ماشین بر اختیاریه

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00288.html

خرید مرسدس بنز سری S همیشه برای قشری خاص است. این خودرو از همان ابتدا در دسته خودروهای فوق لوکس قرار می‌گرفت و از همین رو همیشه با برادرانش فرق داشت.

۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۳

5 خودروی پرفروش مرسدس بنز در بازار جهانی را بشناسید

بهترین مرسدس بنزهای یکی دو سال گذشته کدام‌اند؟ شاید پاسخ دادن به این سؤال سخت باشد چون در هر سبکی که بخواهید بنز محصولی متفاوت و قدرتمند برایتان دارد. از همین رو خریدوفروش مرسدس بنز نیز به اولین انتخاب برای خریداران - ماشین بر اختیاریه - و ماشین‌دوستان تبدیل می‌شود. از سدان‌ها گرفته تا ماشین‌های اسپرت، مرسدس بنز - ماشین بر اختیاریه - هر چیزی که بخواهید برای شما تدارک دیده است. فقط باید بدانید بهترین مدل کدام است. این شما و این هم بهترین مرسدس بنزهای چند سال گذشته.

ماشین بر اختیاریه

بنزCLA45  (سری 2017)

این بنز شیک و قدرتمند تولید اواخر سال 2016 است اما به‌عنوان یک مدل 2017 خریدوفروش می‌شود. قیمت بنز CLA45 چیزی حدود یک و نیم میلیارد تومان است و می‌توان گفت که با یکی از قدرتمندترین در خانواده بنز طرف هستیم. موتور این بنز توانایی تولید 381 اسب بخار قدرت با 6000 دور در دقیقه رادار است. این موتور پیچیده با مصرف حدوداً 7.2 لیتر بر هر صد کیلومتر می‌تواند تا 249 کیلومتر بر ثانیه حرکت و این تنها بخشی از ویژگی‌های آن است. استفاده از - ماشین بر اختیاریه - سیستم‌های امنیتی پیشرفته - ماشین بر اختیاریه - به‌اضافه آپشن های فوق‌العاده و ظاهری زیبا باعث می‌شود تا خرید بنز CLA45 به یک اتفاق به‌یادماندنی تبدیل شود.

بنز S450 ( 2018 )

- ماشین بر اختیاریه -

خرید مرسدس بنز سری S همیشه برای قشری خاص است. این خودرو از همان ابتدا در دسته خودروهای فوق لوکس قرار می‌گرفت و از همین رو همیشه با برادرانش فرق داشت. قیمت مرسدس بنز S450 در بازار خارج از ایران چیزی حدود 90 هزار دلار است (حتی بیشتر) و بدون هر شک و تردیدی ارزش پولی که برایش صرف می‌شود را دارد. موتور این سری از بنز توانایی تولید 455 اسب بخار را دارد! این موضوع به‌تنهایی می‌تواند تنها دلیل خرید یک بنز باشد. به همه این‌ها ماکزیمم سرعت 250 کیلومتر بر ساعت را اضافه کنید تا لیستتان تکمیل شود.

بنز 300  SLc ( 2018 )

قیمت بنز Slc سری 2018 به نسبت هم‌خانواده‌هایش - ماشین بر اختیاریه - کم‌تر است و این موضوع به‌راحتی در ساختار فنی آن قابل یافت - ماشین بر اختیاریه - است. این یعنی موتور توربو شارژی این بنز توان تولید تنها 241 اسب بخار را دارد - ماشین بر اختیاریه - در سری C300 به نهایتاً 360 اسب بخار می‌رسد. این تغییر سری نیز تنها افزایش قیمت را با خود به همراه دارد. به‌اضافه تمامی این موارد پیشرفته‌ترین سیستم‌های امنیتی باعث می‌شود تا این سری از بنز ارزش پولی که برایشان صرف می‌کنید را داشته باشد. در ضمن به یاد داشته باشید که - ماشین بر اختیاریه - هر بنزی با سیستم تعلیق خودروهای اسپرت به بازار وارد نمی‌شود!

بنز SL 550  (2018)

خریدوفروش بنز Sl معمولاً در رده خودروهای لوکس و نیمه اسپرت قرار می‌گیرد و از همین رو با بقیه متفاوت است. برای مثال امکانت داخلی این خودرو ممکن است از سری قبلی یعنی بنز Slc کمتر باشد اما در عوض بهترین کیفیت ممکن از مواد - ماشین بر اختیاریه - در طراحی صندلی‌ها و کابین این خودرو استفاده‌شده است. همچنین زیبایی ظاهری این خودرو - ماشین بر اختیاریه - باعث می‌شود تا تنها در دو مدل درب کوپه و رودستر عرضه شود و همین موضوع برای ارزش خرید آن کافی است.

بنزC Class facelift  (2018)

خریدوفروش بنز سری C سال - ماشین بر اختیاریه - 2018 در کمال تعجب با مدل فیس لیفت - ماشین بر اختیاریه - شده انجام می‌شود و همین موضوع آن را یکی از شیک‌ترین - ماشین بر اختیاریه - و تشریفاتی‌ترین خودروهای چند سال اخیر - ماشین بر اختیاریه - بنز تبدیل می‌کند. هم‌چنین این خودرو جزو معدود بنزهای سری C - ماشین بر اختیاریه - است که از تکنولوژی EQ بوست استفاده می‌کند. این تکنولوژی باعث می‌شود تا بنز C سال 2018 با کمترین میزان مصرف سوخت و در کمال تعجب با افزایش توان موتور به‌سرعت خود ادامه دهد. این سری در مدل‌های C200 و C220 جزو آن دسته از خودرو اسپرت و - ماشین بر اختیاریه - نیمه اسپرت بنز قرار می‌گیرد که با بیشترین میزان زیبایی توان قدرتی 250 کیلومتر بر ساعت راداراست. خودرویی زیبا و درعین‌حال قدرتمند که کم از لوکس‌ترین دارایی - ماشین بر اختیاریه - کلکسیونرها ندارد.

منبع : ویرلن

اولين صفحه   -  کرایه جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   قیمت جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   مبلغ جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   تعرفه جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   خدمات جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   نیسان خودروبر اختیاریه   -   کرایه نیسان خودروبر اختیاریه   -   قیمت نیسان خودروبر اختیاریه   -   مبلغ نیسان خودروبر اختیاریه   -   تعرفه نیسان خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس نیسان خودروبر اختیاریه   -   خدمات نیسان خودروبر اختیاریه   -   نیسان یدک کش اختیاریه   -   کرایه نیسان یدک کش اختیاریه   -   قیمت نیسان یدک کش اختیاریه   -   مبلغ نیسان یدک کش اختیاریه   -   تعرفه نیسان یدک کش اختیاریه   -   شماره تماس نیسان یدک کش اختیاریه   -   خدمات نیسان یدک کش اختیاریه   -   ماشین بر اختیاریه   -   کرایه ماشین بر اختیاریه   -   قیمت ماشین بر اختیاریه   -   مبلغ ماشین بر اختیاریه   -   تعرفه ماشین بر اختیاریه   -   شماره تماس ماشین بر اختیاریه   -   خدمات ماشین بر اختیاریه   -   خودرو سوار اختیاریه   -   کرایه خودرو سوار اختیاریه   -   قیمت خودرو سوار اختیاریه   -   مبلغ خودرو سوار اختیاریه   -   تعرفه خودرو سوار اختیاریه   -   شماره تماس خودرو سوار اختیاریه   -   خدمات خودرو سوار اختیاریه   -   جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   کرایه جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   قیمت جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   مبلغ جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   تعرفه جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   خدمات جرثقیل یدک کش اختیاریه   -  آخرين صفحه