خودروبر ابوذر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00120.html
ترخیص کالا

از ماه‌ها قبل تا امروز بیش‌از 120هزار دستگاه خودرو به دلیل کمبود قطعه در دوکارخانه اصلی خودروساز کشور ته‌نشین شده‌اند.

۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹

ترخیص قطعات با ارز 4هزار تومانی برای تحویل تعهدات پیشین به قیمت قبل

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»،بارها عمده‌ترین دلیل این مساله، مشکلات ناشی‌از آغاز تحریم‌های جدید اقتصادی عنوان می‌شد؛ موضوعی که به - خودروبر ابوذر - کاهش قابل‌توجه عرضه خودرو، ایجاد فاصله قیمت میان بازار و کارخانه، افزایش قیمت‌ها، بالارفتن حجم تعهدات معوق خودروسازان و... منجر شد. تا یک هفته قبل که قاضی ناصر سراج، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه نشست ساماندهی سامانه‌های - خودروبر ابوذر - قاچاق کالا و ارز از وجود حدود ۱۰هزار کانتینر قطعات - خودروبر ابوذر - و لوازم یدکی خودرو در گمرک مناطق آزاد خبر داد و اعلام کرد - خودروبر ابوذر - این کانتینرها تا قبل از عید ترخیص می‌شود. 

   واردات کالا از شش‌ماه قبل و دپو در گمرک
پس از اعلام - خودروبر ابوذر - این خبر، بسیاری از فعالان بازار به حل مشکل کمبود قطعات و لوازم یدکی در بازار امیدوار شدند. اما مهدی کاظمی، سخنگوی اتحادیه فروشندگان - خودروبر ابوذر - لوازم یدکی خودرو تهران در گفت‌وگو با روزنامه «دنیای خودرو» تاکید کرد: «این قطعات و لوازم یدکی مربوط‌به خودروسازان بوده و برای مصرف در خطوط تولید وارد شده است، پس قرار نیست به بازار برسد.» پیگیری‌های بعدی خیلی زود به این نتیجه رسید که از ۱۰هزار کانتینر قطعات خودرو دپوشده در مناطق - خودروبر ابوذر - آزاد و ویژه، تنها ۳هزار کانتینر به مدت حدود شش‌ماه در - خودروبر ابوذر - بندر چابهار رسوب کرده و ترخیص نشده است که از - خودروبر ابوذر - این میزان، 2هزار کانتینر متعلق به شرکت سایپا و یک‎هزار - خودروبر ابوذر - کانتینر قطعات - خودروبر ابوذر - خودرو مربوط‌به شرکت - خودروبر ابوذر - ایران‎خودرو است. گفته می‌شود مشکلات ارزی و اسنادی دو دلیل عمده عدم ترخیص این محموله‌ها به شمار می‌رود که به دلیل کمبود نقدینگی ترخیص نشده‌اند.

   ترخیص‎نکردن از ترس نگرفتن ارز 4200تومانی؟
چند روز بعد از انتشار نتیجه پیگیری‌ها، مدیرکل گمرک چابهار اعلام کرد که به این دوخودروساز ۲۰روز مهلت ارائه شد تا کانتینرهای خود را ترخیص کنند، در غیر این‌صورت این کانتینرها متروکه اعلام خواهد شد. عزیز شمس همچنین تاکید کرد: «این خودروسازان باید کد رهگیری بانک را گرفته و ارز ۴۲۰۰تومان دریافت کنند. در عین حال گمرک تسهیلاتی را برای آن‎ها در نظر گرفته و اعلام کرده است کسانی که با بانک مشکل دارند، می‌توانند ۷۰ تا ۸۰درصد - خودروبر ابوذر - کالای خود را ببرند و مابقی را به‌عنوان وثیقه در بندر بگذارند.» وی البته در پاسخ به این سوال که چرا واردکنندگان از تسهیلات گمرک استفاده نمی‌کنند، توضیح داد: «به نظر می‌رسد تمایلی برای استفاده از تسهیلات گمرکی وجود ندارد. چراکه به اعتقاد آن‎ها ممکن است اگر کالا از گمرک ترخیص شود، - خودروبر ابوذر - بانک‌ها در نهایت - خودروبر ابوذر - ارز 4200تومانی را در اختیار شرکت‌های واردکننده قرار ندهند.»
   مسیرسبز گمرک برای ترخیص - خودروبر ابوذر - مایحتاج خودروسازان
رئیس‎کل گمرک چابهار یک روز پس از اعلام مهلت 20روزه به دوخودروساز اصلی کشور برای ترخیص سه‌کانتینر مانده در گمرک چابهار، در اظهارنظر تازه‌ای اعلام کرد: «در روزهای اخیر ایران‎خودرو خراسان و دیگر نمایندگی‌های خودروساز اقدام‌های لازم برای ترخیص یک‎هزار و 800کانتینر را انجام داده‌اند و - خودروبر ابوذر - این قطعات آماده ترخیص هستند.» عزیز شمس همچنین پیش‌بینی کرد در مدت‎زمان تعیین‎شده بقیه کانتینرها نیز - خودروبر ابوذر - آماده ترخیص شوند. اکنون به نظر می‌رسد مشکل ترخیص بخشی از قطعات و لوازم یدکی حداقل از گمرک چابهار در حال حل شدن است، تا جایی که معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران در واکنش به دپوی قطعات یدکی در بنادر و اماکن گمرکی اعلام کرد: «مسئولیت گمرک پس از اظهار کالا شروع می‌شود و - خودروبر ابوذر - لوازم یدکی اگر به‌وسیله خودروسازها ثبت‌سفارش شده باشد در مسیر سبز تعریف و بلافاصله ترخیص می‌شوند.» مهرداد ارونقی با اشاره به این‎که کالاهای مانده در گمرکات و مناطق آزاد، مشکل دریافت کد رهگیری بانک و اسناد خرید از فروشنده داشته‌اند، تاکید کرد: «تا زمانی که کالای وارداتی به گمرک اظهار نشود، امکان انجام تشریفات گمرکی وجود ندارد. یکی از مواردی که می‎تواند ترخیص کالا را به درازا بکشاند، نداشتن مجوزهای قانونی است. گمرک مسئول اخذ مجوزهای قانونی مطابق با قوانین و مقررات بوده و ممکن است صدور این مجوزها از سوی سایر دستگاه‌ها چند روز زمان ببرد. گمرک تا مجوز را به صورت سیستمی دریافت نکند اجازه ترخیص نمی‌دهد.»

   پریشانی بازار؛ نتیجه عملکرد خودروسازان؟
خودروسازان تا یک‌هفته قبل، از دپو شش‎ماهه 10هزار کانتینر لوازم یدکی و قطعات حرفی نزده بودند و در حالی‌که این دپو مدت کمی پس از خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم‌ها و پیش از ایجاد اختلال در تعاملات پولی و مالی بین‌الملی آغاز شده است، بارها مشکل کمبود قطعه و تقصیر کاهش تولید را به گردن قطعه‌سازان انداختند و تحریم‌ها را مهم‎ترین دلیل نابسامانی خودروسازی دانستند. 
گناه دلالان بازار هم که از پیش ثابت شده است. ته‌نشین‎شدن خودروهای ناقص در کارخانه‌ها به دلیل کمبود - خودروبر ابوذر - قطعه در حالی است که خودروسازان 10هزار کانتینر لوازم یدکی را تا زمان قطعی‎شدن دریافت ارز 4200تومانی ترخیص نکرده‎اند. - خودروبر ابوذر - حال اما با توجه به انتشار اخبار متعدد و داغ‎شدن موضوع دپو قطعات در گمرکات و نیز الزام خودروسازان به تحویل تعهدات گذشته (با موعد تحویل تا سی‎ام دی‎ماه 1397) به قیمت قبل، موضوع دریافت - خودروبر ابوذر - مابه‎التفاوت ارزی نیز - خودروبر ابوذر - منتفی و ترخیص محموله‌ها آغاز شده است. به این ترتیب شاید بتوان به افزایش حجم تولید و بالا رفتن میزان عرضه در ماه‌های پیش‌رو امیدوار بود. مساله‌ای که می‌تواند به کاهش التهاب بازار نیز بینجامد.

- خودروبر ابوذر -
اولين صفحه   -  کرایه چرخگیر   -   قیمت چرخگیر   -   مبلغ چرخگیر   -   تعرفه چرخگیر   -   شماره تماس چرخگیر   -   خدمات چرخگیر   -   امداد خودرو ابوذر   -   کرایه امداد خودرو ابوذر   -   قیمت امداد خودرو ابوذر   -   مبلغ امداد خودرو ابوذر   -   تعرفه امداد خودرو ابوذر   -   شماره تماس امداد خودرو ابوذر   -   خدمات امداد خودرو ابوذر   -   امداد خودرو سیار ابوذر   -   کرایه امداد خودرو سیار ابوذر   -   قیمت امداد خودرو سیار ابوذر   -   مبلغ امداد خودرو سیار ابوذر   -   تعرفه امداد خودرو سیار ابوذر   -   شماره تماس امداد خودرو سیار ابوذر   -   خدمات امداد خودرو سیار ابوذر   -   خودروبر ابوذر   -   کرایه خودروبر ابوذر   -   قیمت خودروبر ابوذر   -   مبلغ خودروبر ابوذر   -   تعرفه خودروبر ابوذر   -   شماره تماس خودروبر ابوذر   -   خدمات خودروبر ابوذر   -   یدک کش ابوذر   -   کرایه یدک کش ابوذر   -   قیمت یدک کش ابوذر   -   مبلغ یدک کش ابوذر   -   تعرفه یدک کش ابوذر   -   شماره تماس یدک کش ابوذر   -   خدمات یدک کش ابوذر   -   حمل خودرو ابوذر   -   کرایه حمل خودرو ابوذر   -   قیمت حمل خودرو ابوذر   -   مبلغ حمل خودرو ابوذر   -   تعرفه حمل خودرو ابوذر   -   شماره تماس حمل خودرو ابوذر   -   خدمات حمل خودرو ابوذر   -  آخرين صفحه