شماره تماس چرخگیر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00104.html

یکی دیگر از کارهایی که با تیونینگ برای تویوتا لندکروز قدیمی می‌توان انجام داد تغییر رینگ‌های آن است که اگرچه شباهتی به لکسوس lx570  ندارد اما چهره آن را زیباتر از رینگ قبلی می‌کند.

۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۰

جزییات تیونینگ کردن لندکروز

اگرچه مدل‌های فیس‌لیفت‌شده تویوتا لندکروز از سال ۲۰۱۳ به دلیل ممنوعیت واردات خودرو با موتور ۲.۵ لیتر دیگر به ایران وارد نشد اما طرفداران این - شماره تماس چرخگیر - برند همیشه راهی برای به روز بودن و لوکس کردن خودروی خود پیدا می‌کنند. طوری که می‌توان یک تویوتا لندکروز قدیمی را به یک لکسوس جدید هم تبدیل کرد.

کاری نیست که تیونینگ از پس آن برنیاید. مهندسان مکانیک می‌توانند از یک لندکروز قدیمی، نیسان بسازند، آن را به پرادو جدیدتر یا لکسوس ارتقا دهند. تغییر یک لندکروز به لکسوس کاری است که پیش از این هم در کشور ما انجام شده. مهندسان والد اینترنشنال با یک کیت اسپرت از پس جراحی نه چندان سنگینی برای تغییر دادن این خودروی ژاپنی برمی‌آیند. یکی از مهم‌ترین تغییرات از سپر جلوی خودرو آغاز می‌شود. والد در کیت اسپرت خود هدایت‌کننده‌های هوارا در لندکروز قدیمی تغییر داده تا با چند - شماره تماس چرخگیر - تیغه آلومینیومی چهره اسپرت‌تری و قدرتمندتری به آن بدهد.

شماره تماس چرخگیر

در عقب خودرو سپر دوباره طراحی شده است. دو اگزوز - شماره تماس چرخگیر - هم زیر چراغ اضافه شده که آن را بیشتر - شماره تماس چرخگیر - از قبل شبیه خودروی دشت و بیابان‌ کرده. هرچند با یک خودروی فیس‌لیفت شده دیگر - شماره تماس چرخگیر - کمتر می‌توان آفرودسواری و قدت‌نمایی کرد.

اگر - شماره تماس چرخگیر - کسی قصد داشته باشد با این کیت اسپورت لندکروزش را ارتقا بدهد باید - شماره تماس چرخگیر - سه هزار و ۸۵۰ دلار یعنی با دلار ۱۲ هزار تومانی حدود ۴۷ - شماره تماس چرخگیر - میلیون تومان بپردازد. البته در کیت دومی که والد ارائه کرده به غیر از موارد بالا قوس‌هایی هم روی گلگیر و تغییراتی - شماره تماس چرخگیر - بر چراغ‌های LED  داده است.

یکی دیگر از کارهایی که با تیونینگ برای تویوتا لندکروز قدیمی می‌توان انجام داد تغییر رینگ‌های آن است که اگرچه شباهتی به لکسوس lx570  ندارد اما چهره آن را زیباتر - شماره تماس چرخگیر - از رینگ قبلی می‌کند. - شماره تماس چرخگیر - خرید این رینگ ۲۲ اینچی به علاوه کالیپر با هشت پیستون به حدود هشت هزار دلار دیگر ( حدود ۹۰ میلیون تومان) نیاز دارد. ترمزهای جدید والد با کالیپرهای بزرگ‌تر و لوله‌های فولادی ضد زنگ نیز تغییر بزرگ دیگری است - شماره تماس چرخگیر - که در خودرو اعمال می‌شود.

با وجود همه این تغییرات راهی نیست که بتواند کابین این تویوتا لندکروز قدیمی را به - شماره تماس چرخگیر - یک لکسوس تبدیل کند. شاید بتوان با تمام چرم کردن روکش احساس - شماره تماس چرخگیر - لوکس بودن در آن ایجاد کرد اما دست آخر اتاق لندکروز تفاوت زیادی با این خودروی لوکس دارد. تنظیم‌کننده گودی کمر، زیرزانویی، سقف‌های کهکشانی و ماساژور صندلی عقب محدود امکاناتی - شماره تماس چرخگیر - هستند که با اضافه کردن آن به کابین می‌توان نمای آن را تا حدی - شماره تماس چرخگیر - تغییر داد. اگر سیستم صوتی آن را هم به یک مولتی مدیای پیشرفته‌تر ارتقا دهیم شاید بتوان گفت آن را بیشتر به یک لندکروز نسل جدیدتر ارتقا داده‌ایم.

البته هرچقدر هم تلاش کنیم تشت رسوایی‌مان با بالازدن کاپوت نقش بر زمین می‌شود؛ چراکه با این کیت - شماره تماس چرخگیر - نمی‌توان - شماره تماس چرخگیر - موتور شش سیلندر چهار لیتری آن را تغییر داد. در حالی که بیشتر تیونینگ‌ها تمرکز خود را بر ارتقا توانایی‌های فنی خودرو می‌گذارند والد تلاشی برای این موضوع نکرده‌است. برای همین - شماره تماس چرخگیر - این موتور در بهترین حالت چیزی در - شماره تماس چرخگیر - حدود - شماره تماس چرخگیر - 270 اسب بخار قدرت دارد و نباید از آن انتظار توانایی حرکتی خودروهای فیس‌لیفت‌شده را داشت.

می‌توان حتی از سایت دیوار هم یکی از این‌ کیت‌های اسپرت لندکروز را خریداری کرد. فقط کافی است وارد قسمت لوازم یدکی شوید و - شماره تماس چرخگیر - نام لندکروز را جست‌وجو کنید. آن وقت به انبوهی از این قطعات به قیمت پایین‌تر دست پیدا خواهید - شماره تماس چرخگیر - کرد.

منبع : ویرلن

اولين صفحه   -  خدمات ماشین بر   -   خودرو سوار   -   کرایه خودرو سوار   -   قیمت خودرو سوار   -   مبلغ خودرو سوار   -   تعرفه خودرو سوار   -   شماره تماس خودرو سوار   -   خدمات خودرو سوار   -   جرثقیل یدک کش   -   کرایه جرثقیل یدک کش   -   قیمت جرثقیل یدک کش   -   مبلغ جرثقیل یدک کش   -   تعرفه جرثقیل یدک کش   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش   -   خدمات جرثقیل یدک کش   -   چرخگیر   -   کرایه چرخگیر   -   قیمت چرخگیر   -   مبلغ چرخگیر   -   تعرفه چرخگیر   -   شماره تماس چرخگیر   -   خدمات چرخگیر   -   امداد خودرو ابوذر   -   کرایه امداد خودرو ابوذر   -   قیمت امداد خودرو ابوذر   -   مبلغ امداد خودرو ابوذر   -   تعرفه امداد خودرو ابوذر   -   شماره تماس امداد خودرو ابوذر   -   خدمات امداد خودرو ابوذر   -   امداد خودرو سیار ابوذر   -   کرایه امداد خودرو سیار ابوذر   -   قیمت امداد خودرو سیار ابوذر   -   مبلغ امداد خودرو سیار ابوذر   -   تعرفه امداد خودرو سیار ابوذر   -   شماره تماس امداد خودرو سیار ابوذر   -   خدمات امداد خودرو سیار ابوذر   -   خودروبر ابوذر   -   کرایه خودروبر ابوذر   -   قیمت خودروبر ابوذر   -   مبلغ خودروبر ابوذر   -   تعرفه خودروبر ابوذر   -  آخرين صفحه