با اجاره دادن خودرو خود به راحتی می توانید درآمد زایی کنید.
ما از همین حالا شما را به همکاری با این موسسه دعوت میکنیم.
جهت اطلاعات بییشتر و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

همکاری با ما

 

اجاره خودرو رانا 

رانا که به معنی رونده هست یکی دیگر از محصولات گروه خودروسازی ایران خودرو میباشد. این خودرو بر روی پلتفورم ایکس 12 یا همان پژو 206 اس دی ساخته شده است. 
بعد از سمند و تیبا، سومین خودرو ملی ایران رانا میباشد. قرار بود در سال 1389 تعداد 20 تا 30 هزار دستگاه از این خودرو با قیمت پایه 10 میلیون تومان تولید شود که این وعده عملی نشد.
ساختار بدنه  خودرو رانا مثل الگوی آن یعنی خودرو پژو ۲۰۶ از نوع سه محفظه‌ای بوده است و از ورق‌های فولادی فرم داده شده ساخته شده است که با توجه به نحوه عملکرد آن دارای ضخامت ۰٫۷ تا ۲٫۵ میلی‌متر است. از ورق‌های فولادی با استحکام بالا برای اجزایی استفاده می‌شود که مقدار تنش آن‌ها بسیار زیاد است، مانند تکیه گاه‌های سازه‌ای جلو و یا رام موتور، این امر هم باعث استحکام بیشتر و هم کاهش وزن حدود ۵۰ درصد برای دستیابی به ورق‌های معمول می‌شود که برای مقاومت در برابر تنش‌های مشابه و شدید می‌بایست ضخامتی دو برابر آنچه گفته شده داشته باشند.

 

مشخصات خودرو رانا

خودرو رانا در کلاس B و C خودروهای صندوقدار قراردارد. پلت فرم استفاده شده در این خودرو همان پلت فرم پژو ۲۰۶ می‌باشد.جعبه دنده این خودرو توسط شرکت نیرو محرکه تولید می‌شود. همچنین . سیستم تعلیق عقب این خودرو از نوع Twist Beam بوده و از کیسه هوای راننده و سرنشین جلو برخوردار است. رانا به فرمان هیدرولیک، کولر، ترمز ABS، شیشه بالابر جلو و عقب برقی، آیینه‌های برقی و قفل مرکزی مجهز است. این خودرو قابلیت نصب موتور ملی پایه گازسوز ۱٫۴ لیتری و همچنین موتور ۱٫۶ لیتری بنزینی را داراست.

اجاره خودرو رانا