شهرآرا / اجاره خودرو اپتیما مرزداران / اجاره خودرو اپتیما شهر زیبا / اجاره خودرو اپتیما شهرک اکباتان / اجاره خودرو اپتیما شهرک آپادانا / اجاره خودرو اپتیما شهرک اندیشه / اجاره خودرو اپتیما لاله زار / اجاره خودرو اپتیما فاطمی / اجاره خودرو اپتیما زرتشت / اجاره خودرو اپتیما بهجت آباد / اجاره خودرو اپتیما توحید / اجاره خودرو اپتیما جمهوری / اجاره خودرو اپتیما استانبول / اجاره خودرو اپتیما آذربایجان / اجاره خودرو اپتیما توپخانه / اجاره خودرو اپتیما مشیریه / اجاره خودرو اپتیما شهرک مسعودیه / اجاره خودرو اپتیما افسریه / اجاره خودرو اپتیما امیربهادر / اجاره خودرو اپتیما آذری / اجاره خودرو اپتیما اتابک / اجاره خودرو اپتیما خراسان / اجاره خودرو اپتیما منیریه / اجاره خودرو اپتیما امیریه