کرایه نیسان یدک کش

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 00072.html

بی ام و 320i های جدید دارای موتور 2 لیتری 4 سیلندر توربو با قدرت تولید 181 اسب بخار هستند که نسبت به نسل قبلی توان تولید نیرو بیشتری دارند و سرعت خودرو را نیز افزایش داده‌اند

۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸

راهنمای خرید بی ام و 320i از سایت دیوار

کرایه نیسان یدک کشبی ام و سری 3 - کرایه نیسان یدک کش - محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین خانواده بی ام و است که شامل خودروهای سدان کوچک خانوادگی می‌شود. این سری در واقع شامل خودروهای با موتورهای سایز کوچک بی ام و است و رقیب اصلی خودروهای - کرایه نیسان یدک کش - کلاس - کرایه نیسان یدک کش - c مرسدس بنز در بازارهای جهانی است. بی ام و 320i نیز یکی از مدل‌های این سری محبوب محسوب می‌شود و از لحاظ امکانات تفاوت زیادی - کرایه نیسان یدک کش - با سایر اعضای این خانواده ندارد و تنها قوای - کرایه نیسان یدک کش - فنی است که آن را از سایر مدل‌های سری 3 متمایز می‌کند. در واقع بی ام - کرایه نیسان یدک کش - و 320i از لحاظ قوای فنی بالاتر از 316i و 318i یکی از خودروهای متوسط این سری محسوب می‌شود. همین موضوع سبب شده است که بازار خرید و فروش بی ام و 320i در سراسر - کرایه نیسان یدک کش - دنیا شرایط خوبی داشته باشد و جزو خودروهای پر فروش این سری قرار گیرد.

کرایه نیسان یدک کش

بی ام و 320i در نسل‌های گوناگون وارد ایران شده است و یکی از محبوب‌ترین مدل‌های بی ام و در ایران نیز محسوب می‌شود. به دلیل - کرایه نیسان یدک کش - استفاده از موتور 2 لیتری برای این سدان زیبا، خرید بی ام و 320i در مدل‌های بعد از 2013 و ممنوعیت واردات خودروهای لوکس به ایران نیز همچنان امکان پذیر است - کرایه نیسان یدک کش - و آخرین نسل از این خودرو نیز خوشبختانه به بازار ایران راه پیدا کرده است. به طور کلی خرید بی ام و سری - کرایه نیسان یدک کش - 3 در بازار امروز ایران که قیمت‌ها سر به فلک می‌کشند، می‌تواند انتخاب مناسب‌تری باشد زیرا معمولاً قیمت این خودروها از کلاس c مرسدس بنز پایین‌تر است. به این ترتیب وجود این سری در ایران امکان داشتن یک خودرو لوکس از بی ام و را با بودجه‌ای کمتر از 750 میلیون - کرایه نیسان یدک کش - تومان فراهم کرده - کرایه نیسان یدک کش - است. - کرایه نیسان یدک کش - اگر قصد خرید بی ام و 320i را دارید ما در این جا یک راهنمای جامع برای خرید این - کرایه نیسان یدک کش - خودرو از سایت دیوار را برای شما فراهم کرده‌ایم، با ما همراه باشید.

کرایه نیسان یدک کش

کرایه نیسان یدک کش

خرید بی ام و 320i نسل پنجم از - کرایه نیسان یدک کش - سایت دیوار

نسل پنجم بی ام و سری 3 با کد اتاق e90 شناخته می‌شود که مربوط بی ام و 320i های بعد از سال 2004 تا سال 2011 و نسل 6 ام است. - کرایه نیسان یدک کش - اگر نگاهی به آگهی‌های فروش بی ام و 320i در سایت دیوار بیاندازیم می‌توانیم تعدادی از مدل‌های 2005 تا 2011 این خودرو را به راحتی پیدا کنیم. موتورهای این خودرو همگی 2 لیتری است با این تفاوت که موتور مدل‌های 2005 تا 2007 می‌توانست 148 اسب بخار نیرو تولید کنید و موتور مدل‌های - کرایه نیسان یدک کش - 2007 تا 2011 توانایی تولید 154 اسب بخار را داشتند. - کرایه نیسان یدک کش - در حال حاضر قیمت بی ام و 320i نسل پنجم در مدل 2005 از 165 میلیون تومان شروع می‌شود و در مدل‌های سال 2009 - کرایه نیسان یدک کش - به - کرایه نیسان یدک کش - 260 میلیون تومان می‌رسد.

کرایه نیسان یدک کش

کرایه نیسان یدک کش

خرید بی ام و 320i نسل ششم از سایت دیوار

بعد از سال 2012 فیس لیفتی در سری 3 اتفاق افتاد و با تغییر اتاق و امکانات خودرو نیز همراه بود که منجر به جایگزینی نسل ششم با نسل پنجم شد. آگهی‌های - کرایه نیسان یدک کش - فروش بی ام و 320i مدل 2012 به بعد موجود در سایت دیوار همگی مربوط به این نسل هستند. در نسل جدید امکانات جدیدی مانند نمایشگر 8.8 اینچی با سیستم راهبری و gps، گرمکن صندلی‌های جلو و افزایش فضای درون کابین نسبت به نسل قبلی به صورت پایه‌ای به بی ام و 320i اضافه شد. ضمن این که خودرو از لحاظ ظاهری نیز تغییرات زیادی داشت و به طور کلی - کرایه نیسان یدک کش - از نسل قبلی - کرایه نیسان یدک کش - خود زیباتر و مدرن‌تر شده بود. ضمن - کرایه نیسان یدک کش - این که حالا 320i - کرایه نیسان یدک کش - با کد اتاق f30 نسبت به نسل قبلی از لحاظ طول، عرض و ارتفاع دارای ابعاد بزرگتری - کرایه نیسان یدک کش - شده است.

کرایه نیسان یدک کش

کرایه نیسان یدک کش

بی ام و 320i - کرایه نیسان یدک کش - های جدید دارای موتور 2 لیتری 4 سیلندر توربو با قدرت تولید 181 اسب بخار هستند که نسبت به نسل قبلی توان - کرایه نیسان یدک کش - تولید نیرو بیشتری دارند و سرعت خودرو را نیز افزایش داده‌اند، البته مدل‌های 2015 به بعد به دلیل چند تغییر کوچک در موتور، گشتاور - کرایه نیسان یدک کش - بیشتری نسبت به مدل‌های قبلی تولید می‌کنند که شتاب آن‌ها را حدود یک دهم ثانیه افزایش داده است و به 7.2 ثانیه طبق اعلام رسمی شرکت رسانده است. قیمت بی ام و 320i نسل ششم در - کرایه نیسان یدک کش - سایت دیوار از مدل 2013 و از 450 میلیون تومان شروع می‌شود و به بیش از 730 میلیون تومان در مدل صفر 2018 می‌رسد. به این ترتیب باید گفت در - کرایه نیسان یدک کش - شرایط فعلی می‌توان گفت از نظر ارزش خرید این خودرو در بین گزینه‌های بسیار خوب بازار قرار می‌گیرد.

منبع :‌ویرلن

اولين صفحه   -  قیمت کفی خودروبر   -   مبلغ کفی خودروبر   -   تعرفه کفی خودروبر   -   شماره تماس کفی خودروبر   -   خدمات کفی خودروبر   -   جرثقیل خودروبر   -   کرایه جرثقیل خودروبر   -   قیمت جرثقیل خودروبر   -   مبلغ جرثقیل خودروبر   -   تعرفه جرثقیل خودروبر   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر   -   خدمات جرثقیل خودروبر   -   نیسان خودروبر   -   کرایه نیسان خودروبر   -   قیمت نیسان خودروبر   -   مبلغ نیسان خودروبر   -   تعرفه نیسان خودروبر   -   شماره تماس نیسان خودروبر   -   خدمات نیسان خودروبر   -   نیسان یدک کش   -   کرایه نیسان یدک کش   -   قیمت نیسان یدک کش   -   مبلغ نیسان یدک کش   -   تعرفه نیسان یدک کش   -   شماره تماس نیسان یدک کش   -   خدمات نیسان یدک کش   -   ماشین بر   -   کرایه ماشین بر   -   قیمت ماشین بر   -   مبلغ ماشین بر   -   تعرفه ماشین بر   -   شماره تماس ماشین بر   -   خدمات ماشین بر   -   خودرو سوار   -   کرایه خودرو سوار   -   قیمت خودرو سوار   -   مبلغ خودرو سوار   -   تعرفه خودرو سوار   -   شماره تماس خودرو سوار   -   خدمات خودرو سوار   -   جرثقیل یدک کش   -  آخرين صفحه