تعرفه چرخگیر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00103.html
پژو

گروه خودروسازی PSA تحت مدیریت کارلوس تاوارس برنامه بازگشت به آمریکای شمالی را که از مدت‌ها پیش وعده آن را می‌داد، عملی کرده است.

۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۳

رویای آمریکایی شیر فرانسوی

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»،گروه خودروسازی PSA - تعرفه چرخگیر - فرانسه در تلاش است تا بازار خود را به بیرون - تعرفه چرخگیر - از مرزهای اتحادیه اروپا توسعه دهد و در همین راستا قرار است پس‌از سه‌دهه غیبت در بازار ایالات متحده باری دیگر - تعرفه چرخگیر - به این کشور بازگردد. گروه خودروسازی PSA که می‌خواهد تا سال 2021 فروش خود را بیرون از مرزهای کشورش تا 50درصد افزایش دهد، قصد دارد برند سیتروئن را در هند به‌صورت گسترده عرضه - تعرفه چرخگیر - کرده و همچنین باری - تعرفه چرخگیر - دیگر جایگاه برند اوپل را در بازار روسیه احیا کند. 

حضور پس‌از سه‌دهه غیبت

در حال حاضر اروپا در مجموع 80درصد از فروش جهانی گروه خودروسازی PSA را که شامل برندهای پژو، DS، سیتروئن و اوپل می‌شود، تشکیل می‌دهد.

روز پنجشنبه این گروه خودروسازی پس از اعلام آمار فروش و سودآوری - تعرفه چرخگیر - خود در سال 2018 اظهار کرد که چشم‌انداز سودآوری میان‌مدت خود را افزایش داده است. این در حالی است که ارقام مربوط‌به - تعرفه چرخگیر - فروش و درآمد این گروه - تعرفه چرخگیر - خودروسازی و همچنین پایین‌آمدن ارزش سهام آن، برخی از سرمایه‌گذاران را ناامید کرده است.

گروه خودروسازی PSA تحت مدیریت کارلوس تاوارس - تعرفه چرخگیر - برنامه بازگشت به - تعرفه چرخگیر - آمریکای شمالی را که از مدت‌ها پیش وعده آن را می‌داد، عملی کرده است. اخیرا این گروه خودروسازی موفق شده است پس‌از سه‌دهه غیبت در ایالات‌متحده خدمات سفرهای اشتراکی خود را در واشنگتن دی‌سی عرضه - تعرفه چرخگیر - کند.

تقاضا برای خودروهای PSA از سوی مشتریان آمریکایی توسط کارخانه‌های این گروه در اروپا و چین تامین خواهد شد و بدین ترتیب آن‌طور - تعرفه چرخگیر - که کارلوس تاوارس می‌گوید خطر تعرفه‌های احتمالی دولت ترامپ برای آن‌ها وجود دارد. این در حالی است که دولت ترامپ در حال انجام مذاکراتی با طرف‌های اروپایی و چینی برای رسیدن به توافق‌های تجاری جدید است و از سویی تهدید - تعرفه چرخگیر - کرده که - تعرفه چرخگیر - در صورت عدم رسیدن به توافق تعرفه‌های سنگینی را بر واردات خودرو و قطعات  خودرویی از این نواحی اعمال خواهد کرد.

تاوارس در خصوص این مذاکرات گفته است: «من منتظر می‌مانم تا مذاکراتی که در جریان است، شفافیت بیشتری را در رابطه با تعرفه‌های احتمالی در - تعرفه چرخگیر - اختیارمان قرار دهند.»

تاوارس همچنین بدون آن‌که به جزئیات بیشتری اشاره کند گفت که این گروه خودروسازی به جای بازسازی شبکه نمایندگی‌های فروش، «شیوه‌ای خلاقانه و نوین» را برای توزیع محصولات خود در خاک ایالات‌متحده در نظر گرفته است. ازسوی دیگر گروه PSA اعلام کرده که بازگشت اوپل به - تعرفه چرخگیر - روسیه می‌تواند شامل تولید در کارخانه کالگای - تعرفه چرخگیر - این گروه واقع در جنوب غربی مسکو شود. 

فروش بالای مدل‌های شاسی بلند پژو 3008 و پژو 2008 و تملک برندهای اوپل-واکسهال به - تعرفه چرخگیر - این گروه خودروسازی فرانسوی کمک کرده - تعرفه چرخگیر -  است که تا حد زیادی خود را - تعرفه چرخگیر - از وضعیت - تعرفه چرخگیر - بحرانی در سال 14-2013 نجات دهند.

فروش PSA در سال 2018 نسبت‌به سال قبل 19درصد افزایش پیدا - تعرفه چرخگیر - کرد و - تعرفه چرخگیر - به رکورد 74.03میلیارد یورو رسید، هرچند پیش‌تر موسسه اینفرانت دیتا در تحلیل خود عایدی این گروه فرانسوی را 74.76 پیش‌بینی کرده بود که این اختلاف نارضایتی برخی را به دنبال داشت.

این اختلاف باعث شده که PSA تا اینجای سال نیز از رقم پیش‌بینی شده خود عقب‌تر باشد. هرچند درآمد عملیاتی بازگشتی این گروه از حد انتظار فراتر رفته و با رشد 43درصدی به رقم 5.69میلیون یورو رسیده و حاشیه سودی 7.7درصدی را برای PSA به ارمغان آورده است.  

تضاد با رنو

رکورد درآمد گروه PSA و اطمینان‌خاطر آن از آینده در تضاد کامل با وضعیت رقیب خانگی‌اش یعنی رنو قرار دارد که در ماه جاری فروش و سودآوری خود را در سال 2018 پایین‌تر - تعرفه چرخگیر - از سال قبل از آن اعلام کرد.

تاوارس پس از متحول‌سازی برندهای فرانسوی گروه خودروسازی خود، سال گذشته شیوه‌ای مشابه را برای برند اوپل به کار گرفت و به این ترتیب برای نخستین بار از سال 1999 این برند آلمانی - تعرفه چرخگیر - توانست به سودآوری سالانه دست پیدا کند و با فروش 18.31میلیارددلار، حاشیه سود 4.7 درصدی را - تعرفه چرخگیر - تجربه کند. PSA اعلام کرده که هدفش برای رسیدن به حاشیه سود 4.5درصدی بین سال‌های 2021-2019 که حالا شامل برند اوپل نیز می‌شود، افزایش - تعرفه چرخگیر - پیدا کرده است.

برندهای فرانسوی پژو، سیتروئن و DS موفق شدند به مدد قیمت‌گذاری صحیح و صرفه جویی در هزینه‌های تولید در سال 2018 به حاشیه سود 8.4درصدی دست پیدا کنند و فروش خود را تا 18.9درصد افزایش دهند.

 PSA سود سهام خود را از 53سنت (یورو) به 78سنت افزایش داده، در حالی‌که نرخ بازخرید خود را نیز از 25درصد به 28درصد افزایش داده است. 

اولين صفحه   -  شماره تماس ماشین بر   -   خدمات ماشین بر   -   خودرو سوار   -   کرایه خودرو سوار   -   قیمت خودرو سوار   -   مبلغ خودرو سوار   -   تعرفه خودرو سوار   -   شماره تماس خودرو سوار   -   خدمات خودرو سوار   -   جرثقیل یدک کش   -   کرایه جرثقیل یدک کش   -   قیمت جرثقیل یدک کش   -   مبلغ جرثقیل یدک کش   -   تعرفه جرثقیل یدک کش   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش   -   خدمات جرثقیل یدک کش   -   چرخگیر   -   کرایه چرخگیر   -   قیمت چرخگیر   -   مبلغ چرخگیر   -   تعرفه چرخگیر   -   شماره تماس چرخگیر   -   خدمات چرخگیر   -   امداد خودرو ابوذر   -   کرایه امداد خودرو ابوذر   -   قیمت امداد خودرو ابوذر   -   مبلغ امداد خودرو ابوذر   -   تعرفه امداد خودرو ابوذر   -   شماره تماس امداد خودرو ابوذر   -   خدمات امداد خودرو ابوذر   -   امداد خودرو سیار ابوذر   -   کرایه امداد خودرو سیار ابوذر   -   قیمت امداد خودرو سیار ابوذر   -   مبلغ امداد خودرو سیار ابوذر   -   تعرفه امداد خودرو سیار ابوذر   -   شماره تماس امداد خودرو سیار ابوذر   -   خدمات امداد خودرو سیار ابوذر   -   خودروبر ابوذر   -   کرایه خودروبر ابوذر   -   قیمت خودروبر ابوذر   -   مبلغ خودروبر ابوذر   -  آخرين صفحه