حمل خودرو اختیاریه

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00239.html
فولاد مخصوص خودروسازی

 قیمت خودرو طی روزهای اخیر به‌صورت لحظه‎ای افزایش پیدا می‌کند و در حال شکستن رکوردهای جدید است؛ رکوردهایی که برخی از آن‎ها قابلیت ثبت در گینس را دارند!

۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳

خودروسازی؛ بدون صرفه اقتصادی و ارزش افزوده!

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»،قیمت خودروها به قدری عجیب بالا رفته که تقریبا صدای همه را درآورده است. این صدا البته برای بسیاری اهمیت ندارد و همچنان برخی بر این باور هستند که قیمت‎ها برای سال آینده بیش‌از این هم افزایش پیدا می‌کند. این‎که قیمت‌ها برای - حمل خودرو اختیاریه - سال آینده - حمل خودرو اختیاریه - بازهم افزایشی خواهد بود، در حالی مطرح می‌شود که نه وزارت صمت و نه خودروسازان - حمل خودرو اختیاریه - برنامه‌ریزی زمان‌بندی‎شده دقیقی به منظور کنترل بازار ارائه نمی‌دهند؛ برنامه‌ای که نشان دهد وزارت صمت و خودروسازان در پی افزایش تولید و تحویل خودروهای معوق در سررسید مشخص هستند. این بی‌برنامگی و ناهماهنگی سبب شده است بسیاری با این سودا که سال آینده قرار است خودرویی مانند پراید بین 60 تا 100میلیون شود، اقدام به خریداری آن و البته کسب - حمل خودرو اختیاریه - سود در آینده‌ای نزدیک کنند. فروش - حمل خودرو اختیاریه - فوری پراید 50میلیون‌تومانی در کمتر از یک ساعت تمام می‌شود و در بازار با ارقام بالاتری به فروش می‌رسد. به نظر می‌رسد تداوم این روند و افزایش قیمت خودروها، آسیب جدی به صنعت خودرو خواهد زد.

   وقتی واردات خودرو - حمل خودرو اختیاریه - به‎صرفه‎تر می‎شود
یک کارشناس صنعت خودرو در این خصوص به روزنامه «دنیای خودرو» می‌گوید: «به نظر می‌رسد افزایش قیمت‌ها برای خودروسازان مفید باشد، اما درنهایت افزایش خارج از عرف و حباب‌گونه به ضرر آن‌ها خواهد بود. به‎عنوان مثال درحال‎حاضر قیمت پراید در بازار 50میلیون و قیمت پژو405 بیش‌از 70میلیون است. فروش خودرو 5درصد پایین‌تر از حاشیه بازار نشان از جهش قیمتی در بازار - حمل خودرو اختیاریه - دارد. این ارقام گرچه - حمل خودرو اختیاریه - تا حدی برای خودروسازان خوشایند هستند، اما عبور قیمت چنین خودروهایی از مرز 100میلیون تومان ارزش افزوده صنعت خودرو را با چالش مواجه می‌کند.» این کارشناس که تمایلی به ذکر نامش نداشت، در ادامه با اشاره به عدم برنامه‌ریزی خاص ازسوی خودروسازان، وزارت صمت و مجلس درخصوص به ثبات رساندن بازار خودرو بیان می‌کند: «در شرایطی که تقریبا همه کسانی که مدعی صنعت خودرو هستند، می‌خواهند با صرف صحبت‎کردن بازار را آرام کنند، به نظر می‌رسد صنعت خودرو در حال از دست دادن یکی از مهم‌ترین مولفه‌های خود یعنی تولید با ارزش افزوده است.» وی در تشریح این موضوع می‌افزاید: «خودروسازان سال‌ها با واردات خودرو مقابله کردند و به نوعی فشار بر نهادهای مختلف آورده‌اند تا تعرفه و عوارض واردات خودرو افزایش پیدا کند، آن هم با این استدلال که تولید خودرو ارزش افزوده بالایی دارد و مانع از خروج ارز از کشور شده و اشتغال ایجاد کرده است. اما با رد شدن قیمت خودرو از یک مرز حداکثری، عملا تولید خودرو در کشور شاخص اقتصادی‎بودن خود را از دست خواهد داد. چرا که وقتی - حمل خودرو اختیاریه - قیمت یک پراید یا پژو405 و خودروهایی از این قبیل به قیمت خودروهای روز دنیا با آخرین استانداردها و امکانات نزدیک می‌شود، عملا واردات بسیاری خودروها به‎صرفه‌تر خواهد بود.»

   اولتیماتوم‎های بی‎اثر مجلس به دولت و خودروسازان 
به گفته این کارشناس، اگر راه حل قطعی برای ادامه - حمل خودرو اختیاریه - راه صنعت خودرو در نظر گرفته نشود و اجماع ملی برای استانداردسازی تولید و قیمت‌گذاری خودرو و حذف رانت در این خصوص انجام نشود، دیر یا زود خودروسازان زیر آواری از بدهی و زیان انباشته از بین خواهند رفت و در این شرایط بهتر است به‌جای تهدیدکردن، راه‌کاری عملی ارائه دهیم. وی با بیان این‎که تقریبا همه در مقام مدعی و مطالبه‌گر صحبت می‎کنند و هیچ‎کس راهکاری ارائه نمی‌دهد، می‎افزاید: «وزیر صمت بارها اعلام کرده است قیمت - حمل خودرو اختیاریه - خودرو کاهش پیدا خواهد کرد و خودروسازان نیز قیمت‌های - حمل خودرو اختیاریه - فعلی را حباب می‌دانند. مجلسی‌ها نیز به‎صورت - حمل خودرو اختیاریه - مدام - حمل خودرو اختیاریه - وزیر صمت و خودروسازان را تهدید می‌کنند، بی‌آن‎که برای ساماندهی بازار - حمل خودرو اختیاریه - اقدامی انجام دهند. البته اوایل امسال بحث طرح ساماندهی بازار خودرو مطرح - حمل خودرو اختیاریه - شد اما پس از مدتی مسکوت‎ماندن، بازهم راهی برای تصویب پیدا نکرد تا بررسی آن به سال آینده موکول شود و با توجه به وضعیت بودجه به نظر نمی‌رسد تا تابستان سال آینده - حمل خودرو اختیاریه - نیز این طرح به تصویب برسد. با وجود این تقریبا همه مسئولان به‎نوعی - حمل خودرو اختیاریه - خود را در جایگاه مطالبه‌گر می‌بینند و کمتر کسی حاضر به ارائه برنامه در این خصوص - حمل خودرو اختیاریه - است.» بهروز نعمتی، نماینده مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی مجلس در تذکری اظهار کرده که در روزهای اخیر قیمت برخی خودروها به‎شدت افزایش پیدا کرده و مجلس شورای اسلامی نیز تصمیم خاصی در این - حمل خودرو اختیاریه - خصوص نگرفته است. درخصوص وضعیت بازار خودرو، سخنگوی کمیسیون اصل90 شورای اسلامی نیز با اشاره به این که خودروسازان تعهد خود را درمورد قیمت خودروها زیر پا گذاشته‌اند، گفته است: «اگر وزیر صنعت، - حمل خودرو اختیاریه - معدن و - حمل خودرو اختیاریه - تجارت برای ساماندهی بازار خودرو اقدامی نکند، مجلس شورای اسلامی - حمل خودرو اختیاریه - برای استیضاح وی اقدام خواهد کرد.» اما به عقیده کارشناسان، به‌جای استیضاح و مواردی مانند آن، باید طرح و برنامه‌ای در این خصوص تدوین شود تا از رانت‌های موجود در صنعت خودرو جلوگیری شود. چراکه وقتی سایت‌های فروش خودرو باز می‌شود، بسیاری از مردم عادی از این‎که نتوانسته‌اند خودرو موردنیاز خود را خریداری کنند گله می‌کنند اما همان خودرو به - حمل خودرو اختیاریه - تعداد بسیار زیاد در نمایندگی‌ها یافت می‌شود. این مورد همواره نشانه‎ای از - حمل خودرو اختیاریه - رانت خاص خودروسازان برای نمایندگی‌ها تلقی شده است. بنابراین خودروسازان باید پاسخ دهند چگونه می‌شود که در زمان بازشدن سایت، نمایندگی‌های - حمل خودرو اختیاریه - آن‌ها خیلی - حمل خودرو اختیاریه - راحت اقدام به خرید خودرو می‌کنند، اما مردم عادی با جمله تکمیل ظرفیت مواجه - حمل خودرو اختیاریه - می‌شوند.

اولين صفحه   -  کرایه امداد خودرو سیار اختیاریه   -   قیمت امداد خودرو سیار اختیاریه   -   مبلغ امداد خودرو سیار اختیاریه   -   تعرفه امداد خودرو سیار اختیاریه   -   شماره تماس امداد خودرو سیار اختیاریه   -   خدمات امداد خودرو سیار اختیاریه   -   خودروبر اختیاریه   -   کرایه خودروبر اختیاریه   -   قیمت خودروبر اختیاریه   -   مبلغ خودروبر اختیاریه   -   تعرفه خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس خودروبر اختیاریه   -   خدمات خودروبر اختیاریه   -   یدک کش اختیاریه   -   کرایه یدک کش اختیاریه   -   قیمت یدک کش اختیاریه   -   مبلغ یدک کش اختیاریه   -   تعرفه یدک کش اختیاریه   -   شماره تماس یدک کش اختیاریه   -   خدمات یدک کش اختیاریه   -   حمل خودرو اختیاریه   -   کرایه حمل خودرو اختیاریه   -   قیمت حمل خودرو اختیاریه   -   مبلغ حمل خودرو اختیاریه   -   تعرفه حمل خودرو اختیاریه   -   شماره تماس حمل خودرو اختیاریه   -   خدمات حمل خودرو اختیاریه   -   حمل ماشین اختیاریه   -   کرایه حمل ماشین اختیاریه   -   قیمت حمل ماشین اختیاریه   -   مبلغ حمل ماشین اختیاریه   -   تعرفه حمل ماشین اختیاریه   -   شماره تماس حمل ماشین اختیاریه   -   خدمات حمل ماشین اختیاریه   -   کفی اختیاریه   -   کرایه کفی اختیاریه   -   قیمت کفی اختیاریه   -   مبلغ کفی اختیاریه   -   تعرفه کفی اختیاریه   -   شماره تماس کفی اختیاریه   -   خدمات کفی اختیاریه   -  آخرين صفحه