شماره تماس جرثقیل یدک کش

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00097.html
ژان دومینیک سنار رئیس جدید رنو

منابع آگاه خبر داده‌اند که شری بلیر وکیل مدافع و همسر نخست وزیر سابق بریتانیا یکی از اعضای هیات مدیره رنو است که قرار نیست برای یک دوره چهار ساله دیگر در کرسی خود ابقا شود.

۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۴

سنار در تلاش برای تغییر تیم مدیریتی رنو

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، ژان دومینیک سنار رئیس جدید رنو که در تلاش است - شماره تماس جرثقیل یدک کش - پس از به لرزه درآمدن - شماره تماس جرثقیل یدک کش - ستون‌های این خودروساز فرانسوی توسط مدیرعامل قبلی آن یعنی کارلوس گون ثباتی دوباره را به آن باز گرداند، در نظر دارد دست‌کم دو تن از اعضای هیات مدیره این شرکت را جایگزین کند.

منابع آگاه خبر داده‌اند که شری بلیر وکیل مدافع و همسر نخست وزیر سابق بریتانیا یکی از اعضای هیات مدیره رنو است که قرار نیست برای یک دوره چهار ساله دیگر در کرسی - شماره تماس جرثقیل یدک کش - خود ابقا شود.

فیلیپه لاگایت 75 ساله نیز یکی دیگر اعضای هیات مدیره رنو به دلیل کهولت سن از پایان چهارمین دوره عضویت خود در هیات مدیره این - شماره تماس جرثقیل یدک کش - شرکت برکنار خواهد شد.

سنار هنوز تصمیمی نهایی نگرفته اما به گفته منابع  آگاه در حال بررسی - شماره تماس جرثقیل یدک کش - عملکرد سایر مدیران است. این در حالی است که هرگونه تغییر در هیات مدیره نیازمند تائید سرمایه‌گذاران این شرکت است.

سخنگوی رنو از اظهار نظر درخصوص برنامه‌های آتی  هیات مدیره سر باز زد. خانم بلیر 64 ساله و آقای لاگایت نیز تاکنون واکنشی به این خبر نشان نداده‌اند.

به گفته افرادی که از نزدیک در جریان امور هستند، سنار که مهره‌ای بیرونی به شمار می‌رود و - شماره تماس جرثقیل یدک کش - کار خود - شماره تماس جرثقیل یدک کش - را تازه از ماه ژانویه آغاز کرده، می‌خواهد هیات مدیره را از شکل انفعالی دوران گون درآورد.

به دلیل بازداشت گون سنار شدیدا - شماره تماس جرثقیل یدک کش - تحت فشار است تا تغییراتی گسترده را در تیم مدیریتی رنو اعمال کند. مدیران جدید می‌توانند به هیات مدیره رنو در اصلاح راهبردهای شرکت کمک کنند و دیدگاه‌های تازه‌ای را در اختیار سنار قرار دهند که در تلاش برای توقیت روابط خود با نیسان و میتسوبیشی است.

جان تازه

جستجو برای افراد تازه نفس با ایده‌های جدید در زمانی آغازی می‌شود که تحقیقات در خصوص امور مالی و روابط رنو در دوران گون همچنان ادامه دارد. گون از 19 نوامبر در ژاپن بازداشت شد، اما - شماره تماس جرثقیل یدک کش - رنو تا ژانویه برای جایگزینی او مقاومت کرد که همین امر موجب - شماره تماس جرثقیل یدک کش - بروز اختلافاتی با نیسان شد. کارلوس گون مدیرعامل سابق رنو هنوز هیچ یکی از اتهامات خود را نپذیرفته است.

برونو جولین اقتصاددان و کارشناس صنعت خودروسازی درباره حضور افراد جدید در تیم مدیریتی رنو گفته: «رنو - شماره تماس جرثقیل یدک کش - به جای افراد بله قربان‌گو به اعضای هیات مدیره و مدیرانی احتیاج دارد که دیگاه انتقادی‌تری دارند و از تخصص لازم در حوزه - شماره تماس جرثقیل یدک کش - صنعت برخوردار هستند. بله‌قربان‌گوها یا باید کلا بروند یا در زمینه محو شوند».

سنار همچنین به تیم خود گفته که تحقیقات گسترده در رنو می‌تواند به برکناری برخی از مدیران رده بالای رنو بینجامد. به گفته یکی از منابع آگاه سنار گفته هرکس که به شکلی غیراخلاقی رشد کرده باید از رنو برود.

ساختار ائتلاف

علاوه بر بررسی‌های رنو، یک تحقیق جامع نیز در نیسان در جریان است که تا آخر ماه میلادی آتی به پایان خواهد رسید. علاوه بر این موسسه مشاوره مازارس نیز قرار است نتیجه تحقیقات خود را تا 15 مارس اعلام کند.

هیات مدیره رنو شامل سه عضوی انتخابی کارکنان، دو مدیر منصوب شده از سوی دولت فرانسه و دو عضو مورد حمایت نیسان می‌شود که سهامدار نیز هستند.

سنار که تا اواسط ماه مه همزمان در سمت مدیرعاملی میشلین نیز باقی خواهد ماند در تلاش بوده تا ساختار ائتلاف 20 ساله با نیسان را تقویت کند و با شرکای تجاری رنو برای ادغام رابطه نزدیک‌تری پیدا کند.

او قصد دارد که تابستان آینده - شماره تماس جرثقیل یدک کش - پیشنهاد ادغام با نیسان و میتسوبیشی را مطرح کند که البته می‌تواند منجر به ناهموارتر شدن رابطه با شرکای ژاپنی شود.

ضیافت‌های ورسای

تحقیقات صورت گرفته تاکنون برخی از اقدامات غیرقانونی گون را در زمان ریاست ائتلاف رنو-نیسان-میتسوبیشی فاش کرده است.

گفته می‌شود که رنو در حال بررسی برخی از موارد ازجمله درآمد دریافتی منشی - شماره تماس جرثقیل یدک کش - ارشد گون یعنی مونا سپهری و همچنین هزینه ضیافت‌های گون در کاخ ورسای می‌شود.

در نیسان بازداشت گون به برکناری دوست نزیدک او خوزه مونوز شده است. آرون باجاج مدیر منابع انسانی نیسان نیز بدون آن‌که رسماً کنار گذاشته شده باشد، در محل کار خود حاضر نشده و هیروتو سایکاوا گفته سمت او را به زودی به فردی دیگر خواهد سپرد.

اولين صفحه   -  خدمات نیسان یدک کش   -   ماشین بر   -   کرایه ماشین بر   -   قیمت ماشین بر   -   مبلغ ماشین بر   -   تعرفه ماشین بر   -   شماره تماس ماشین بر   -   خدمات ماشین بر   -   خودرو سوار   -   کرایه خودرو سوار   -   قیمت خودرو سوار   -   مبلغ خودرو سوار   -   تعرفه خودرو سوار   -   شماره تماس خودرو سوار   -   خدمات خودرو سوار   -   جرثقیل یدک کش   -   کرایه جرثقیل یدک کش   -   قیمت جرثقیل یدک کش   -   مبلغ جرثقیل یدک کش   -   تعرفه جرثقیل یدک کش   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش   -   خدمات جرثقیل یدک کش   -   چرخگیر   -   کرایه چرخگیر   -   قیمت چرخگیر   -   مبلغ چرخگیر   -   تعرفه چرخگیر   -   شماره تماس چرخگیر   -   خدمات چرخگیر   -   امداد خودرو ابوذر   -   کرایه امداد خودرو ابوذر   -   قیمت امداد خودرو ابوذر   -   مبلغ امداد خودرو ابوذر   -   تعرفه امداد خودرو ابوذر   -   شماره تماس امداد خودرو ابوذر   -   خدمات امداد خودرو ابوذر   -   امداد خودرو سیار ابوذر   -   کرایه امداد خودرو سیار ابوذر   -   قیمت امداد خودرو سیار ابوذر   -   مبلغ امداد خودرو سیار ابوذر   -   تعرفه امداد خودرو سیار ابوذر   -  آخرين صفحه