تعرفه نیسان خودروبر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00068.html
برگزیت

مدیرعامل آستون مارتین: «من مطمئن‌ام که در این خصوص با اکثر هموطنانم هم‌عقیده هستم که باید کار هرچه سریع‌تر یک‌سره شود. ما می‌خواهیم بدانیم که با چه موقعیتی سروکار داریم تا بتوانیم خودمان را با آن هماهنگ کنیم»

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۰

سایه‌ برگزیت بر نمایشگاه ژنو

به گزارش «اخبار - تعرفه نیسان خودروبر - خودرو»، در هفته جاری ترکیب متعارفی از خودروهای اسپرت، آفرود و سدان‌های خانوادگی در نمایشگاه ژنو به نمایش در خواهند آمد، اما نمایشگاه امسال تفاوت عمده‌ای با سالهای گذشته دارد زیرا به احتمال زیاد خودروهایی که در آن به نمایش در می‌آیند در تولید با مشکلات - تعرفه نیسان خودروبر - و البته هزینه‌های بیشتری مواجه خواهند بود و قیمت آن‌ها نیز گران‌تر از آب درخواهد آمد.

خروج بدون توافق تجاری

اگر بریتانیا در روز 29 مارس (8 فروردین) - تعرفه نیسان خودروبر - بدون هرگونه معاهده تجاری از اتحادیه اروپا - تعرفه نیسان خودروبر - خارج شود، معلوم نیست که چه بر سر سیستم تولید بهنگام خواهد آمد که صنعت خودروسازی اروپا شدیدا به آن وابسته است، یا این‌که تقاضای خودرو در قاره اروپا به چه سرنوشتی دچار خواهد شد. اما این همه ماجرا نیست و این‌طور که به نظر می‌رسد وضعیت قرار است اندکی پیچیده‌تر شود.

هفته گذشته ترزا می نخست وزیر بریتانیا اظهاراتی را درباره به تعویق انداختن برگزیت مطرح کرد - تعرفه نیسان خودروبر - که به طور بالقوه برنامه‌های خودروسازان را برای - تعرفه نیسان خودروبر - مواجهه و سازگاری با خروج بدون توافق بریتانیا از اتحادیه اروپا به هم زد.

اندی پالمر مدیرعامل آستون مارتین، سازنده سوپراسپرت‌های بریتانیایی در گفت‌وگو با رویترز در این باره اظهار کرد: «من مطمئن‌ام که در این خصوص با اکثر هموطنانم هم‌عقیده هستم که باید کار هرچه سریع‌تر یک‌سره شود. ما می‌خواهیم بدانیم که با چه موقعیتی سروکار داریم تا بتوانیم خودمان را با آن هماهنگ کنیم».

اختلالات در بازار خودرو

گفته می‌شود کمپانی آستون مارتین حدود 40 میلیون دلار را صرف آماده‌سازی خود برای اختلالات بالقوه ناشی از برگزیت خواهد کرد که این آماده‌سازی شامل انبار کردن قطعات و همچنین انتقال قطعات از طریق پرواز می‌شود. هرچند مخاطرات زیادی وجود دارد.

بریتانیا دومین بازار بزرگ خودرو و چهارمین خودروساز بزرگ اروپا به شمار می‌رود و این بدان معناست که اختلالاتی جدی در - تعرفه نیسان خودروبر - عرضه به وجود خواهد آمد و احتمال اعمال تعرفه 10 درصدی روی خودروهایی که بین بریتانیا و اتحادیه اروپا صادرات می‌شوند، - تعرفه نیسان خودروبر - می‌تواند بر کل صنعت خودروسازی جهان تاثیرگذار باشد.

ترزا می در تلاش است تا در فرصت اندکی که باقی مانده مجددا برای تصویب یک پیمان تجاری‌ که تاکنون - تعرفه نیسان خودروبر - توسط قانونگذاران بریتانیا و اتحادیه اروپا رد شده، چانه‌زنی کند. همزمانی برخی از مشکلات همچون - تعرفه نیسان خودروبر - کاهش تقاضا و فروش در بازار بزرگ چین، کاهش تقاضا - تعرفه نیسان خودروبر - برای خودروهای دیزل و سرمایه‌گذاری‌های کلان برای تولید - تعرفه نیسان خودروبر - خودروهای برقی و خودران  باعث شده که صنعت خودروسازی بیشتر از سایر صنایع تحت تاثیر ماجرای برگزیت قرار بگیرند.

صنعت خودروسازی بریتانیا که یک زمان در جهان حرف‌های زیادی برای گفتن داشت، همین حالا با افت در فروش، سرمایه‌گذاری و تولید روبه‌رو است و هوندای ژاپن به اعلام این‌که فعالیت‌های - تعرفه نیسان خودروبر - کارخانه خود در بریتانیا را متوقف خواهد کرد همین حالا بزرگترین ضربه را بر خودروسازی این کشور وارد کرده - تعرفه نیسان خودروبر - است.

ادامه روند سابق

اما خودروسازان نمی‌توانند یک‌باره و - تعرفه نیسان خودروبر - به‌صورت ناگهانی برنامه‌هایی را که سال‌ها برایش تدارک دیده‌اند متوقف کنند. مک‌لارن تولیدکننده سوپراسپرت‌های بریتانیایی در نمایشگاه ژنو امسال خودروی اسپیدتیل را به نمایش خواهد گذاشت و برند لوکس بنتلی نیز از - تعرفه نیسان خودروبر - بنتایگا اسپید رونمایی خواهد کرد.

آستون - تعرفه نیسان خودروبر - مارتین هم قصد دارد کانسپت همه‌جاروی لاگوندا - تعرفه نیسان خودروبر - را برای نخستین بار در معرض دید قرار دهند. در - تعرفه نیسان خودروبر - همین حین تویوتای ژاپن نیز تولید مدل جدید کورولای خود را در کارخانه انگلستان خود آغاز کرده است. اما سایر خوروسازان - تعرفه نیسان خودروبر - از - تعرفه نیسان خودروبر - مهمترین نمایشگاه خودروی اروپا فاصله گرفته‌اند.

این شامل جگوار لندرور می‌شود که بزرگترین خودروساز بریتانیا به شمار می‌رود و همچنین فورد آمریکا که قصد دارد فعالیت‌های خود را در اروپا - تعرفه نیسان خودروبر - کاهش دهد. گفته می‌شود در صورتی که موافقتی بین بریتانیا و اتحادیه اروپا صورت نگیرد و تعرفه‌های 10 درصدی روی واردات خوردو و تعرفه‌های 2 و 4 درصدی روی واردات قطعات و موتور خودرو اعمال شود، لندرور - تعرفه نیسان خودروبر - با ضرری 1.2 میلیارد پوندی مواجه خواهد شد.

فورد - تعرفه نیسان خودروبر - نیز که در بریتانیا تنها مشغول تولید موتور خودرو است اعلام کرده که در صورتی که توافقی برای دوران پسابرگزیت صورت نگیرد این شرکت با هزینه‌ای بالغ بر 1 میلیارد دلار مواجه خواهد شد. فورد نگران است که تعرفه‌های احتمالی بر خرید موتور از سوی آلمان، ترکیه، ایالات متحده و سایر نقاط اثر منفی داشته باشد. 

اولين صفحه   -  شماره تماس کفی   -   خدمات کفی   -   کفی خودروبر   -   کرایه کفی خودروبر   -   قیمت کفی خودروبر   -   مبلغ کفی خودروبر   -   تعرفه کفی خودروبر   -   شماره تماس کفی خودروبر   -   خدمات کفی خودروبر   -   جرثقیل خودروبر   -   کرایه جرثقیل خودروبر   -   قیمت جرثقیل خودروبر   -   مبلغ جرثقیل خودروبر   -   تعرفه جرثقیل خودروبر   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر   -   خدمات جرثقیل خودروبر   -   نیسان خودروبر   -   کرایه نیسان خودروبر   -   قیمت نیسان خودروبر   -   مبلغ نیسان خودروبر   -   تعرفه نیسان خودروبر   -   شماره تماس نیسان خودروبر   -   خدمات نیسان خودروبر   -   نیسان یدک کش   -   کرایه نیسان یدک کش   -   قیمت نیسان یدک کش   -   مبلغ نیسان یدک کش   -   تعرفه نیسان یدک کش   -   شماره تماس نیسان یدک کش   -   خدمات نیسان یدک کش   -   ماشین بر   -   کرایه ماشین بر   -   قیمت ماشین بر   -   مبلغ ماشین بر   -   تعرفه ماشین بر   -   شماره تماس ماشین بر   -   خدمات ماشین بر   -   خودرو سوار   -   کرایه خودرو سوار   -   قیمت خودرو سوار   -   مبلغ خودرو سوار   -  آخرين صفحه