امداد خودر و حمل خودرو رنت لوکس  بهترین و استانداردترین  ماشین ها را، جهت حمل و نقل در اختیار مشتریان قرار می دهد تا سلامت خودروی شما را حفظ کند. حمل خودرو و امداد خودرو رنت لوکس با قیمت و نرخ کرایه مناسب انواع خودروهای شما را تحویل گرفته و به تمامی نقاط استان تهران و شهرستان های کشور جابجا می کند. از جمله خودرو هایی که برای حمل و امداد خودرو میتوان اشاره کرد نیسان است که با تجهیزات مختلف به حمل خودرو شما کمک می کند از جمله تجهیزات به کار برده شده به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

- نیسان چرخ گیرنیسان چرخگیر

برای همه ما ممکن است یک بار پنچر شدن لاستیک ماشین را تجربه کرده باشیم. اگر این پنچر شدن ماشین در داخل شهر اتفاق بیوفتد معمولا به راحتی به محل تعویض لاستیک رفته و لاستیک را تعویض میکنیم. ولی اگر این اتفاق در خارج از شهر برایمان اتفاق بیوفتد میتواند به عنوان یک کابوس از آن یاد کرد. برای اینکه سفری مطمئن و بی خطر داشته باشید حتما از قبل از سفذ به علاومی مانند ایجاد رنگ و یا برجستگی بر روی لاستیک توجه فرمایید و نسبت به رفع و ایرادات و یا تعویض لاستیک سریعا اقدام کنید تا سفری ایمنی داشته باشید. پنچر شدن همیشه به دلیل سوراخ شدن آن توسط یک شی خارجی نیست گاهی ممکن است لاستیک ها بیش از اندازه مستهلک شده باشند که ممکن از به راحتی پنچر شود و شما را در جاده باز دارد. 
اگر این اتفاق برای شما پیش آمد جای نگرانی نیست تنها کافیست با یک تماس با امداد خودرو و حمل خودرو رنت لوکس، از نزدیکترین خودرو نیسان چرخگیر به خودتان آگاه شوید. امداد خودرو رنت لوکس با فرستان نزدیک ترین خودرو نیسان چرخگیر به شما خودروی شما را به نزدیک ترین تعمیرگاه یا محل درخواستی شما حمل میکند.

 

 

- نیسان یدک کشنیسان یدک کش

نصب جرثقیل ها یدکش بر روی ماشین های حمل مانند نیسان وانت ها و یا برخی کامیونت ها انجام می شود تا به وسیله آن بتوانیم به حمل خودرو ها بپردازیم . به این عمل بکسل کردن و یا یدک کشی می گویند  اگر نصب جرثقیل یدک کش به صورت اصولی و دقیق انجام نشود ممکن است باعث بروز خسارت هایی در هنگام جابه جایی خودرو شود . می توانیم اینگونه نتیجه بگیریم که با رعایت نکات مهم در نصب جرثقیل یدک کش می توانیم خودرو را با خیالی آسوده تر جابه جا کنیم . برای حمل خودرو های صفر یا کم کارکرد برای اینکه هیچ آسیبی به خودرو وارد نشود معمولا از نیسان یدک کش استفاده میشود. همین موضوع بیانگر اهمیت بالای دقت و تخصص در نصب جرثقیل یدک کش می باشد که توسط کارشناسان خبره و متخصص ما در زمان امداد خودرو شما صورت میپذیرد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

- نیسان شاهین دارنیسان شاهین دار

امداد خودرو که توسط نیسان شاهین دار انجام میشود به دلیل اینکه حمل از طریق زیر سپر انجام میگردد به ماشین فشار می آورد و ممکن است باعث خرابی آن شود. حمل توسط نیسان شاهین دار معمولا برای ماشین های ایرانی انجام میشود سعی کنید برای ماشین های خارجی که سپر های ضعیف تری دارند از این نوع حمل استفاده نکنید.
برای امداد و حمل خودروهای تصادفی معمولا از نیسان شاهین دار استفاده میگردد به این نکته توجه کنید برای حمل خودروهای صفر و کم کارد و خارجی از این نوع حمل و امداد استفاده نکنید.
یکی از نقاط قوت برای حمل خودرو و امداد خودرو توسط نیسان شاهین دار این است که وزن بیشتری را می تواند حمل کند.