جرثقیل خودروبر اختیاریه

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00267.html
جلیل مجاهد رئیس انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت

تحریم‌های آمریکا، ‌در شرایط فعلی شرایط سختی را بر شرکت‌های تولیدکننده موتورسیکلت تحمیل کرده است. از طرف دیگر با اجرای این قانون، ‌کارخانه‌های تولیدکننده موتورسیکلت، 4ماه کاری را به‌صورت نیمه‌تعطیل گذراندند و هزاران کارگر شاغل در این صنعت در آستانه بیکاری قرار گرفتند.

۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰

زیرساخت‌ها آماده شوند، قانون اسقاط موتورسیکلت را زودتر از موعد مقرر اجرا می‌کنیم

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، تعلیق یک‌ساله ماده مربوط به اسقاط موتورسیکلت در قانون هوای پاک را می‌توان یکی از مهم‌ترین رخدادهای این صنعت طی چند ماه گذشته - جرثقیل خودروبر اختیاریه - دانست؛ قانونی که اگر - جرثقیل خودروبر اختیاریه - تعلیق نمی‌شد، ‌ادامه فعالیت کارخانه‌های تولید موتورسیکلت در کشور با خطر جدی مواجه می‌شد و ده‌ها هزار کارگر و نیروی کار فعال در این صنعت خانه‌نشین می‌شدند. اگرچه تعلیق این ماده قانونی واکنش‌های بسیاری را در رسانه‌ها،‌ صنعت و بین مردم به همراه داشت اما شنیدن ناگفته‌های این اتفاق و عواملی که باعث شد دولتی‌ها رای به تعلیق این ماده قانونی دهند، می‌تواند ابهامات موجود را برطرف کند.

با جلیل مجاهد رئیس انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت به گفت‌وگو نشستیم تا از علت به تعویق درآمدن این ماده قانونی و نظر تولیدکنندگان موتورسیکلت را به‌عنوان مجری اصلی آن آگاه شویم.

صنعتگرانی که برخلاف حرف و حدیث‌های حاکم بر بازار، نه‌تنها مخالف اجرای این قانون نیستند، ‌بلکه حاضرند در صورت آماده‌شدن زیرساخت‌ها، ‌دولت را در اجرای هرچه سریع‌تر قانون یاری کنند.

چه اتفاقی افتاد که - جرثقیل خودروبر اختیاریه - درنهایت هیات دولت با تعویق یک‌ساله مصوبه اسقاط موتورسیکلت موافقت کرد؟

تحریم‌های آمریکا، ‌در شرایط فعلی شرایط سختی را بر شرکت‌های تولیدکننده موتورسیکلت تحمیل کرده است. از طرف دیگر با اجرای این قانون، ‌کارخانه‌های تولیدکننده موتورسیکلت، 4ماه کاری را به‌صورت نیمه‌تعطیل گذراندند و هزاران کارگر شاغل در این صنعت در آستانه بیکاری قرار گرفتند.

البته مهم‌ترین دلیل برای موافقت دولت با تعویق این ماده - جرثقیل خودروبر اختیاریه - از قانون هوای پاک، اعلام ستاد سوخت بود که به‌صورت رسمی عدم‌امکان اسقاط موتورسیکلت در شرایط فعلی را اعلام کرد. به همین‌دلیل به تاخیر انداختن اجرای این مصوبه در شرایط فعلی، از بیکاری کارگران و تعطیلی کارخانه‌های تولیدکننده موتورسیکلت جلوگیری کرده است.

برخی افراد بر این باورند که صنعت موتورسیکلت یکی از مخالفان اجرای این قانون بوده است. آیا این جهت‌گیری صحیح است؟

انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت موافق صد درصدی تصویب - جرثقیل خودروبر اختیاریه - و اجرای این مصوبه بوده و هست. ما مشکلی با این مصوبه نداریم و حتی از آن حمایت کرده و - جرثقیل خودروبر اختیاریه - دولت را برای اجرای آن همراهی می‌کنیم.  حتی اعضای انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت از این مصوبه حمایت می‌کنند و با آماده‌شدن زیرساخت‌های لازم، ‌این آمادگی وجود دارد - جرثقیل خودروبر اختیاریه - تا به‌صورت کامل اجرایی شود.

با این اوصاف چرا از طریق وزارت صمت برای به تاخیر در آمدن اجرای مصوبه اقدام کردید؟

اجازه دهید مشکل اصلی را بیان کنم. این مصوبه بدون مشورت با انجمن و توسط سازمان حفاظت محیط‌زیست به هیات دولت پیشنهاد شد. این درحالی است که اگر نظرات انجمن و سایر سازمان‌های ذیربط نیز به آن اضافه می‌شد، قطعا - جرثقیل خودروبر اختیاریه - اطلاعات لازم و اجرایی به مسئولان منتقل می‌شد. در چنین شرایطی مشخص می‌شد که زیرساخت‌های لازم برای اجرای این قانون لازم است اما متاسفانه در شرایط فعلی هنوز مهیا نشده است.  

ما نه‌تنها مخالفتی با این قانون نداریم بلکه کاملا موافق اجرای آن هم هستیم. تنها نکته‌ای که وجود دارد این است که زمان اجرا باید با ملاحظاتی که انجمن اعلام می‌کند، کارشناسی و مشخص شود. به جرات می‌توان گفت می‌توان 6ماه قبل از مهلت تعیین‌شده هم مصوبه را اجرا کرد.

درصورتی‌که زیرساخت‌های لازم آماده شود، می‌توان این قانون را حتی قبل از فرصت یک‌ساله نیز اجرا کرد؟

 بله. ما صد در صد آمادگی داریم حتی بدون یک - جرثقیل خودروبر اختیاریه - روز وقفه آن - جرثقیل خودروبر اختیاریه - را اجرا - جرثقیل خودروبر اختیاریه - کنیم، البته بهتر است تنگناهای اجرایی در جلسه‌ای‌ با حضور سازمان حفاظت محیط‌زیست، ستاد سوخت، پلیس و انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت، بررسی و کارشناسی شود و با تدوین آیین‌نامه لازم وتامین زیرساخت‌ها نسبت به اجرا اقدام کرد.

آیا تولیدکننده‌های موتورسیکلت بابت بار مالی اجرای قانون اسقاط نگران نیستند؟ 

 قطعا بار مالی - جرثقیل خودروبر اختیاریه - آن بر تولید تاثیر خواهد گذاشت و تیراژ تولید را کاهش خواهد داد. ما امیدواریم در زمان اجرایی‌شدن این مصوبه، بانک‌ها به کمک تولیدکننده‌ها بیایند و مشکل واحدهای تولیدی و مردم را حل کنند.

آیا راهکار مشخصی - جرثقیل خودروبر اختیاریه - برای تامین موتورهای فرسوده وجایگزینی آنها دارید؟

در حال حاضر موتورسیکلت‌های اسقاطی توسط افغان‌ها، خریداری و به افغانستان ارسال می‌شوند. پیشنهاد ما این است که این موتورسیکلت‌ها با قیمت بالاتری از - جرثقیل خودروبر اختیاریه - مالکانشان خریداری شده و توسط ستاد سوخت به افغانستان صادر شوند.  ما هم در انجمن آمادگی داریم در این زمینه با دولت همکاری کنیم. ضمن اینکه با این اقدام و خرید موتورسیکلت‌ها از مالکان می‌توان در زمان کوتاه‌تری اجرای مصوبه اسقاط را عملی کرد. 

اولين صفحه   -  کرایه حمل ماشین اختیاریه   -   قیمت حمل ماشین اختیاریه   -   مبلغ حمل ماشین اختیاریه   -   تعرفه حمل ماشین اختیاریه   -   شماره تماس حمل ماشین اختیاریه   -   خدمات حمل ماشین اختیاریه   -   کفی اختیاریه   -   کرایه کفی اختیاریه   -   قیمت کفی اختیاریه   -   مبلغ کفی اختیاریه   -   تعرفه کفی اختیاریه   -   شماره تماس کفی اختیاریه   -   خدمات کفی اختیاریه   -   کفی خودروبر اختیاریه   -   کرایه کفی خودروبر اختیاریه   -   قیمت کفی خودروبر اختیاریه   -   مبلغ کفی خودروبر اختیاریه   -   تعرفه کفی خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس کفی خودروبر اختیاریه   -   خدمات کفی خودروبر اختیاریه   -   جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   کرایه جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   قیمت جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   مبلغ جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   تعرفه جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   خدمات جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   نیسان خودروبر اختیاریه   -   کرایه نیسان خودروبر اختیاریه   -   قیمت نیسان خودروبر اختیاریه   -   مبلغ نیسان خودروبر اختیاریه   -   تعرفه نیسان خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس نیسان خودروبر اختیاریه   -   خدمات نیسان خودروبر اختیاریه   -   نیسان یدک کش اختیاریه   -   کرایه نیسان یدک کش اختیاریه   -   قیمت نیسان یدک کش اختیاریه   -   مبلغ نیسان یدک کش اختیاریه   -   تعرفه نیسان یدک کش اختیاریه   -   شماره تماس نیسان یدک کش اختیاریه   -   خدمات نیسان یدک کش اختیاریه   -  آخرين صفحه