مبلغ خودرو سوار

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00088.html
X7

در این میان خودروهای چینی‌ متعددی به‌صورت رسمی به بازار معرفی شدند که درپی ممنوعیت واردات خودرو و مشکلات به‌وجودآمده در زمینه تامین قطعات منفصله، تاکنون نتوانستند به‌صورت عمده و با تیراژ بالا وارد بازار شوند. همین موضوع سبب شد پس‌از عرضه محدود با افزایش شدید قیمت مواجه شوند.

۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲

خرید چینی‌هایی که سر به فلک کشیده‌اند منطقی است؟!

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، با آغاز سال 97 بسیای از کارشناسان و فعالان صنعت خودرو، روزهای بسیار خوبی را برای این صنعت متصور بودند، - مبلغ خودرو سوار - زیرا شرکت‌های تولیدکننده و واردکننده خودرو مدل‌های توانمندی را برای عرضه در سال جاری معرفی کردند. اما به‌تدریج با برهم خوردن توافقنامه برجام و آغاز دور جدید تحریم‌ها، این تصورات به یک رویای دست‌نیافتنی تبدیل شد و بازار خودرو یکباره در شوک جدی فرو رفت.
در این میان خودروهای چینی‌ متعددی به‌صورت رسمی به بازار معرفی شدند که درپی ممنوعیت واردات خودرو و مشکلات به‌وجودآمده در - مبلغ خودرو سوار - زمینه تامین قطعات منفصله، تاکنون نتوانستند به‌صورت عمده و با تیراژ بالا وارد بازار شوند. همین موضوع سبب شد پس‌از عرضه محدود با افزایش شدید قیمت مواجه شوند.
به‌عنوان مثال می‌توان به برند دامای اشاره کرد که سال گذشته توسط شرکت - مبلغ خودرو سوار - یاران‌ خودرو اروند با دو مدل X7 و X5 به بازار معرفی شد. این شرکت در ابتدا اعلام کرد قصد دارد تعداد محدودی از این خودروها را - مبلغ خودرو سوار - به‌صورت وارداتی به بازار عرضه و پس از مدتی اقدام به تولید و مونتاژ آن در کشور کند. بر این اساس قرار بود در ابتدا دامای X7 با قیمتی حدود 198میلیون‌تومان و دامای X5 با قیمتی حدود 140میلیون‌تومان به بازار عرضه شود. اما با بسته شدن - مبلغ خودرو سوار - سایت ثبتارش و ممنوعیت واردات - مبلغ خودرو سوار - خودرو، تعداد محدودی از خودروهای ثبت‌نامی پشت درهای بسته گمرک ماندند. سرانجام پس از ماه‌ها انتظار، چندی‌پیش تعدادی از این - مبلغ خودرو سوار - خودروها که شامل دامای X7 نیز می‌شد از گمرک ترخیص و فرآیند شماره‌گذاری آن‌ها طی شد. 
اما نکته قابل‌توجه در این مدت، افزایش چند برابری نرخ ارز و قوانین سختگیرانه گمرکی مبنی‌بر دریافت مابه‌التفاوت ارزی بوده که سبب شد قیمت تمام‌شده خودروهایی که نتوانستند در موعد مقرر از گمرکات کشور ترخیص شوند، افزایش قابل‌توجهی داشته باشند. همین موضوع کمک کرد بسیاری از دلال‌ها و افراد سودجو در بازار آزاد، برچسب‌های قیمتی باورنکردنی را برای خودروهای چینی تازه‌وارد درنظر بگیرند. به‌عنوان مثال این روزها قیمت اعلام‌شده برای دامای X7 که به تعداد اندکی در بازار موجود بوده، حدود 440 تا 450 میلیون تومان است، درحالی‌که وضعیت خدمات پس از فروش این خودرو همچنان نامعلوم بوده و کسانی - مبلغ خودرو سوار - که این خودرو را تحویل گرفته‌اند، نگران دریافت خدمات و تامین قطعات یدکی خودرو خود هستند.
یکی دیگر از خودروهای چینی که این روزها قیمت نجومی در بازار دارد، هاوال H9 است که به‌صورت محدود توسط بهمن‌موتور به کشور وارد شد. در ابتدا قرار بود - مبلغ خودرو سوار - این خودرو شاسی‌بلند دودیفرانسیل و با قابلیت آفرود بالا، با قیمتی حدود 200 تا 250 میلیون‌تومان توسط این خودروساز به صورت وارداتی به بازار عرضه شود اما بسته شدن ثبتارش روند واردات آن را به تعویق انداخت. بهمن‌موتور که توانسته بود تنها تعداد محدودی از این - مبلغ خودرو سوار - خودرو را ثبت سفارش کند و به گمرکات کشور بیاورد، سرانجام پس از ماه‌ها توانست این خودروها را ترخیص کند و فروش آن‌ها را به برخی نماینده‌های منتخب بسپارد. اکنون این شاسی‌بلند چینی در بازار قیمتی حدود 710 تا 760میلیون‌تومان داشته اما به‌رغم قابلیت‌های فراوانی که دارد اما تقاضای چندانی برای آن ازسوی خریداران وجود ندارد. زیرا بسیاری از خریداران معتقد هستند خودروهای چینی تازه‌واردی که به‌صورت محدود به بازار عرضه شده‌اند، در مدت زمانی طولانی کیفیت و دوام خود را نشان خواهند داد، - مبلغ خودرو سوار - بر همین اساس میزان تقاضا برای خرید آن‌ها به مراتب کمتر از خودروهای شناخته‌شده خواهد بود - مبلغ خودرو سوار - و دچار - مبلغ خودرو سوار - افت قیمت می‌شوند.
فوتون ساوانا دیگر چینی تازه‌واردی است که به‌صورت مونتاژی توسط صنایع تولیدی عظیم‌خودرو مدتی است روانه بازار شده، - مبلغ خودرو سوار - این خودرو درحال‌حاضر در بازار آزاد قیمتی حدود 450 تا 490میلیون‌تومان دارد و - مبلغ خودرو سوار - درمقایسه با رقبای هم‌رده خود، از امکانات رفاهی کمتری بهره می‌گیرد. همچنین این خودرو به‌دلیل داشتن شاسی مستقل و پیشرانه دولیتری مجهز به سیستم توربوشارژ، قابلیت‌های آفرودی دارد که می‌تواند در بازار حرفی برای گفتن داشته باشد.
البته باید به این نکته اشاره کرد معمولا در روزهای پایانی سال موج گرانی به بازار خودرو می‌رسد - مبلغ خودرو سوار - و به‌دلیل افزایش تقاضا ازسوی مصرف‌کنندگان شکل می‌گیرد، برهمین‌اساس باید منتظر ماند و دید در ماه آغازین سال جدید، روند قیمت‌گذاری خودرو در بازار به چه شکل خواهد بود. با توجه به شرایط موجود، پیش‌بینی می‌شود این روند همچنان در سال جدید ادامه داشته باشد و شاهد کاهش قیمت در بازار نباشیم.

اولين صفحه   -  تعرفه نیسان خودروبر   -   شماره تماس نیسان خودروبر   -   خدمات نیسان خودروبر   -   نیسان یدک کش   -   کرایه نیسان یدک کش   -   قیمت نیسان یدک کش   -   مبلغ نیسان یدک کش   -   تعرفه نیسان یدک کش   -   شماره تماس نیسان یدک کش   -   خدمات نیسان یدک کش   -   ماشین بر   -   کرایه ماشین بر   -   قیمت ماشین بر   -   مبلغ ماشین بر   -   تعرفه ماشین بر   -   شماره تماس ماشین بر   -   خدمات ماشین بر   -   خودرو سوار   -   کرایه خودرو سوار   -   قیمت خودرو سوار   -   مبلغ خودرو سوار   -   تعرفه خودرو سوار   -   شماره تماس خودرو سوار   -   خدمات خودرو سوار   -   جرثقیل یدک کش   -   کرایه جرثقیل یدک کش   -   قیمت جرثقیل یدک کش   -   مبلغ جرثقیل یدک کش   -   تعرفه جرثقیل یدک کش   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش   -   خدمات جرثقیل یدک کش   -   چرخگیر   -   کرایه چرخگیر   -   قیمت چرخگیر   -   مبلغ چرخگیر   -   تعرفه چرخگیر   -   شماره تماس چرخگیر   -   خدمات چرخگیر   -   امداد خودرو ابوذر   -   کرایه امداد خودرو ابوذر   -   قیمت امداد خودرو ابوذر   -  آخرين صفحه