مبلغ ماشین بر ابوذر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00186.html
دونالد ترامپ

ترامپ روز چهارشنبه گفت: «اگر به توافق نرسیم، به سراغ تعرفه‌ها خواهیم رفت. تلاش ما این است که به تفاهم برسیم اما اتحادیه اروپا برای رسیدن به توافق بسیار سرسخت است.»

۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹

اتحادیه اروپا در انتظار تصمیم ترامپ برای تعرفه واردات خودرو

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، دونالد ترامپ در روزهای اخیر اعلام کرد که اگر ایالات‌متحده و اتحادیه اروپا در مذاکرات خود موفق نشوند - مبلغ ماشین بر ابوذر - به یک موافقت‌نامه تجاری دست پیدا کنند، او چاره‌ای جز اعمال تعرفه روی خودروهای وارداتی از اروپا به آمریکا نخواهد داشت. ترامپ در گفت‌وگو با خبرنگاران در کاخ سفید گفت که گفت‌وگوها با اتحادیه‌ اروپا همچنان - مبلغ ماشین بر ابوذر - در جریان است و طرف‌های اروپایی را مذاکره‌کنندگانی سرسخت توصیف کرد. 

تلاش برای توافق 

ترامپ روز چهارشنبه گفت: «اگر به توافق نرسیم، به - مبلغ ماشین بر ابوذر - سراغ تعرفه‌ها خواهیم رفت. تلاش ما این است که به تفاهم برسیم اما اتحادیه اروپا برای رسیدن به توافق بسیار سرسخت - مبلغ ماشین بر ابوذر - است.»

در هفته گذشته ژان کلود یونکر، رئیس کمیسیون اروپا گفت ترامپ که به - مبلغ ماشین بر ابوذر - خاطر رویکرد محافظه‌کارانه‌اش در رسیدن به توافق مشهور است، قول داده که فعلا تعرفه بیشتری را روی واردات خودروهای اروپایی اعمال نکند. اما این‌طور که به نظر می‌رسد گزارش محرمانه وزارت بازرگانی آمریکا که روز یکشنبه برای ترامپ فرستاده شده و در آن تاثیر منفی واردات خودرو و قطعات - مبلغ ماشین بر ابوذر - یدکی بر امنیت ملی آمریکا موردبررسی قرار گرفته، مسیر را برای اعمال تعرفه‌های 25درصدی بر واردات این کالاها، یعنی تهدیدی که پیش‌تر از سوی ترامپ مطرح شده بود، هموار کرده باشد.

روز چهارشنبه ترامپ در گفت‌وگو با خبرنگاران سعی کرد اهمیت گزارش مذکور را کم جلوه دهد و آن را - مبلغ ماشین بر ابوذر - صرفا یک بررسی - مبلغ ماشین بر ابوذر - خواند. او گفت: «ما با دقت فراوان آن را بررسی کردیم و نتایجش را ملاحظه کردیم. اما خلاصه کلام - مبلغ ماشین بر ابوذر - این - مبلغ ماشین بر ابوذر - است که آیا ما با اتحادیه اروپا به یک موافقت منصفانه می‌رسیم یا نه.»

آتش‌بس موقت

ایالات‌متحده و اتحادیه اروپا از زمان دیدار ترامپ - مبلغ ماشین بر ابوذر - و یونکر در ژوئیه گذشته یک آتش‌بس موقت و شکننده را حفظ کرده‌اند. رئیس کمیسیون اروپا و رئیس جمهور آمریکا در دیداری که در ابتدای تابستان داشتند، به توافق رسیدند که بر سر شرایط جدید تجارت میان طرفین مذاکراتی را انجام دهند.

در آن زمان ترامپ - مبلغ ماشین بر ابوذر - قول داد در مدتی که مذاکرات در جریان است، هیچ تعرفه جدیدی را بر واردات خودرو از اروپا اعمال نکند. اما هفته گذشته در کنفرانس امنیتی که در مونیخ برگزار شد، تنش میان آمریکا و اتحادیه اروپا بیش از هر زمان دیگر به نمایش درآمد و دیپلمات‌های اروپایی با سردی بسیار به استقبال مایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا رفتند.

در این دیدار آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان نیز این باور را که خودروهای اروپایی می‌توانند تهدیدی برای امنیت ملی آمریکا باشند، رد کرد و به - مبلغ ماشین بر ابوذر - این نکته اشاره کرد که بسیاری از مدل‌های اروپایی در آمریکا ساخته می‌شوند. ترامپ پیش‌تر تهدید کرده بود که تعرفه خودروهای تولید شده در خارج از ایالات متحده را تا سقف 25درصد افزایش خواهد داد. 

هشدار به ترامپ

کمپانی‌های خودروسازی و - مبلغ ماشین بر ابوذر - بسیاری از دولت‌های خارجی از اروپا گرفته تا آسیا به ترامپ هشدار دادند که چنین تعرفه‌هایی می‌تواند به اقتصاد ایالات متحده آسیب برساند و در خودروسازی جهان اخلال ایجاد کند.

دوشنبه هفته گذشته اتحادیه اروپا اعلام کرد  تا زمانی که آمریکا به سراغ افزایش تعرفه‌ها نرود، بر گفته خود درمورد عدم وضع تعرفه‌های جدید پایبند خواهد بود. اتحادیه 28کشور اروپایی در حال آماده‌سازی اقدام متقابل برای وضع تعرفه به ارزش - مبلغ ماشین بر ابوذر - 20میلیارد یورو (22.7 میلیارد دلار) بر کالاهای آمریکایی است که در صورت وضع تعرفه از سوی آمریکا بر واردات خودروهای اروپایی، بر برخی از اقلام آمریکایی اعمال خواهد شد.

مذاکرات برای رسیدن به یک توافق تجاری میان آمریکا و اتحادیه اروپا هنوز به طور - مبلغ ماشین بر ابوذر - رسمی آغاز نشده و طرفین همچنان در خصوص احتمال رسیدن به یک توافق مردد هستند. در حالی‌که ایالات متحده بر این نکته پافشاری می‌کند که کشاورزی نیز باید بخشی از بحث‌ها باشد و بسیاری از سیاستمداران آمریکایی ترامپ را تحت فشار گذاشته‌اند تا در این خصوص نظری قاطع داشته - مبلغ ماشین بر ابوذر - باشد، مقامات اتحادیه اروپا این موضوع را خارج از مباحث مورد نظر در مذاکرات برمی‌شمارند. 

اولين صفحه   -  تعرفه جرثقیل خودروبر ابوذر   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر ابوذر   -   خدمات جرثقیل خودروبر ابوذر   -   نیسان خودروبر ابوذر   -   کرایه نیسان خودروبر ابوذر   -   قیمت نیسان خودروبر ابوذر   -   مبلغ نیسان خودروبر ابوذر   -   تعرفه نیسان خودروبر ابوذر   -   شماره تماس نیسان خودروبر ابوذر   -   خدمات نیسان خودروبر ابوذر   -   نیسان یدک کش ابوذر   -   کرایه نیسان یدک کش ابوذر   -   قیمت نیسان یدک کش ابوذر   -   مبلغ نیسان یدک کش ابوذر   -   تعرفه نیسان یدک کش ابوذر   -   شماره تماس نیسان یدک کش ابوذر   -   خدمات نیسان یدک کش ابوذر   -   ماشین بر ابوذر   -   کرایه ماشین بر ابوذر   -   قیمت ماشین بر ابوذر   -   مبلغ ماشین بر ابوذر   -   تعرفه ماشین بر ابوذر   -   شماره تماس ماشین بر ابوذر   -   خدمات ماشین بر ابوذر   -   خودرو سوار ابوذر   -   کرایه خودرو سوار ابوذر   -   قیمت خودرو سوار ابوذر   -   مبلغ خودرو سوار ابوذر   -   تعرفه خودرو سوار ابوذر   -   شماره تماس خودرو سوار ابوذر   -   خدمات خودرو سوار ابوذر   -   جرثقیل یدک کش ابوذر   -   کرایه جرثقیل یدک کش ابوذر   -   قیمت جرثقیل یدک کش ابوذر   -   مبلغ جرثقیل یدک کش ابوذر   -   تعرفه جرثقیل یدک کش ابوذر   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش ابوذر   -   خدمات جرثقیل یدک کش ابوذر   -   چرخگیر ابوذر   -   کرایه چرخگیر ابوذر   -   قیمت چرخگیر ابوذر   -  آخرين صفحه