کرایه ماشین بر اختیاریه

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00289.html

دراین مقاله قصد داریم به بررسی و مقایسه­ه نسخه­ 2018 هریک از این خودروها بپردازیم و شما را با جدید ترین نسل این دو شاهکار آشنا کنیم.

۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۱

مقایسه دو شاهکار بنز؛ Cls500 یا Cls 350 کدامیک را انتخاب کنیم؟

شرکت آلمانی بنز که احتمالا با نام آن به خوبی آشنا هستید، در کلاس Cls خود - کرایه ماشین بر اختیاریه - از دو شاهکار به نام­های بنز Cls350 و بنز Cls500 رونمایی کرده­است که هرکدام از این دو مدل فیس لیفت­های نسبتا زیادی را از اولین روال تولیدی خود تا به امروز تجربه کرده­اند. این فیس - کرایه ماشین بر اختیاریه - لیفت­ها - کرایه ماشین بر اختیاریه - به دو دسته­ کلی تقسیم بندی می­شوند که دسته­ اول مربوط به سال­های 2005-2010 و دسته­ دوم مربوط به سال­های بعدی می­شوند که در نسخه­ Cls350 بسیار بیشتر محسوس می­باشند. هردوی این - کرایه ماشین بر اختیاریه - خودروها به­دلیل طراحی خشن و امروزی خود درکنار زیبایی هرچه بیشترشان به خوبی توانسته­اند در میان - کرایه ماشین بر اختیاریه - مردم شناخته شوند. حاصل این شناخته شدن نیز میزان بالای - کرایه ماشین بر اختیاریه - خرید و فروش بنزCLS350 و بنز CLS500 در بازار اروپا بوده است. این خودروها آنچنان با کیفیت تولید شدهاند که حتی پس از گذشت سالها از تولید آنها بازار خرید و فروش بنزCLS دست - کرایه ماشین بر اختیاریه - دوم - کرایه ماشین بر اختیاریه - هنوز هم در بین مردم رواج دارد و خرید بنزCLS کارکرده نیز لذت رانندگی با یک CLS - کرایه ماشین بر اختیاریه - خشن را دارد.

دراین مقاله قصد داریم به بررسی و مقایسه­ه نسخه­ 2018 هریک از این خودروها بپردازیم و شما را با جدید ترین - کرایه ماشین بر اختیاریه - نسل این دو شاهکار آشنا کنیم.

مقایسه طراحی خارجی بنز Cls500 و Cls350

کرایه ماشین بر اختیاریه

کرایه ماشین بر اختیاریه

کرایه ماشین بر اختیاریه

کرایه ماشین بر اختیاریه

نمای کلی دو خودروی Cls500 و Cls350 با این که اصالت بنز بودن خود را حفظ کردهاند اما تفاوتهای چشمگیری در همان نگاه اول دارند. - کرایه ماشین بر اختیاریه - ازجمله­ این تفاوت­ها می­توان به تغییر حالت چراغ­ها اشاره کرد که در نسخه­ی Cls350 با چراغ­های باریک­تر روبرو هستیم که به سمت چرخ­ها کشیده شده­اند و ظاهری اسپرت­تر به Cls350 بخشیده­اند. - کرایه ماشین بر اختیاریه - از دیگر تفاوت­های موجود می­توان به دریچه­های کنترل هوا اشاره - کرایه ماشین بر اختیاریه - کرد که در Cls350 از ظاهری امروزی­تر برای این دریچه استفاده شده است. چراغ­های پشتی Cls350 نیز همانند چراغ­های جلویی در مقایسه با Cls500  جمع ­تر می­باشند و همینطور آرم و لوگوی بنز در - کرایه ماشین بر اختیاریه - قسمت پایین‌تری قرار دارد، بعلاوه، از تو رفتگی­های دو طرف سپر عقب Cls350 در نسخه Cls500 خبری نیست و 2چراغ ترمز مجزای پایینی نیز در Cls500 با یکدیگر تلفیق شده­اند.

مقایسه طراحی داخلی بنز Cls500 و Cls350

کرایه ماشین بر اختیاریه

کرایه ماشین بر اختیاریه

کرایه ماشین بر اختیاریه

کرایه ماشین بر اختیاریه

طراحی داخل بنزCls350  لوکس، مدرن و اسپرت است و اولین چیزی که توجه­تان را هنگام باز - کرایه ماشین بر اختیاریه - ­کردن درب خودرو جلب خواهد کرد، وجود 2مانیتور بزرگ و باکیفیت قرار گرفته درون داشبورد است که برخلاف بنز Cls500، همانند مهمانی ناخوانده در - کرایه ماشین بر اختیاریه - بیرون داشبورد قرار نگرفته­اند. - کرایه ماشین بر اختیاریه - فرمان بکار رفته در این مدل، مجهز به 2 دکمه لمسی جهت گشت­وگذار در منوی خودرو می­باشد که کاملا از طرح کلاس E این خودرو کپی شده­است. در هردو نسخه بخش چوبی داشبورد، ساعت آنالوگ و همینطور تریم کشیده که تمامی‌ نمای جلو را فراگرفته وجود دارد که زیبایی بسیار چشم نوازی به داخل کابین بخشیده­است.

 فضای داخلی بنزCls500  2018 به­دلیل طراحی کشیده­تر از فضای باز داخلی و صندوق بیشتری برخوردار است اما در نسخه­ Cls350، فضای کافی فدای اسپرت تر شدن و خمیده­ تر شدن سقف خودرو شده است که نتیجه حالت کوپه این خودرو است. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که اگر به یک خودرو سوپر اسپرت با ظاهری خشن علاقه دارید، خرید بنزCLS350 و اگر به دنبال یک قدرت و شتاب خوب در کنار فضای کافی هستید خرید بنزCSL500 می‌تواند نیازهای شما را برطرف کند.

مقایسه امکانات رفاهی و ایمنی بنز Cls500 و Cls350

امکانات رفاهی بکاررفته در هر دو خودرو تقریبا یکسان می­باشد و هردو گزینه قادرند مدت­ها شمارا با امکانات فراون - کرایه ماشین بر اختیاریه - و کارآمد خود خشنود نگه­دارند. برخی از این امکانات شامل: روشن شدن خودرو - کرایه ماشین بر اختیاریه - بدون نیاز به کلید، بیش از 60 رنگ مختلف جهت انتخاب نور کابین، سنسور پارک خودکار، سنسور تشخیص عابر پیاده، سنسور تشخیص خطوط، 9عدد ایربگ استاندارد، انواع استاندارهای مربوط به ترمز به علاوه سیستم دستیار ترمز که قادر است در مواقع - کرایه ماشین بر اختیاریه - لازم علاوه بر دادن هشدار، از سرعت خودرو کاسته یا نهایتا آن­ را متوقف کند. هردو خودرو Cls350 و Cls500 موفق به کسب 5ستاره­ - کرایه ماشین بر اختیاریه - ایمنی شده­اند.

مقایسه مشخصات فنی و قیمت بنز - کرایه ماشین بر اختیاریه - Cls500 و Cls350

کرایه ماشین بر اختیاریه

کرایه ماشین بر اختیاریه

خرید و فروش بنز Cls350 وCls500 برای مدل 2018 در بازار جهانی در بازه­ی 75-18 هزار دلار قرار می­گیرد. نسخه­های بنزCls350 و بنزCls500 موجود در ایران مربوط به سالهای - کرایه ماشین بر اختیاریه - پیش از 2014 می­شوند و به همین دلیل اطلاعات قیمتی و موتوری، مربوط به نسخه­های کمی‌ قدیمی­تر و موجود در ایران می­باشند: موتور 8سیلندر 32 سوپاپه Cls500 توانایی تولید 408 اسب بخار را دارد که توسط جعبه دنده 7سرعته خودکار به - کرایه ماشین بر اختیاریه - محورها انتقال می­یابد. شتاب صفر تا صد این خودرو تنها 5.2 ثانیه بوده و از مصرف سوخت 6.1 لیتر در هر صدکیلومتر برخوردار - کرایه ماشین بر اختیاریه - است.

موتور 6 سیلندر بنزین سوز Cls350 نیز توان تولید 292 اسب - کرایه ماشین بر اختیاریه - بخار را دارد که توسط جعبه دنده 7دنده اتوماتیک تیپ ترونیک به محورها انتقال می­یابد. - کرایه ماشین بر اختیاریه - شتاب صفر تا صد این خودرو تنها 6ثانیه بوده و از مصرف سوخت ترکیبی آن 8.7 لیتر در هر صد کیلومتر برخوردار - کرایه ماشین بر اختیاریه - است. خرید بنزCLS500 و خرید بنزCLS350 نسخه - کرایه ماشین بر اختیاریه - های سال2013 هر دو با مبلغی حدود 1 - کرایه ماشین بر اختیاریه - میلیارد و 300میلیون تومان هم اکنون در بازار خودرو ممکن است.

منبع : ویرلن

اولين صفحه   -  قیمت جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   مبلغ جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   تعرفه جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   خدمات جرثقیل خودروبر اختیاریه   -   نیسان خودروبر اختیاریه   -   کرایه نیسان خودروبر اختیاریه   -   قیمت نیسان خودروبر اختیاریه   -   مبلغ نیسان خودروبر اختیاریه   -   تعرفه نیسان خودروبر اختیاریه   -   شماره تماس نیسان خودروبر اختیاریه   -   خدمات نیسان خودروبر اختیاریه   -   نیسان یدک کش اختیاریه   -   کرایه نیسان یدک کش اختیاریه   -   قیمت نیسان یدک کش اختیاریه   -   مبلغ نیسان یدک کش اختیاریه   -   تعرفه نیسان یدک کش اختیاریه   -   شماره تماس نیسان یدک کش اختیاریه   -   خدمات نیسان یدک کش اختیاریه   -   ماشین بر اختیاریه   -   کرایه ماشین بر اختیاریه   -   قیمت ماشین بر اختیاریه   -   مبلغ ماشین بر اختیاریه   -   تعرفه ماشین بر اختیاریه   -   شماره تماس ماشین بر اختیاریه   -   خدمات ماشین بر اختیاریه   -   خودرو سوار اختیاریه   -   کرایه خودرو سوار اختیاریه   -   قیمت خودرو سوار اختیاریه   -   مبلغ خودرو سوار اختیاریه   -   تعرفه خودرو سوار اختیاریه   -   شماره تماس خودرو سوار اختیاریه   -   خدمات خودرو سوار اختیاریه   -   جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   کرایه جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   قیمت جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   مبلغ جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   تعرفه جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   خدمات جرثقیل یدک کش اختیاریه   -   چرخگیر اختیاریه   -  آخرين صفحه