شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00377.html
خودروسازان

اگرچه وزیر صنعت وعده داده بود که با افزایش رسمی قیمت خودرو از سوی خودروسازان، عرضه به بازار افزایش یافته و جلوی شکل‌گیری حاشیه بازار گرفته خواهد شد، اما بازار خودرو آشفته تر از قبل شده است.

۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵

آشفته‌ بازار خودرو و سرگردانی مشتریان

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو» به نقل از مهر، حدود یک ماهی می‌شود که با خواسته چندین و چند ساله خودروسازان مبنی بر کنار زدن شورای رقابت و جایگزینی مکانیزم - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - بازار بر تعیین قیمت خودرو، موافقت شده و اگرچه خروج مکانیزم قیمت‌گذاری خودرو از دست مراجع نظارتی، مورد مخالفت بسیاری از کارشناسان و صاحب‌نظران قرار داشت، اما رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت بدون در نظر گرفتن این مخالفت‌ها، همه تلاش خود را به کار بست تا قیمت‌های رسمی خودرو افزایش پیدا کند و خودروسازان به خواسته‌شان برسند. 

البته وزیر صنعت وعده داد که با افزایش رسمی قیمت خودرو، خودروسازان تولید خود را سرعت بخشیده و کنترل بازار را به دست می‌گیرند، و اگر هم قرار است سودی از افزایش قیمت خودرو به جیب کسی برود، آن افراد دلالان نباشند و خودروسازان از این افزایش قیمت منتفع شوند. - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - این تمام حمایت وزیر صنعت از خودروسازان نبود، بلکه او تلاش کرد از دولت مصوبه‌ای بگیرد که با حمایت بانک مرکزی ۴ هزار میلیارد تومان در قالب تسهیلات بانکی به خودروسازان پرداخت شود تا مطالباتشان به قطعه سازان را بپردازند و چرخه تولید خودرو همچنان - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - به کار خود ادامه دهد.

متاسفانه این حمایت‌های دولتی، فقط به سود خودروسازان و البته دلالان تمام شده و بازار خودرو همچنان آشفته است و قیمت‌های عجیب و غریب آن، بسیاری از مصرف‌کنندگان واقعی و خریداران خودرو را متعجب کرده است. به این معنا که طی روزهای گذشته و البته مطابق با طبیعت هر ساله که قیمت - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - خودرو در هفته‌های منتهی به پایان سال رو به افزایش می‌گذارد و افزایش تقاضا، بالا رفتن قیمت را رقم می‌زند، این روزها نیز قیمت خودرو علیرغم وعده های متعدد مسئولان و خودروسازان سیر صعودی به خود گرفته است. 

البته سال‌های گذشته، نظارت در بازار وجود داشت و خودروسازان نیز با افزایش عرضه تلاش می‌کردند تا قیمت را در بازار کنترل کنند. اما امسال، علیرغم افزایش رسمی قیمت خودرو در بازار و وعده وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر کنترل حاشیه بازار قیمتی انواع خودروهای تولید داخلی، قیمت انواع خودرو هر روز رکورد و شگفتی تازه - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - ای را به ثبت می رساند. 

در این میان مشخص نیست سازمان‌ عریض و طویلی همچون سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، چه نقشی در این آشفته بازار - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - دارد و چه نظارتی بر عرضه خودرو و قیمت‌های آن در برخی نمایندگی‌ها می کند؛ نمایندگی هایی که این روزها خودشان آتش‌بیار افزایش غیرمنطقی قیمت خودرو شده‌اند. تا پیش از این، همواره سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مدعی بود که با وجود شورای رقابت، دخالتی - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - در بازار خودرو ندارد، حال هم - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - که شورای رقابت از سر راه دلالان و خودروسازان کنار رفته است، مشخص نیست که متولی نظارت بر این قیمت‌های بی ضابطه و عدم عرضه از سوی خودروسازان و نحوه فروش‌ آنها چه سازمانی است؟

حاشیه قیمت چند ده - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - میلیون تومانی خودروها در بازار

هم اکنون هر دستگاه سمند ال ایکس در نمایندگی خودروسازان ۴۳ میلیون و ۵۹۷ هزار تومان و در بازار ۷۲ میلیون تومان، هر دستگاه پژو - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - ۴۰۵SLX در نمایندگی ۴۵ میلیون و ۶۳۸ هزار تومان و در بازار ۷۵ میلیون تومان، هر دستگاه پژو پارس اتوماتیک در نمایندگی ۷۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و در بازار ۱۰۷ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک در نمایندگی ۸۵ میلیون تومان و در بازار ۱۱۷ میلیون تومان است.

همچنین قیمت - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - هر دستگاه دانگ فنگ رینگ آلومنیومی در نمایندگی ۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و در بازار ۱۰۰ میلیون تومان، سوزوکی ویتارا اتوماتیک در نمایندگی ۲۵۱ میلیون تومان و در بازار ۳۱۸ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ GLX در نمایندگی ۴۲ میلیون و ۸۲۹ هزار تومان و - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - در - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - بازار ۶۹ میلیون تومان، پیکاب دوکابین فوتون در نمایندگی ۱۶۳ میلیون تومان و در بازار ۲۱۵ میلیون تومان - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - است.

هر دستگاه پژو پارس ال ایکس در بازار ۹۹ میلیون تومان و هر دستگاه رنو کپچر در بازار ۳۰۰ میلیون تومان است در حالیکه این دو خودرو در نمایندگی ها عرضه نمی‌شوند، همچنین هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ دو در نمایندگی ۴۷ میلیون و ۱۷۴ هزار تومان و در بازار ۷۱ میلیون تومان است.

هر دستگاه پژو پارس در نمایندگی ۵۳ میلیون تومان و در بازار ۸۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، هر دستگاه پژو ۴۰۵ - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - دوگانه سوز در نمایندگی ۴۵ - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - میلیون و ۱۷۰ هزار تومان و در بازار ۷۲ میلیون تومان، رنو تندرپیکاب در نمایندگی ۷۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و در بازار ۸۷ میلیون تومان است. همچنین سمند سورن و وسمند سورن توربو - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - نیز دیگر در نمایندگی ها عرضه نمی شود ولی قیمت آنها به ترتیب در بازار ۸۵ میلیون و ۹۵ میلیون تومان است.

قیمت هر دستگاه دنا - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - پلاس در بازار ۱۲۰ میلیون - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - تومان است که در نمایندگی عرضه نمی شود؛ ضمن اینکه هر دستگاه دنا - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - پلاس توربو نیز در بازار ۱۳۴ میلیون تومان قیمت خورده است.

همچنین هر دستگاه قیمت پراید ۱۳۱ ای ایکس در نمایندگی ۳۳ میلیون و ۷۲۵ هزار تومان و در بازار - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - ۴۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، پراید۱۵۱ اس ال در نمایندگی ۳۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و در بازار ۳۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، پراید ۱۳۲ ای ایکس در نمایندگی ۳۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و در بازار ۴۲ میلیون و ۳۰۰ هزار - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - تومان، تیبا اس ال در نمایندگی ۳۹ میلیون و ۴۲۵ هزار تومان و در بازار ۴۶ میلیون تومان است، ضمن اینکه ساینا دنده‌ای با توقف فروش مواجه شده که در بازار قیمت آن به ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - هر دستگاه کوئیک در نمایندگی ۶۹ میلیون تومان و - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - در بازار ۷۴ میلیون تومان و ساینا اتومات نیز در نمایندگی - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - ۶۳ میلیون و ۱۵۵ هزار - شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر - تومان و در بازار ۶۴ میلیون تومان است.

اولين صفحه   -  خدمات حمل ماشین اسلامشهر   -   کفی اسلامشهر   -   کرایه کفی اسلامشهر   -   قیمت کفی اسلامشهر   -   مبلغ کفی اسلامشهر   -   تعرفه کفی اسلامشهر   -   شماره تماس کفی اسلامشهر   -   خدمات کفی اسلامشهر   -   کفی خودروبر اسلامشهر   -   کرایه کفی خودروبر اسلامشهر   -   قیمت کفی خودروبر اسلامشهر   -   مبلغ کفی خودروبر اسلامشهر   -   تعرفه کفی خودروبر اسلامشهر   -   شماره تماس کفی خودروبر اسلامشهر   -   خدمات کفی خودروبر اسلامشهر   -   جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   کرایه جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   قیمت جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   مبلغ جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   تعرفه جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   خدمات جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   نیسان خودروبر اسلامشهر   -   کرایه نیسان خودروبر اسلامشهر   -   قیمت نیسان خودروبر اسلامشهر   -   مبلغ نیسان خودروبر اسلامشهر   -   تعرفه نیسان خودروبر اسلامشهر   -   شماره تماس نیسان خودروبر اسلامشهر   -   خدمات نیسان خودروبر اسلامشهر   -   نیسان یدک کش اسلامشهر   -   کرایه نیسان یدک کش اسلامشهر   -   قیمت نیسان یدک کش اسلامشهر   -   مبلغ نیسان یدک کش اسلامشهر   -   تعرفه نیسان یدک کش اسلامشهر   -   شماره تماس نیسان یدک کش اسلامشهر   -   خدمات نیسان یدک کش اسلامشهر   -   ماشین بر اسلامشهر   -   کرایه ماشین بر اسلامشهر   -   قیمت ماشین بر اسلامشهر   -   مبلغ ماشین بر اسلامشهر   -   تعرفه ماشین بر اسلامشهر   -  آخرين صفحه