قیمت نیسان خودروبر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00066.html
واردات خودرو

تغییر روزبه‎روز قوانین واردات خودرو جایی برای مطابقت این شرکت‌ها با شرایط پیش‌روی بخش توفان‎زده واردات خودرو نگذاشته است.

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰

خودروهایی که با تکمیل مراحل ترخیص هم اجازه خروج نگرفته‎اند!

 به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، ممنوعیت واردات خودرو طی دو سال اخیر، فعالیت شرکت‌های نمایندگی رسمی را به بیراهه کشانده است. تغییر روزبه‎روز قوانین واردات - قیمت نیسان خودروبر - خودرو جایی برای - قیمت نیسان خودروبر - مطابقت این شرکت‌ها با شرایط پیش‌روی بخش توفان‎زده واردات خودرو نگذاشته - قیمت نیسان خودروبر - است. با گذشت حدود دو ماه از عمر مصوبه دولت در زمینه ترخیص خودروهای وارداتی حبس‎شده در گمرک‌های جنوبی نیز تنها ۲۰۰ دستگاه از این خودروها ترخیص شدند. از میانه تیرماه سال جاری درهای گمرک برای ورود - قیمت نیسان خودروبر - خودرو به کشور بسته شد و حدود ۱۳هزار خودرو تا امروز در انبار گمرک‌ها - قیمت نیسان خودروبر - خاک می‌خورند. - قیمت نیسان خودروبر - این ممنوعیت واردات خودرو به کشور در حالی انجام شد که بسیاری از این خودروها از قبل توسط نمایندگی‌های رسمی به خریداران نهایی فروخته شده بودند. ولی ملکی، رئیس کمیسیون صنایع مجلس درخصوص روند کند ترخیص خودروها به روزنامه «دنیای خودرو» - قیمت نیسان خودروبر - گفت: «وزارت صمت برای اجرای مصوبه هیات دولت دستورالعملی صادر کرده است که می‌تواند مشکلات پیش‌روی خودروهای تعیین‌تکلیف‌شده را از میان بردارد. روند ترخیص این خودروها طبق روال عمومی مسایل اداری در کشور پیگیری می‌شود و ترخیص - قیمت نیسان خودروبر - 200 خودرو از گمرک‌های کشور نوید آغاز حرکت و اجرای مصوبه است.» اما مهدی دادفر، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو ایران درخصوص تعیین تکلیف نهایی خودروهای بلاتکلیف‌مانده در گمرک، نظر دیگری - قیمت نیسان خودروبر - را در گفت‎وگو با روزنامه «دنیای خودرو» بیان کرد: «وزیر صنعت صدای - قیمت نیسان خودروبر - انجمن واردکنندگان خودرو ایران - قیمت نیسان خودروبر - را شنیده اما سرعت کند ترخیص خودروهای تعیین‎تکلیف‎شده نشان از نبود نظارت بر روند ترخیص در گمرک‌ها دارد.»

ولی ملکی، رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی:دولت ارزش سرمایه خریداران خودروهای خارجی را حفظ کرده است

 روند ترخیص خودروهای تعیین‎تکلیف‎شده در گمرک‌های کشور را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ 
خودروهای مانده‌درگمرک‌ در حال طی کردن روند معمول اداری وزارت صنعت هستند. چراکه اختلاط موضوع تخلفی‌ها و بررسی وضعیت این خودروها زمان‌بر است اما باید به شکلی امیدوارانه به موضوع پرداخته شود. زیرا ترخیص این خودروها می‌تواند نرخ خودروهای خارجی در بازارهای نوروزی را تعدیل کند. - قیمت نیسان خودروبر - ارائه راهکارهای ترخیص مقرون‌به‎صرفه برای تصمیم‌گیران دولتی و خصوصی باتوجه به شرایط نامساعد اقتصادی کار دشواری بود. اما خوشبختانه این تصمیم درحال اجرایی شدن است و شاهد ترخیص خودروهایی از گمرک‌های جنوبی کشور هستیم.

خـــودروهــــای ترخیص‎شده ازجمله ثبت‌سفارش‌هایی هستند که از ارز دولتی استفاده نکرده‌اند. اما خودروهای باقیمانده مشمول پرداخت مابه‎التفاوت ارزی هستند. آیا نحوه - قیمت نیسان خودروبر - محاسبه این مابه‎التفاوت را اصولی می‎دانید؟
دولت درخصوص قانون ممنوعیت واردات تصمیم‌گیرنده است و منع قانونی آن به‌دلیل جلوگیری از خروج ارز در وضعیت فوق‌العاده بوده، متاسفانه برخی خودروها پشت قانون ممنوعیت واردات متوقف ماندند و این امر موجب شد به خریداران و شرکت‌های نمایندگی خسارت‌های مالی وارد شود. از این رو انتظار می‌رود سازمان حمایت در این - قیمت نیسان خودروبر - خصوص ورود کند و برنامه‌ای برای جبران حقوق ازدست‌رفته مردم ارائه بدهد.

 آیا با اعمال هزینه‌های گمرکی بر نرخ خودروهای مانده‌درگمرک، وضعیت قیمت‌گذاری و ارائه آن‌ها به بازارهای مصرف روند افزایشی درپیش نخواهد گرفت؟
هزینه‌های گمرکی و مالیات - قیمت نیسان خودروبر - در سال‌های گذشته از شرکت‌های واردکننده خودرو اخذ شده است و درخصوص این خودروها طبق روال سال‌های گذشته و کتاب تعرفه سال 97 اعمال خواهد شد. به‌نظرمن، افزایش قیمت خودروهای خارجی به‌نفع - قیمت نیسان خودروبر - متقاضیان خرید این خودروهاست و آن‌ها باید ممنون دولت باشند که در این شرایط، ارزش سرمایه‌هایشان را حفظ کرده است. البته سازمان تعزیرات باید بر روند تحویل این خودروها نظارت داشته باشد. شرکت‌های نمایندگی نباید افزایش قیمت داشته باشند، زیرا این خودروها را طبق قرارداد به‎صورت قطعی به متقاضیان واگذار کرده‎اند. اما در مورد خسارات ناشی از آسیب‎دیدگی - قیمت نیسان خودروبر - خودروها و هزینه‌های تحمیلی به شرکت‌های نمایندگی با توجه به خواب بیش‌از یک‌سال این خودروها در انبارهای گمرک، اطلاعات کافی ندارم و پاسخ این سوال را مسئولان وزارت صنعت 
باید بدهند.
 
 چرا دولت شرکت‌های نمایندگی رسمی را - قیمت نیسان خودروبر - ملزم‌به استفاده - قیمت نیسان خودروبر - از ارز دولتی کرده است که حالا بخواهد درپی دریافت مابه‎التفاوت آن باشد؟ آن‌هم درحالی‎که تفاوت ارز دولتی و آزاد در آن زمان چشمگیر نبود...
شرکت‌های نمایندگی رسمی و واردکنندگان خودرو پیش‌از این طبق روال خود عمل می‎کردند و دولت برای رصد فعالیت‌های اقتصادی این شرکت‌ها و کنترل میزان ارز خروجی کشور، اقدام به کانال مدیریتی از طریق استفاده از ارز با نرخ دولتی کرده است. بنابراین با گذشت زمان و کنترل شرایط و همچنین آرامش بخشیدن به بازار ازسوی دولت نمی‌توان فعالیت‌های سال جاری دولت را زیرسوال برد.

مهدی دادفر، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو ایران :بهانه‎تراشی‌ها برای جلوگیری از ترخیص این خودروها ادامه دارد

 وضعیت ترخیص خودروهای تعیین‌تکلیف‌شده در گمرک‌های جنوبی کشور را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ 
دولت برای رفع مشکلات بازار خودروهای وارداتی بعد از مدت‌ها، حدود 2‌ماه پیش با همکاری و هماهنگی - قیمت نیسان خودروبر - تمام دستگاه ذی‌ربط مصوبه‎ای را ارائه کرد تا خودروهایی که مشکل قانونی ندارند، از گمرک‌ها ترخیص شود. اما این اتفاق تا امروز عملی نشده است. گزارش گمرک در خصوص ترخیص ۲۰۰‌دستگاه خودرو از - قیمت نیسان خودروبر - گمرک‌های کشور واقع‎گرایانه نیست و تنها خودروهایی را شامل می‎شود که مراحل ترخیصشان در خردادماه انجام شد اما درنهایت اجازه ترخیص نیافته - قیمت نیسان خودروبر - بودند. درحال‎حاضر این خودروها نیز از گمرک خارج نشدند و پشت درِ خروج مانده‌اند.

آیا بخشنامه ممنوعیت واردات خودروهای دارای تخلف ازسوی - قیمت نیسان خودروبر - گمرک برای ترخیص خودروهایی که تخلفی نداشته‎اند، راهگشاست؟ 
خیر، متاسفانه صدور این بخشنامه از سوی گمرک، روند کُند ترخیص خودروهای دپوشده را با دچار اختلال بیشتری روبه‌رو می‌کند. بهانه‎تراشی‌ها برای جلوگیری از ترخیص این خودروها ادامه دارد و به این بخشنامه‎ها ختم نخواهد شد. این - قیمت نیسان خودروبر - اتفاق درحالی رخ داده است که هیچ‎ اقدامی در زمینه ترخیص خودروهای واردشده دارای تخلف ازسوی هیچ شخص حقیقی و حقوقی رخ نداده است. این بخشنامه که در سامانه گمرک ایران قرار گرفته، مربوط به مدیرکل مبارزه با جرایم سازمان‌یافته گمرک است که براساس آن مشخص شد بخشی از خودروهای وارداتی، پرونده‌ای در شعبه ۵ دادسرای عمومی و انقلاب (کارمندان دولت) دارند. پرونده‌هایی که ظاهرا متعلق به تعداد ۳۹ نفر از اشخاص حقیقی و حقوقی در جریان واردات خودرو از گمرک است. آزادسازی خودروهای وارداتی از گمرکات کشور در گرو تصمیمات وزارت صنعت است. بانک‌مرکزی و گمرک مانع آزادسازی این خودروها نیستند. وزیر صنعت نیز روز شنبه به ما وعده داد از روز گذشته (یکشنبه) مراحل ترخیص خودروهایی که به‌صورت قانونی وارد شده‌اند، انجام می‌شود که البته تا الان هیچ اتفاقی نیفتاده است.

 آیا این خودروها شامل قانون اموال متروکه خواهند شد؟ 
متروکه‎کردن این خودروها در دو حالت امکان‌پذیر است، یکی این‎که این خودروها را اظهار نکرده و دیگر آن‌که درخواست تمدید آن‌ها در گمرک - قیمت نیسان خودروبر - را ارائه نداده باشیم که البته هر دو کار را انجام داده‌ایم. همچنین درحال‎حاضر خواستار آزادسازی این خودروها هستیم اما گرفتار قوانین و مقررات شب‌وصبحی دولت شده‌ایم. به همین‌دلیل متروکه کردن این خودروها تنها اجحاف در حق مردم - قیمت نیسان خودروبر - است، چراکه بارها اعلام کرده‌ام این خودروها تنها اموال عمومی هستند ولاغیر.

 درصورتی‌که وضعیت ترخیص خودروهای مانده در گمرک مشخص شود، طی چند روز این خودروها از گمرک خارج می‌شود؟ 
ما همچنان امیدواریم وضعیت - قیمت نیسان خودروبر - این خودروها تعیین‌تکلیف نهایی شود و هر زمان که وزیر دستور آزادسازی آن‌ها را بدهد، همکاران ما طی ۷ روز هر خودرویی - قیمت نیسان خودروبر - را که قابلیت خروج داشته باشد، ترخیص خواهد کرد. - قیمت نیسان خودروبر - افزایش چشمگیر قیمت خودروهای وارداتی بعد از ترخیصشان از گمرک موجب افزایش مجدد نرخ خودرو در بازارهای مصرف خواهد شد. باتوجه به این‎که دولت، خارج از عرف این مابه‌التفاوت را از ما دریافت کرده است، ما نیز مجبوریم برخلاف وعده‌ای که به مردم داده‌ایم، این تفاوت قیمت را از آن‌ها بگیریم. بخشی از این خودروها با نرخ - قیمت نیسان خودروبر - ۴۲۰۰تومانی و برخی با دلار ۵۷۰۰تومانی وارد شده‌اند و باتوجه به این‎که امروز نرخ سنای مبادله‌ای حدود ۱۲هزارتومان است با پرداخت مابه‌التفاوت، قیمت - قیمت نیسان خودروبر - این خودروها حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد گران‌تر خواهد شد.

اولين صفحه   -  مبلغ کفی   -   تعرفه کفی   -   شماره تماس کفی   -   خدمات کفی   -   کفی خودروبر   -   کرایه کفی خودروبر   -   قیمت کفی خودروبر   -   مبلغ کفی خودروبر   -   تعرفه کفی خودروبر   -   شماره تماس کفی خودروبر   -   خدمات کفی خودروبر   -   جرثقیل خودروبر   -   کرایه جرثقیل خودروبر   -   قیمت جرثقیل خودروبر   -   مبلغ جرثقیل خودروبر   -   تعرفه جرثقیل خودروبر   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر   -   خدمات جرثقیل خودروبر   -   نیسان خودروبر   -   کرایه نیسان خودروبر   -   قیمت نیسان خودروبر   -   مبلغ نیسان خودروبر   -   تعرفه نیسان خودروبر   -   شماره تماس نیسان خودروبر   -   خدمات نیسان خودروبر   -   نیسان یدک کش   -   کرایه نیسان یدک کش   -   قیمت نیسان یدک کش   -   مبلغ نیسان یدک کش   -   تعرفه نیسان یدک کش   -   شماره تماس نیسان یدک کش   -   خدمات نیسان یدک کش   -   ماشین بر   -   کرایه ماشین بر   -   قیمت ماشین بر   -   مبلغ ماشین بر   -   تعرفه ماشین بر   -   شماره تماس ماشین بر   -   خدمات ماشین بر   -   خودرو سوار   -   کرایه خودرو سوار   -  آخرين صفحه