قیمت نیسان یدک کش

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00073.html

روند تغییرات پورشه کاین s را هم می‌توان به دو دوره بین ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ و ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ تقسیم‌بندی کرد. نسل اولیه این خودروها با یک موتور 4.8 لیتری از نوع v8 وارد بازار شد که توان تولید ۳۹۵ اسب بخار قدرت را داشت

۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳

پورشه کاین از دیروز تا به امروز

تولید و معرفی پورشه کاین به سال ۲۰۰۳ - قیمت نیسان یدک کش - برمی‌گردد که یک خودروی جدید و منحصربه‌فرد محسوب می‌شد. روند تولید این خودرو همچنان ادامه داشت - قیمت نیسان یدک کش - و - قیمت نیسان یدک کش - در سال ۲۰۱۹ هم تغییراتی در پورشه‌های کاین به وجود آمد. درحال حاضر مدل‌های مختلفی از این خودروها در بازار خریدوفروش پورشه کاین وجود دارد که قیمت و شرایط آنها با توجه - قیمت نیسان یدک کش - به شرایط - قیمت نیسان یدک کش - تولید خودرو تعیین می‌شود.

 بنابراین در - قیمت نیسان یدک کش - این مطلب می‌خواهیم روند تغییرات پورشه کاین را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم که مشخصات فنی آنها در گذر زمان به چه شکلی تغییر کرده است. البته در این مطلب سعی می‌کنیم که خودروهای بین ۲۰۱۰ - قیمت نیسان یدک کش - تا ۲۰۱۸ را بررسی کنیم.

 بنابراین در این مطلب می‌خواهیم روند تغییرات پورشه کاین را موردبررسی قرار دهیم و ببینیم - قیمت نیسان یدک کش - که مشخصات فنی آن درگذر زمان به - قیمت نیسان یدک کش - چه شکلی تغییر کرده است. البته در این مطلب - قیمت نیسان یدک کش - سعی می‌کنیم که خودروهای تولید سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۸ را بررسی کنیم.

قیمت نیسان یدک کش

پورشه کاین

باوجوداینکه خرید پورشه کاین از سال ۲۰۰۳ شروع - قیمت نیسان یدک کش - شد، اما بین سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ این مدل با یک موتور 3.6 لیتری از نوع VR6 وارد بازار شد. این موتور می‌توانست ۳۰۰ اسب بخار قدرت تولید - قیمت نیسان یدک کش - کند و - قیمت نیسان یدک کش - حداکثر گشتاور آن ۴۰۰ نیوتن متر در - قیمت نیسان یدک کش - ۳۰۰۰ دور در دقیقه باشد. در سال ۲۰۱۴ تغییراتی در این مدل از - قیمت نیسان یدک کش - کمپانی پورشه به وجود آمده که تنها مربوط به بحث آلایندگی خودرو بوده و از این زمان به بعد به‌عنوان یک خودروی سازگار با محیط‌زیست شناخته - قیمت نیسان یدک کش - می‌شد. در حال حاضر  پورشه کاین با همین مدل - قیمت نیسان یدک کش - و همین - قیمت نیسان یدک کش - وضعیت در بازار عرضه می‌شود.

پورشه - قیمت نیسان یدک کش - کاین s

 روند تغییرات پورشه کاین s را هم می‌توان به دو دوره بین ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ و ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ تقسیم‌بندی کرد. نسل اولیه این خودروها با یک موتور 4.8 لیتری از نوع v8 وارد بازار شد که توان تولید ۳۹۵ اسب بخار قدرت را داشت. نهایت گشتاور این خودرو ۵۰۰ نیوتن متر در ۳۵۰۰ دور در دقیقه بود. در نسل جدید پورشه کاین s شاهد تغییراتی در موتور بودیم که از یک موتور تویین توربو v8 در آن استفاده شد. این موضوع باعث شد که حداکثر قدرت خودرو به ۴۱۴ اسب بخار و حداکثر گشتاور آن همان ۵۰۰ نیوتن متر در ۱۳۵۰ دور در دقیقه باشد.

پورشه کاین s هیبرید

نسل - قیمت نیسان یدک کش - اولیه این خودروها در سال ۲۰۱۰ با یک - قیمت نیسان یدک کش - موتور  ۳ لیتری وارد بازار شد که موتور آن از نوع سوپر شارژ v6 بود. این موتور می‌توانست ۳۲۸ اسب بخار در ۵۵۰۰ دور در دقیقه و همچنین ۴۴۰ نیوتون متر در ۳۰۰۰ دور در دقیقه تولید کند. در تغییراتی که در سال ۲۰۱۴ در این موتور به وجود آمد، از یک موتور خاص تحت عنوان سوپرشارژ v6 PHEV در آن استفاده شد. - قیمت نیسان یدک کش - این تغییرات باعث شد که توان موتور به ۴۱۰ اسب بخار و نهایت گشتاور آن به ۵۹۰ نیوتون متر در ۳۰۰۰ دور در دقیقه برسد.

قیمت نیسان یدک کش

 پورشه کاین gts

پورشه کاین gts در سال ۲۰۱۰ با یک پیشرانه 4.8 لیتری از نوع 8v وارد بازار شد. این موتور قوی می‌توانست ۴۱۴ اسب بخار در ۶۵۰۰ دور در - قیمت نیسان یدک کش - دقیقه و همچنین نهایت گشتاور ۵۱۵ نیوتن متر در ۳۵۰۰ دور در دقیقه ایجاد کند. سال  ۲۰۱۵ تغییراتی در این خودرو به وجود آمد که حجم آن به 3.6 لیتر کاهش یافته و از یک موتور تویین توربو 6v - قیمت نیسان یدک کش - در آن استفاده شد. این تغییرات باعث شد که حداکثر قدرت خودرو به ۴۳۴ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه و حداکثر گشتاور آن به ۶۰۰ نیوتن متر در ۱۶۰۰ دور در دقیقه برسد.

پورشه کاین توربو

بدون شک بازار خریدوفروش پورشه کاین توربو یکی از محبوب‌ترین بازارهای کمپانی پورشه در ایران است و افراد زیادی حاضر به پرداخت قیمت پورشه کاین توربو هستند. این خودرو بین سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ با یک موتور 4.8 لیتری از نوع تویین توربو  v8 در بازار عرضه می‌شد. این موتور می‌توانست حداکثر قدرت ۴۹۰ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه - قیمت نیسان یدک کش - و حداکثر گشتاور ۷۰۰ نیوتن متر در ۲۲۵۰ دور در دقیقه ایجاد کند. بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ تغییرات جزئی در این خودرو به وجود - قیمت نیسان یدک کش - آمد که حداکثر قدرت آن را  ۵۱۳ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه و نهایت گشتاور آن را به ۷۵۰ نیوتون متر در ۲۲۵۰ دور در دقیقه رساند.

روند تغییرات موتور و همچنین تغییرات قیمت پورشه کاین توربو نشان می‌دهد که کمپانی پورشه هرسال سعی در قوی‌تر کردن خودروهای خود و استفاده از موتورهای با بازدهی بیشتر دارد. این تغییرات می‌تواند شامل تغییر در حجم موتور یا تغییر در نوع موتور استفاده‌شده در خودرو باشد. درهرصورت در بازار خریدوفروش پورشه کاین به این تغییرات توجه داشته باشید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

منبع : ویرلن

اولين صفحه   -  مبلغ کفی خودروبر   -   تعرفه کفی خودروبر   -   شماره تماس کفی خودروبر   -   خدمات کفی خودروبر   -   جرثقیل خودروبر   -   کرایه جرثقیل خودروبر   -   قیمت جرثقیل خودروبر   -   مبلغ جرثقیل خودروبر   -   تعرفه جرثقیل خودروبر   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر   -   خدمات جرثقیل خودروبر   -   نیسان خودروبر   -   کرایه نیسان خودروبر   -   قیمت نیسان خودروبر   -   مبلغ نیسان خودروبر   -   تعرفه نیسان خودروبر   -   شماره تماس نیسان خودروبر   -   خدمات نیسان خودروبر   -   نیسان یدک کش   -   کرایه نیسان یدک کش   -   قیمت نیسان یدک کش   -   مبلغ نیسان یدک کش   -   تعرفه نیسان یدک کش   -   شماره تماس نیسان یدک کش   -   خدمات نیسان یدک کش   -   ماشین بر   -   کرایه ماشین بر   -   قیمت ماشین بر   -   مبلغ ماشین بر   -   تعرفه ماشین بر   -   شماره تماس ماشین بر   -   خدمات ماشین بر   -   خودرو سوار   -   کرایه خودرو سوار   -   قیمت خودرو سوار   -   مبلغ خودرو سوار   -   تعرفه خودرو سوار   -   شماره تماس خودرو سوار   -   خدمات خودرو سوار   -   جرثقیل یدک کش   -   کرایه جرثقیل یدک کش   -  آخرين صفحه