خدمات کفی خودروبر اسلامشهر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00371.html
صنعت خودرو

میرخانی رشتی:‌ مشکل کمبود نقدینگی خودروسازان، تسهیلات 11هزارمیلیارد تومانی را خنثی می‌کند

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷

صعود و سقوط خودروسازان در دست وزارت صمت

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، ناهماهنگی با خودروسازان، ارجحیت دادن مصلحت سیاسی بر منافع - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - و مصالح اقتصادی، تصمیمات متفاوت و ناهماهنگ، سلیقه‌ای‌ عمل‎کردن و همچنین تاخیر در اجرای برخی تصمیمات تنها بخشی از ایرادات کارشناسان به تصمیم‌گیران وزارت صمت در سال جاری بوده است. آنها معتقدند چه در دوره وزیر اسبق و چه در دوره وزیر فعلی، ناهماهنگی وجود دارد و همچنان تصمیمات با تاخیر اتخاذ می‌شود و مصالح سیاسی در اولویت قرار دارد.

پیش‌فروش خودروها همچنان انجام می‌شود و وزارت صمت گاهی خود را مسئول این پیش‌فروش‌ها می‌داند و به خودروسازان تکلیف می‌کند که فروش فوری داشته باشند و گاهی - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - نیز خودروسازان را مسئول پیش‌فروش‌ها می‌داند و آن‌ها را مقصر وضعیت موجود معرفی می‎کند.

تعداد معوقات - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - خودروسازان روزبه‌روز در حال افزایش است و پیش‌فروش‎ها تنها راه باقی‌مانده خودروسازان برای کسب نقدینگی است. - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - از یک‌سو، خودروسازان مکلف به افزایش تولید هستند و از سوی دیگر دولت اقدامی برای افزایش نقدینگی خودروسازان انجام نداده است یا اصولا در شرایط فعلی توان تزریق نقدینگی به آن‌ها را ندارد.

رشد قیمت بازار، همپای قیمت کارخانه

خودروسازان به افزایش 30درصدی قیمت خودروهای پیش‎فروش‎شده امیدوار بودند، اما با دستور وزیر این افزایش قیمت فعلا به محاق رفته‌ است. هرچند این مساله قطعا به نفع مصرف‌کنندگان واقعی خواهد بود، اما آن‎طور که از پیش‌‎فروش‌های قبلی مشخص شده است، بسیاری از این خودروها در نهایت در اختیار دلالان خودرو قرار گرفته‌ و می‌گیرد. همین - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - مساله سبب شد - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - قیمت خودروها در بازار آزاد به بالاترین حد خود در چند ماه گذشته برسد.

قیمت خودرو پراید تا 44میلیون‌تومان در بازار افزایش یافت و سایپا قیمت خودروهایش را 5درصد زیر قیمت بازار اعلام کرده است. وضعیت قیمت خودروهای گروه صنعتی ایران‌خودرو نیز به همین شکل است. افزایش قیمت‌ها و فروش خودرو در حاشیه بازار که قرار بود نرخ خودرو را در آینده نزولی کند، حالا باعث شده است قیمت کارخانه نیز افزایش پیدا کرده و بکوشد خود را به حاشیه بازار نزدیک کند.

به نظر می‌رسد تصمیمات وزارت صمت در ماه‌های اخیر هیچ کمکی به صنعت - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - خودرو نکرده - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - است و وزارت صمت و وزیر جدید این وزارتخانه باید تکلیف و وضعیت صنعت خودرو را هرچه سریع‌تر مشخص کند. بدین ترتیب، از یک‎سو باید به - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - خودروسازان تسهیلات بالایی پرداخت شود و از سوی دیگر به وضعیت پیش‌فروش خودروها که روزبه‌روز بر معوقات خودروسازان می‌افزاید، - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - رسیدگی شود. 

نشان‎دادن چراغ سبز به دلالان

در خصوص تاثیر تصمیمات وزارت صمت بر صنعت خودرو مشاور انجمن خودروسازان با اشاره به لغو مصوبه افزایش ۳۰درصدی قیمت خودرو می‌گوید: «این مصوبه، پس‌از ماه‌ها تاخیر در تصمیم‌گیری توسط وزارت - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - صمت به - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - وجود آمد. در ابتدا قرار بود قیمت خودروهای پیش‌‎فروش‌شده با موعد تحویل ابتدای شهریور تا انتهای دی‌ ماه امسال، ۳۰درصد افزایش یابد. هرچند لغو افزایش ۳۰درصدی قیمت خودرو رضایت بخشی از مشتریان را به همراه دارد، اما همین مساله سبب مشکلات بسیاری برای خودروسازان شده و خواهد شد.»

داوود میرخانی رشتی در ادامه با بیان این‎که لغو مصوبه افزایش 30درصدی قیمت خودرو تبعات بسیاری برای خودروسازان داشت، اظهار می‎کند: «در حالی این مصوبه لغو شد که زیان چندهزار میلیارد تومانی شرکت‌های - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - خودروساز نتیجه آن خواهد بود. کسی در این خصوص نظر سهامداران خرد خصوصی را جویا نشد. ضمن این‎که این کار نشان‎دادن چراغ سبز و تشویق دلالان به جوسازی و شلوغ‎بازی است.»

به نظر می‌رسد که تحویل چندهزار دستگاه خودرو طی ماه‌های اخیر - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - و ماه‌های پیش‌رو با قیمت قبلی باعث شده است قیمت خودرو در بازار سیر صعودی پیدا کند. گزارش‌های میدانی «دنیای خودرو» در این باره نشان می‌دهد به دلیل ایجادشدن سود بیش‌از 10میلیون تومانی برای بسیاری که در این مدت خودرو تحویل گرفته‌اند، حتی کسانی که به قصد مصرف خودرو خریداری کرده‌اند، فروشنده شده‌اند و می‌خواهند خودرو خود را با قیمت بسیار بالاتر در - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - بازار به فروش برسانند.

میرخانی رشتی در این خصوص تاکید می‌کند: «تحویل خودرو با قیمت‌های قبل، قیمت را در بازار صعودی خواهد کرد که در نهایت به ضرر مصرف‌کنندگان واقعی تمام خواهد شد.»

- خدمات کفی خودروبر اسلامشهر -

منبعی برای تامین افزایش قیمت 70درصدی قطعات نداریم

میرخانی در ادامه به تاثیر برخی تصمیمات و مصوبات وزارت صمت بدون این‎که شرایط اجرای آن مهیا باشد، اشاره می‌کند و می‌افزاید:‌ «قول - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - افزایش قیمت 70درصدی به قطعه‎سازان مورددیگری است که وزارت صمت به آن اشاره کرده است، در حالی‌که از یک سو منبع تامین آن وجود ندارد و از سوی دیگر عدم اجرای آن، تداوم تولید را با تردید جدی مواجه می‌کند.»

به‌نظر - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - می‌رسد برای سامان‎دادن به وضعیت صنعت خودرو و قطعه که در - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - ماه‌های اخیر با افزایش - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - قیمت ارز و در یکی، دوسال گذشته با افزایش قیمت مواداولیه روبه‌رو شده است و درحال‎حاضر نیز با تحریم مستقیم آمریکا دست‎وپنجه نرم می‌کند، باید - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - تسهیلات کلان و بلندمدتی در نظر گرفته شود.

دولت باید تاوان حضور خود در خودروسازی‌ها را بپردازد یا آن‎که عزم جدی برای واگذاری و خصوصی‌سازی و آزادسازی قیمت خودرو داشته باشد.

وی در ادامه به دیگر تاثیرات تصمیمات وزارت صمت بر خودروسازی‌ها اشاره می‌کند و می‌گوید:‌ «وزارت صمت بدون آن‎که پیش‎فروش‎های دستوری وزیر سابق صمت به قیمت قطعی را لغو - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - کند، پیش‎فروش‌های جدید را ممنوع اعلام کرده است.»

به عقیده مشاور انجمن خودروسازان، - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - وزارت صمت به دست خود مبادی ورودی نقدینگی صنعت خودرو را محدودتر کرده است. کمبود نقدینگی که روی تولید اثرگذار خواهد بود و کمبود تولید نیز تاخیر چندماهه و حتی چندساله خودروها را در پی خواهد داشت. این درحالی‌است که وزارت صمت روی افزایش تولید خودروسازان حساب ویژه‌ای باز - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - کرده و مسئولین این وزارتخانه بارها به خودروسازان دستور افزایش تولید را داده‌اند. بنابراین وزارت صمت باید هرچه سریع‌تر تکلیف قیمت‌گذاری و همچنین پرداخت یا عدم پرداخت تسهیلات به صنعت خودرو و قطعه - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - را مشخص کند.

میرخانی در این خصوص تاکید می‌کند: «مشکل کمبود نقدینگی خودروسازان تشدید شده است و - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - این موضوع قصد دولت برای اعطای حدود ۱۱هزارمیلیاردتومان تسهیلات ریالی و - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - ارزی به خودروسازان را - خدمات کفی خودروبر اسلامشهر - خنثی می‌کند.»

اولين صفحه   -  حمل ماشین اسلامشهر   -   کرایه حمل ماشین اسلامشهر   -   قیمت حمل ماشین اسلامشهر   -   مبلغ حمل ماشین اسلامشهر   -   تعرفه حمل ماشین اسلامشهر   -   شماره تماس حمل ماشین اسلامشهر   -   خدمات حمل ماشین اسلامشهر   -   کفی اسلامشهر   -   کرایه کفی اسلامشهر   -   قیمت کفی اسلامشهر   -   مبلغ کفی اسلامشهر   -   تعرفه کفی اسلامشهر   -   شماره تماس کفی اسلامشهر   -   خدمات کفی اسلامشهر   -   کفی خودروبر اسلامشهر   -   کرایه کفی خودروبر اسلامشهر   -   قیمت کفی خودروبر اسلامشهر   -   مبلغ کفی خودروبر اسلامشهر   -   تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر   -   شماره تماس کفی خودروبر اسلامشهر   -   خدمات کفی خودروبر اسلامشهر   -   جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   کرایه جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   قیمت جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   مبلغ جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   تعرفه جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   خدمات جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   نیسان خودروبر اسلامشهر   -   کرایه نیسان خودروبر اسلامشهر   -   قیمت نیسان خودروبر اسلامشهر   -   مبلغ نیسان خودروبر اسلامشهر   -   تعرفه نیسان خودروبر اسلامشهر   -   شماره تماس نیسان خودروبر اسلامشهر   -   خدمات نیسان خودروبر اسلامشهر   -   نیسان یدک کش اسلامشهر   -   کرایه نیسان یدک کش اسلامشهر   -   قیمت نیسان یدک کش اسلامشهر   -   مبلغ نیسان یدک کش اسلامشهر   -   تعرفه نیسان یدک کش اسلامشهر   -   شماره تماس نیسان یدک کش اسلامشهر   -  آخرين صفحه