کرایه نیسان خودروبر

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00065.html
خودروسازان روسی

صنعت خودرو در ایران سال‌های سال است که با شرکت‌های خودروسازی از سراسر دنیا همکاری می‌کند؛ از کره و چین گرفته تا فرانسه و آلمان و بسیاری از کشورهای دیگر که مستقیم یا غیرمستقیم با ایران همکاری کرده یا همکاری دارند.

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴

ورود خودروسازان روسی به ایران نهیبی برای چینی‎های بی‎رقیب

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، پیش‌از انقلاب، انگلیسی‌ها، آمریکایی‎ها و فرانسوی‌ها حضور فعالی در ایران داشتند و بعد از انقلاب بازار نوظهور ایران به دست کره‌ای‌ها و فرانسوی‌ها و در ادامه دست چینی‌ها افتاد. به دلیل تحریم‌های گاه‌ و بی‌گاه آمریکایی‌ها و غربی‌ها علیه ایران، خودروسازان کره‌ای و فرانسوی گاهی بوده‌اند و گاهی از ایران رفته‌اند. در شرایط فعلی - کرایه نیسان خودروبر - نیز تنها چینی‌ها در کشور حضور دارند که گاهی خبرهایی از احتمال توقف همکاری برخی‌از آن‎ها نیز منتشر و تکذیب می‌شود. چینی‌ها طی سال‌های حضور خود در ایران، فروششان را از چند صد - کرایه نیسان خودروبر - دستگاه خودرو در سال به بیش‌از 100هزار دستگاه خودرو رسانده‌اند. در سال‌های اول حضور، محصولات چینی مشکلات بسیاری داشتند و به‎قول معروف هرکس خودرو چینی می‎خرید، صاحب اول و آخرش خودش بود یا این‎که باید آن را با - کرایه نیسان خودروبر - افت شدید قیمت به فروش می‌رساند. اما آن‌ها با حمایت - کرایه نیسان خودروبر - بسیاری از مسئولین وقت عقب‎نشینی نکردند و توانستند به قدری در بازار کشور نفوذ کنند که حالا گاهی اخباری مبنی‌بر خروج آن‌ها از بازار ایران به‎واسطه سهم‎خواهی از بازار کشورهای غربی یا داشتن سهام‎دار و شریک آمریکایی مطرح می‌شود.

  بازار ایران برای چینی‎ها؛ بهتر از آفریقا و - کرایه نیسان خودروبر - دیگر نقاط آسیا
بنا به گفته - کرایه نیسان خودروبر - دبیر انجمن خودروسازان، چینی‌ها سهم 12درصدی از کل تولید خودرو در ایران را دارند، یعنی بیش‌از 100هزاردستگاه خودرو. می‌شود گفت اهمیت بازار ایران بیش‌از بخش بزرگی از بازار - کرایه نیسان خودروبر - آفریقا و آسیا است. شاید چینی‌ها با سرمایه‌گذاری سنگین در کل آفریقا - کرایه نیسان خودروبر - هم نمی‌توانستند به اندازه ایران - کرایه نیسان خودروبر - فروش داشته‌ باشند. حتی در بسیاری از کشورهای آسیایی هم چینی‌ها نمی‌توانستند - کرایه نیسان خودروبر - به اندازه بازار ایران فروش داشته باشند. خودروهای چینی با افزودن آپشن به‎راحتی در ایران به فروش می‌رسند - کرایه نیسان خودروبر - و قیمتی معادل خودروهای روز دنیا با بهترین و - کرایه نیسان خودروبر - باکیفیت‌ترین تکنولوژی‌ها پیدا کرده‌اند. ضمن این‎که چینی‎ها طی این‌ سال‌ها تحت هر شرایطی در کشور تولید داشته‌اند و حمایت‌های ویژه‌ای نیز از آن‌ها به عمل آمده است. ممنوعیت واردات خودرو نیز باعث شده است قیمت این خودروها، از ابتدای سال جاری تا این زمان که روزهای پایانی سال را می‌گذرانیم، چندین برابر شده و حاشیه سود بسیار بالایی برای آن‎ها درست شود.

  - کرایه نیسان خودروبر - رقیب‎تراشی برای چینی‎ها
هرچند صحبت از احتمال خروج چینی‌ها مطرح می‌شود اما باتوجه‌به دلایل بالا، به نظر نمی‌رسد چینی‌ها بخواهند بازار پرسودی مانند ایران را تا زمان یافتن بازارهای جدید و البته بزرگ‌تر از ایران ترک کنند. احمد نعمت‌بخش، دبیر انجمن خودروسازان درخصوص خروج یا عدم خروج خودروسازان چینی می‌گوید: «شرکت‌هایی که خودرو چینی تولید می‌کنند، از قبل نسبت‌به تدارک قطعات اقدام کرده‎اند، اما به یقین نمی‌توان گفت ایران را ترک خواهند کرد. اکنون ازطریق چین قطعات یدکی به‎راحتی وارد کشور می‎شود. برای ما نیز قطع همکاری چینی‎ها مسجل نشده است.» این در شرایطی است که بحث حضور شرکت خودروسازی آوتوواز یا همان لادا روسیه در کشور مطرح شده و نام پارس‎خودرو به‌عنوان محل استقرار خطوط تولید لادا و نام صنایع دفاع به‌عنوان یکی از تامین‎کنندگان قطعات این خودروها نیز به میان آمده است. هرچند هنوز هیچ یک از دوخودروساز بزرگ کشور همکاری یا - کرایه نیسان خودروبر - عدم همکاری با این خودروساز روسی - کرایه نیسان خودروبر - را - کرایه نیسان خودروبر - تایید و تکذیب نکرده‎اند، اما لادا که از سال - کرایه نیسان خودروبر - 2017 به‎عنوان شریک با رنو همکاری دارد و زیرمجموعه این شرکت فرانسوی به حساب می‌آید، ممکن - کرایه نیسان خودروبر - است به‎صورت جدا از دیگر خودروسازان نیز همکاری خود را با ایران آغاز کند.

  لادا؛ واسطه حضور رنو در ایران؟
راهی که قرار بود رنو با ایران طی کند، شاید این‌بار ازطریق لادای روسیه پیموده شود. به نظر - کرایه نیسان خودروبر - می‎رسد، رنو که با خروج از ایران متحمل زیان شده و در ماه‌های اخیر اتحاد با نیسان و میتسوبیشی را از دست رفته می‌بیند، به - کرایه نیسان خودروبر - فکر حضور دوباره در بازار ایران و آن‌هم به وسیله شرکت روسی - کرایه نیسان خودروبر - زیرمجموعه خود است. رنو قصد تولید تا 300هزار دستگاه خودرو در سال را داشت و حالا شاید از شرایط موجود و یک بام - کرایه نیسان خودروبر - و دوهوای چینی‌ها استفاده کرده و بازار خوبی برای خود دست و پا کند. 
این ممکن است به معنای تنگ‎شدن عرصه برای خودروسازان چینی باشد. به‎هرحال مشکلات مربوط‌به نقل‎وانتقالات بانکی و رویای حضور در بازار آمریکا برای چینی‌ها، ممکن است به معنای دست کشیدن از بازار ایران باشد. چینی‌ها در دور قبلی تحریم‌ها همکاری خود را با ایران ادامه دادند و حتی قطعات محصولات پژو را برای ایران تامین می‌کردند، اما در این دوره خیلی همکاری سفت و سختی با ایران نداشته‌اند. - کرایه نیسان خودروبر - به‎هرحال طی این‌ سال‌ها، چینی‌ها با آزمون و خطا در ایران تا حد قابل‌قبولی - کرایه نیسان خودروبر - پیشرفت کرده‌اند و دور از انتظار نبود که بخواهند در شرایط این‎چنینی از ایران خارج شوند. اما حالا شاید با دیدن سایه رقیب بر سر خود، نهیبی بخورند و همچون سال‎های آغازین حضورشان در ایران فروتنانه‎تر رفتار کنند.

اولين صفحه   -  قیمت کفی   -   مبلغ کفی   -   تعرفه کفی   -   شماره تماس کفی   -   خدمات کفی   -   کفی خودروبر   -   کرایه کفی خودروبر   -   قیمت کفی خودروبر   -   مبلغ کفی خودروبر   -   تعرفه کفی خودروبر   -   شماره تماس کفی خودروبر   -   خدمات کفی خودروبر   -   جرثقیل خودروبر   -   کرایه جرثقیل خودروبر   -   قیمت جرثقیل خودروبر   -   مبلغ جرثقیل خودروبر   -   تعرفه جرثقیل خودروبر   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر   -   خدمات جرثقیل خودروبر   -   نیسان خودروبر   -   کرایه نیسان خودروبر   -   قیمت نیسان خودروبر   -   مبلغ نیسان خودروبر   -   تعرفه نیسان خودروبر   -   شماره تماس نیسان خودروبر   -   خدمات نیسان خودروبر   -   نیسان یدک کش   -   کرایه نیسان یدک کش   -   قیمت نیسان یدک کش   -   مبلغ نیسان یدک کش   -   تعرفه نیسان یدک کش   -   شماره تماس نیسان یدک کش   -   خدمات نیسان یدک کش   -   ماشین بر   -   کرایه ماشین بر   -   قیمت ماشین بر   -   مبلغ ماشین بر   -   تعرفه ماشین بر   -   شماره تماس ماشین بر   -   خدمات ماشین بر   -   خودرو سوار   -  آخرين صفحه