خدمات ماشین بر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00084.html
فلو مکس

فلو مکس که گویا از سرزمین‌های غربی به بازار ایران رسیده است، ‌جایی تولید نمی‌شود جز در شرکت نفت پارس یعنی همین ایران.

۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱

ترفند فلومکسی نفت پارس برای گران‌تر فروختن؟!

- خدمات ماشین بر -

حکایت استفاده از نام و نشان‌های خارجی برای ترغیب مصرف‌کننده ایرانی به خرید،‌ نه عجیب است و نه تازه. داستانی قدیمی و آشنا برای ایرانی‌ها که می‌گوید اگر کالایی با نام و برند خارجی عرضه شود، مشتری‌های بیشتری هم خواهد داشت. حالا تصور کنید چنین ترفندی در روزگاری مورد استفاده قرار گیرد که رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی پدیده - خدمات ماشین بر - انفجار اطلاعات را به خوبی معنا کرده‌اند.

اگرچه بارها «دنیای خودرو» با اطلاع‌رسانی درباره کیفیت روانکارهای موجود در بازار سعی - خدمات ماشین بر - در آشناکردن مصرف‌کنندگان نهایی با انواع روغن‌موتورها و شاخص‌های درج‌شده روی قوطی‌های مختلف کرده اما به‌تازگی رونمایی از یک برند روغن‌موتور تولید داخل، با نام و نشان‌های انگلیسی این شبهه را در ذهن ایجاد کرده است که این‌بار شرکت نفت پارس به عنوان اولین و قدیمی‌ترین تولیدکننده روانکار در ایران می‌خواهد با نام - خدمات ماشین بر - و نشان‌های خارجی، رگ خواب مصرف‌کننده‌های ایرانی را به دست آورد.

همه‌چیز از بیلبوردهای خیابانی شروع شد. فلو مکس که گویا از سرزمین‌های غربی به بازار ایران رسیده است، ‌جایی تولید نمی‌شود جز در شرکت نفت پارس یعنی - خدمات ماشین بر - همین ایران. نفت پارس که برندی صاحب‌نام در صنعت روانکارهای ایرانی است، برای افرادی که خودروهای - خدمات ماشین بر - به‌روز و وارداتی سوار می‌شوند، برندی جدید و البته انگلیسی، تعریف و حتی این برند را در سایتی جداگانه معرفی کرده است. تا اینجای کار مشکل چندانی نیست. یک محصول ایرانی با نام و نشان خارجی و به - خدمات ماشین بر - اذعان تولیدکننده‌هایش با کیفیت روز دنیا وارد بازار شده است. اما وقتی - خدمات ماشین بر - در چند و چون تولید و معرفی این محصول دقیق می‌شویم، با نکات جالبی مواجه می‌شویم که احتمالا به معنای خجالت کشیدن این شرکت از معرفی محصول تولیدی خود با نام و نشان ایرانی است.

فلومکس - خدمات ماشین بر - هم آمریکا نرفته استاندارد گرفت!

محصولات جدید - خدمات ماشین بر - شرکت نفت پارس که البته پس از بررسی مجدد سایت انجمن نفت آمریکا یعنی - خدمات ماشین بر - API توسط خبرنگار روزنامه «دنیای خودرو»، ‌آمریکا نرفته استانداردهای آمریکایی را گرفته‌اند! بدون تایید موسسه API استانداردهای SL،SMوSN را روی قوطی‌هایشان درج کرده‌اند. این اولین مشکلی است که راه - خدمات ماشین بر - ورود این محصولات به بازارهای بین‌المللی را خواهد بست.

از سوی دیگر این مجموعه بزرگ تولید - خدمات ماشین بر - روانکار برای هر سه محصول خود مدعی استفاده از روغن پایه‌های تمام‌سنتتیک است که از قضا تکنولوژی تولید آنها در ایران وجود ندارد و اگر قصد واردات آنها را هم داشته باشند باید به‌ازای هر لیتر، سه - خدمات ماشین بر - دلار و نیم به تولیدکننده‌های بزرگ دنیا ارز پرداخت کنند. پس با یک حساب سرانگشتی مشخص می‌شود که برای خرید روغن‌پایه روانکاری که قوطی - خدمات ماشین بر - 4لیتری آن به قیمت 96هزارتومان در بازار به فروش می‌رسد باید بیش از 150هزارتومان هزینه کرد، البته این جدا از هزینه خرید ادتیو،‌ - خدمات ماشین بر - بسته‌بندی، ‌تولید،‌ بارگیری و ... است.

نام‌گذاری‌های عجیب به‌جای شفاف‌سازی

نفت - خدمات ماشین بر - پارس با توجه به اطلاع - خدمات ماشین بر - از وجود علاقه برخی مشتریان ایرانی به برندهای خارجی - خدمات ماشین بر - و فرهنگ مصرف کالاهای خارجی محصولات خود را به اولتراتک،‌ های‌تک و مگاتک تقسیم‌بندی کرده است. البته روی قوطی روغن‌موتور 0W20با API-SN به استفاده از روغن پایه تمام‌سنتتیک اشاره کرده است. اما هرگز مانند کمپانی‌های بزرگ تولید روانکار در دنیا این مهم را برای مصرف‌کننده نهایی تشریح نکرده که این روغن پایه از نوع روغن پایه گروه 4یعنی PAO است یا روغن پایه گروه 5یعنی ESTER.

این مورد برای باکیفیت‌ترین روغن موتور فلومکس است و داستان وقتی جالب می‌شود که روغن موتور 10W40 API-SLفلو مکس درست برخلاف تمام روغن‌های موجود در دنیا به‌جای تولید با روغن پایه نفتی با روغن پایه سنتتیک ساخته شده است! البته در روغن موتور SL و SM هم - خدمات ماشین بر - نامی از نوع روغن پایه سنتزی به کار رفته در این محصول برده نشده است.

اگرچه شرکت نفت پارس به‌عنوان تولیدکننده برند فلومکس مدعی است که تمام‌ این محصولات با روغن پایه‌های سنتزی تولید شده‌اند و از قضا - خدمات ماشین بر - از بهترین نوع ادتیو نیز در آنها استفاده شده است اما آنچه خریدار را به شک می‌اندازد، قیمت‌های بسیار پایین این محصولات در مقایسه با روغن‌موتورهای خارجی است که از بهترین نوع روغن - خدمات ماشین بر - پایه و ادتیو استفاده کرده‌اند.

این نکته بیش - خدمات ماشین بر - از هر چیز بیانگر این است که این محصول طبق روال معمول در صنعت تولید روانکارهای ایرانی با نسبت 30 به 70 از روغن پایه سنتزی و روغن پایه گروه یک تولیدی در کشور و حتی 30به 70 از روغن‌های گروه دوو سه وارداتی از ترکمنستان با روغن پایه گروه 1ایرانی تولید شده است که در این زمینه باید منتظر توضیح مسئولین این شرکت بود.

عمده فروشانی که به خرید فلومکس توصیه می‌شوند!

- خدمات ماشین بر -

بازاری‌ها معتقدند که شرکت نفت پارس با توصیه - خدمات ماشین بر - خرید محصولات فلومکس می‌خواهد مردم را به استفاده از این محصول ترغیب کند. به گفته چند عامل فروش محصولات نفت پارس،‌ کارشناسان فروش این شرکت به هر عامل شرط - خدمات ماشین بر - می‌کنند محصولات فلومکس را به میزان 3درصد از کل خریدشان در هر دوره تهیه کنند. البته بسته به محل و شهری که در آن فعالیت دارند، باید یکی از سه محصول را انتخاب کنند.

به گفته فعالان بازار این یک ترفند بازاریابی برای گران‌کردن همان کالاهای قدیمی است، چراکه فلومکس 10W40 همان پارس «سوپرپایا» است که به قیمت هر قوطی 4لیتری 59هزار تومان به فروش می‌رسید و بعد از - خدمات ماشین بر - مدتی با اضافه شدن پسوند پلاس به آخر نامش 66هزارتومان قیمت گرفت. حالا هم با تغییر برند و لوگو برای نماینده‌های فروش بالای 90هزارتومان فاکتور می‌شود.

بنا بر گزارش‌های رسیده به «دنیای خودرو»، ‌شرکت نفت پارس برای اولین محموله‌های تولیدی فلومکس از ادتیوهای باکیفیت‌تری استفاده کرده تا - خدمات ماشین بر - به مرور بتواند این برند نوپا را بین بازار محصولات خارجی‌که دیگر - خدمات ماشین بر - امکان ورود ندارند، جا بیندازد.

 اگرچه باید دید آیا چند ماه دیگر نیز می‌توان توقع استفاده از ادتیوهای باکیفیت‌تر و عملکرد مناسب را از روغن‌های تولیدی داشت یا خیر؟ شاید بهترین راه برای تشخیص کیفیت این روغن‌ها تست آنها در موتور خودروها باشد، چراکه به - خدمات ماشین بر - گفته کارشناسان ادتیوهای بی‌کیفیت نیز می‌توانند در تست‌های متعارف آزمایشگاهی سربلند بیرون بیایند در حالی که بی‌شک حرفی برای گفتن در موتور خودروها نخواهند داشت. 

اولين صفحه   -  نیسان خودروبر   -   کرایه نیسان خودروبر   -   قیمت نیسان خودروبر   -   مبلغ نیسان خودروبر   -   تعرفه نیسان خودروبر   -   شماره تماس نیسان خودروبر   -   خدمات نیسان خودروبر   -   نیسان یدک کش   -   کرایه نیسان یدک کش   -   قیمت نیسان یدک کش   -   مبلغ نیسان یدک کش   -   تعرفه نیسان یدک کش   -   شماره تماس نیسان یدک کش   -   خدمات نیسان یدک کش   -   ماشین بر   -   کرایه ماشین بر   -   قیمت ماشین بر   -   مبلغ ماشین بر   -   تعرفه ماشین بر   -   شماره تماس ماشین بر   -   خدمات ماشین بر   -   خودرو سوار   -   کرایه خودرو سوار   -   قیمت خودرو سوار   -   مبلغ خودرو سوار   -   تعرفه خودرو سوار   -   شماره تماس خودرو سوار   -   خدمات خودرو سوار   -   جرثقیل یدک کش   -   کرایه جرثقیل یدک کش   -   قیمت جرثقیل یدک کش   -   مبلغ جرثقیل یدک کش   -   تعرفه جرثقیل یدک کش   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش   -   خدمات جرثقیل یدک کش   -   چرخگیر   -   کرایه چرخگیر   -   قیمت چرخگیر   -   مبلغ چرخگیر   -   تعرفه چرخگیر   -   شماره تماس چرخگیر   -  آخرين صفحه