کرایه خودرو سوار اسلامشهر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00401.html
تایر

یوکوبانک هندوستان که از شش‌ماه پیش تا امروز در پرداخت حواله‌های ارزی رسیده از ایران به کارخانه‌های هندی کارشکنی می‌کند، ‌ابتدا به بهانه منفی بودن تراز مالی ایران در این بانک کار را متوقف کرده بود و پس از آن نیز سه‌ماه تجار و بازرگانان ایرانی را به بهانه نرسیدن دستور بانک‌مرکزی هند برای همکاری با ایران معطل کردند.

۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲

هندوستان فروش مستقیم تایر به ایران را متوقف کرد

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، کارشکنی‌های بین‌المللی این‌بار به ایستگاه هندوستان رسید تا «یوکوبانک» نیز مانند همتای چینی خود ‌در پرداخت ارز حاصل از فروش نفت ایران برای خرید - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - کالاهای هندی سنگ‌اندازی کند.کارشکنی هندی‌ها و بلوکه کردن ارز حاصل از فروش نفت ایران و حواله‌های صادرشده ازسوی - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - تجار ایرانی به این بانک درحالی وارد ششمین ماه خود می‌شود که ردپای برخی شرکت‌های ایرانی مقیم امارات در این روند به چشم می‌خورد، روندی - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - که به بلوکه‌شدن سرمایه 10 میلیون دلاری تجار کشور یعنی نمایندگان رسمی تایرسازان خارجی انجامیده است. 

  بهانه‌های هند برای عدم انتقال ارز از ایران
یوکوبانک هندوستان که از شش‌ماه پیش تا امروز در پرداخت حواله‌های ارزی رسیده از ایران به کارخانه‌های هندی کارشکنی می‌کند، ‌ابتدا به بهانه منفی بودن تراز مالی ایران در این بانک کار را متوقف کرده بود و پس از آن نیز سه‌ماه - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - تجار و بازرگانان ایرانی را به بهانه نرسیدن دستور بانک‌مرکزی هند برای همکاری با ایران معطل کردند. حال اما این بانک هندی بهانه جدیدی را برای نگهداری پول‌های ایران مطرح کرده است. در شرایطی که کونلون‌بانک چین ارتباط مالی خود را با تجار ایرانی قطع کرده بود و بخش عمده‌ای از نیم‌میلیارد دلار ارز دولتی تخصیص‌داده‌شده به واردات تایرهای باری- اتوبوسی به کشور امکان انتقال به کارخانه‌های تایرسازی چینی را نداشت، - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - ‌بسیاری از مسئولان و فعالان بازار چشم امید خود را به صنعت - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - محدود تایرسازی هندوستان دوخته بودند. این کشور که از قضا در فهرست معافیت‌های تحریمی آمریکا - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - برای خرید نفت ایران قرار گرفته بود، می‌توانست به محل مناسبی برای تولید تایرهای خودروهای سنگین به کشور تبدیل شود. اما این روزها خبرهای جالبی از کشور هفتاد و دو ملت - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - به‌گوش نمی‌رسد. خبرهایی که حکایت از - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - همکاری کاسبکاران تحریم با خارجی‌ها دارد و آنها را ترغیب به عدم همکاری رسمی با ایران می‌کند.

  شرایط دشوار برای خرید تایر از هندوستان
به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو» - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - ‌یوکوبانک هند در آخرین بهانه خود برای عدم پرداخت حواله‌های - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - ارزی رسیده از کارخانه‌های تایرسازی ایران، از  تولید کننده‌های کشورش و تجار ایرانی خواسته است تا به این بانک ضمانت دهند تایرهای فروخته‌شده به ایران به هیچ‌عنوان در صنایع خودروسازی،‌ نظامی و - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - هسته‌ای کشور استفاده نمی‌شوند! اگرچه نماینده‌های رسمی تایرسازان هندی در ایران سعی در قانع کردن کارخانه‌های مادر داشتند ‌اما  یک‌باره با پیدا شدن بعضی شرکت‌های ایرانی که در امارات نیز - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - فعالیت دارند،‌کار برای ادامه فعالیت بی‌واسطه کارخانه‌های هندی با ایران دشوار شد.

  واردکنندگان فاکتورساز، شمشیر را از رو بستند! 
اگرچه - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - روزنامه «دنیای خودرو» بارها در گزارش‌های خود نسبت‌به فعالیت برخی واردکنندگان تایر که با بیش‌اظهاری قیمت‌ها سعی در خارج کردن منابع ارزی کشور داشته‌اند، هشدار داده است اما بی‌توجهی مسئولان باعث شده این‌بار این افراد شمشیر خود را برای اقتصاد کشور و مردم از رو ببندند. این شرکت‌ها که از قضا دفاتری نیز در امارات دارند و در چند ماه گذشته ارز حاصل از بیش‌اظهاری قیمت تایر - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - را در امارات - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - به 100میلیارد درهم امارات تبدیل کرده‌اند، ‌با سوءاستفاده از شرایط ایجادشده، ‌رایزنی خود را با شرکت‌های تایرساز هندی آغاز کرده‌اند. این افراد در رایزنی‌های خود با تایرسازان - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - هندی بر این نکته تاکید کردند نیازی به پذیرفتن ریسک همکاری مستقیم با ایران را ندارند و لازم نیست ارز را ازطریق یوکوبانک و ایران دریافت کنند. به‌همین دلیل نیازی هم به دادن ضمانت به یوکو بانک نخواهند داشت. این افراد با در - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - اختیار داشتن ارز با منشأ خارجی که در چندماه گذشته از طریق بیش‌اظهاری قیمت تایرهای وارداتی به کشور را کسب کرده‌اند، قصد دارند تایر را از تولیدکننده - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - هندی خریداری کنند و - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - این‌بار نیز به واسطه شرکت‌های اماراتی،‌ باز هم با بیش‌اظهاری قیمت‌ها به کشور وارد کنند.
اتفاقی که کلاه - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - دوباره‌ای بر سر دولت و مردم خواهد گذاشت و تایرهایی را که امکان وارداتشان به کشور به ازای هر حلقه 180دلار است، با قیمت 250دلاری به کشور وارد کنند و در این مرحله نیز به ازای هر حلقه تایر 70دلار بیشتر ارز دولتی دریافت کنند! افرادی که با تحریک تولیدکننده‌های خارجی سعی در ماهیگیری از آب گل‌آلود دارند و با عملکردشان نه‌تنها منابع ارزی کشور را بر باد می‌دهند بلکه به کارشکنی بانک‌های خارجی نیز کمک می‌کنند. کارشکنی یوکوبانک هندوستان با همکاری برخی کاسبکاران تحریم، با یک حساب سرانگشتی،‌ میلیون‌ها دلار به کشور  ‌آن‌هم - کرایه خودرو سوار اسلامشهر - تنها در بحث واردات تایرهای سنگین آسیب وارد می‌کند، آسیبی که جا دارد قبل از وارد آمدنش به اقتصاد کشور از آن  جلوگیری شود. 

اولين صفحه   -  قیمت نیسان خودروبر اسلامشهر   -   مبلغ نیسان خودروبر اسلامشهر   -   تعرفه نیسان خودروبر اسلامشهر   -   شماره تماس نیسان خودروبر اسلامشهر   -   خدمات نیسان خودروبر اسلامشهر   -   نیسان یدک کش اسلامشهر   -   کرایه نیسان یدک کش اسلامشهر   -   قیمت نیسان یدک کش اسلامشهر   -   مبلغ نیسان یدک کش اسلامشهر   -   تعرفه نیسان یدک کش اسلامشهر   -   شماره تماس نیسان یدک کش اسلامشهر   -   خدمات نیسان یدک کش اسلامشهر   -   ماشین بر اسلامشهر   -   کرایه ماشین بر اسلامشهر   -   قیمت ماشین بر اسلامشهر   -   مبلغ ماشین بر اسلامشهر   -   تعرفه ماشین بر اسلامشهر   -   شماره تماس ماشین بر اسلامشهر   -   خدمات ماشین بر اسلامشهر   -   خودرو سوار اسلامشهر   -   کرایه خودرو سوار اسلامشهر   -   قیمت خودرو سوار اسلامشهر   -   مبلغ خودرو سوار اسلامشهر   -   تعرفه خودرو سوار اسلامشهر   -   شماره تماس خودرو سوار اسلامشهر   -   خدمات خودرو سوار اسلامشهر   -   جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   کرایه جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   قیمت جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   مبلغ جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   تعرفه جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   خدمات جرثقیل یدک کش اسلامشهر   -   چرخگیر اسلامشهر   -   کرایه چرخگیر اسلامشهر   -   قیمت چرخگیر اسلامشهر   -   مبلغ چرخگیر اسلامشهر   -   تعرفه چرخگیر اسلامشهر   -   شماره تماس چرخگیر اسلامشهر   -   خدمات چرخگیر اسلامشهر   -   امداد خودرو امیر آباد   -  آخرين صفحه