خدمات حمل خودرو اختیاریه

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00245.html
ویوارو

خرید این خودروها به‌واسطه کاربری چندمنظوره آن‎ها با حساسیت بالایی برای خریداران همراه است

۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰

تب ساخت خودروهای سبک مسافری در میان آلمانی‎ها

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، گرچه بسیاری از خودروسازان به تولید محصولات تجاری سبک، شامل ون و پیکاپ روی آورده‌اند اما خرید این خودروها به‌واسطه کاربری چندمنظوره‌شان، حساسیت بالایی را برای خریداران به همراه دارد. همین موضوع باعث شده است برندها و مدل‌های کمترشناخته‌شده در سال‌های ابتدایی حضور در - خدمات حمل خودرو اختیاریه - بازار، - خدمات حمل خودرو اختیاریه - نتوانند سهم - خدمات حمل خودرو اختیاریه - بالایی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهند.

طرفداران این گروه از خودروها همچنان ترجیح می‌دهند محصولات قدیمی‌ را - خدمات حمل خودرو اختیاریه - در نسخه‌های جدید خریداری کنند یا به سمت نمونه‌هایی بروند که توسط برندهای مطرح جهانی تولید شده‌ و - خدمات حمل خودرو اختیاریه - امتحان خود را پس داده‌اند.

خودروسازان نیز با آگاهی از این موضوع، همواره سعی دارند نسخه‌های به‌روزی از محصولات خود را به بازار بفرستند. در ادامه این گزارش نگاهی خواهیم داشت به سه ون مطرحی که طی 6ماه اخیر توسط برخی خودروسازان معرفی شده‌اند؛ نمونه‌هایی که در بازار بزرگ و پرمحصول این سگمنت، حرفی برای گفتن دارند. 

ویوارو؛ ون جدید اوپل

ویوارو یکی از ون‌های تولیدشده در خودروسازی اپل است که طی سال‌های حضورش در بازار، طرفداران بسیاری را به خود جلب کرد. این خودروساز بزرگ، طی چند ماه اخیر از سومین نسل ویواروی معروف رونمایی کرد. این خودرو در مرحله اول وارد بازار اروپا شد اما اپل با نگاه آینده‌نگرانه خود به این بازار، اعلام کرده است به‌زودی نسخه الکتریکی ویوارو را هم تولید و - خدمات حمل خودرو اختیاریه - به بازار عرضه خواهد کرد.

اپل ویوارو - خدمات حمل خودرو اختیاریه - در سه اندازه با طول‌های 4.60، 4.95 و 5.30 متری عرضه می‌شود. طویل‌ترین - خدمات حمل خودرو اختیاریه - نسخه این ون، گنجایشی معادل 6.6مترمکعب - خدمات حمل خودرو اختیاریه - دارد که می‌توان با استفاده از درهای عقب یا در کناری کشویی به آن دسترسی داشت.

اوپل به دو - خدمات حمل خودرو اختیاریه - موضوع دیگر - خدمات حمل خودرو اختیاریه - ازجمله ظرفیت حمل بار و یدک‌کشی در این خودرو اهمیت داده که - خدمات حمل خودرو اختیاریه - به ترتیب معادل 1400 و 2500کیلوگرم - خدمات حمل خودرو اختیاریه - هستند. این در حالی است که ظرفیت حمل بار - خدمات حمل خودرو اختیاریه - در این ون، در مقایسه با - خدمات حمل خودرو اختیاریه - مدل - خدمات حمل خودرو اختیاریه - قدیمی‌ترین 200کیلوگرم - خدمات حمل خودرو اختیاریه - افزایش داشته است.

نگاهی به کابین این محصول، ون «کومبی» - خدمات حمل خودرو اختیاریه - را تداعی می‌کند؛ ظرفیت حمل 6مسافر در کنار سیستم‌هایی مانند سیستم اطلاعات سرگرمی، صفحه نمایش 7اینچی، سیستم ناوبری، هماهنگی با گوشی هوشمند، اپل کارپلی و اندروید اتو ازجمله تجهیزاتی است که اپل برای - خدمات حمل خودرو اختیاریه - این ون در نظر گرفته است.

همچنین اوپل نگاهی هوشمندانه به سیستم‌های ایمنی داشته و موادی ازجمله دستیار حفظ خودرو بین خطوط، تشخیص علائم جاده، هشدار - خدمات حمل خودرو اختیاریه - خواب‌آلودگی، هشدار برخورد از جلو، ترمز اضطراری خودکار و کروز - خدمات حمل خودرو اختیاریه - کنترل تطبیقی را در این ون تعبیه کرده است.

قیمت اوپل ویوارو جدید در بریتانیا از 21‌هزار و 240‌پوند برای مدل پایه‌ ادیشن آغاز شده است و به 25‌هزار و 540‌پوند برای مدل فول الیت می‌رسد.

Vکلاس بنز؛ از دیزل تا الکتریکی

ون بنز در کنار سایر محصولات این خودروسازی ازجمله خودروهای پرطرفدار در سراسر - خدمات حمل خودرو اختیاریه - دنیاست. از این رو، خودروسازی بنز، هرازگاهی - خدمات حمل خودرو اختیاریه - تغییراتی را در این کلاس ایجاد می‌کند تا بتواند رقبای خود را پشت سر بگذارد و یک گام جلوتر از تکنولوژی‌های روز دنیا حرکت کند. ازجمله آخرین تغییرات این خودروسازی - خدمات حمل خودرو اختیاریه - می‌توان به به‌روزرسانی ون V کلاس و برخی مدل‌های کمپر مارکوپولو اشاره کرد.

این به‌روزرسانی برای مدل‌های ون شامل اعمال تغییراتی در چهره این مدل‌ها، به‌روزرسانی فضای کابین، پیشرانه‌های جدید و سیستم‌های کمکی راننده با تکنولوژی پیشرفته است اما در کنار این تغییرات، مدل دیزلی این خودرو را هم با پیشرانه چهارسیلندر 2‌لیتری معرفی کرده است که می‌تواند حداکثر قدرتی معادل با 236اسب‌بخار و حداکثر گشتاوری برابر با 500‌نیوتون‌متر تولید کند. 

این ون آلمانی به گیربکس 9‌سرعته خودکار مجهز بوده و به‌صورت استاندارد دیفرانسیل‌عقب است، اما امکان سفارش سیستم تمام چرخ محرک به‌عنوان یک آپشن برای آن وجود دارد. همچنین مرسدس‌بنز از کار روی نمونه - خدمات حمل خودرو اختیاریه - برقی این ون هم خبر داده است.

فروش این مدل‌ها در بازار اروپا با قیمت پایه 36,990‌یورو در آلمان (معادل 42,355 دلار) از ماه مارس 2019 آغاز خواهد شد که این قیمت شامل مالیات بر ارزش افزوده 19‌درصدی این کشور نیز می‌شود. اما تغییرات ظاهری این ون‌ شامل به‌روزرسانی ورودی هوای آن می‌شود که در مقایسه با قبل، کمی عریض‌تر شده و باعث می‌شود این ون از روبه‌رو عریض‌تر به‌نظر برسد.

همچنین در گوشه‌های چپ و راست آن تزئینات - خدمات حمل خودرو اختیاریه - کرومی به چشم می‌خورد. به‌روزرسانی داخلی این خودرو نیز شامل دریچه‌های تهویه با طرحی جدید و آپشن‌های لوکس جدید ازجمله چرم ناپا اشاره کرد. - خدمات حمل خودرو اختیاریه - همچنین سیستم‌های ایمنی مانند تکنولوژی کمکی راننده و سیستم ترمز کمکی در ون جدید Vکلاس بنز دیده می‌شود. 

تولید ون مان آلمان

خودروسازی «مان» آلمان را بدون‌شک باید یکی از غول‌های تجاری‌ساز دنیا دانست. شاید نام این برند تاکنون بیشتر با محصولات سنگین عجین بوده است اما نباید غافل بود که این برند آلمانی هر از گاهی دستی هم در تولید خودروهای تجاری سبک از جمله مینی‌بوس و ون داشته است.

اوایل - خدمات حمل خودرو اختیاریه - سال 2018 میلادی این خودروسازی از برنامه خود برای تولید یک ون الکتریکی خبر داد؛ ونی که با نام eTGE  شناخته می‌شود و از آنجا که مان یکی از زیرمجموعه‌های فولکس‌واگن است، این ون بی‌شباهت به e-Crafter نیست.

برخورداری از یک پک باتری 36کیلووات ساعتی با شعاع حرکتی 160کیلومتر، از ویژگی‌های حائزاهمیت این ون شناخته می‌شود. با آن‌که بسیاری از طرفداران این برند منتظر خبرهای جدیدتری از ون الکتریکی مان بودند اما این خودروساز آلمانی در سه‌ماهه پایانی 2018 (مهرماه سال جاری) در نمایشگاه IAA از ون جدیدی با نام TGE Intercity رونمایی کرد.

هنوز اطلاعات چندانی - خدمات حمل خودرو اختیاریه - از این ون که به‌نظر می‌رسد نسخه غیرالکتریکی e-GTE باشد، منتشر نشده است. اما مشخص است این خودرو امکان جابه‌جایی 15‌سرنشین را دارد و نکته مهم آن است که تمام‌ صندلی‌های آن به تجهیزاتی ازجمله کمربندهای ایمنی، تکیه‌گاه دست، سیستم تهویه مطبوع، پورت‌های USB و بلندگو مجهز هستند.

از مشخصات فنی این خودرو هم، همین اندازه در دسترس است که ون مان به یک گیربکس 8‌سرعته اتوماتیک مجهز است و از سیستم‌های ایمنی استانداردی ازجمله سیستم ترمز اضطراری پیشرفته و محافظ خطوط بهره می‌برد.

اولين صفحه   -  خودروبر اختیاریه   -   کرایه خودروبر اختیاریه   -   قیمت خودروبر اختیاریه   -   مبلغ خودروبر اختیاریه   -   تعرفه خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس خودروبر اختیاریه   -   خدمات خودروبر اختیاریه   -   یدک کش اختیاریه   -   کرایه یدک کش اختیاریه   -   قیمت یدک کش اختیاریه   -   مبلغ یدک کش اختیاریه   -   تعرفه یدک کش اختیاریه   -   شماره تماس یدک کش اختیاریه   -   خدمات یدک کش اختیاریه   -   حمل خودرو اختیاریه   -   کرایه حمل خودرو اختیاریه   -   قیمت حمل خودرو اختیاریه   -   مبلغ حمل خودرو اختیاریه   -   تعرفه حمل خودرو اختیاریه   -   شماره تماس حمل خودرو اختیاریه   -   خدمات حمل خودرو اختیاریه   -   حمل ماشین اختیاریه   -   کرایه حمل ماشین اختیاریه   -   قیمت حمل ماشین اختیاریه   -   مبلغ حمل ماشین اختیاریه   -   تعرفه حمل ماشین اختیاریه   -   شماره تماس حمل ماشین اختیاریه   -   خدمات حمل ماشین اختیاریه   -   کفی اختیاریه   -   کرایه کفی اختیاریه   -   قیمت کفی اختیاریه   -   مبلغ کفی اختیاریه   -   تعرفه کفی اختیاریه   -   شماره تماس کفی اختیاریه   -   خدمات کفی اختیاریه   -   کفی خودروبر اختیاریه   -   کرایه کفی خودروبر اختیاریه   -   قیمت کفی خودروبر اختیاریه   -   مبلغ کفی خودروبر اختیاریه   -   تعرفه کفی خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس کفی خودروبر اختیاریه   -  آخرين صفحه