مبلغ جرثقیل یدک کش

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00095.html
لوازم یدکی

افزایش تقاضای لوازم یدکی و بیشترشدن مراجعه مشتریان به تعمیرگاه‌ها در روزهای پایانی سال، طبق روال سالیان گذشته موضوعی است که انتظار می‌رفت طی ماه‌های گذشته برنامه‌ریزی مناسبی درمورد آن صورت بگیرد.

۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲

مشکل کمبود لوازم یدکی با ترخیص قطعات دپوشده حل می‌شود

 به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، از ماه‌ها - مبلغ جرثقیل یدک کش - قبل فعالان بازار لوازم یدکی و - مبلغ جرثقیل یدک کش - افراد مسئول در اتحادیه‌ها و انجمن‌های مرتبط، چالش‌های شب عید این بازار را پیش‌بینی کرده بودند. افزایش تقاضای لوازم یدکی و بیشترشدن مراجعه مشتریان به تعمیرگاه‌ها در روزهای پایانی سال، طبق روال سالیان گذشته موضوعی است که انتظار - مبلغ جرثقیل یدک کش - می‌رفت طی ماه‌های گذشته - مبلغ جرثقیل یدک کش - برنامه‌ریزی مناسبی درمورد آن صورت بگیرد. اما شرایط امروز این بازار نشان می‌دهد نه‌تنها برنامه‌ریزی صحیحی برای تامین نیاز فعلی صورت نگرفته است، بلکه ظاهرا کسی به فکر مدیریت شرایط - مبلغ جرثقیل یدک کش - فعلی هم نیست. 

   در بازار آشفته سودجویان منتفع می‌شوند
بر این اساس رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران در - مبلغ جرثقیل یدک کش - گفت‌وگو با - مبلغ جرثقیل یدک کش - روزنامه «دنیای خودرو» در خصوص - مبلغ جرثقیل یدک کش - اخباری که مبنی‌بر احتکار قطعات و عرضه آن‎ها پس از افزایش قیمت به بازار شنیده می‌شود، با تاکید بر اینکه اتحادیه تعمیرکاران خودرو پیش از این بارها در مورد شرایط بازار شب عید این - مبلغ جرثقیل یدک کش - بخش هشدار داده بود، توضیح داد: «در شرایط فعلی با وضعیت بسیار نامناسب اقتصادی در کشور مواجهیم. به این ترتیب، غیر - مبلغ جرثقیل یدک کش - از حوزه لوازم یدکی خودرو، در بخش‌های دیگر نیز شاهد شرایط مشابه هستیم. این امر باعث می‌شود بعضی از افراد سودجو اقلامی را در انبارها نگهداری کنند و با عدم عرضه کافی، باعث گران شدن قطعات و لوازم یدکی در بازار این روزها شوند.» علیرضا نیک‌آیین با بیان این‎که سودجویان با از بین بردن تعادل میان عرضه و تقاضا امکان کسب - مبلغ جرثقیل یدک کش - سودهای کلان را خواهند داشت، گفت: «در این شرایط حجم تقاضا افزایش یافته است، در حالی که عرضه به اندازه کافی - مبلغ جرثقیل یدک کش - وجود ندارد. این در حالی است که قطعات و لوازم یدکی به اندازه کافی در انبارها موجود است.» وی ادامه داد: «با به‎کاربردن چنین روش‌هایی در بازار عرضه و موجودی قطعات و لوازم یدکی خودرو با مشکل جدی مواجه می‌شود و - مبلغ جرثقیل یدک کش - قیمت‌ها به شدت بالا می‌رود.» نیک‌آیین در خصوص عملکرد اتحادیه برای نظارت - مبلغ جرثقیل یدک کش - بر فعالیت تعمیرکاران در سال‌های اخیر با اشاره به این‎که طی سال‌های گذشته اقدامات سازماندهی شده و مشخصی به منظور نظم‌دهی عملکرد تعمیرکاران خودرو در تهران انجام شده است تا در چنین شرایطی وضعیت از کنترل خارج نشود، گفت: «ما بر فعالیت قانونمند واحدها و تعمیرگاه‌های خودرو تاکید زیادی - مبلغ جرثقیل یدک کش - داریم. بنابراین برای حل این مشکل، تیم بازرسی اتحادیه با حدود 100بازرس در حال فعالیت است. در این زمینه منطقه‌بندی‌ها انجام شده و حکم‌ها ارائه شده است و کار به صورت جدی پیگیری می‌شود.»

   مشکل کمبود قطعه به عمقی که می‌گویند، نیست
نیک‌آیین در رابطه با موجودی و عرضه قطعات - مبلغ جرثقیل یدک کش - خارجی در بازار، - مبلغ جرثقیل یدک کش - افزود: «در این زمینه باید گفت عرضه قطعات خارجی در بازار کاهش قابل توجهی داشته است. چراکه واردات قطعات و لوازم - مبلغ جرثقیل یدک کش - یدکی خودرو تبدیل به مشکل جدی شده است. به دلیل چالش‌هایی که در مبادی گمرک وجود دارد، واردکنندگان نمی‌توانند قطعات مورد نظر را وارد یا ترخیص کنند. در عین حال فرایند ترخیص کالا بسیار طولانی شده است.» علیرضا نیک‌آیین در این خصوص که درحال‎حاضر مشکلات متعددی در زمینه تامین قطعات موردنیاز خودروها در بازار وجود دارد، اظهار کرد: «این مشکل درمورد لوازم یدکی و قطعات مصرفی وجود دارد. البته باید توجه داشت که حجم قابل‌توجهی قطعات وارد کشور شده و در گمرکات دپوشده و منتظر ترخیص هستند. در صورت ترخیص این قطعات، - مبلغ جرثقیل یدک کش - بخش قابل‌توجهی از مشکل موجود در بازار از بین خواهد رفت.» وی در ادامه افزود: «درحال‎حاضر بخش اعظمی از مشکلات ایجاد شده به دلیل وجود قوانین دست و پاگیر گمرک است. در غیر این‌صورت، مشکلی در - مبلغ جرثقیل یدک کش - زمینه تامین و موجودی لوازم‌یدکی به وجود نمی‌آمد.» وی در توضیح این مطلب که برخی از واردکنندگان لوازم یدکی معتقدند به زودی با کمبود جدی قطعات خودرو در بازار مواجه خواهیم بود، اظهار کرد: «من با توجه به - مبلغ جرثقیل یدک کش - اطلاعی که از بازار دارم می‌گویم این موضوع با این شدت که مطرح می‌شود، صحت ندارد و اگر ترخیص قطعات در گمرک مانده هرچه زودتر انجام شود، مشکلات موجود در این زمینه حتما برطرف خواهد شد. چه‎بسا با اخبار جدیدی که در زمینه ترخیص کانتینرهای قطعات و لوازم یدکی شنیده می‌شود، می‌توان پیش‌بینی کرد مشکل با این - مبلغ جرثقیل یدک کش - عمقی که گفته می‌شود، در بازار به وجود نیاید.»

اولين صفحه   -  تعرفه نیسان یدک کش   -   شماره تماس نیسان یدک کش   -   خدمات نیسان یدک کش   -   ماشین بر   -   کرایه ماشین بر   -   قیمت ماشین بر   -   مبلغ ماشین بر   -   تعرفه ماشین بر   -   شماره تماس ماشین بر   -   خدمات ماشین بر   -   خودرو سوار   -   کرایه خودرو سوار   -   قیمت خودرو سوار   -   مبلغ خودرو سوار   -   تعرفه خودرو سوار   -   شماره تماس خودرو سوار   -   خدمات خودرو سوار   -   جرثقیل یدک کش   -   کرایه جرثقیل یدک کش   -   قیمت جرثقیل یدک کش   -   مبلغ جرثقیل یدک کش   -   تعرفه جرثقیل یدک کش   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش   -   خدمات جرثقیل یدک کش   -   چرخگیر   -   کرایه چرخگیر   -   قیمت چرخگیر   -   مبلغ چرخگیر   -   تعرفه چرخگیر   -   شماره تماس چرخگیر   -   خدمات چرخگیر   -   امداد خودرو ابوذر   -   کرایه امداد خودرو ابوذر   -   قیمت امداد خودرو ابوذر   -   مبلغ امداد خودرو ابوذر   -   تعرفه امداد خودرو ابوذر   -   شماره تماس امداد خودرو ابوذر   -   خدمات امداد خودرو ابوذر   -   امداد خودرو سیار ابوذر   -   کرایه امداد خودرو سیار ابوذر   -   قیمت امداد خودرو سیار ابوذر   -  آخرين صفحه