قیمت کفی اختیاریه

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00255.html
آدرین هالمارک، مدیرعامل بنتلی

تقاضا برای محصولات شاسی بلند در سراسر جهان 55درصد کل تقاضا برای خودروهای لوکس را تشکیل می‌دهد و برای ما که در سطح فوق لوکس فعالیت می‌کنیم هم همین نرخ صادق است. 

۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۸

گفت‌وگوی نشریه اتوموتیو نیوز با آدرین هالمارک، مدیرعامل بنتلی

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، آدرین هالمارک ماه فوریه سال جاری به‌عنوان مدیرعامل بنتلی - قیمت کفی اختیاریه - انتخاب شد و 12سال پس‌از ترک این برند فوق لوکس باری دیگر به آن بازگشت. بنتلی از نزدیک در ساخت و رونمایی کانتیننتال GT، نخستین خودرو بنتلی تحت - قیمت کفی اختیاریه - مالکیت گروه خودروسازی فولکس‌واگن مشارکت داشت و زمانی که بنتلی را ترک کرد، مدیر فروش آن بود. - قیمت کفی اختیاریه - او در ابتدا در گروه فولکس‌واگن باقی ماند و تا مقام مدیریت اجرایی برای آسیا - قیمت کفی اختیاریه - ترفیع گرفت، اما بعد به ساب رفت و اداره فروش جهانی این برند را عهده‌دار شد. او تنها 11ماه در این سمت باقی ماند و بعد به جگوار لندروور رفت و خود را تا مقام مدیریت استراتژیک این گروه بالا - قیمت کفی اختیاریه - کشید. هالمارک در دوران سختی به بنتلی بازگشته است، اما - قیمت کفی اختیاریه - در گفت‌وگوی اخیرش با اتوموتیو نیوز - قیمت کفی اختیاریه - گفته که ضررهای فعلی موقتی و کوتاه‌مدت هستند.

استاندارد WLTP (رویه تست هماهنگ جهانی خودروهای سبک) بسیاری از - قیمت کفی اختیاریه - خودروسازان را به دردسر انداخته است. آیا تصمیم شما برای کنار گذاشتن مدل دیزل بنتیگا هم به این مربوط می‌شود؟ 

بله و خیر. دلیل اصلی تصمیم ما به کاهش - قیمت کفی اختیاریه - تقاضا برای خودروهای دیزل ظرف چند سال گذشته برمی‌گردد. به علاوه استاندارد WLTP هم کار ما را به تعویق انداخت و می‌دانستیم تا زمانی که مدل دیزل را بر اساس این استانداردها آماده کنیم، قوانین جدیدی از راه خواهند رسید. موتور بنزین‌سوز V8 جای دیزل را پر خواهد کرد. 

گزارش‌های مالی فولکس‌واگن حاکی از آن است که عرضه کانتیننتال GT با کندی صورت خواهد گرفت. چه مساله‌ای به این تصمیم انجامیده است؟ 

چند مساله که البته هیچ کدام اساسی نه اما فرسایشی و زمان‌بر هستند. اول این‌که ما تصمیم گرفته‌ایم از عالی‌ترین سیستم دوکلاچه برای خودروهای اسپرتمان استفاده کنیم و یکی از چالش‌هایی که دست کم گرفتیم، اصلاح این سیستم برای یک خودرو فوق لوکس بوده است. دومین نکته عمده استاندارد WLTP بود.

و علاوه بر آن ما وسواس زیادی در خصوص فواصل پنل‌ها و انحنای آن‌ها داریم و تا به چیزی که از نظرمان درست باشد نرسیم، رضایت نمی‌دهیم. البته ضربه نهایی تغییرات در استاندارد WLTP را نیز نباید نادیده - قیمت کفی اختیاریه - گرفت. 

 آیا مدل GT کاملا آماده است؟

این مدل از ژوئیه گذشته آماده بوده و فقط به خاطر مسائل مربوط به استاندارد WLTP متوقف شده است. ظرفیت - قیمت کفی اختیاریه - تولید ما در سطح مطلوبی است و این ماشین - قیمت کفی اختیاریه - نظر کارشناسان را به خود جلب کرده و می‌دانیم که در بازار برنده خواهد بود. قبلا هم این کار - قیمت کفی اختیاریه - را کرده‌ایم. سال‌ها پیش نیز عرضه GT را 8ماه به تعویق انداختیم تا به بهترین خودرو در نوع خود بدل شود. 

 فروش بنتیگا از فروش مدل قبلی - قیمت کفی اختیاریه - کانتیننتال GT پیشی گرفته است. آیا فکر می‌کنید با عرضه مدل جدید، دوباره GT به پرفروش‌ترین محصول بنتلی بدل شود؟

خیر. تقاضا برای محصولات شاسی بلند در سراسر جهان 55درصد کل تقاضا برای خودروهای لوکس را تشکیل می‌دهد و برای ما که در سطح فوق لوکس فعالیت می‌کنیم هم همین نرخ - قیمت کفی اختیاریه - صادق است. 

با در نظر گرفتن این‌که رولز - قیمت کفی اختیاریه - رویس با - قیمت کفی اختیاریه - کولینان و لامبورگینی با اوروس وارد بازار شاسی بلندها شده‌اند، می‌توانید به الگوی مشابه پی ببرید. کوپه‌ها یکی از کوچک‌ترین بخش‌های بازار هستند. ما شاسی - قیمت کفی اختیاریه - بلند بنتیگا را پرچمدار فروش بنتلی می‌دانیم. هرچند کانتیننتال GT محصولی است که تصویر برند ما - قیمت کفی اختیاریه - را ارائه می‌دهد. 

آیا نگران رقابت بنتیگا با محصولات لامبورگینی، رولز رویس، فراری و - قیمت کفی اختیاریه - آستون مارتین نیستید؟ 

به هیچ وجه. زیبایی برندهای فوق لوکس این است که آن‌ها هرکدام به خوبی جایگاه خود را پیدا کرده‌اند. تمام پژوهش‌ها در زمینه خودروهای لوکس نشان می‌دهد که تنها 1 تا 2درصد از خریداران محصولات فوق لوکس به سراغ برندهای دیگر می‌روند. رولز رویس کارش را از جایی شروع می‌کند که ما تمام کرده‌ایم و به همین خاطر است که نسبت فروش جهانی ما به آن ســـــــه به یک است. 
آستون مارتین داستان کاملا متفاوتی - قیمت کفی اختیاریه - است. 

ما در گذشته درباره خودروهای اسپرت صحبت کرده‌ایم، اما فکر نمی‌کنم به خودروهای اسپرت نیازی داشته باشیم. در گروه خودروسازی فولکس‌واگن به اندازه کافی خودرو اسپرت - قیمت کفی اختیاریه - وجود دارد. 
لامبورگینی - قیمت کفی اختیاریه - و پورشه برندهایی اسپرت هستند. ما جایگاه خاص خودمان را داریم و در هر بخشی یک مدل GT نیز عرضه می‌کنیم. 

 آیا فروش سالانه‌تان به 10هزار دستگاه محدود خواهد ماند یا می‌خواهید آن را افزایش دهید؟

بازار از زمان معرفی کانتیننتالGT،  4برابر شده و حجم - قیمت کفی اختیاریه - تولید ما نیز به همین نسبت افزایش پیدا کرده است. 

گمان نمی‌کنم که بتوانیم ظرفیت - قیمت کفی اختیاریه - تولیدمان را به 4هزار دستگاه - قیمت کفی اختیاریه - افزایش دهیم، این کار دیوانگی است. می‌توانیم به جوانان این - قیمت کفی اختیاریه - دوره امیدوار باشیم اما نمی‌توانیم با قاطعیت نظر دهیم. 
 

اولين صفحه   -  مبلغ یدک کش اختیاریه   -   تعرفه یدک کش اختیاریه   -   شماره تماس یدک کش اختیاریه   -   خدمات یدک کش اختیاریه   -   حمل خودرو اختیاریه   -   کرایه حمل خودرو اختیاریه   -   قیمت حمل خودرو اختیاریه   -   مبلغ حمل خودرو اختیاریه   -   تعرفه حمل خودرو اختیاریه   -   شماره تماس حمل خودرو اختیاریه   -   خدمات حمل خودرو اختیاریه   -   حمل ماشین اختیاریه   -   کرایه حمل ماشین اختیاریه   -   قیمت حمل ماشین اختیاریه   -   مبلغ حمل ماشین اختیاریه   -   تعرفه حمل ماشین اختیاریه   -   شماره تماس حمل ماشین اختیاریه   -   خدمات حمل ماشین اختیاریه   -   کفی اختیاریه   -   کرایه کفی اختیاریه   -   قیمت کفی اختیاریه   -   مبلغ کفی اختیاریه   -   تعرفه کفی اختیاریه   -   شماره تماس کفی اختیاریه   -   خدمات کفی اختیاریه   -   کفی خودروبر اختیاریه   -   کرایه کفی خودروبر اختیاریه   -   قیمت کفی خودروبر اختیاریه   -   مبلغ کفی خودروبر اختیاریه   -   تعرفه کفی خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس کفی خودروبر اختیاریه   -   خدمات کفی خودروبر اختیاریه   -   جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   کرایه جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   قیمت جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   مبلغ جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   تعرفه جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   خدمات جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   نیسان خودروبر اختیاریه   -   کرایه نیسان خودروبر اختیاریه   -  آخرين صفحه