تعرفه ماشین بر ابوذر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00187.html
فاصله رونمایی تا تحویل الکتروتراک‎های ولوو؛ فقط 10‌ماه

ولووتراکس در نخستین اقدام خود درخصوص این خودرو، سفارش مربوط به سه شرکت را تحویل داده است

۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۵

فاصله رونمایی تا تحویل الکتروتراک‎های ولوو؛ فقط 10‌ماه

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، برخی از سازندگان خودروهای سنگین در دنیا، با سرعت فراوانی در این سگمنت پیشرفت - تعرفه ماشین بر ابوذر - کرده‌اند و با عبور از موتورهای دیزلی به سمت ساخت خودروهایی با تکنولوژی سوخت پاک رفته‌اند. در این میان برخی تولیدکنندگان خودروهای سنگین تجاری طی سال‌های اخیر از ورود نمونه‌های الکتریکی به بازار خبر داده‌اند؛ هر چند برخی از این خودروسازان در پیچ و خم تولید انبوه مانده‌اند اما برخی دیگر مراحل تولید این محصولات را پشت سر گذاشته و به - تعرفه ماشین بر ابوذر - زمان ورود محصولاتشان به بازار نزدیک‌تر می‌شوند.

طی چند سال گذشته درخصوص تولید کشنده‌های الکتریکی، نام تولیدکنندگانی مانند تسلا، دایملر، هیوندای، فریت‌لاینر و ولووتراکس - تعرفه ماشین بر ابوذر - بیش از - تعرفه ماشین بر ابوذر - سایر رقبای آن‌ها - تعرفه ماشین بر ابوذر - به گوش می‌خورد، با این حال اما هنوز محصولاتشان به خط تولید انبوه راه نیافته - تعرفه ماشین بر ابوذر - و در حد رونمایی یا کانسپت باقی مانده است. براساس تازه‌ترین اخبار به نظر می‌رسد ولووتراکس نسبت به دیگر خودروسازان از سرعت عمل بیشتری برخوردار بوده چراکه با گذشت اندک زمانی از رونمایی مدل الکتریکی خود، اقدام به تحویل نخستین سری از این - تعرفه ماشین بر ابوذر - خودروها به مشتریان خود کرده است. 

تحویل کامیون‌های الکتریکی به سه شرکت

شرکت ولووتراکس سوئد که یکی از بزرگ‌ترین سنگین‌سازان دنیا شناخته می‌شود، ابتدای سال جاری از نخستین محصول سنگین الکتریکی خود با نام ولوو FL رونمایی کرد. حالا با گذشت کمتر - تعرفه ماشین بر ابوذر - از 10ماه، انتشار تازه‌ترین خبرها از این خودرو نشان می‌دهد که نخستین سری از این محصولات، تولید و به مشتریان تحویل شده است.

ولووتراکس در نخستین اقدام خود درخصوص این خودرو، سفارش مربوط به سه شرکت را - تعرفه ماشین بر ابوذر - تحویل داده است که شامل یک محموله از کامیون‌های حمل زباله و بازیافت به شرکت Renova و کامیون‌های توزیع بار برای شرکت‌های تدارکاتی DB Schenker و - تعرفه ماشین بر ابوذر - کمپانی شراکتی TGM می‌شود.

خبرها - تعرفه ماشین بر ابوذر - حاکی از آن است که عرضه اصلی محصولات الکتریکی ولووتراکس شامل دو خودرو الکتریکی FL و FE به نیمه دوم سال جاری موکول خواهد شد. ورود اولین محموله از این کامیون‌ها در مرز کشورهای اروپایی است و این کشورها در زمینه استفاده - تعرفه ماشین بر ابوذر - از کامیون‌های الکتریکی و دوستدار محیط‌زیست در - تعرفه ماشین بر ابوذر - شهرهای خود پرچمدار خواهند بود.

براساس اعلام ولوو، کاربران این محصولات پیش از آن که خودرو خود را تحویل بگیرند، مجبور به شرکت در دوره‌های آموزشی ولوو خواهند بود، تا با کارایی و نحوه عملکرد کامیون‌های تمام‌الکتریکی آشنایی کافی داشته باشند.

FL؛ الکتریکی شهری ولووتراکس

طی سال‌های اخیر بسیاری از کشورها به‌ویژه در قاره اروپا به‌منظور کاهش سطح آلاینده‌های زیست‌محیطی به استفاده از خودروهای الکتریکی روی آوردند و قوانینی را - تعرفه ماشین بر ابوذر - درخصوص محدودکردن استفاده از مدل‌های دیزلی وضع کردند. در نتیجه این اقدام، بسیاری از تولیدکنندگان خودروهای تجاری برنامه‌هایی را برای به‌کارگیری موتورهای الکتریکی در محصولات خود در دستور کار قرار دادند.

در این میان ولووتراکس نیز بیکار ننشست و برای آن‌که بتواند در آینده - تعرفه ماشین بر ابوذر - نزدیک، سهمی از این بازار داشته باشد، از محصول الکتریکی خود با نام FL رونمایی کرد. کامیون‌های FL که به‌عنوان نخستین محصول الکتریکی ولووتراکس شناخته می‌شوند، نخستین‌بار از سوی این شرکت در اختیار برخی مشتریان در گوتنبرگ قرار گرفتند و تولید انبوه آن‌ها به سال 2019 موکول شده بود.

این محصول که فروردین سال جاری از سوی ولووتراکس رونمایی شد، به یک باتری ۳۰۰‌کیلووات ساعتی مجهز است و به کمک آن می‌تواند مسافتی معادل ۳۰۰‌کیلومتر را بپیماید. همچنین این خودرو در کنار یک - تعرفه ماشین بر ابوذر - موتور الکتریکی ۱۸۵‌کیلوواتی - تعرفه ماشین بر ابوذر - به یک سیستم انتقال - تعرفه ماشین بر ابوذر - قدرت ۲‌سرعته مجهز - تعرفه ماشین بر ابوذر - شده است که امکان تولید گشتاوری معادل ۴۲۵‌نیوتون‌متر را برای این خودرو فراهم می‌آورد.

زمان لازم برای شارژ شدن باتری این خودرو، - تعرفه ماشین بر ابوذر - یک تا دو ساعت تخمین - تعرفه ماشین بر ابوذر - زده شده است. این در حالی است که برای شارژ شبانه - تعرفه ماشین بر ابوذر - یا AC - تعرفه ماشین بر ابوذر - حدود 10‌ساعت زمان لازم دارد.

FE؛ دومین کامیون الکتریکی ولوو

دومین سری از کامیون‌های - تعرفه ماشین بر ابوذر - الکتریکی با فاصله یک‌ماهه از محصول FL ولووتراکس رونمایی شد. این مدل هر چند شباهت‌های بسیاری به نخستین محصول الکتریکی این شرکت داشت - تعرفه ماشین بر ابوذر - اما در مقام مقایسه، از نظر سایز کمی بزرگ‌تر به نظر می‌رسید. دیگر تفاوت این محصول با FL درخصوص کاربری آن بود؛ این محصول به‌منظور استفاده در حمل‌ونقل بار و اجناس سنگین در مسافت‌های طولانی طراحی - تعرفه ماشین بر ابوذر - شده بود. 

ولوو اعلام کرده بود این کامیون توانایی جابه‌جایی حدود 27‌تن بار را دارد که در مقایسه با محصول الکتریکی FL حدود 9‌تن بیشتر ارزیابی می‌شود. برخلاف FL این محصول از دو - تعرفه ماشین بر ابوذر - موتور الکتریکی برخوردار است که توانایی - تعرفه ماشین بر ابوذر - تولید 370‌کیلووات قدرت را دارد و گشتاوری در حدود 850‌نیوتون‌متر را تولید می‌کنند. 

همچنین در این کامیون یک باتری لیتیوم‌یونی با توان حدود 200 تا 300کیلووات تعبیه شده است که با هر بار شارژ می‌تواند مسافتی حدود 200‌کیلومتر را - تعرفه ماشین بر ابوذر - بپیماید. به نظر می‌رسد این کامیون در کابین خود نیز آسایش - تعرفه ماشین بر ابوذر - بیشتری را برای کاربران به‌همراه دارد.

از سوی دیگر ظرفیت باتری این کامیون می‌تواند با توجه به نیاز خودرو بهینه‌سازی شود. زمان لازم برای شارژ - تعرفه ماشین بر ابوذر - شدن باتری این کامیون نیز حدود 1.5‌ساعت - تعرفه ماشین بر ابوذر - است و برای شارژ شبانه، تقریبا 10‌ساعت نیاز دارد. به نظر می‌رسد ولوو با ارائه این خودرو هدف توسعه ناوگان شهری خود را دنبال می‌کند. 

اولين صفحه   -  شماره تماس جرثقیل خودروبر ابوذر   -   خدمات جرثقیل خودروبر ابوذر   -   نیسان خودروبر ابوذر   -   کرایه نیسان خودروبر ابوذر   -   قیمت نیسان خودروبر ابوذر   -   مبلغ نیسان خودروبر ابوذر   -   تعرفه نیسان خودروبر ابوذر   -   شماره تماس نیسان خودروبر ابوذر   -   خدمات نیسان خودروبر ابوذر   -   نیسان یدک کش ابوذر   -   کرایه نیسان یدک کش ابوذر   -   قیمت نیسان یدک کش ابوذر   -   مبلغ نیسان یدک کش ابوذر   -   تعرفه نیسان یدک کش ابوذر   -   شماره تماس نیسان یدک کش ابوذر   -   خدمات نیسان یدک کش ابوذر   -   ماشین بر ابوذر   -   کرایه ماشین بر ابوذر   -   قیمت ماشین بر ابوذر   -   مبلغ ماشین بر ابوذر   -   تعرفه ماشین بر ابوذر   -   شماره تماس ماشین بر ابوذر   -   خدمات ماشین بر ابوذر   -   خودرو سوار ابوذر   -   کرایه خودرو سوار ابوذر   -   قیمت خودرو سوار ابوذر   -   مبلغ خودرو سوار ابوذر   -   تعرفه خودرو سوار ابوذر   -   شماره تماس خودرو سوار ابوذر   -   خدمات خودرو سوار ابوذر   -   جرثقیل یدک کش ابوذر   -   کرایه جرثقیل یدک کش ابوذر   -   قیمت جرثقیل یدک کش ابوذر   -   مبلغ جرثقیل یدک کش ابوذر   -   تعرفه جرثقیل یدک کش ابوذر   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش ابوذر   -   خدمات جرثقیل یدک کش ابوذر   -   چرخگیر ابوذر   -   کرایه چرخگیر ابوذر   -   قیمت چرخگیر ابوذر   -   مبلغ چرخگیر ابوذر   -  آخرين صفحه