قیمت ماشین بر اختیاریه

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00290.html

همه امکانات استاندارد کلاس E شامل کنترل تعلیق هوشمند مرسدس، سیستم کنترل پایداری و کشش، کنترل خودرو در سربالایی و سیستم هوشمند کمکی ماندن در بین خطوط که در سایر خودروهای این کلاس دیده می‌شود در مرسدس بنز E350 کوپه نیز حضور دارند.

۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵

بنز کوپه کلاس E؛ پرطرفدارترین کوپه لوکس ایران را بشناسید

قیمت ماشین بر اختیاریه

مرسدس بنز کلاس E یکی از پر فروش ترین و پر طرفدارترین کلاس‌ها در ایران و جهان محسوب می‌شود. این کلاس در سه دسته سدان، کوپه و کروک به بازار عرضه شده است از این بین کلاس سدان فروش خوبی در ایران داشت؛ و حتی بعد از ممنوعیت ورود خودروهای لوکس در ایران شاهد فروش مرسدس بنز E200 و E250 با موتورهای 2 لیتری 4 سیلندر توربو در ایران بودیم. حتی بعضاً مدل‌های روز این خودروها را نیز می‌توانید در خیابان‌های سطح شهر مشاهده کنید. اما از مدل کوپه یا همان دو درب - قیمت ماشین بر اختیاریه - در این کلاس فقط تعداد کمی در ایران موجود است. به همین دلیل اگر قصد خرید مرسدس بنز کلاس E کوپه را داشته باشید باید به سراغ E350 های کوپه بروید. در ادامه با این کوپه لوکس ایران بیشتر آشنا خواهیم شد.

آشنایی با مرسدس بنز E350 کوپه

مرسدس بنز E350 کوپه موجود در ایران از - قیمت ماشین بر اختیاریه - نسل 4 خانواده کلاس E محسوب می‌شود. به دلیل وضع قوانین ممنوعیت ورود خودرو از سال 2013 به بعد این خودرو نتوانست به ایران وارد شود - قیمت ماشین بر اختیاریه - به همین دلیل خبری از فیس‌لیفت 2014 در نمونه‌های موجود در ایران نیست. این خودرو از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به مدل سدان دارد - قیمت ماشین بر اختیاریه - که در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد و تفاوت‌های این خودرو با سدان های کلاس E را بیشتر خواهیم شناخت.

قیمت ماشین بر اختیاریه

قیمت ماشین بر اختیاریه

طراحی مرسدس - قیمت ماشین بر اختیاریه - بنز E350 کوپه

اگر به ظاهر مرسدس بنز E350 کوپه نگاه کنیم کاملاً ما را به یاد سایر خودروهای سدان کلاس E که با کد w212 ساخته شده‌اند خواهد انداخت. با این حال مدل‌های کوپه و کروک کلاس E نسل چهارم با کد C207 شناخته می‌شوند. علاوه بر دو - قیمت ماشین بر اختیاریه - درب بودن، جلو پنجره کرومی - قیمت ماشین بر اختیاریه - و متفاوت یکی از - قیمت ماشین بر اختیاریه - اصلی‌ترین راه‌های - قیمت ماشین بر اختیاریه - شناخت این خودروها است. طراحی مرسدس بنز E350 کوپه به طور کلی بسیار جذاب و لوکس است. اندازه این خودرو و فاصله دو محور در - قیمت ماشین بر اختیاریه - آن از خودروهای سدان کلاس - قیمت ماشین بر اختیاریه - E کمتر است که ظاهری اسپرت تر به آن بخشیده است. انحنای پشتی خودرو بسیار لذت بخش است و کیفیت ساخت آن نیز در بالاترین حد ممکن قرار دارد.

در - قیمت ماشین بر اختیاریه - داخل اتاق فضای کلی طراحی داشبورد کاملاً مشابه نسخه سدان است و از لحاظ کیفیت نیز چیزی کم ندارد. تنها تفاوت در صندلی‌های عقب است که ارتفاع کمتر سقف و فضای - قیمت ماشین بر اختیاریه - کوچک برای قرار گیری پاها نسبت به سدان ها دیده می‌شود. با این حال متریال و طراحی داخلی خودرو نیز همچون بیرون آن کاملاً لوکس و چشم‌نواز است.

متاسفانه نسخه AMG برای این خودرو ارائه نشده است اما کیت AMG به عنوان یک آپشن برای آن در نظر گرفته شده است که با کم کردن ارتفاع خودرو و چرخ‌های 18 اینچی پهن‌تر ظاهری تهاجمی و اسپرت تر به آن می‌بخشد. از این لحاظ اگر به عنوان یک خودرو خانوادگی - قیمت ماشین بر اختیاریه - به آن نگاه نکنیم، خرید مرسدس بنز E350 کوپه شما را صاحب یک خودرو جذاب و لوکس خواهد کرد و انتخاب هوشمندانه‌ای خواهد بود.

قیمت ماشین بر اختیاریه

قیمت ماشین بر اختیاریه

امکانات مرسدس بنز E350 کوپه

همه امکانات استاندارد کلاس E شامل کنترل تعلیق هوشمند مرسدس، سیستم کنترل پایداری و کشش، کنترل خودرو در سربالایی و سیستم هوشمند کمکی ماندن در بین خطوط که در سایر خودروهای این کلاس دیده می‌شود در مرسدس بنز - قیمت ماشین بر اختیاریه - E350 کوپه نیز حضور دارند. مجموعاً 9 ایربگ جلو، بقل و زانو در این خودرو برای امنیت سرنشینان در نظر گرفته شده است. به دلیل حضور سیستم‌های پیشرفته مانند تابلو خوان و پشت سری فعال و یک دوجین سیستم امنیتی برای ترمز این خودرو توانسته 5 ستاره امنیت را دریافت کند. به این امکانات تعداد زیادی امکانات رفاهی دیگر مانند کروز کنترل و کی لس، سانروف و ... اضافه کنید - قیمت ماشین بر اختیاریه - تا متوجه شوید با یک خودرو لوکس فول امکانات رو به رو هستیم.

توان فنی مرسدس بنز E350 کوپه

این خودرو در دو مدل دیفرانسیل عقب و 4 ماتیک به بازار ایران - قیمت ماشین بر اختیاریه - وارد شده است. اما در هر دو مدل موتور 3.5 لیتری V6 با توان 302 اسب بخار وظیفه به حرکت در آوردن دو چرخ عقب یا 4 چرخ را به همراه یک گیربکس 7 دنده اتومات بر عهده دارد. در پشت فرمان نیز شیفتر برای تغییر دنده دستی قرار داده شده است. این ترکیب پر قدرت شتاب مرسدس بنز کوپه E350 را به کمتر از 6.4 ثانیه رسانده است. مصرف سوخت این خودرو بر حسب نوع دیفرانیسل آن بین 4.8 تا 5.8 لیتر در 100 کیلومتر است.

قیمت مرسدس بنز E350 کوپه

بازار خرید و فروش مرسدس بنز کوپه در کلاس E همچون سدان های آن چندان پر جنب و جوش نیست. به همین دلیل قیمت این خودرو در مقایسه با مدل سدان آن حدود 100 میلیون تومان تفاوت دارد. در حال حاضر با توجه - قیمت ماشین بر اختیاریه - به آگهی فروش مرسدس بنز E350 کوپه موجود در سایت دیوار می‌توان محدوده 800 تا 850 میلیون را برای - قیمت ماشین بر اختیاریه - این خودرو در ایران در نظر گرفت.

- قیمت ماشین بر اختیاریه -

منبع : ویرلن

اولين صفحه   -  مبلغ جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   تعرفه جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   خدمات جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   نیسان خودروبر اختیاریه   -   کرایه نیسان خودروبر اختیاریه   -   قیمت نیسان خودروبر اختیاریه   -   مبلغ نیسان خودروبر اختیاریه   -   تعرفه نیسان خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس نیسان خودروبر اختیاریه   -   خدمات نیسان خودروبر اختیاریه   -   نیسان یدک کش اختیاریه   -   کرایه نیسان یدک کش اختیاریه   -   قیمت نیسان یدک کش اختیاریه   -   مبلغ نیسان یدک کش اختیاریه   -   تعرفه نیسان یدک کش اختیاریه   -   شماره تماس نیسان یدک کش اختیاریه   -   خدمات نیسان یدک کش اختیاریه   -   ماشین بر اختیاریه   -   کرایه ماشین بر اختیاریه   -   قیمت ماشین بر اختیاریه   -   مبلغ ماشین بر اختیاریه   -   تعرفه ماشین بر اختیاریه   -   شماره تماس ماشین بر اختیاریه   -   خدمات ماشین بر اختیاریه   -   خودرو سوار اختیاریه   -   کرایه خودرو سوار اختیاریه   -   قیمت خودرو سوار اختیاریه   -   مبلغ خودرو سوار اختیاریه   -   تعرفه خودرو سوار اختیاریه   -   شماره تماس خودرو سوار اختیاریه   -   خدمات خودرو سوار اختیاریه   -   جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   کرایه جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   قیمت جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   مبلغ جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   تعرفه جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   خدمات جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   چرخگیر اختیاریه   -   کرایه چرخگیر اختیاریه   -  آخرين صفحه