تعرفه خودرو سوار ابوذر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00194.html
خودروسازی هند

دولت هند برای غلبه بر مشکل آلایندگی سعی دارد استانداردهای محلی را تا حدی ارتقا دهد که با استانداردهای جهانی متناظر شوند و بدین ترتیب هند بتواند تا سال 2020 خود را از سطح آلایندگی BS-4 به BS-6 (معادل یورو 6) برساند.

۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹

شـبه‌ قاره در آستانه بدل‌ شدن به قطب تولید

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، براساس پیش‌بینی‌ها تا سال 2021 هند به سومین بازار بزرگ خودروهای سواری در جهان - تعرفه خودرو سوار ابوذر - بدل خواهد شد. حدودا هفت سال طول کشید تا هند توانست تولید سالانه خود را از سه‌میلیون به چهارمیلیون دستگاه خودرو افزایش - تعرفه خودرو سوار ابوذر - دهد. هرچند انتظار می‌رود که نقطه عطف بعدی در تولید خودرو این کشور یعنی رسیدن به تولید سالانه 5‌میلیون دستگاه خودرو در کمتر از 5‌سال حاصل شود.

رسیدن به این رقم تا حد زیادی به ادامه شتاب توسعه اقتصادی کنونی، موفقیت هند در رسیدن به نرخ رشد داخلی 7‌درصد تا سال - تعرفه خودرو سوار ابوذر - 2020، استمرار شهرنشینی و توسعه شهرهای بزرگ، - تعرفه خودرو سوار ابوذر - افزایش جمعیت طبقه مصرف‌کننده و قوانین و سیاست‌های حمایتی بستگی دارد.

با در نظر داشتن این رشد، - تعرفه خودرو سوار ابوذر - می‌توان به چشم‌اندازی از گرایش‌های پیش‌روی بازار هند دست پیدا کرد. بازار خودروهای سواری در هند در سایه‌ گرایش‌های متعددی رشد پیدا خواهد کرد که برخی مختص این کشور بوده و برخی به مسائل جهانی مربوط هستند. 

گرایش‌های اقتصادی و دموگرافیک

در حال حاضر بخش خودرو بیش‌از 7‌درصد تولید ناخالص ملی در هند را تشکیل می‌دهد. طبق برنامه‌ریزی انجام شده برای صنعت خودرو هند در 10ساله بین 2016 تا 2026 قرار است این رقم تا 12‌درصد افزایش پیدا کند.

برخی از گرایش‌های اقتصادی می‌تواند به تحقق این هدف کمک کند. رشد سریع شهرسازی به این معناست که تا سال 2030 بیش از 500‌میلیون نفر از مردم هند ساکن شهرها خواهند بود که این رقم 1.5‌برابر بیشتر از جمعیت فعلی ایالات‌متحده است.

افزایش درآمدها نیز همچنین نقش مهمی ایفا - تعرفه خودرو سوار ابوذر - می‌کند، زیرا طبق پیش‌بینی‌ها تا سال - تعرفه خودرو سوار ابوذر - 2025 حدود 60‌میلیون نفر به طبقه مصرف‌کننده هند (یعنی خانوارهایی که ماهانه بیش‌از ‌هزار دلار درآمد دارند) افزوده خواهد شد.

همزمان افراد - تعرفه خودرو سوار ابوذر - بیشتری نیز به نیروی کار فعال در این کشور خواهند پیوست. پیش‌بینی می‌شود تا سال 2020 مشارکت افراد در بخش کار به 67‌درصد کل جمعیت برسد و با توجه به ورود بیشتر زنان و همچنین جوانان به بازار کار می‌توان - تعرفه خودرو سوار ابوذر - انتظار تقاضای بیشتری را برای حمل و نقل داشت.

بخشی از - تعرفه خودرو سوار ابوذر - این جمعیت یک‌سره به سراغ بازار خودروهای چهارچرخه خواهند رفت و بقیه خریدار خودروهای دو تا چهارچرخه خواهند بود. بیش از 44‌درصد خانوارهای طبقه مصرف‌کننده ساکن 49‌خوشه توسعه اصلی خواهند بود. 

به عنوان مثال انتظار می‌رود دهلی در سال 2025 تولید ناخالص ملی برابر با کل کشور روسیه داشته باشد. شهرهایی مانند - تعرفه خودرو سوار ابوذر - دهلی مناطق جذابی برای خودروسازان هستند. در آینده این گرایش‌های اقتصادی و جمعیتی می‌تواند رشد بازار خودروهای سواری را متحول کند.

خودروهای مینی و - تعرفه خودرو سوار ابوذر - هاچ‌بک از مدت‌ها قبل به عنوان پرفروش‌ترین مدل‌های خودرویی در هند شناخته می‌شوند - تعرفه خودرو سوار ابوذر - و تقریبا 50‌درصد از سهم بازار را در اختیار دارند و بین سال‌های 2014 تا 2017 بین - تعرفه خودرو سوار ابوذر - 6 تا 7‌درصد رشد داشته‌اند.

اگرچه این بخش‌ها همچنان دست بالا را خواهند داشت، اما انتظار می‌رود بخش‌های - تعرفه خودرو سوار ابوذر - جدید - تعرفه خودرو سوار ابوذر - همچون شاسی‌بلندهای جمع و جور، سدان‌ها و خودروهای لوکس نیز در سال‌های آینده رشد قابل‌توجهی پیدا کنند.  

تداوم حمایت دولت هند از خودروسازی

دولت هند از طریق برنامه‌ 10ساله خودروسازی، برنامه حمل و نقل الکتریکی - تعرفه خودرو سوار ابوذر - و - تعرفه خودرو سوار ابوذر - سایر مشوق‌ها دو هدف عمده را دنبال می‌کند: تسهیل رشد بلندمدت در صنعت خودرو و کاهش آلایندگی و وابستگی به نفت.

در برنامه 10ساله منتهی به سال 2026 دولت و صنعت خودرو هند سه‌برابر شدن درآمد این صنعت را تا حد 300میلیارد دلار و افزایش صادرات خودرویی را تا 80میلیارد دلار دنبال - تعرفه خودرو سوار ابوذر - می‌کنند. 

برای تحقق این اهداف چنین تخمین‌زده می‌شود که این بخش از صنعت به‌طور مستقیم و غیرمستقیم به ایجاد - تعرفه خودرو سوار ابوذر - 60میلیون موقعیت شغلی کمک کند و نتیجه آن به - تعرفه خودرو سوار ابوذر - بهبود تولید رقابتی و کاهش آلایندگی ناشی از خودروها منجر شود.

دولت هند برای - تعرفه خودرو سوار ابوذر - غلبه بر مشکل آلایندگی سعی دارد استانداردهای محلی را تا حدی ارتقا دهد که با استانداردهای - تعرفه خودرو سوار ابوذر - جهانی متناظر شوند و بدین ترتیب هند بتواند تا سال 2020 خود را از سطح آلایندگی BS-4 به BS-6 (معادل یورو 6) برساند.

علاوه‌بر - تعرفه خودرو سوار ابوذر - این هند در تلاش است تا متوسط مصرف سوخت را بین سال‌های 2017 تا 2021 به میزان 10درصدو از سال 2022 به بعد تا 30درصد بهبود ببخشد. 

تبدیل شدن هند به یک قطب خودروسازی 

مجمع اقتصاد جهانی، هند را در شاخص جهانی تولید خودرو به عنوان سی‌امین تولیدکننده خودرو می‌شناسد که قابلیت تولید - تعرفه خودرو سوار ابوذر - آن با بیش‌از 100کشور برابری می‌کند. مشوق دولت نیز با نام «ساخت هند» که خریداران را به خرید کالای هندی تشویق می‌کند، تاثیر بسزایی در ارتقای جایگاه تولیدی این کشور داشته است.

در چهار سال اخیر هند موفق شده است 9پارامتر از 10 پارامتر موجود در - تعرفه خودرو سوار ابوذر - خودروسازی را بهبود ببخشد. اگرچه هنوز فاصله زیادی وجود دارد تا بتواند در عرصه تولید به کشوری پیشتاز بدل شود، کمپانی‌های فعال در بخش خودرو از این موقعیت برای بدل شدن هند به قطب تولید خودروهای ارزان باکیفیت شدیدا استقبال می‌کنند.

هند پس از ایجاد یک بازار قوی برای خودروهای مینی و هاچ‌بک حالا در تلاش است تا مدل‌های شاسی‌بلند و سدان جمع‌وجور خود را به بازار جهانی معرفی کند. 

اولين صفحه   -  شماره تماس نیسان خودروبر ابوذر   -   خدمات نیسان خودروبر ابوذر   -   نیسان یدک کش ابوذر   -   کرایه نیسان یدک کش ابوذر   -   قیمت نیسان یدک کش ابوذر   -   مبلغ نیسان یدک کش ابوذر   -   تعرفه نیسان یدک کش ابوذر   -   شماره تماس نیسان یدک کش ابوذر   -   خدمات نیسان یدک کش ابوذر   -   ماشین بر ابوذر   -   کرایه ماشین بر ابوذر   -   قیمت ماشین بر ابوذر   -   مبلغ ماشین بر ابوذر   -   تعرفه ماشین بر ابوذر   -   شماره تماس ماشین بر ابوذر   -   خدمات ماشین بر ابوذر   -   خودرو سوار ابوذر   -   کرایه خودرو سوار ابوذر   -   قیمت خودرو سوار ابوذر   -   مبلغ خودرو سوار ابوذر   -   تعرفه خودرو سوار ابوذر   -   شماره تماس خودرو سوار ابوذر   -   خدمات خودرو سوار ابوذر   -   جرثقیل یدک کش ابوذر   -   کرایه جرثقیل یدک کش ابوذر   -   قیمت جرثقیل یدک کش ابوذر   -   مبلغ جرثقیل یدک کش ابوذر   -   تعرفه جرثقیل یدک کش ابوذر   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش ابوذر   -   خدمات جرثقیل یدک کش ابوذر   -   چرخگیر ابوذر   -   کرایه چرخگیر ابوذر   -   قیمت چرخگیر ابوذر   -   مبلغ چرخگیر ابوذر   -   تعرفه چرخگیر ابوذر   -   شماره تماس چرخگیر ابوذر   -   خدمات چرخگیر ابوذر   -   امداد خودرو اختیاریه   -   کرایه امداد خودرو اختیاریه   -   قیمت امداد خودرو اختیاریه   -   مبلغ امداد خودرو اختیاریه   -  آخرين صفحه