تعرفه جرثقیل خودروبر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00061.html
بازار خودرو

بر این اساس عده‌ای از کارشناسان معتقدند پیش‌فروش فوری خودروسازان که از هفته گذشته آغاز شده، تاثیرات مثبتی بر روند قیمت‌گذاری خودرو در بازار آزاد داشته است.

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱

کاهش یک‌میلیون‌تومانی به‌معنی ارزان شدن نیست!

 به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»،  در ماه‌های اخیر به‌دلیل کاهش شدید ارزش ریال، بسیاری از مردم با سرمایه‌گذاری در بازار ارز و سکه، سعی بر حفظ سرمایه خود داشتند. اما با آغاز روند افزایش قیمت خودرو،  برخی نیز نقدینگی و سرمایه خود را به بازار خودرو آوردند تا میزان - تعرفه جرثقیل خودروبر - سود بیشتری را کسب کنند. همین امر موجب شد روند صعودی افزایش قیمت خودرو شدت بگیرد و رکورد قیمتی بسیاری از خودروهای داخلی شکسته شود. ازهمین‌رو طی هفته‌های گذشته شاهد بودیم قیمت خودروهای پرفروش در بازار ازجمله پراید 111 به بیش‌از 50‌میلیون‌تومان رسید. این در حالی است که میزان معاملات انجام‌شده پس از این اتفاق به مراتب کاهش یافت. 
حال از روز گذشته برخی رسانه‌ها از زبان کارشناسان و فعالان بازار، اخباری مبنی‌بر ارزان شدن خودرو در بازار را منتشر کرده‌اند که این موضوع می‌تواند زمینه‌ساز کاهش بیشتر قیمت خودرو در بازار باشد. اما پیش از آن باید به این موضوع اشاره کرد که افزایش قیمت یک کالا در بازار، آن هم به‌صورت حبابی و کاذب، صرفا به‌دلیل نامتناسب بودن میزان عرضه و تقاضاست و این امر توسط برخی دلال‌ها در بازار شکل می‌گیرد. بر این اساس عده‌ای از کارشناسان معتقدند پیش‌فروش فوری خودروسازان که از هفته گذشته آغاز شده، تاثیرات - تعرفه جرثقیل خودروبر - مثبتی بر روند قیمت‌گذاری خودرو در بازار آزاد داشته است. زیرا فروش فوری با - تعرفه جرثقیل خودروبر - موعد تحویل 30‌روزه سبب شده میزان عرضه و تقاضا - تعرفه جرثقیل خودروبر - در بازار متعادل شود و روند کاهش قیمت - تعرفه جرثقیل خودروبر - سرعت بیشتری بگیرد اما حقیقت این است که افزایش دوبرابری قیمت خودرو و کاهش یک تا دو میلیون‌تومانی، ارزانی محسوب نمی‌شود، زیرا قیمت فعلی خودروهای موجود در بازار حقیقی نیست و - تعرفه جرثقیل خودروبر - بسیاری از خریداران را از خرید خودرو منصرف کرده است. همچنین با نگاهی به فهرست قیمت خودروهای داخلی در بازار و مقایسه آن با هفته گذشته، متوجه خواهید شد فروش فوری خودروسازان چندان موجب کاهش قیمت و - تعرفه جرثقیل خودروبر - ارزانی نسبی برخی مدل‌ها در بازار نشده است. با این‌حال خودروهایی که طی روزهای گذشته کاهش - تعرفه جرثقیل خودروبر - قیمت یک تا دو میلیون تومانی را تجربه کرده‌اند، تاکنون در فهرست فروش فوری خودروسازان قرار نگرفته‌اند. این بدان معناست که سیاست اتخاذشده ازسوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین سازمان حمایت، تاکنون - تعرفه جرثقیل خودروبر - چندان تاثیرگذار نبوده است. همچنین در برخی موارد مشاهده‌ شده - تعرفه جرثقیل خودروبر - است که فروش فوری خودروسازان به‌دلیل قیمت‌گذاری 5‌درصد کمتر از حاشیه سود بازار، هجوم دلال‌ها را برای خرید خودرو با - تعرفه جرثقیل خودروبر - سود 5 درصدی ایجاد کرده و همین موضوع موجب بالارفتن قیمت در بازار آزاد شده است. زیرا رفتارسنجی مصرف‌کنندگان در روزهای اخیر نشان می‌دهد گویا برخی خریداران، قیمت‌های جدید - تعرفه جرثقیل خودروبر - خودروسازان را منطقی ندانسته و از خرید خود منصرف شده‌اند.
اما باتوجه به تزریق بودجه 4‌هزارمیلیاردتومانی به خطوط تولید خودروسازان و اختصاص بخش عمده‌ای از این مبلغ به بهبود و توسعه اوضاع قطعه‌سازان، این امید را به بازار خودرو می‌دهد که - تعرفه جرثقیل خودروبر - طی ماه‌های آتی حجم قابل‌توجه خودروهایی که در ماه‌های گذشته به‌دلیل کسری قطعه در انبارهای خودروسازان دپو شده‌اند، روانه بازار شوند. همچنین می‌توان پیش‌بینی کرد 800‌میلیون یورویی که قرار است در آینده به این بخش اختصاص یابد، موجب شود قیمت خودرو در بازار با کاهش بیشتری همراه شود.

اولين صفحه   -  شماره تماس حمل ماشین   -   خدمات حمل ماشین   -   کفی   -   کرایه کفی   -   قیمت کفی   -   مبلغ کفی   -   تعرفه کفی   -   شماره تماس کفی   -   خدمات کفی   -   کفی خودروبر   -   کرایه کفی خودروبر   -   قیمت کفی خودروبر   -   مبلغ کفی خودروبر   -   تعرفه کفی خودروبر   -   شماره تماس کفی خودروبر   -   خدمات کفی خودروبر   -   جرثقیل خودروبر   -   کرایه جرثقیل خودروبر   -   قیمت جرثقیل خودروبر   -   مبلغ جرثقیل خودروبر   -   تعرفه جرثقیل خودروبر   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر   -   خدمات جرثقیل خودروبر   -   نیسان خودروبر   -   کرایه نیسان خودروبر   -   قیمت نیسان خودروبر   -   مبلغ نیسان خودروبر   -   تعرفه نیسان خودروبر   -   شماره تماس نیسان خودروبر   -   خدمات نیسان خودروبر   -   نیسان یدک کش   -   کرایه نیسان یدک کش   -   قیمت نیسان یدک کش   -   مبلغ نیسان یدک کش   -   تعرفه نیسان یدک کش   -   شماره تماس نیسان یدک کش   -   خدمات نیسان یدک کش   -   ماشین بر   -   کرایه ماشین بر   -   قیمت ماشین بر   -   مبلغ ماشین بر   -  آخرين صفحه