کرایه خودروبر ابوذر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00121.html
بورس

بازار سهام در هفته گذشته به‎نسبت عملکرد خوبی از خود برجای گذاشت و توانست رشد بیش‌از 5هزار واحدی را به ثبت برساند.

۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶

گروه خودرویی بورس؛ اسیر جو هیجانی و ورود سفته‎بازان

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، در این - کرایه خودروبر ابوذر - بین صنعت خودرو که یکی از صنایع تاثیرگذار بورسی محسوب می‌شود نیز در مجموع با رشد همراه بود. اما در کل باید گفت این صنعت - کرایه خودروبر ابوذر - در چند وقت گذشته روند نوسانی را پشت سر گذاشته و از ثبات لازم برخوردار نبوده است. 
وضعیت حال و - کرایه خودروبر ابوذر - آینده خودرویی‌های بورس چه در کوتاه‎مدت و تا - کرایه خودروبر ابوذر - پایان سال و چه در سال آینده از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و باید مورد بررسی قرار بگیرد. بدیهی است خودروسازان برای این‎که بتوانند در بورس رشد پایداری را تجربه کنند، - کرایه خودروبر ابوذر - باید اقدامات اصلاحی را در دستور کار خود قرار بدهند. حال باید دید خودروسازان و قطعه‎سازان حاضر در بورس چه عملکردی را از خود برجای خواهند گذاشت.

سعید مومنی، - کرایه خودروبر ابوذر - کارشناس معاملات کارگزاری نهایت‎نگر:وضعیت خودرویی‎ها از نظر - کرایه خودروبر ابوذر - عملیاتی مناسب نیست

چه اتفاقاتی در هفته گذشته رشد و سپس افت بازار سهام را رقم زدند؟
بازار سرمایه متاثر از چند اتفاق قابل - کرایه خودروبر ابوذر - پیش‎بینی و مهم نظیر رشد قیمت‌های جهانی، ارسال گزارش‎های مثبت ماهانه و همچنین رشد ارز در بازار آزاد بود و با اتکا به شرکت‌های دلارمحور و صادراتی رشد نسبتا رکوردشکنی را تجربه کرد. بدین‎ترتیب شاخص‌کل تحت‌تاثیر نمادهای خودرویی، فلزی، معدنی و پتروشیمی در یک رالی 10هزار واحدی، کانال ۱۶۶هزار را فتح کرد - کرایه خودروبر ابوذر - و در انتهای هفته تحت‌تاثیر شوک استعفای ظریف، وزیر امور خارجه که مورد - کرایه خودروبر ابوذر - موافقت قرار نگرفت، عقب نشست.

 با ‌توجه به جهش شاخص در هفته گذشته، چه رکوردهایی در بازار جابه‎جا شدند؟
در ابتدای هفته شاهد ثبت چند رکورد بودیم. بدین‌ترتیب رشد روزانه شاخص‌کل که از اواخر مهرماه جهش‎های کمتر از یک‌درصدی را تجربه کرده بود، طی اولین روز هفته، افزایش سه‌درصدی را پشت سر گذاشت. ازسوی‌دیگر، ارزش معاملات که در دو ماه اخیر کمتر از 500میلیارد تومان - کرایه خودروبر ابوذر - بود، در همین روز نزدیک به - کرایه خودروبر ابوذر - یک‎هزارمیلیاردتومان رسید.

 در هفته‎های اخیر شاهد رشد سهم‎های کوچک قطعه‎ساز در گروه خودرویی هستیم. این موضوع را چگونه می‎توان تبیین کرد؟
شاخص‌کل هم‎وزن که معیار دقیق‎تری برای رشد شرکت‌های کوچک را ارائه می‎دهد، همچنان به روند صعودی و آرام خود تداوم بخشید و تک‎سهم‎های کوچک و شرکت‌های قطعه‎ساز، ساختمانی، قندی و غذایی عامل رشد شاخص هم‎وزن در هفته جاری بودند.

 وضعیت خریدوفروش حقیقی‎ها و حقوقی‎ها در بازار طی هفته گذشته چگونه بوده است؟
اولین‎بار - کرایه خودروبر ابوذر - پس از دو ماه اخیر، خالص خرید حقیقی‎ها نسبت‌به - کرایه خودروبر ابوذر - حقوقی‎ها بیشتر شد و سهامداران حقوقی به‎خصوص در برخی نمادها عرضه‎کننده بودند. هرچند این موضوع در دو روز آخر هفته که بازار از صعود باز ایستاد، برعکس شد و حقوقی‎ها در نقش حمایتی ظاهر شدند و اقدام به خرید از - کرایه خودروبر ابوذر - حقیقی‎ها کردند.

 این روزها موضوع افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی برای بعضی نمادهای - کرایه خودروبر ابوذر - خودرویی همچون ایران‎خودرو بسیار به‌گوش می‎رسد و این امر در برخی مواقع رشد سهم را به همراه داشته، دلیل این استقبال باتوجه به این‎که هنوز افزایش سرمایه تصویب نشده است، چیست؟
شایعه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‎ها برای ایران‎خودرو طبق اخباری که به‌گوش می‎رسد، احتمالا سال آینده در دستور کار قرار می‌گیرد، بنابراین حرکاتی که در سهم ایران‎خودرو شاهد هستیم، صرفا حرکات هیجانی بازار هستند. البته باتوجه به جو بازار، خرید سهام خودرویی‎ها بیشتر برای افراد ریسک‎پذیر، سفته‎باز و نوسان‎گیر مناسب است، در غیر این صورت از نظر - کرایه خودروبر ابوذر - عملیاتی وضعیت شرکت خوب نیست. اما سفته‎بازها اطراف سهم می‌چرخند تا در فرصت مناسب وارد شوند، سود کم و مقطعی کسب کنند - کرایه خودروبر ابوذر - و سپس از آن خارج شوند، در این وضعیت کسانی‎که معامله‎گر خرد هستند و صرفا بر اساس هیجان و جو بازار - کرایه خودروبر ابوذر - وارد سهم می‌شوند، چیزی جز ضرر عایدشان نخواهد - کرایه خودروبر ابوذر - شد. این در حالی‌است که کارشناسان و فعالان تکنیکالیست بازار سهام باتوجه به وضعیت نامناسب بنیادی ایران‎خودرو علاقه‌ای به ورود به این سهم ندارند.

 هفته گذشته شاهد معامله بلوکی 1.09‌درصدی سایپا بودیم. اما این دادوستد به‎اصطلاح درون‎گروهی بود. علت این معامله در قیمت بالاتر از تابلوی اصلی چیست؟
این بلوک یک‌درصدی ازسوی شرکت توسعه سرمایه رادین عرضه و از سوی سرمایه‌گذاری رنا خریداری شد. درواقع این معامله درون‌گروهی بود و بین زیر مجموعه‌های سایپا انجام شد. باآنکه قیمت سهام - کرایه خودروبر ابوذر - سایپا در لحظه معامله 115‌تومان - کرایه خودروبر ابوذر - بود اما در این معامله بلوکی، هر سهم 375 تومان دادوستد شد که این امر به‌دلیل بهبود صورت‌های مالی صورت گرفت. هرچند این - کرایه خودروبر ابوذر - معامله باعث ایجاد صف خرید در نماد سایپا شده بود اما روز بعد این صف برچیده و نماد منفی شد.
 

- کرایه خودروبر ابوذر -

حمید افشار، کارشناس کارگزاری سهام بارز:وضع تایرها و روانکاوها بهتر است

 با ‌توجه به اتفاقاتی - کرایه خودروبر ابوذر - که در صنعت خودرو و همچنین بازار سهام روی داده است، وضعیت گروه خودرویی را چگونه ارزیابی می‎کنید؟
درحال‎حاضر قیمت اکثر سهم‎های خودرویی و قطعه‎ساز - کرایه خودروبر ابوذر - به کف قیمتی خود رسیده است و به‌نظر می‎رسد از این میزان پایین‎تر نیاید. این درحالی است که باید برای افزایش قیمت‎ها اتفاقات بنیادی رخ می‎داد. در این راستا، افزایش قیمت خودرو در چند وقت گذشته موجبات رشد 20درصدی سهام خودروسازان را فراهم آورد. اما دوباره این قیمت‎ها روند نزولی در پیش گرفت و حتی از سطح اولیه خود نیز کمتر شد. 

- کرایه خودروبر ابوذر -

 چرا به‌رغم افزایش قیمتی که خودروسازان برای محصولات خود دریافت کردند، این امر در سهام آن‎ها چندان که انتظار می‎رفت، اثرگذار نبود؟
مشکلات صنعت خودرو اساسی بوده - کرایه خودروبر ابوذر - و تا زمانی که حل‎وفصل نشوند، نمی‎توان انتظار رشد مستمر را داشت. ازسوی‌دیگر باتوجه به افزایش نرخ‎هایی که خودروسازان گرفتند، در حالت عادی باید قیمت سهام رشد خوبی را پشت سر می‎گذاشت اما باتوجه به این مشکلات چنین اتفاقی روی نداد.

 وضعیت سهام ایران‎خودرو و سایپا را پس‌از افزایش قیمت خودرو و در این روزها چگونه ارزیابی می‎کنید؟
در مقطع افزایش قیمت خودرو، قیمت سهام ایران‎خودرو به 310 تومان و سایپا به 140 تومان رسید. اما درحال‎حاضر - کرایه خودروبر ابوذر - سایپا روی 112‌تومان و ایران‎خودرو نیز روی 270 تومان مورد معامله قرار می‌گیرد و این جو هیجانی که ناشی‌از افزایش نرخ خودروسازان بود، به‌طور کامل از بین رفته است. - کرایه خودروبر ابوذر - به بیان دیگر هر محصول کشش قیمت خاصی دارد و این - کرایه خودروبر ابوذر - افزایش نرخ را نمی‎توان برای همیشه به کار برد. در نتیجه به‌منظور بهبود عملکرد شرکت‎ها در بورس باید اقدامات ریشه‎ای و بنیادی انجام شود تا بتوان - کرایه خودروبر ابوذر - انتظار رشد را در درازمدت داشت.

 شرایط صنایع لاستیک و روانکارها که از صنایع وابسته به صنعت‌خودرو هستند، در بورس چگونه - کرایه خودروبر ابوذر - است؟
با این‎که صنایع لاستیک و روانکارها از صنایع وابسته به صنعت خودرو محسوب می‎شوند اما وضع آن‎ها از صنعت اصلی بهتر - کرایه خودروبر ابوذر - است. چراکه مشکلات بنیادی آن‎ها بسیار کمتر - کرایه خودروبر ابوذر - از خودرویی‎هاست و بازار بهتری هم دارند. هزینه‎های مالی آن‎ها نیز به‎نسبت خودروسازان بسیار کمتر بوده و در کل شرایط بهتری در مقایسه با شرکت‎های گروه خودرویی دارند. این در حالی است که وضعیت این دو صنعت در سال آینده نیز خوب ارزیابی - کرایه خودروبر ابوذر - می‎شود.

اولين صفحه   -  قیمت چرخگیر   -   مبلغ چرخگیر   -   تعرفه چرخگیر   -   شماره تماس چرخگیر   -   خدمات چرخگیر   -   امداد خودرو ابوذر   -   کرایه امداد خودرو ابوذر   -   قیمت امداد خودرو ابوذر   -   مبلغ امداد خودرو ابوذر   -   تعرفه امداد خودرو ابوذر   -   شماره تماس امداد خودرو ابوذر   -   خدمات امداد خودرو ابوذر   -   امداد خودرو سیار ابوذر   -   کرایه امداد خودرو سیار ابوذر   -   قیمت امداد خودرو سیار ابوذر   -   مبلغ امداد خودرو سیار ابوذر   -   تعرفه امداد خودرو سیار ابوذر   -   شماره تماس امداد خودرو سیار ابوذر   -   خدمات امداد خودرو سیار ابوذر   -   خودروبر ابوذر   -   کرایه خودروبر ابوذر   -   قیمت خودروبر ابوذر   -   مبلغ خودروبر ابوذر   -   تعرفه خودروبر ابوذر   -   شماره تماس خودروبر ابوذر   -   خدمات خودروبر ابوذر   -   یدک کش ابوذر   -   کرایه یدک کش ابوذر   -   قیمت یدک کش ابوذر   -   مبلغ یدک کش ابوذر   -   تعرفه یدک کش ابوذر   -   شماره تماس یدک کش ابوذر   -   خدمات یدک کش ابوذر   -   حمل خودرو ابوذر   -   کرایه حمل خودرو ابوذر   -   قیمت حمل خودرو ابوذر   -   مبلغ حمل خودرو ابوذر   -   تعرفه حمل خودرو ابوذر   -   شماره تماس حمل خودرو ابوذر   -   خدمات حمل خودرو ابوذر   -   حمل ماشین ابوذر   -  آخرين صفحه