تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00369.html
ائتلاف رنو ، نیسان و میتسوبیشی

روز پنجشنبه مدیران رده بالای نیسان و رنو بر اهمیت دوام ائتلاف میان این دوکمپانی که از زمان بازداشت کارلوس گون متزلزل شده تاکید کردند، اما هر دو طرف از سخن گفتن درباره بحث مناقشه‌برانگیز ریاست بعدی نیسان خودداری کردند.

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۶

امید به بهبود ائتلاف

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، ژان دومینیک سنار، ریاست جدید گروه خودروسازی رنو فرانسه روز پنجشنبه برای ملاقاتی دو روزه - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - با مدیران نیسان به ژاپن رفت. در روزهای اخیر شایعات بسیاری بر سر آینده ائتلاف و احتمال این‌که سنار ریاست نیسان را نیز عهده‌دار شود، بر سر - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - زبان‌ها بوده است. برخی در ژاپن بر این باورند که این ائتلاف نامتوازن است. اما تحلیل‌گران معتقدند این پیوند سه‌جانبه که شامل یک خودروساز کوچکتر یعنی میتسوبیشی نیز می‌شود، برای رقابت بهتر با همتایانی همچون فولکس‌واگن و تویوتا موتور ضروری است. 

تلاش برای کاهش تنش‌ها

پس از بازداشت گون در توکیو در ماه نوامبر به اتهام تخلفات مالی، این نخستین بار است که یک مقام عالی‌رتبه در رنو به ژاپن سفر می‌کند. افول یکی از سرشناس‌ترین مدیران خودرویی، خودروسازی جهان را تکان داد و باعث افزایش تنش میان رنو و نیسان شد.

براساس گزارش‌ها دیدار ژان دومینیک سنار با هیروتو سایکاوا، مدیرعامل نیسان و اوسامو ماسوکو، مدیرعامل میتسوبیشی در روز پنجشنبه حدود 2ساعت طول - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - کشید. آقای ماسوکو پس از این دیدار به خبرنگاران گفت که هرسه‌طرف در این جلسه بر اهمیت این ائتلاف تاکید - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - کردند.

سایکاوا نیز به طور جداگانه به خبرنگاران گفت که آن‌ها در این دیدار در خصوص ریاست نیسان یا ادغام گسترده‌تر میان نیسان و رنو صحبتی نکرده‌اند و به این - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - نکته تاکید کرد که طرح چنین مباحثی پیش‌پا افتاده و بی‌اهمیت است.

سایکاوا به خبرنگاران گفت: «چندین موضوع عملیاتی بود که ما باید در خصوص آن‌ها گفت‌وگو می‌کردیم و در نتیجه تمرکز نشست ما نیز بر همان موضوعات بود.»

برخی از مدیران نیسان از مدت‌ها قبل در این خصوص که تاثیرگذاری رنو بر نیسان بسیار بیشتر است، ناراضی بوده‌اند. رنو مالک 43درصد از سهام نیسان است در حالی‌که این خودروساز ژاپنی تنها 15درصد از سهام رنو - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - (بدون حق رأی)‌ را در اختیار دارد. 

معمای حل نشده ریاست نیسان

سنار به محض ورود خود در ژاپن سعی کرد از وارد کردن فشار بیشتر بر وضعیت کنونی ائتلاف خودداری کند و در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت الان وقت مناسبی برای بحث در این باره نیست که آیا او ریاست نیسان را نیز برعهده خواهد گرفت یا نه.

سنار سه هفته پیش به‌عنوان مدیرعامل رنو انتخاب شد و با توجه به خبرهای منتشرشده قرار است به - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - عضویت هیات مدیره نیسان نیز درآید. همچنین قرار است او با اعضای هیات مدیره و تیم‌های مدیریتی نیسان نیز ملاقات داشته باشد.

براساس اظهارات منابع آگاه - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - این دیدار قرار است دوستانه و برای معرفی - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - باشد. اما از زمان بازداشت کارلوس گون و حمایت اولیه رنو از - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - او تا مجبور کردن او به استعفا، رابطه این دو کمپانی دچار تنش‌هایی شد که شاید برطرف شدن آن‌ها به مدتی زمان احتیاج داشته - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - باشد.

مساله ریاست نیسان حالا به طور خاص از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا این شرکت ژاپنی گفته یکی از دلایلی - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - که گون قادر به انجام تخلفات مالی بوده تمرکز اختیارات در دست یک مدیر بوده است. هرچند گون منکر هرگونه تخلفی است. 

- تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر -

گون به - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - شخصه نیروی پیش‌برنده این ائتلاف بود که از سال 1999 آغاز به کار کرد و باعث شد هر دو کمپانی از وضعیتی بحرانی نجات پیدا کنند. (میتسوبیشی از سال 2016 به این ائتلاف پیوست). گون در تلاش بود که پیوند رنو و نیسان عمیق‌تر - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - شود و حتی احتمال ادغام کامل - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - دو شرکت را نیز - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - مطرح کرده بود؛ چیزی که مقامات نیسان در برابر آن مقاومت می‌کردند. 

خون جدید در ائتلاف

انتصاب - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - سنار در اواخر ماه ژانویه به فروکش کردن - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - بحث‌ها درخصوص رهبری ائتلاف پس از بازداشت گون و اخراجش از هیات مدیره نیسان کمک کرد. 

سنار که از تایرسازی میشیلین به رنو آمده، از نظر نیسان عضوی بی‌طرف است که می‌تواند تا حد - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - بیشتری توازن را به این ائتلاف بازگرداند؛ چیزی که با توجه به اختیارات فراوان گون در هر سه کمپانی از گون ساخته نبود.

این دومین بار است که در یک ماه گذشته سنار با سایکاوا دیدار می‌کند. این در حالی است - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - که گـــــــون همچنان - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - پس‌از گذشت سه‌ماه همچنان در توکیو در بازداشت موقـــت به سر می‌برد. 

روز چهارشنبه وکیل مدافع پیشین او با یکی از جنجالی‌ترین وکلای مدافع ژاپن عوض شد تا برای دفاع او راهبردی تهاجمی‌تر دنبال شود. رنو روز پنجشنبه اعلام کرد که میزان درآمد و سودآوری آن در سال 2018 به خاطر افت فروش خودروهای دیزل، نوسانات نرخ عرض و خروج از بازار ایران دچار کاهش شده است.

نیسان نیز هفته پیش از کاهش سودسالانه خود و رسیدن آن به پایین‌ترین سطح در شش سال گذشته خبر داد - تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر - که به دلیل کاهش فروش جهانی و رکود بازار ایالات متحده رخ داده است. 

اولين صفحه   -  شماره تماس حمل خودرو اسلامشهر   -   خدمات حمل خودرو اسلامشهر   -   حمل ماشین اسلامشهر   -   کرایه حمل ماشین اسلامشهر   -   قیمت حمل ماشین اسلامشهر   -   مبلغ حمل ماشین اسلامشهر   -   تعرفه حمل ماشین اسلامشهر   -   شماره تماس حمل ماشین اسلامشهر   -   خدمات حمل ماشین اسلامشهر   -   کفی اسلامشهر   -   کرایه کفی اسلامشهر   -   قیمت کفی اسلامشهر   -   مبلغ کفی اسلامشهر   -   تعرفه کفی اسلامشهر   -   شماره تماس کفی اسلامشهر   -   خدمات کفی اسلامشهر   -   کفی خودروبر اسلامشهر   -   کرایه کفی خودروبر اسلامشهر   -   قیمت کفی خودروبر اسلامشهر   -   مبلغ کفی خودروبر اسلامشهر   -   تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر   -   شماره تماس کفی خودروبر اسلامشهر   -   خدمات کفی خودروبر اسلامشهر   -   جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   کرایه جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   قیمت جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   مبلغ جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   تعرفه جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   خدمات جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   نیسان خودروبر اسلامشهر   -   کرایه نیسان خودروبر اسلامشهر   -   قیمت نیسان خودروبر اسلامشهر   -   مبلغ نیسان خودروبر اسلامشهر   -   تعرفه نیسان خودروبر اسلامشهر   -   شماره تماس نیسان خودروبر اسلامشهر   -   خدمات نیسان خودروبر اسلامشهر   -   نیسان یدک کش اسلامشهر   -   کرایه نیسان یدک کش اسلامشهر   -   قیمت نیسان یدک کش اسلامشهر   -   مبلغ نیسان یدک کش اسلامشهر   -  آخرين صفحه