خدمات کفی اختیاریه

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00259.html
کامیون 2631

کامیون‎های ولوو در فضاهای معدنی ایران نتوانسته‎اند انتظارات کاربران خود را برآورده کنند. چراکه این کامیون‎ها مخصوص کار در معدن طراحی نشده‎اند و از سوی دیگر، تامین خودروهای معدنی ولوو برای معادن ما که در مقایسه با معادن دنیا «بزرگ‎مقیاس» ارزیابی نمی‎شوند، مقرون به‌صرفه نیست.

۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۸

گردنه‎پیمای نام‎آشنای معادن ایران

اگر سری به استان کرمان که مهد معادن ایران است، بزنیم و بازدیدی از سایت‎های معدنی مستقر در این استان داشته باشیم، یکی از نخستین چیزهایی که توجه ما را در این - خدمات کفی اختیاریه - سایت‎ها به خود جلب خواهد کرد، تعدد خودروهای سنگین آمیکو است که به فعالیت در فضاهای معدنی مشغول هستند.

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، بنا بر آمار اعلام‌شده از سوی این شرکت، از حدود - خدمات کفی اختیاریه - 35هزار خودرو عرضه‎شده از سوی گروه - خدمات کفی اختیاریه - صنعتی آمیکو که هم‎اکنون در خیابان‎ها، جاده‎ها و معادن کشور مشغول به‌کار هستند، 18هزار خودرو به‌طور مشخص در سایت‎های معدنی به‌کار گرفته شده‎اند. اما دلیل اقبال معدنکاران کشور به این خودروها چیست؟

درست است که برند ولوو - خدمات کفی اختیاریه - محبوب‎ترین برند خودروهای تجاری - خدمات کفی اختیاریه - در کشور است و کامیون‎های این کمپانی، بهترین عملکرد را در جاده‎های ایران از خود به نمایش گذاشته‎اند، اما در فضاهای معدنی نتوانسته‎اند انتظارات کاربران خود را فراهم کنند. چراکه اصولا خودروهای ولوو به‌غیر از دامپ‎تراک‎ها و دیگر ماشین‎آلات معدنی این برند، مخصوص کار در معدن طراحی نشده‎اند و از سوی دیگر، تامین خودروهای معدنی ولوو برای معادن ما که در مقایسه با معادن دنیا «بزرگ‎مقیاس» ارزیابی نمی‎شوند، مقرون به‌صرفه نیست.

آمیکو با درک این خلأ‌، از سال‎ها پیش اقدام به - خدمات کفی اختیاریه - ساخت و به‎روزرسانی خودروهایی کرد - خدمات کفی اختیاریه - که توان پیمایش در فضاهای معدنی را داشته باشند. یکی از این خودروها، کامیون 2631 آمیکو بود که طی هفته‎های گذشته خبر از عرضه نسخه جدید آن همراه با به‎روزرسانی‎ها گسترده داده بودیم.

امتیازات کامیون 2631 جدید

این خودرو تنها خودرو تجاری سنگین یورو 5+EEV است که حتی قابلیت ارتقا به یورو6 را نیز دارد. موتور جدید - خدمات کفی اختیاریه - این محصول که 400‌اسب‌بخار قدرت - خدمات کفی اختیاریه - و 1950نیوتون‌متر گشتاور تولید می‌کند، دارای حجم محفظه احتراق 12‌لیتری و مجهز به تکنولوژی In retarder است. این موتور با استفاده از کیت پدال گاز جدید ساخت شرکت ویلیامز کانادا دوران می‎کند. - خدمات کفی اختیاریه -  فناوری BEHR آلمان کار خنک‌سازی را برای این محصول شرکت آمیکو انجام می‌دهد. کوپلینگ‎های ادوات این خودرو نیز ساخت Voss  آلمان است.

این شرکت، معتبرترین سازنده مجموعه کیت پدال‎ها در جهان است. گیربکس 14‌دنده این کامیون نیز ساخت   Eaton fast است. امتیاز دیگر کامیون 2631 جدید، ترمزهای آن است که یکی از - خدمات کفی اختیاریه - معتبرترین برندهای سازنده این سیستم در جهان یعنی Wabco آلمان آن را ساخته است. 

در مدل قبلی این کامیون، اکسل جلو می‎توانست تا 6.5‌تن بار را تاب بیاورد و اکسل‎های - خدمات کفی اختیاریه - عقب نیز هر یک تا 11‌تن تحمل داشتند، اما در - خدمات کفی اختیاریه - مدل جدید این ظرفیت تا 8تن در جلو و 16‌تن برای هر اکسل در عقب - خدمات کفی اختیاریه - افزایش یافته که در کل 32GVW تن برای خودرو قابل حمل است.

پیشرانه‎ای قدرتمند

همان‎طور که گفته شد کامیون 2631 از موتور ارتقایافته 12لیتری بهره می‎برد که توانی برابر با 400اسب‌بخار دارد. این موتور 6‌سیلندر که قبلا در محصولات دیگر نیز مورد استفاده قرار گرفته، با دانش فنی AVL اتریش طراحی شده است. - خدمات کفی اختیاریه - این شرکت دانش طراحی موتور بسیاری از خودروهای اروپایی مثل MAN را تامین می‎کند. 

هرچند کمپرسی 2631 - خدمات کفی اختیاریه - قبلی - خدمات کفی اختیاریه - می‎توانست 336اسب‌بخار و 1350‌نیوتون‌متر گشتاور تولید کند که به عقیده کارشناسان موفق‎ترین کمپرسی در ایران بوده است اما آمیکو این‌بار از موتوری استفاده کرده که هم قدرت آن به 400‌اسب‌بخار رسیده و هم گشتاوری برابر با 1950‌نیوتون‎متر آن هم در دور 1500 RPM  تولید می‎کند. این بدان معناست که تولید حداکثر گشتاور در دور پایین،خود سبب کاهش مصرف - خدمات کفی اختیاریه - سوخت در این خودرو نسبت به رقیبان می‎شود.

افزایش امکانات رفاهی

مدل 2631 آمیکو در نسخه‌های قدیمی‌تر هم از امکانات خوبی در کابین برخوردار بود که از جمله آن‌ها می‌توان به صندلی پنوماتیک قابل تنظیم، اتاق دوجداره و ایزوله شده، تختخواب، کمربند ایمنی، قفل مرکزی، شیشه بالابر برقی، گرم‌کن آینه، سیستم گرمایش و سرمایش، تاخوگراف و بخاری درجا اشاره کرد. 

این امکانات گرچه در زمان خود و در مقایسه با محصول آن زمان، کافی به‌شمار می‌آمدند اما آمیکو در نسخه جدید امکانات رفاهی و ایمنی بیشتری را لحاظ کرده است. در مقایسه با محصولات قبلی - خدمات کفی اختیاریه - آمیکو، این کامیون - خدمات کفی اختیاریه - تقریبا بسیاری از امکانات مهم را ارتقا داده است.

- خدمات کفی اختیاریه -
اولين صفحه   -  حمل خودرو اختیاریه   -   کرایه حمل خودرو اختیاریه   -   قیمت حمل خودرو اختیاریه   -   مبلغ حمل خودرو اختیاریه   -   تعرفه حمل خودرو اختیاریه   -   شماره تماس حمل خودرو اختیاریه   -   خدمات حمل خودرو اختیاریه   -   حمل ماشین اختیاریه   -   کرایه حمل ماشین اختیاریه   -   قیمت حمل ماشین اختیاریه   -   مبلغ حمل ماشین اختیاریه   -   تعرفه حمل ماشین اختیاریه   -   شماره تماس حمل ماشین اختیاریه   -   خدمات حمل ماشین اختیاریه   -   کفی اختیاریه   -   کرایه کفی اختیاریه   -   قیمت کفی اختیاریه   -   مبلغ کفی اختیاریه   -   تعرفه کفی اختیاریه   -   شماره تماس کفی اختیاریه   -   خدمات کفی اختیاریه   -   کفی خودروبر اختیاریه   -   کرایه کفی خودروبر اختیاریه   -   قیمت کفی خودروبر اختیاریه   -   مبلغ کفی خودروبر اختیاریه   -   تعرفه کفی خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس کفی خودروبر اختیاریه   -   خدمات کفی خودروبر اختیاریه   -   جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   کرایه جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   قیمت جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   مبلغ جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   تعرفه جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   خدمات جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   نیسان خودروبر اختیاریه   -   کرایه نیسان خودروبر اختیاریه   -   قیمت نیسان خودروبر اختیاریه   -   مبلغ نیسان خودروبر اختیاریه   -   تعرفه نیسان خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس نیسان خودروبر اختیاریه   -  آخرين صفحه