ماشین بر اسلامشهر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00393.html

هنوز هم مدل B1 ازاپل امگا خریداران خاص خود را دارد و مدل سال ۱۹۹۵ آن، در بازارهای آنلاین داخل ایران بین ۵۴ تا ۶۵ میلیون تومان معامله می‌شود

۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸

چرا اپل امگا هنوز هم طرفدار دارد؟

- ماشین بر اسلامشهر -

عنوان‌های مختلفی مانند «غرور آلمانی» یا «سدان پلوخوری» برای اپل امگا به کار - ماشین بر اسلامشهر - گرفته می‌شود که همگی آنها نشان از کیفیت این محصول از صنعت خودروسازی آلمان و جایگاه - ماشین بر اسلامشهر - آن در میان خریداران دارد. در بازار ایران نیز با نگاهی به قیمت خرید و فروش این خودرو می‌بینیم که امگاهای بیست و چند ساله با بهایی بیشتر از بسیاری از خودروهای صفر کیلومتر داخلی معامله می‌شوند.

کارخانه اپل، - ماشین بر اسلامشهر - مدل امگا را بین سال‌های ۱۹۸۶ تا ۲۰۰۳ در سه سری مختلف تولید و به بازار جهانی عرضه کرد. سری دوم این خودرو به شکل گسترده به بازار ایران وارد شد - ماشین بر اسلامشهر - و خودرویی - ماشین بر اسلامشهر - که با نام امگا در ایران - ماشین بر اسلامشهر - شناخته می‌شود به سری امگا B1اختصاص دارد. البته آخرین سری از امگا نیز به شکلی بسیار محدود به کشور وارد شد که با نام تجاری امگا B2 از آن یاد می‌شود.

ماشین بر اسلامشهر

اما امگا B1، که در ایران طرفداران زیادی هم داشت، بین سال‌های ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۹ تولید شد. مدل‌های وارداتی این خودرو غالبا تولید سال ۱۹۹۵ بودند که در زمان - ماشین بر اسلامشهر - خود مشخصات فنی بسیار پیشرفته‌ای داشتند. از نظر ظاهری، ابعاد بزرگ این خودرو آن را در رده اگزکیتو قرار می‌دهد که مختص خودروهای سواری بزرگتر از خودروهای خانوادگی است. همین موضوع موجب شد تا دستکم از نظر طراحی بدنه، امگا مورد‌پسند سلیقه‌هایی - ماشین بر اسلامشهر - ویژه قرا بگیرد.

با این حال هنوز هم مدل B1 ازاپل امگا خریداران خاص خود را دارد و مدل سال ۱۹۹۵ آن، در بازارهای آنلاین داخل ایران بین ۵۴ تا ۶۵ میلیون تومان معامله می‌شود که گاهی این رقم با توجه به سالم بودن خودرو بهبیش از ۸۰ میلیون تومان نیز می‌رسد.ناگفته نماند به - ماشین بر اسلامشهر - محض ورود به داخل اتاق خودرو و دیدن دوخت صندلی‌ها و طراحی چشم‌نواز کنسول میانی و مواد به کار رفته در آن، دلیل این قیمت‌گذاری مشخص می‌شود.

یکی از دلایل دیگر جذابیت این خودرو برای ایرانی‌ها به کیفیت پیشرانه آن برمی‌گردد که هنوز، بعد - ماشین بر اسلامشهر - از گذشت بیش از دو دهه ، می‌تواند بدون نقایص جدی کار کند. امگاهای موجود در ایران دارای دو نوع پیشرانه متفاوت هستند. نوع چهار سیلندر این خودرو با حجم ۲۰۰۰ سی‌سی دارای گیربکس دستی است. حجم پیشرانه در نوع شش سیلندر موجود در کشور به ۳۰۰۰ سی‌سی می‌رسد و گیربکس آن نیز از نوع خودکار در نظر گرفته شده است.

چیزی که شاید بعضی خریداران این خودروی خوش‌ساخت و کم - ماشین بر اسلامشهر - استهلاک را ناامید ‌کند، به سنگینی خودرو در زمان حرکت مربوط می‌شود، و این دقیقا همان دلیلی است که موجب شد کارخانه اپل با ساخت مدل‌های جوان‌پسند و اسپرت مانند اپل کورسا به دوستداران هیجان رانندگی پاسخ بدهد. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که کارشناسان خودرو، امگاهای شش سیلندر را که تعداد بسیار محدودی از آنها در ایران وجود دارد، دارای شتاب قابل قبولی می‌دانند.

یکی دیگر از نکات - ماشین بر اسلامشهر - جالب توجه در مورد اپل امگا، امکانات جانبی این خودرو است. ۲۴ سال پیش، وقتی  کارخانه اپل ساخت مدل دوم امگا را آغاز کرد علاوه بر تولید پیشرانه‌ای مدرن، تمام دیگر فناوری‌های روز جهان را در این خودرو به کار گرفت و امکاناتی مانند سان‌روف، پنجره‌ها و آینه‌های برقی، گرمکن‌ صندلی، کروز کنترل، ترمز ABS و سیستم تهویه و صوتی پیشرفته در این خودرو به چشم می‌خورد.

منبع : - ماشین بر اسلامشهر - ویرلن

اولين صفحه   -  کرایه جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   قیمت جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   مبلغ جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   تعرفه جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   خدمات جرثقیل خودروبر اسلامشهر   -   نیسان خودروبر اسلامشهر   -   کرایه نیسان خودروبر اسلامشهر   -   قیمت نیسان خودروبر اسلامشهر   -   مبلغ نیسان خودروبر اسلامشهر   -   تعرفه نیسان خودروبر اسلامشهر   -   شماره تماس نیسان خودروبر اسلامشهر   -   خدمات نیسان خودروبر اسلامشهر   -   نیسان یدک کش اسلامشهر   -   کرایه نیسان یدک کش اسلامشهر   -   قیمت نیسان یدک کش اسلامشهر   -   مبلغ نیسان یدک کش اسلامشهر   -   تعرفه نیسان یدک کش اسلامشهر   -   شماره تماس نیسان یدک کش اسلامشهر   -   خدمات نیسان یدک کش اسلامشهر   -   ماشین بر اسلامشهر   -   کرایه ماشین بر اسلامشهر   -   قیمت ماشین بر اسلامشهر   -   مبلغ ماشین بر اسلامشهر   -   تعرفه ماشین بر اسلامشهر   -   شماره تماس ماشین بر اسلامشهر   -   خدمات ماشین بر اسلامشهر   -   خودرو سوار اسلامشهر   -   کرایه خودرو سوار اسلامشهر   -   قیمت خودرو سوار اسلامشهر   -   مبلغ خودرو سوار اسلامشهر   -   تعرفه خودرو سوار اسلامشهر   -   شماره تماس خودرو سوار اسلامشهر   -   خدمات خودرو سوار اسلامشهر   -   جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   کرایه جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   قیمت جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   مبلغ جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   تعرفه جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   خدمات جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -  آخرين صفحه